مقالات

معرفی سرویس HPE Pointnext به همراه مزایا و کاربرد آن

Pointnext

HPE Pointnext پلتفرم باز و ایمن Edge-to-Cloud شماست که نوسازی داده‌ها را در ابتدا تقویت می‌کند و اجازه می‌دهد که داده ها را از لبه به ابر کنترل و مهار کنید.یک منبع یکتا از حقیقت. در این مقاله ابتدا تعریفی از HPE Pointnext خواهیم داشت، سپس مزایا و کاربردهای آن را بررسی می کنیم تا دلایل نیاز کسب و کارها به آن را درک کنیم.

HPE Pointnext چیست؟

HPE Pointnext در واقع مانند یک شریک خدماتی است که برای کسب و کار امروز و فردای شما ساخته شده است. HPE Pointnext بر کمک به یکپارچه سازی و حذف پیچیدگی در مراکز داده سنتی، محیط‌های ابری و لبه برای ارائه یک تجربه IT ترکیبی یکپارچه متمرکز است. HPE Pointnext Complete Care، تمرکز بیشتری بر ارائه یک تجربه پشتیبانی کامل برای مشتری دارد. این شامل هر قابلیتی می‌شود و همه آن‌ها را در یک چارچوب کامل و واحد برای مشتری می آورد. یک سازمان نوآور خدمات فناوری اطلاعات در HPE که برای ساده‌سازی فناوری اطلاعات ترکیبی و تقویت لبه هوشمند ایجاد شده است.
Pointnext که بر اساس رهبری فناوری HPE، اکوسیستم شریک قوی، و تجربه چرخه عمر سرتاسر ساخته شده است، به مشتریان کمک می‌کند تا فناوری را برای امروز و فردا بهینه کنند.

خدمات HPE Pointnext

تیم Pointnext به مشتریان کمک می‌کند تا از قدرت فناوری اطلاعات ترکیبی، داده‌ها و تحلیل‌های بی‌درنگ، و راه‌حل‌های تلفن همراه برای بهبود تجربیات مشتری، ایجاد و ارائه محصولات و خدمات دیجیتال جدید، و بهبود عملیات اصلی با سرعت و کارایی بی‌سابقه استفاده کنند. مشتریان نه تنها از قدرت توانایی‌های مشاوره Pointnext، بلکه از رهبری فناوری HPE نیز سود می‌برند. تیم Pointnext از نزدیک با فن‌آوران HPE همکاری می‌کند تا راه‌حل‌های نوآورانه‌ای را برای چالش‌های تجاری مشتریان توسعه دهند و به درخواست‌های برنامه و داده‌های آینده پاسخ دهند.

 • تسریع نتایج مشتری از طریق تعاملات استراتژیک

HPE Pointnext، بخش خدمات متمرکز به آینده شرکت HPE، کارشناسانی را در 3 حوزه مهم خدماتی در اختیار قرار می‌دهد:

 • مشاوره‌ و تحول
 • حرفه‌ای
 • عملیاتی

 HPEPointnext راه حل‌های IT قدرتمند و قابل گسترش را برای سازمان‌ها در سراسر هر صنعت فراهم می‌کند.

مشاوره و تحول

در خط مقدم Pointnext، خدمات مشاوره و تحول است، که در آن HPE با شرکت‌ها همکاری می‌کند تا تحولات فناوری خود را طراحی کند و یک نقشه راه متناسب با چالش‌های منحصربه‌فرد آن‌ها بسازد. این تیم به مشتریان کمک می‌کند تا عملیات اصلی خود را دیجیتالی کنند، پیشنهادات خود را نوآوری کنند و نتایج کسب و کار بهتری را به دست آورند. این کار به این ترتیب انجام می‌شود:

