کابل‌ کشی شبکه و ترانکینگ یکی از جمله خدمات شرکت فناوری ساپرا در زمینه خدمات پسیو شبکه‌های کامپیوتری و خدمات شبکه می‌باشد.پس از مرحله طراحی شبکه، مرحله اجرای کابل‌کشی و ترانکینگ آغاز می‌گردد که در این بخش رعایت استانداردها و اصول پیاده‌سازی زیرساخت از اهمیت بالایی برخوردار است. با جمع‌آوری اطلاعات دقیق و طراحی نقشه کابل‌کشی شبکه به همراه تجربیات و مهارت‌های بسیار کارشناسان شرکت فناوری ساپرا در زمینه اجرای پروژه‌های پسیو، این اطمینان را به شما می‌دهیم که بخش‌های مختلف ساختار درون سازمانی شما، می‌توانند بدون هیچ‌گونه ریسک امنیتی و از دست دادن اطلاعات حفاظت شده و بدون مشکل و قطعی با یکدیگر ارتباط داشته باشند. در نهایت این اطمینان را به شما می‌دهیم که تجارت شما بدون هیچ‌گونه مشکلی در بالاترین سطح عملکرد و بیشترین بهره‌ وری را خواهد داشت. اجرای کابل کشی و ترانکینگ، داکت کشی شبکه، آرایش رک بخش‌های مهمی از نصب و راه‌اندازی شبکه کامپیوتری است. بنابراین داشتن یک شبکه پرسرعت، مستلزم کابل کشی و زیرساخت باکیفیت و استاندارد است.

خدمات راه‌اندازی کابل دیتا

نصب و پیاده سازی کابل‌های دیتا می‌بایست توسط یک مجری قابل اعتماد و متخصص صورت گیرد، چرا که در این ساختار، انتقال صدا، متن، اطلاعات محرمانه و بسیاری دیگر از انواع سیگنال‌های مهم سازمان بین واحدهای مختلف جابه‌جا می‌گردد. صرف نظر از این‌که چه اطلاعاتی در این سیستم جابه‌جا می‌شوند انتقال دقیق اطلاعات یک جزء حیاتی از این سیستم محسوب می‌گردد. خدمات کابل کشی دیتا توسط متخصصان با تجربه و حرفه‌ای این اطمینان را می‌دهد که این سیستم مطابق با استانداردهای جهانی و بدون ریسک امنیتی اجرا گردد. استانداردهای کابل کشی شبکه و ترانکینگ که به صورت بین‌المللی استفاده می‌شوند که توسط سازمان‌های جهانی ISO/IEC سازمان استاندارد جهانی (کمیسیون جهانی الکترونیک)، به همراه )CENELEC کمیته اروپایی استاندارد سازی الکترونیک) و TIA (انجمن صنعت ارتباطات از را دور – آمریکا) ارائه شده‌اند.
با توجه به این نکته مهم و اساسی، گروه شرکت های ساپرا زمینه کابل کشی و ترانکینگ شبکه را توسعه داده و توانسته دستاوردهای ارزشمند بسیاری در این حوزه کسب نماید. این خدمات تأثیر به‌سزایی در کیفیت شبکه داشته و می‌تواند موجب جلوگیری از هدر رفت منابع از جمله وقت، انرژی و هزینه در آینده شود. کارشناسان فناوری ساپرا در زمینه کابل کشی و ترانکینگ از آخرین متد استاندارد TIA نسخه ANSI/TIA-568 در پروژه‌های خود استفاده می‌کند.

خدمات کابل کشی شرکت ساپراصنعت

  • کابل کشی شبکه‌های اترن  CAT 5e , 6 , 6a
  • کابل کشی فیبرنوری (Fiber Optic Cabling)
  • کابل کشی کواکسیال (Coax Cabling)
  • کابل کشی سیستم‌های تصویری (Closed Circuit Television Cabling)
  • کابل کشی سیستم‌های صوتی (Voice Cabling)
  • کابل کشی دیتاسنتر (Data Centers Cabling)
  • برق کشی Data Center
  • کابل کشی سیستم‌های پیجر (Pager Systems)
  • کابل کشی سیستم‌های تلفن و مراکز تلفن (Call Centers Cabling)