شرکت فنی مهندسی ساپرا صنعت

شرکت فنی مهندسی ساپرا صنعت

تأمین و راهبری تجهیزات امنیتی F5- Fortinet و تجهیزات ذخیره سازی HPE

021-76871880
سبد خرید ( 0 مورد)

HPE SN1600E 32Gb Single Port Fibre Channel Host Bus Adapter Q0L11A

SN1600E 32Gb Fibre Channel Host Bus Adapters اچ پی دو برابر پهنای باند 16Gb Fibre Channel Host Bus Adapters را ارائه می‌دهند در حالی که با محیط‌های 16 و 8 گیگابایتی FC سازگار هستند.

قیمت : تماس بگیرید

Q0L11A

SN1600E 32Gb Fibre Channel Host Bus Adapters اچ پی دو برابر پهنای باند 16Gb Fibre Channel Host Bus Adapters را ارائه می‌دهند در حالی که با محیط‌های 16 و 8 گیگابایتی FC سازگار هستند.در مقایسه با HBA تولیدی نسل 5 (16 گیگابایت) داده‌های بیشتری به ازای هر وات مصرف شده جابجا می‌شوندو عملکرد بالاتر با سرمایه‌گذاری‌های موجود در سرور ارائه می‌دهند.

HPE SN1600E 32Gb Fibre Channel Host Bus Adapters مقیاس‌پذیری تقریباً نامحدودی را برای پشتیبانی از افزایش تراکم VM با 2 برابر تراشه و پهنای باند بیشتر از Gen5 Fibre Channel  ارائه می دهد

سرعت پورت:

  • 32Gb

رابط‌ها:

  • +1x32Gb Fibre Channel-SFP
     Q0L11A
    Single Number of channels
    32GFC Port Speed
    x64 Microsoft Windows Server 2019/2016/2012/2012 R2  & HyperV
    x64 RHEL 8.x, 7.x, 6.x
    x64 VMware ESX/ESXi 7.0, 6.5, 6.0
    x64 SLES 15.x,12.x, 11.x

    32Gbps HBA with standard bracket, one 32 Gbps SFP+ transceiver,  low-

    profile bracket, documentation

    What’s Included in the Box?
    32ºF to 131ºF 0º C to 55º C Environmental – Operating Temperature

    -4ºF to 185ºF

    (-20ºC to 85ºC)

    Environmental – Storage Temperature
    10%to90% RH at 40º C (non-condensing) Environmental – Relative Humidity – Operating

    6.6×0.69×2.71in

    (167.6×17.5×68.9mm)

    Product Dimensions (W x D x H)
    Multi-mode Optic (SFP+) Media
    Short wave laser with LC type connector Connector
    PCIe 3.0 x8 PCIe Connector
    32/16/8Gbps Auto-negotiation

     

‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
Form Factor

Plug-in card

Interface (Bus) Type

PCI Express 3.0 x8

Ports

32Gb Fibre Channel x 1

Data Link Protocol

32Gb Fibre Channel

Designed For

Apollo 4200 Gen10, 4510 Gen10; Nimble Storage dHCI Medium Solution with HPE ProLiant DL360 Gen10, Small Solution with HPE ProLiant DL360 Gen10; ProLiant DL360 Gen10, DL385 Gen10, XL190r Gen10, XL270d Gen10, XL645d Gen10

Interfaces

1x32Gb Fibre Channel – SFP+

Included Accessories

Low-profile bracket, 32Gb SFP+

Connectivity Technology

Wired

OS Required

Red Hat Enterprise Linux 7.2, Microsoft Windows Server 2012 R2 with Hyper-V (64-bit), Microsoft Windows Server 2012 with Hyper-V (64-bit)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “HPE SN1600E 32Gb Single Port Fibre Channel Host Bus Adapter Q0L11A”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *