02176871880

تماس با ما

ایمیل آدرس

sg@sapras.co.ir

Blog

پاور سرور نسل ۹ اچ پی (HPE Power Supply for G9 Servers)

معرفی و خرید انواع منبع تغذیه (Power Supply) مناسب سرورهای HPE ProLiant Servers G9

واحد منبع تغذیه  که به اختصار (Power Supply Unit:PSU) نامیده می‌شود، که در کامپیوتر، سرور و ذخیره‌ساز وظیفه تأمین برق را برعهده دارد، یک قطعه سخت‌افزاری است که تبدیل ولتاژ جریان متناوب ورودی (AC) از 110-115 یا 220- 230 به جریان مستقیم (DC) با ولتاژ کم، به منظور استفاده در سیستم، توسط آن صورت می‌گیرد. تقسیم‌بندی پاور براساس میزان برق تولیدی، انجام می‌شود. عمر منبع تغذیه نسبت به سایر قطعات سخت‌افزاری سرورها، به علت وجود نوسان برق و کارکرد طولانی‌مدت آن، کمتر است. زیرا نوسان برق و کارکرد طولانی باعث بالارفتن دمای منبع تغذیه، خرابی قطعات آن و در بدترین موقعیت، خاموشی و یا ریستارت یک‌باره سرور شود. تمامی منابع تغذیه و فن‌ها، دارای گرماگیرهای درونی هستند، تا دمای داخلی این سخت‌افزارها، با هدایت گرمای تولیدشده توسط قطعات مانند ترانزیستورها و یا مقاومت‌ها به بیرون، کاهش یابد.

در سرورهای نسل نهم و دهم اچ‌پی در صورتی که از منبع تغذیه نامناسبی استفاده شود امکان محدود و یا غیرفعال‌شدن ویژگی‌های آن وجود دارد به عنوان مثال ممکن است از خاصیت افزونگی پشتیبانی نکند. برای اینکه این اطمینان حاصل شود که تمامی پاورهای یک سرور تمام ویژگی‌ها و مزایای خود را ارائه می‌‌دهند، لازم است همگی مدل یکسان داشته باشند، به‌این‌ترتیب خروجی و بازده آن‌ها یکسان خواهندبود.

تعدادی از پرفروش‌ترین پارت‌نامبرهای پاور سرورهای اچ پی نسل 9 را مشاهده می‌کنید . شما می‌توانید برای آگاهی از تمامی پاورهای موجود به فروشگاه ساپرا مراجعه کنید.

سبد خرید فروشگاه بستن