شرکت فنی مهندسی ساپرا صنعت

شرکت فنی مهندسی ساپرا صنعت

تامین و نگهداری تجهیزات – F5 – Fortinet – HPE

021-76871880
سبد خرید ( 0 مورد)

Fortinet

یکی از برترین ارائه‌دهنده‌های سرویس‌های امنیتی

 

فورتی نت چیست و چطور شکل گرفت؟

 

 Fortinet | فورتی نت

تاریخچه کمپانی فورتی نت

 

کمپانی Fortinet در سال 2000  توسط برادران کن و مایکل کی شروع به فعالیت کرد و تا سال 2002 هیچ محصولی به بازار عرضه ننمود و در این مدت به تحقیق و توسعه مشغول شد.

 

در بازه زمانی 2002 تا 2003 به مدت یک سال درآمد این شرکت به ده برابر رسید. محصولات اولیه فورتی نت،   FotiGate در 2003 در کانادا و چند ماه بعد در سال 2004 در انگلستان توزیع گردید.

 

در سال 2017 فورتی‌نت به عنوان یه شرکت امنیتی تولید‌کننده محصولات سایبری برای سازمان‌های بزرگ مطرح شد به طوری که درهمان سال 12 اداره از 15 اداره کابینه ایالت متحده از محصولات Fortinet بهره می‌گرفتند.

 

فورتی‌نت ؛ یکی از برترین کمپانی‌های ارائه‌دهنده سرویس‌های امنیتی

 

در میان کمپانی‌هایی که در زمینه تجهیزات امنیتی شبکه فعالیت می‌کنند، بدون شک فورتی‌نت/ Fortinet را می‌توان به عنوان  یکی از قدرتمندترین‌ کمپانی‌ها نام برد  که ارائه بالاترین میزان نوآوری و کارایی در سیستم امنیتی شبکه را با تسهیل زیرساخت‌های شبکه، به عنوان هدف خود مشخص نموده است.

 

آنچه محصولات امنیتی فورتی‌نت / Fortinet را محبوب و در عین حال منحصر به فرد می‌سازد، ترکیب پردازنده‌های امنیتی ASIC و سیستم‌عامل FortiOS است که همزمان با اینکه تأمین امنیت را تضمین می نماید، از قابلیت مقابله هوشمندانه با تهدیدات برخوردار  بوده و  به‌طرز چشم‌گیری بهره‌وری را افزایش می‌دهد ، در نتیجه  قابلیت نظارت و کنترل بیش‌تر را همراه با سهولت مدیریت برای کاربران تجهیزات و سرویس‌های امنیتی خود، فراهم می سازد .

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
در صورتی که نیاز به مشاوره دارید از طریق زیر اقدام نمایید. همکاران ما در کمترین زمان با شما تماس حاصل می‌کنند.

مطالب مرتبط

راهکار SilverLine

این راه­کار شامل ارائه سرویس ­های مبتنی بر امن ­سازی ترافیک WEB Application و جلوگیری از حملات DDoS در لایه زیرساخت شبکه به کمک پشتیبانی

ادامه مطلب »

راهکار BIG-IQ

این محصول شامل یک Framework با هدف مدیریت متمرکز انواع مختلفی از راه­کارها و تجهیزات F5 شامل تجهیزات سخت­افزاری، نسخه مجازی و راه­کارهای تحت Cloud

ادامه مطلب »

معرفی شرکت F5

    شرکت F5 Networks (F5 LABS) فعالیت خود را در سال 1996 در سیاتل آمریکا با تمرکز بر روی بهینه ­سازی سرویس­ ها و

ادامه مطلب »