02176871880

تماس با ما

ایمیل آدرس

sg@sapras.co.ir

Blog

رم سرور نسل ۹ اچ پی ( HPE G9 Server Memory )

رم سرور نسل نهم اچ پی ( HPE G9 Server Memory )

حجم رم هایی که در سرور نسل نهم اچ‌ پی (HP G9 Server) استفاده می‌شود، تا 128 گیگابایت افزایش پیدا کرده است و رم‌‌های فرکانس بالا تا 2400 مگاهرتز به کار برده می‌شود. برای سرورهای نسل نهم اچ پی (HP G9 RAM Server) در سه ماهه دوم و سوم، سال 2016 میلادی رم‌های NVDIMM عرضه گردید.

در سرورهای نسل 9 اچ پی (HP G9 Servers) از ر‌های DDR4 می‌توان استفاده کرد که در مقایسه با حافظه‌های رم DDR3 عملکرد بهتری دارند و می‌توانند داده را با سرعت بیش‌تری انتقال دهند و در ضمن تراکم ماژول بیش‌تری را ارائه می‌دهند. در نتیجه بدون این‌که فضای زیادی اشغال شود، در مقایسه با سرورهایی که رم‌های DDR3 را به کار می‌برند در سرورهای نسل 9 اچ پی (HP G9 Servers) می‌توان از رم‌های بیش‌تری استفاده کرد.

در سرورهای نسل 9 اچ پی (HP G9 Servers) شاهد افزایش 4 برابری کارایی در مقایسه با سرورهای نسل 8 اچ پی (HP G8 Servers) در زمینه ذخیره‌سازی و حافظه هستیم.

لازم به ذکر است که سرورهای سری پرولیانت اچ‌پی (HPE Proliant Servers) از قابلیت توسعه‌پذیری برخوردارند و این ویژگی به عنوان مهم‌ترین ویژگی این سرورها امکان تغییر ظرفیت هاردها و هم‌چنین رم‌ ها را در تمامی نسل های این سری از سرورهای اچ پی فراهم می‌سازد.

در ادامه تعدادی از پرفروش‌ترین پارت‌نامبرهای رم سرور نسل 9 اچ پی همراه مشخصاتشان آمده است.

 

 

می‌توانید برای اطلاع از مشخصات رم‌ سرور سایر نسل‌های اچ پی مطلب رم سرور اچ پی (HPE Server Memory) را مطالعه کنید. 

 

 

سبد خرید فروشگاه بستن