شرکت فنی مهندسی ساپرا صنعت

شرکت فنی مهندسی ساپرا صنعت

تأمین و راهبری تجهیزات امنیتی F5- Fortinet و تجهیزات ذخیره سازی HPE

021-76871880
سبد خرید ( 0 مورد)

HPE SN1600Q 32Gb Dual Port Fibre Channel Host Bus Adapter P9M76A

HPE 32GFC Host Bus Adapter اجزای زیرساختی مرکز داده را با توانایی ارائه عملکرد پهنای باند دو برابر 16 گیگابایت HBA در تأخیر کمتر ، به سطح بالاتری از عملکرد و کارایی می‌رسانند.

تعداد کانال:

  • Dual Port

سرعت پورت:

  • 32Gb
قیمت : تماس بگیرید

P9M76A

 

HPE StoreFabric 32Gb Fiber Channel Host Bus Adapter برای پشتیبانی از سرورهای ProLiant با اسلات ورودی / خروجی PCI-Express برای اتصال به آرایه‌های ذخیره‌سازی HPE با استفاده از پروتکل  32/16/8Gb Fibre Channel طراحی شده است.

HPE 32GFC Host Bus Adapter اجزای زیرساختی مرکز داده را با توانایی ارائه عملکرد پهنای باند دو برابر 16 گیگابایت HBA در تأخیر کمتر ، به سطح بالاتری از عملکرد و کارایی می‌رسانند.

رابط‌ها:

  • 2x32Gb Fibre Channel – LC multi-mode

تعداد کانال:

  • Dual Port

سرعت پورت:

  • 32Gb

P9M76A

Dual Number of channels
32GFC Port Speed
x64 Microsoft Windows Server 2019/2016/2012/2012 R2  & HyperV
x64 RHEL 8.x, 7.x, 6.x
x64 VMware ESX/ESXi 7.0, 6.5, 6.0
x64 SLES 15.x,12.x, 11.x
32Gbps HBA with standard bracket, two 32 Gbps SFP+ transceiver, low-profile bracket, documentation What’s Included in the Box?
(32ºF to 131ºF (0ºC to 55ºC

110LFPM at 55ºC

Environmental – Operating Temperature

-4ºF to 158ºF

(-20ºC to 70º C)

Environmental – Storage Temperature
10%to 90% RH at 40º C (non-condensing)

Environmental – Relative Humidity – Operating

6.59×0.49×4.38in (12.34×167.51×111.25mm) Product Dimensions (W x D x H)
Multi-mode Optic (SFP+) Media
Short wave laser with LC type connector Connector
PCIe 3.0 x8 PCIe Connector
32/16/8Gbps Auto-negotiation

 

‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
Manufacturer

HP CTO Server Avnet

Brand

HPE

Product Line

HPE StoreFabric

Model

SN1600Q 32Gb Dual Port

Type

Host bus adapter

Form Factor :

Plug-in card

Interface (Bus) Type

PCI Express 3.0 x8

Low Profile

Low profile

Connectivity Technology

Wired

Cabling Type

Fiber optic

Data Link Protocol

16Gb Fibre Channel (Short Wave), 32Gb Fibre Channel (Short Wave), 4Gb Fibre Channel (Short Wave), 8Gb Fibre Channel (Short Wave)

Features

Auto-negotiation

Ports

2x32Gb Fibre Channel

Expansion Slots

2(total) / 0(free) xSFP+

Interfaces

2x32Gb Fibre Channel – LC multi-mode

OS Required

Microsoft Windows Server 2012 R2 with Hyper-V (64-bit), Microsoft Windows Server 2012 with Hyper-V, Red Hat Enterprise Linux 7.2, SuSe Linux

Included Accessories

2x32Gb SFP+, Full-height bracket, Low-profile bracket

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “HPE SN1600Q 32Gb Dual Port Fibre Channel Host Bus Adapter P9M76A”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *