شرکت فنی مهندسی ساپرا صنعت

شرکت فنی مهندسی ساپرا صنعت

تامین و نگهداری تجهیزات F5 – Fortinet – HPE

021-76871880

فروش سرور اچ پی

تاریخ انتشار : 2019/12/15

فروش سرور اچ پی و لیست قیمت

قیمت سرور اچ پی

فروش سرور HP بر چه پایه ای هست؟

قیمت سرور اچ پی به دلیل برخورداری از قابلیت‌های خاص، قیمت رقابتی در فروش سرور اچ پی با سایر محصولات هم‌رده، کارایی و سرعت بالا، انعطاف‌پذیری بالا، مدیریت‌پذیری و قابلیت اطمینان بالا و  بهره‌مندی از سخت‌افزار قدرتمند و نیز تأمین امنیت در سیستم و شبکه در جهان و به‌خصوص ایران بسیار موردتوجه قرار گرفته است و به نوعی بازارفروشو در اختیار دارد.

فروش سرور اچ پیفروش سرور اچ پیفروش سرور اچ پی

فروش سرور اچ پی تهران

لیست قیمت سرور HP

علاوه بر مواردی که بیان شد ویژگی دیگر سرورهای HP کاهش پیچیدگی‌ها و هزینه‌هاست . این امر در HP به دلیل ارائه کارایی بالا و به دنبال آن خرید سخت‌افزارهای کمتر و درنتیجه کاهش هزینه صورت می‌گیرد.

فروش سرور اچ پیفروش سرور اچ پیفروش سرور اچ پی

علاوه بر آن موجب سهولت در مدیریت سرورها و کاهش نیروی انسانی می‌گردد.  با قابلیت ایجاد مجازی‌سازی در مقیاس بالا، نیاز به خرید سخت‌افزار کمتری وجود دارد، ضمن آنکه لایسنس‌های موردنیاز با هزینه کمتر و قابل رقابت با رقبا در دسترس خواهد بود. در نتیجه سرورهای HP در مجموع با صرف انرژی کمتر، امنیت بالایی را فراهم می‌کنند.

فروش سرور HP

بررسی سرورهای پرولیانت HP

فروش سرور اچ پی – ساپرا صنعت

سرورهای پرولیانت HP از سه منظر پردازنده، نسل و خانواده می‌توانند مورد بررسی قرار بگیرند: لیست قیمت سرور HP

نسل: براساس پیشرفت تکنولوژی و ارتقا کارایی و عملکرد نسل‌های هشتم، نهم و دهم HP بیش از سایر نسل‌ها موردتوجه قرار گرفته است. به خصوص در سال‌های اخیر سرورهای HP Proliant gen10 توسط کمپانی HPE به بازار عرضه شده‌اند که به دلیل برخورداری از امنیت و چابکی بالا و نیز اقتصادی بودن مورد استقبال بیشتری قرار گرفتند. نسل دهم سرورهای HP از تکنولوژی ISC و نیز پردازنده‌های نسل جدید اینتل زئون  (Intel Xeon )بهره می‌گیرد . سرورهای پرولیانت HP از منظر پردازنده در سه دسته جای می‌گیرند:

فروش سرور اچ پیفروش سرور اچ پیفروش سرور اچ پی

 1. سری‌های 100، 200، 300 و 400 مجهز به دو پردازنده لیست قیمت سرور HP
 2. سری‌های 500 و 600 مجهز به 4 پردازنده
 3. سری‌های 700 و 900 مجهز به 8 پردازنده

خرید سرور اچ پیفروش سرور اچ پیSell ​​HP Serverفروش سرور اچ پیSell ​​HP Serverفروش سرور اچ پی

لازم به ذکر است که سری 900 سرورهای پرولیانت HP افزون بر 8 پردازنده، قابلیت پشتیبانی از حداکثر 80 هسته (Core) و حافظه رم حداکثر 4 ترابایت را نیز دارد . هم چنین لازم است بدانید که در سرورهای HP ، پردازنده به کار برده شده در مدل‌هایی که انتهایش 0 نوشته شده است مانند  DL360 ، intel  و در مدل هایی که انتهایش 5 باشد مانند DL385، AMD است.

