تازه های خبری, مقالات

معرفی فایروال‌های جدید فورتی گیت ؛ FortiGate Rugged 70G

فورتی نت، اخیرا یک دستگاه مقاوم و فشرده برای ارائه قابلیت‌های شبکه امن و اتصال به محیط‌های فناوری عملیاتی و ارائه خدمات امنیتی پیشرفته با پشتیبانی مودم نسل پنجم و مبتنی بر هوش مصنوعی ارائه کرده است.  این محصول با عنوان  FortiGate Rugged 70G  معرفی شده است. جدیدترین تجهیز فورتی گیت آخرین نوآوری‌های شبکه ایمن را در یک دستگاه واحد و قدرتمند برای مقاومت در برابر سخت‌ترین محیط‌ها، ارائه می‌دهد.

فایروال فورتی نت FortiGate 70G

زیرساخت‌های ایمن و ساده‌تر، افزایش کارایی کسب‌ وکار و صرفه‌جویی در هزینه، و تجربه کاربری عالی را حتی در دورافتاده‌ترین مکان‌ها و صعب العبورترین مکان‌ها ارئه می‌دهد. این تجهیز جدید فورتی‌گیت با قابلیت پشتیبانی از مودم نسل پنجم، جدیدترین نوآوری‌های شبکه ایمن را در یک دستگاه واحد قدرتمند و ساخته شده برای مقاومت در برابر سخت‌ترین محیط‌ها با اتکا به امنیت مبتنی بر هوش مصنوعی ارائه می‌کند.

ویژگی‌های کلیدی FortiGate 70G :

  1. دارای یک مودم نسل پنجم که ارتباط یکپارچه، قابل اعتماد و سریع را برای اطمینان از در دسترس بودن و اتصال پیشرفته برای برنامه‌های کاربردی و حیاتی را امکان پذیر می‌کند.
  2. با پهنای باند 8 گیگابایت بر ثانیه
  3. با پهنای باند IPSec VPN 7گیگابایت بر ثانیه
  4. عملکرد بی نظیر شبکه امن
  5. طراحی مقاوم: که می‌تواند در شرایط سخت مانند دمای شدید، رطوبت، شوک و لرزش مقاومت کند.
  6. محافظت از داده‌های حیاتی در برابر تهدیدات از طریق خدمات امنیتی مبتنی بر هوش مصنوعی

 در زیر خلاصه ای از عملکرد تجهیز FortiGate Rugged 70G در مقایسه با برندهای مشابه ارائه می‌شود:

یکی از موارد اصلی استفاده از این تجهیز جدید، استقرار و مدیریت دستگاه‌های خودپرداز از راه دور است که اغلب در محیط‌های چالش برانگیز مانند استادیوم‌ها، مراکز خرید یا فضای باز نصب می‌شوند. از طریق این دستگاه واحد و قدرتمند، صنعت بانکداری می‌تواند شبکه‌های خودپرداز از راه دور خود را ارتقا دهد، به طور یکپارچه در هزاران مکان گسترش و به راحتی خدمات جدید را با حداقل سرمایه‌گذاری زیرساخت ارائه دهد. فورتی نت به دلیل تخصص در همگرایی شبکه و امنیت، توانایی تولید دستگاهی با قابلیت تحمل شرایط سخت را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *