شرکت فنی مهندسی ساپرا صنعت

شرکت فنی مهندسی ساپرا صنعت

تأمین و راهبری تجهیزات امنیتی F5- Fortinet و تجهیزات ذخیره سازی HPE

021-76871880
سبد خرید ( 0 مورد)

ادغام محصولات آزمایشگاه کسپرسکی و شرکت امنیت سایبری Alias Robotics

ادغام کسپرسکی و امنیت سایبری

طبق توافق همکاری و مشارکت اخیر کسپرسکی و شرکت آلیاس رباتیک، مقرر شد که ربات‌های به‌کاربرده شده در سیستم‌های صنعتی، از این به بعد در حوزه حفاظت سایبری، نیز مورد استفاده قرار بگیرند.

در طی این توافق، محصولات آزمایشگاه کسپرسکی (Kaspersky Industrial CyberSecurity) در ترکیب با پلت‌فرم (Robot Immune System) عمل می‌کنند و به‌این‌ترتیب امکان محافظت کامل و جامع از تمامی سطوح محیط فناوری که ربات‌ها در آن به کارگرفته می‌شوند که شامل کنترل‌کننده‌ها تا پردازنده‌ها و عملیات می‌شود، فراهم می‌گردد. این همکاری در نهایت ممانعت از حمله به شبکه‌های فناوری که از ربات‌ها استفاده می‌کنند، را به دنبال خواهد داشت و ارتقای امنیت سیستم‌های کنترل امکان‌پذیر می‌شود.

ادغام کسپرسکی و امنیت سایبری

ادغام کسپرسکی و امنیت سایبری Alias Robatics

بنیانگذار و مدیر فنی Alias Robatics، ویکتور مایورال ویلچس (Victor Mayoral Vilches)، اعلام کرد :« عملکرد ربات‌های صنعتی با استفاده از شبکه‌های مجزا، تکنولوژي‌ها، نیازهای امنیتی و اولویت‌های تجاری ارائه می‌شود. برای به صفر رساندن احتمال آسیب به انسان، اقدامات ويژه امنیت سایبری، از نیازهای اساسی این سیستم‌هاست . پلت‌فرم ما قابلیت پشتیبانی از بیش‌تر از 40 ربات متفاوت را در محیط‌های صنعتی دارد  که امنیت سایبری آن‌ها، با کمک شرکایمان که بهترین راه‌کارها را برای نظارت شبکه‌های فناوری فراهم می‌کنند، تأمین می‌شود. با ادغام پلت‌فرم ما با Kaspersky Industrial CyberSecurity، امنیت عملکرد ربات‌ها و زیرساخت صنعتی برای مشتریان، تضمین خواهد شد.»

شرکت امنیت سایبری

شرکت امنیت سایبری

در همین راستا، مدیر توسعه تجارت کسپرسکی، آنتون شیپولین (Anton Shipulin)، نیز بیان داشت که :«زیرساخت‌های فناوری با پیچیدگی روزافزون مواجه است و حفظ استحکام هرکدام از لایه‌های آن در مقابل حملات سایبری، بسیار ضروری است. به همین منظور، نیاز به کار ابزارها و تدابیر حفاظتی به صورت مرتبط با هم هستیم تا امنیت کل محیط در برابر تهدیدات سایبری، تأمین گردد. با افزایش سرعت به‌کارگیری ربات‌های صنعتی، امکان حفاظت مطمئن از طریق این مشارکت برای شرکت‌هایی که آن را مورد استفاده قرار می‌دهند، فراهم می‌شود. »

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
در صورتی که نیاز به مشاوره دارید از طریق زیر اقدام نمایید. همکاران ما در کمترین زمان با شما تماس حاصل می‌کنند.

مطالب مرتبط

مشخصات هارد سرور
مقالات
amir vakili

مشخصات هارد سرور اچ پی

مشخصات هارد سرور و بررسی هاردهای سرور HP سرعت و کارایی یک سیستم، به طور مستقیم به هارد مورد استفاده در آن بستگی دارد. هارد

ادامه مطلب »
ذخیره‌سازی اطلاعات NAS Storage
اخبار شرکت
amir vakili

دستگاه‌های ذخیره‌‌سازی اطلاعات

آشنایی با دستگاه‌های ذخیره‌‌سازی اطلاعات     با گسترش روزافزون حجم اطلاعات، بدیهی است که وجود حجم وسیع‌تری از دستگاه‌های ذخیره‌سازی اطلاعات اجتناب‌ناپذیر است. در

ادامه مطلب »