سرورهای HP Proliant (پرولیانت اچ‌پی) از نظر لیست قیمت سرور HP g10 در سطوح مختلف در تقسیم‌بندی 7 دسته ای زیر مشخص است:

 1. Any connect Server
 2. Micro Server
 3. ML Server
 4. DL Server
 5. BL Server
 6. SL Server
 7. Moonshot Server

برای اینکه بدانیم چه نوع سروری برای سازمان ما مناسب است و لیست قیمت سرور HP مناسب کار ما چقدر است لازمه ابتدا مشخص کنیم که کسب و کار ما در چه سطحی قرار می‌گیرد:

فروش انواع سرور HP

لیست قیمت فروش سرور HP در سطوح مختلف

 • سطح SOHO (کاربران خانگی و کسب و کارهای بسیار کوچک) : میکرو سرور
 • سطح SMB (کسب و کارهای متوسط و رو به توسعه ) : سرورهای ML و DL
 • Enterprise (کسب و کارهای بزرگ و توسعه یافته ): سرورهای ML و DL

و درصورتی که سازمان بزرگ‌تری داشته باشیم لازم است از سرورهای BL‌استفاده کنیم.

جهت خرید سرور اچ پی از کادر زیر مشاهده کنید :

فروش سرور اچ پی یا HPE Proliant

باتوجه به اینکه در ایران سرورهای ML  و DL بیش از سایر سرورهای HP Proliant مورداستفاده قرار می‌گیرند که در تقسیم‌بندی محصولات HP به‌طور کلی این دو نوع سرور در دو دسته Essential  و Performance ارائه شده‌اند.منظور از e در نامگذاری سرورهای HP همان رده Essential و منظور از p در این نامگذاری ،  performance‌است. دسته Essential‌ به نوبه خود به دو دسته Right Sized  و Small Scale تقسیم می‌شوند که در واقع سرورهای پرولیانت سری 10 و سری 100 است: سرورهای ML10، ML30،  DL20، DL60 و DL80 و سرورهای سری 100 که شامل سرورهای ML110، ML150 و DL120،DL160 و DL180 است. در بعضی از این مدل‌ها مانند  ML150شاهد توقف تولید نسل نهم آن هستیم.

سرورهای Performance نیز به دو دسته versatile performance و scale up تقسیم می شوند و لیست قیمت سرور HP مذکور متفاوت است

سرورهای سری 300 مانند DL360، DL380، DL325، DL385 در رده سرورهای versatile performance قرار می‌گیرند. سرورهای Scale up سرورهای سری 500 هستند مانند : سرورهای 560، 580 نسل نهم و دهم .

بررسی سرورهای DL، ML‌و BL

سرورهای ML (Modular Line) از رده سرورهای Tower محسوب می‌شوند که به صورت ایستاده مورداستفاده قرار می‌گیرند.  که در سه گروه 100، 300 و 500 تولید و روانه بازار شده‌اند. که در حال حاضر سری 500 آن تولید نمی‌گردد.

سرورهای BL (Blades Line) از رده سرورهای تیغه‌ای محسوب می‌شوند که برای سازمان‌هایی که دارای محدودیت فضا هستند بسیار مناسب است زیرا این سرورها در رک به صورت مجموعه‌ای قرار می‌گیرند و ۸ يا ۱۶ عدد از آنها در محفظه‌های مخصوصی به اسم C7000 و C3000 قرار می‌گیرد و سپس در رک نصب می‌شود. به این‌ترتیب تعداد سرورهای BL قابل نصب در یک رک،  ۲ برابر تعداد سرورهای DL قابل نصب در همان رک است.

فروش سرور اچ پیفروش سرور اچ پیفروش سرور اچ پی

سرورهای DL (Density Line) از رده سرورهای Rackmount محسوب می‌شوند یعنی قابل نصب در رک هستند.  که در سه گروه 100، 300 و 500 تولید و روانه بازار شده‌اند.

Sell ​​HP Serverفروش سرور اچ پیSell ​​HP Serverفروش سرور اچ پی

سرور رکمونت سروری است که به کمک یک ریل می تواند در رک نصب شود. طراحی خاص این سرورها باعث شده است که قابلیت پشتیبانی از دو یا چهار CPU و نیز تعدادی اسلات رم را داشته باشند در نتیجه از توان پردازش بالا به منظور استفاده در شبکه و نیز مجازی‌سازی مراکز داده  بهره‌مند هستند. با توجه به مدل‌های مختلف سرورهای رکمونت می‌توانند 1 ،۲ و یا 4 یونیت از رک را به خود اختصاص دهند.

