02176871880

تماس با ما

ایمیل آدرس

sg@sapras.co.ir

Blog

قطعات سرور اچ پی

 

خرید قطعات سرور اچ پی

از جمله قطعات پرکاربرد سرور های HPE می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

HBA SERVER

پاور سرور

سی‌پی‌یو سرور

رم‌سرور

اینجا کلیک کنیداینجا کلیک کنیداینجا کلیک کنیداینجا کلیک کنید

هارد سرور

HPE MicroSD

کارت شبکه سرور

کابل

اینجا کلیک کنیداینجا کلیک کنیداینجا کلیک کنیداینجا کلیک کنید

MOTHERBOARD

BAY EXPANDER

RISER CARD

RAID Controller

اینجا کلیک کنیداینجا کلیک کنیداینجا کلیک کنیداینجا کلیک کنید

SERVER BATTERY

Fan & Heatsink

سایر قطعات

 

اینجا کلیک کنید

اینجا کلیک کنید

اینجا کلیک کنید

 

قطعات سرور اچ پی

علاوه بر اهمیت بالای سرور به عنوان اصلی‌ترین عنصر شبکه، قطعاتی که در سرور مورد استفاده قرار می‌گیرد بر عملکرد، سرعت و کیفیت کار و شبکه‌ سازمان شما بسیار اثرگذار است.

سرور اچ‌پی (HP Servers) علاوه بر قطعات اصلی مانند پردازنده، هارد، رم ، منبع تغذیه، تجهیزات خنک‌سازی دارای قطعات دیگری مانند کارت شبکه، کیج هارد سرور، رید کنترلر و … است. در این مطلب مشخصات تعدادی از پرفروش‌ترین قطعات سرور همراه با دسته‌بندی ویژه خود، جمع آوری شده است.

اما پیش از معرفی قطعات سرور، ذکر این نکته ضروری است که تمامی قطعات روی یک شاسی (مادربرد) قرار می‌گیرند که به عنوان یک پایه برای اتصال تمام قطعات سرور عمل می‌کند. قابلیت‌های یک سرور به امکاناتی که از طریق همین شاسی فراهم می‌شود، بستگی دارد.

توجه داشته باشید که با توجه به اهمیت بسیار بالای قطعات سرور در عملکرد شبکه، باید نسبت به خرید قطعات اصلی دقت و حساسیت به خرج دهید، چرا که فروش قطعات تقلبی با قیمت ارزان‌تر می‌تواند وسوسه‌کننده باشد، این درحالی است که عدم استفاده از قطعات اوریجینال سرور می‌تواند صدمات جبران‌ناپذیر و یا با هزینه‌های بسیار گزاف به شبکه سازمانی شما تحمیل کند.

خرید کیج هارد سرور اچ‌پی

کیج هارد سرور که با نام باکس هارد سرور نیز شناخته می‌شود، به منظور نصب هارد سرور به کار می‌رود. همزمان با معرفی هر مدل و نسل سرور به بازار، عرضه باکس هارد سرور آن نیز همراه با طراحی و پارت‌نامبر مختص آن، صورت می‌گیرد. طراحی باکس‌های هارد سرور نیز با توجه به نوع هارد سرور مورد استفاده، بعضی برای هاردهای SFF و بعضی دیگر برای هاردهای LFF صورت گرفته است.

 

مشاوره رایگان
سبد خرید فروشگاه بستن