در سال‌های اخیر، با توجه به تحریم‌هایی که متأسفانه علیه کشورمان، ایران، وضع شده است، هیچ شرکتی نمی‌تواند ادعا کند که نماینده رسمی اچ پی و وارد کننده سرور hp در ایران است. شرکت‌ها در ایران در حقیقت به عنوان وارد‌کننده و تأمین‌کننده تجهیزات اچ پی به فعالیت می‌پردازند. تمامی خدمات و کالاهای شرکت HPE، توسط نمایندگان رسمی آن در خارج از ایران، به عنوان واسطه، به شرکت‌های معتبری که در ایران در زمینه فناوری فعالیت می‌کنند، ارائه می‌شود و به‌این ترتیب نیاز شرکت‌ها و مشتریان آن‌ها تأمین می‌گردد.
وارد کننده سرور hp در ایران، علاوه بر تأمین و فروش تجهیزات hp، از خدماتی که hp ارائه می‌دهد، نیز کاملاً پشتیبانی می‌کنند. با توجه به آن‌چه گفتیم، در نظر داشته باشید که هر قسمت از این مقاله که از نمایندگی سرور hp سخن گفته می‌شود، منظور همین شرکت‌های واسط است.

نمایندگی سرور hp در ایران

hp یکی از برترین برندها در زمینه تجهیزات سخت‌افزاری است که در ایران نیز بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. از آن‌جایی که در دنیای کنونی، همه چیز به سرعت در حال تغییر است، شرکت‌ها برای این‌که همواره رو به جلو حرکت کنند نباید از این تغییرات عقب بمانند و بدیهی است می‌‌بایست برای به‌روز بودن، از تجهیزات و خدمات کمپانی‌هایی که به این تغییرات اشراف دارند، بهره‌ بگیرند تا بتوانند هم‌گام با نیازهای در حال رشد کسب و کاری خود پیش بروند. کمپانی hp یکی از این برندهای بسیار معتبر است که به سازمان‌ها برای ماندن در این رقابت نفس‌گیر، و دستیابی به اهداف خود، بسیار کمک می‌کنند. فعالیت HPE تنها به تولید و عرضه تجهیزات سخت‌افزاری مراکزداده و شبکه‌های سازمان‌ها، محدود نمی‌شود بلکه در زمینه ارائه نرم‌افزار و خدمات نیز در تمام دنیا سرآمد است.

نمایندگی سرور hp چه امکاناتی ارائه می‌دهد؟

شرکت‌های مختلف از نظر سطح کاری، قطعا یکسان نیستند. برخی هم‌چنان به شکل سنتی در زمینه فناوری فعالیت دارند، بعضی دیگر به دنبال ایجاد زیرساخت‌های ابری، موبایلی و بسیار قابل اطمینان هستند و بعضی دیگر نیز ممکن است از هر دوی‌این‌ها به صورت ترکیبی استفاده کنند. صرف‌نظر از این‌که مشتریان ما در کدام دسته جای می‌گیرند، در هر صورت HPE راه‌کارها و فناوری‌های به‌روز را برای موفق شدن در اختیار آن‌ها قرار داده است. در میان تجهیزات سخت‌افزاری که کمپانی اچ پی ارائه می‌دهد، سرور اچ پی بیش‌ از سایر تولیدات این کمپانی، در مراکزداده و شبکه‌های سازمان‌های بزرگ به کار برده‌ می‌شود.
واضح است که برای سازمان‌ها هنگام انتخاب سرور‌ اچ پی ، تضمین اصل بودن کالا همراه با ارائه بهترین قیمت، از اهمیت بالایی برخوردار است. از طریق نمایندگی سرور hp می‌توانید از این امکانات بهره‌مند شوید.

نکات مهم در انتخاب نمایندگی سرور اچ پی در تهران

متأسفانه گاهی برخی از شرکت‌های سودجو سرورها را با قطعات سرور اچ پی تقلبی پیکربندی می‌کنند که این موضوع بعد از ریست شدن‌های پیاپی سرور، منجر به از بین‌رفتن اطلاعات سازمان می‌شود که برای سازمان ضرری جبران‌ناپذیر خواهد بود. همواره هنگام انتخاب سرور hp در مرکز فروش سرور hp در تهران به گارانتی که شرکت در اختیار شما قرار می‌دهد توجه داشته باشید. این موضوع یکی از مهم‌ترین نکاتی است که هنگام انتخاب نمایندگی سرور hp در تهران باید به آن توجه کنید.