لیست قیمت سرور HPلیست قیمت سرور HPلیست قیمت سرور HP

سرورهای DL HP Proliantدر واقع پرکاربردترین و پرفروش‌ترین سرور رکمونت محسوب می‌گردند. طراحی ماژولار و نیز قابلیت ارتقای بالا، از شاخص‌ترین ویژگی‌های این نوع سرور محسوب می‌شود. در میان سرورهای DL، سری 300 و 500 آن بیش از سایرین مورد استقبال قرار گرفته است. پشتیبانی از حافظه، کارت‌های گرافیکی به‌منظور استفاده در مجازی‌سازی، پردازنده و نیز به‌کارگیری انواع سرویس‌ها در شبکه از خصوصیات سرورهای DL380 و DL360 است ، هم‌چنین در سرورهای DL580 و DL560 نیز شاهد توان پردازش بسیار بالا هستیم که این سرورها را برای دیتاسنترها و نیز رایانش ابری یا کلودها (Cloud) مناسب می‌سازد.

فروش سرور اچ پیفروش سرور اچ پیفروش سرور اچ پی

از ویژگی‌های سرورهای DL سری 100 می‌توان به سادگی و کم‌هزینه بودن آن اشاره کرد. بهره‌مندی این سرورها از دو پردازنده آن‌ را برای کسب‌و کارهای کوچک که از معماری یک لایه برخوردارند، مناسب می‌سازد که شامل مدل‌های DL160، DL120، DL165 و DL180 است. از جمله کاربردهای این سری از سرورهای DL می‌توان به Networking, File and Print Shared internet access اشاره کرد.

لیست قیمت سرور HPلیست قیمت سرور HPلیست قیمت سرور HP

سرور DL سری 300 با تنوع در مدل و بهره‌مندی از دو پردازنده، برای مراکز داده و محیط‌های کاری بزرگ به منظور Front-End Network Application HP ، Email Database و … استفاده می‌شود. مدل‌های DL320، DL360، DL370، DL385 و DL380 از آن به بازار عرضه شده است. لیست قیمت سرور HP

Sell ​​HP Serverفروش سرور اچ پیSell ​​HP Serverفروش سرور اچ پی

سری 500 سرورهای DL قابلیت توسعه دارند و چهارپردازنده نیز پشتیبانی می‌کنند. به همین دلیل برای اپلیکیشن‌های مهم محاسباتی  و نیز انجام پردازش‌های سنگین کاربرد دارد . مانند سیستم‌های CRM Large Database.ERP و … . سری 500  سرور DL دارای مدل‌های DL580 و DL585‌است. لیست قیمت سرور HP

سرورهای سری DL (DL Servers) برای سازمان‌هایی با امکانات و نیازمندی‌های زیر مناسب است:

لیست قیمت سرور HPلیست قیمت سرور HPلیست قیمت سرور HP

 • دارای رک
 • نیاز مبرم به ارسال ایمیل، شبکه‌بندی، مجازی‌سازی و نیز سیستم ارسال پیام
 • نیاز به تنوع در سرور لیست قیمت سرور HP
 • دیتاسنتر، هدف اصلی سازمان
 • نیاز به محاسبات با کارایی بالا (HPC: High Performance Computing) لیست قیمت سرور HP
 • نیاز به پردازنده با تعداد هسته بیش‌تر، افزایش ظرفیت ذخیره‌سازی داخلی و حافظه هوشمند
 • نیاز به پاسخگویی امن با کیفیت بالا با لیست قیمت سرور HP مناسب

 

بررسی سرورهای رکمونت نسل نه لیست قیمت سرور HP HP (HP G9 Rackmount Servers)

Sell ​​HP Serverفروش سرور اچ پیSell ​​HP Serverفروش سرور اچ پی

افزایش سه برابری ظرفیت محاسبات با بهره‌گیری از PCIe و حافظه‌های DDR4 ، ارائه سرویس‌های فناوری اطلاعات با شتاب بیش‌تر و نیز فراهم آوردن زیرساخت‌ها با سرعت 66 برابر بیش‌تر به دلیل بهره‌مندی از ابزار مدیریتی HP OneView و در نهایت بهبود بخشیدن به عملکرد در اپلیکیشن‌های تجاری مهم حداکثر تا ۴ برابر، از خصوصیات مهم سرورهای نسل نه محسوب می‌شود.

لیست قیمت سرور HP

بررسی سرورهای رکمونت نسل ده HP (HP G10 Rackmount Servers)

نسل ده سرورهای HP آخرین نسل سرور ارائه شده توسط کمپانی HPE است. این سرورها در لیست قیمت سرور HP ایران با گارانتی معتبر HP عرضه می‌شود بنابراین بسیار مورد توجه شرکت‌های متوسط و بزرگ قرار گرفته است. بهره‌گیری از پردازنده اینتل زئون در نسل ده سرورهای HP، بهبود عملکرد پردازنده تا 80٪، کارایی بیشتر در هسته‌های پردازشگر، قابلیت پشتیبانی از حافظه هوشمند DDR4 با سرعت MT/s 2666   و نیز گنجایش حافظه 3 ترابایتی، امکان استفاده از هاردهای SAS یا SATA با سرعت 12 گیگابایت بر ثانیه، پشتیبانی از محاسبات وسیع و گسترده، پشتیبانی از تکنولوژی Silicon Fingerprit و در نهایت پشتیبانی از HPE Persistent Memory را فراهم کرده است.

41 دیدگاه برای “فروش سرور اچ پی”

 1. ساعد گفت:

  سلام
  وقتتون بخیر
  خواستم بدونم قیمت بروز سرور های سری ML چند هست

 2. محمود گفت:

  سلام . قیمت ها تون خیلی مناسبه

 3. endless گفت:

  سلام . وقتتون بخیر . یه سوال داشتم . سرور Micro Server با SL Server چه فرقی میکنه؟ و کدومش بهتره؟

 4. پریسا گفت:

  سلام . یه سرور خوب برای پردازنده 4 هسته چی پیشنهاد میدید؟

 5. امیر گفت:

  سلام وقت بخبر خاستم بکم من برای شرکت خودم کد.م سرور میتونم تهیه کنم ؟

 6. محمدی نمازی گفت:

  سلام ببخشید میخاستم بدونم شما پشتیبانی سرور هم انجام میدهید ؟

 7. سامان قاسمی گفت:

  سلام ببخشید من تهران میخاستم بدونم ببینم شما برای شهرستان هم خدمات دارید ؟؟؟؟

 8. ناهید محمدی گفت:

  سلام ببخشید من برای یک شرکت حسابداری سرور میخاستم لطف کنید به ایمیل بنده لیست قیمت ارسال نماید .

 9. عباس گفت:

  سلام. وقتتون بخیر . یه سرور پر کاربرد میخواستم

 10. سعید گفت:

  سلام
  ممنون از مقاله خوبتون

 11. هادی گفت:

  سلام وقت بخیر جناب شما فقط برنده HPE کار میکنید یا چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 12. بیتا بال سیر گفت:

  سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون تشکر کنم و امیدوارم باعث ایجاد انگیزه براتون
  بشه

 13. سعید گفت:

  سلام
  آقا سرور های شما کانفیگشم خودتون انجام میدید؟؟
  برای ماینینگ هم مناسبه؟؟

 14. Amir گفت:

  سلام ببخشید شما قطعات سرور هم تکی فروش دارید با تشکر از سایت خوبتون

 15. saed vahed گفت:

  سلام باتشکر ا سایت خوبتون شما سرور برای فروش هاست هم دارید ممنون میشم قیمت بزارید باتشکر

 16. alureza گفت:

  سلام ییخشید شما سرور برای باری انلاین هم فروش دارید ؟؟؟

 17. نیما گفت:

  سلام وقت بخیر
  من یک سرور ml10 gen 9 دارم اصلا استفاده نشده شما خرید دارید ؟
  09361877315
  محمدی

 18. Mohamad گفت:

  سلام وقت بخیر ممنون از سایت خوبتون شما سرور استوریج هم دارید ؟؟ ممنون میشم ایمیل کنید

 19. محمد فعال گفت:

  سلام و عرض ادب-میخواستم بدونم لیست قیمت سرورهای ایستاده شما همینی هست که در سایت درج شده؟من برای اداره و برای یک نرم افزار تحت وب احتیاج به خرید یکح سرور دارم.اگه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.

 20. خرید سرور استوک از جهان بازار رو تضمین میکنید

 21. علی گفت:

  سلام ، لطفا به ایمیل بنده لیست قیمت ارسال کنید
  ممنون

برخی از مشتریان