ساپراصنعت یکی از معتبرترین نمایندگی سرور hp در تهران

در ساپراصنعت با گارانتی رسمی، به شما این اطمینان را می‌دهیم که علاوه بر سرور hp، قطعات سرور اچ پی نیز با بهترین قیمت و ضمانت اصالت کالا در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌گیرد. در صورت بروز مشکل، جایی برای نگرانی نیست تعمیر و تعویض قطعات سرور صورت خواهد گرفت.
ساپراصنعت، سال‌های متمادی است که به عنوان یکی از شرکت‌های وارد‌کننده و تأمین‌کننده تجهیزات دیتاسنتر و سرور hp، فعالیت دارد و در این سال‌ها همه تلاش تیم ساپراصنعت این بوده است که با ارائه بهترین خدمات در زمینه آموزش، نصب، نگهداری و پشتیبانی از تجهیزات شبکه، رضایت مشتریان را جلب نماید.

بهترین نمایندگی سرور اچ پی(hp) در تهران

در میان شرکت‌هایی که به عنوان نمایندگی سرور hp در تهران فعالیت می‌کنند به این نکته توجه داشته باشید که بسیار حائز اهمیت است که شرکت‌های واردکننده سرور اچ پی در تهران از تیم آموزش‌دیده برخوردار باشند و ساپراصنعت نیز به این موضوع توجه داشته است و اعضای شرکت را از میان متخصصانی که در زمینه سرور hp آموزش دیده‌اند و مدارک تخصصی دریافت کرده‌‌اند، انتخاب کرده است. تیمی متشکل از کارشناسان فروش و کارشناسان فنی مجرب که با ارائه مشاوره تخصصی و رایگان گام به گام در انتخاب سرور hp مشتریان عزیز را همراهی می‌کنند و در مراحل نگهداری و پشتیبانی از تجهیزات شبکه و سرور hp همراه مشتریان هستند.

تجهیز دیتاسنتر با مرکز فروش سرور اچ پی در تهران

لازم است این نکته را یادآوری کنیم که با وجود تحریم‌ها، و نبود نمایندگی رسمی جای نگرانی برای دست‌یابی به تجهیزات دیتاسنتر در ایران وجود ندارد. به کمک شرکت‌های واردکننده تجهیزات دیتاسنتر و سرور hp که مرکز فروش سرور اچ پی در تهران هستند به راحتی می‌توانید نیازهای دیتاسنتر و شبکه‌های سازمان خود را مرتفع سازید. ساپراصنعت نیز در میان شرکت‌هایی که تحت عنوان نمایندگی سرور hp تهران فعالیت دارند، این افتخار را دارد که در این مسیر با شما همراه باشد. برای انتخاب سرور HP مناسب کسب و کار خود می‌توانید با کارشناسان ما در ساپراصنعت تماس بگیرید. سرور hp مناسب برای شما سروری است که بتواند پاسخ‌گوی نیازهای کاری که در حال حاضر با آن مواجه هستید و نیز نیازهای احتمالی شما در بازه زمانی 5 تا 10 سال آینده باشد و ضمناً با توجه به امکانات منحصر به فردی که در اختیارتان قرار می‌دهد، از قیمت مناسبی برخوردار باشد و بتوانید با بودجه‌ای که در اختیار دارید، نسبت به تهیه آن اقدام کنید.


در زمان انتخاب سرور HP به مدت ضمانت، شرایط و نیز محل ارائه آن توجه کنید. شرکت ساپراصنعت با بهره‌مندی از متخصصان و مشاوران در بخش فروش و پشتیبانی، شما را در انتخاب سرور اچ پی مناسب با ارائه ضمانت معتبر، و در تمامی مراحل پیکر‌بندی و نگهداری آن، یاری می‌رسانند. فراموش نکنید که هزینه‌ای که برای سرور hp به عنوان گران‌ترین تجهیز شبکه پرداخت می‌کنید در صورتی که انتخاب درستی باشد و سرور hp مناسب که با قطعات اصلی سرور اچ پی کانفیگ شده باشد، در دسترس شما قرار بگیرد می‌تواند بهترین عملکرد و بالاترین راندمان کاری را برایتان فراهم کند.