 • بهینه سازی فناوری اطلاعات ترکیبی از طریق ترکیب مناسب پلتفرم های ابری عمومی و خصوصی
 • به دست آوردن بینش بیشتر از داده ها و تجزیه و تحلیل
 • اتصال لبه هوشمند
 • نوسازی، مهاجرت و توسعه برنامه های کاربردی تفکر رو به جلو
 • اجرای به موقع، بر اساس بودجه

تیم HPE Pointnext Professional Services از مالکیت معنوی و تجربه هزاران اجرای و توسعه استفاده می‌کند تا تغییرات دیجیتال مشتریان را کاهش دهد. کارشناسان Pointnext Professional Services با مشتریان همکاری نزدیک دارند تا از سرمایه گذاری‌های IT خود بیشترین بهره را ببرند.
Pointnext با فناوری‌های مورد علاقه مشتریان و سازمان‌های IT کار می‌کند تا برنامه‌های استراتژیک و طرح‌های کاربردی را از طریق تولید و یک سری انتقال تاکتیکی، از طراحی فنی به اجرا، ساخت تا مهاجرت، توزیع و در نهایت به مشاوره و خدمات عملیاتی منتقل کند.

 • بازتعریف مفهوم کارایی عملیاتی

تیم HPE Pointnext Operational Services راه‌هایی برای ارائه خدمات IT را با مدیریت و بهینه سازی بارهای کار، منابع و ظرفیت، در محل و در فضای ابری فراهم می‌کند تا بتواند کسب و کار مشتریان را در سطح بالا حفظ کند. این شامل محصولات و خدمات نوآورانه ای مانند HPE Flexible Capacity و HPE Datacenter Care می شود که تجربه فناوری اطلاعات را ساده می کند و به مشتریان گزینه هایی را برای جابجایی بارهای کاری و اینکه چه کارهایی را خود مدیریت یا برون سپاری کنند و چگونه به طور انعطاف پذیر IT را مصرف کنند.

 • تمایز از طریق بهترین اکوسیستم شریک در کلاس

تعهد طولانی مدت HPE به شرکای اتحاد استراتژیک خود، یک اکوسیستم قدرتمند با تخصص عمیق تجاری و مستقیم برای ساخت و ارائه راه حل‌های مشترک برای مشتریان ایجاد کرده است. علاوه بر تخصص HPE در کار با رهبران صنعت مانند SAP، مایکروسافت و بسیاری دیگر، شرکت به دنبال یک نسل جدید از شرکای پیشرو مانند پلت فرم Container Docker، راه حل سازماندهی و اتوماسیون داده های Mesosphere وChef، Puppet، Ansible و SaltStack برای مدیریت تنظیمات و اتوماتیک IT است.

Pointnext بیشتر از این اکوسیستم شریک استفاده می‌کند و همچنین زیرساخت HPE و تخصص بار کاری را با طیف گسترده تری از یکپارچه سازان سیستم استراتژیک ترکیب می کند تا فرصت های شریک را مطابق با نیازهای مشتریان ایجاد کند.

مزایای HPE Pointnext

HPE Pointnext اعتماد به نفس را ارائه می‌دهد، ریسک را کاهش می‌دهد و به مشتریان کمک می‌کند تا چابکی و ثبات را درک کنند. مزایای HPE Pointnext عبارتند از:

دسترسی به کارشناسان فنی:

به کمک HPE Pointnext به تیمی حرفه‌ای و متخصص برای انتخاب بهترین راهکارهای فنی دسترسی خواهید داشت.

کاهش هزینه :

ارائه راه‌حل‌های مصرف درست منابع توسط HPE Pointnext و استفاده صحیح از سخت افزارها، در نهایت منجر به کاهش هزینه برای سازمان می شود.

بهترین استفاده از تجهیزات:

پیاده‌سازی راه‌حل‌ها و تکنولوژی‌های به بهترین شیوه به پیاده‌سازی شبکه‌های کارآمد از طریق مشاوره‌های فنی تیم HPE Pointnext کمک می‌کند. آموزش‌هایی که نیاز است در ارتباط با انتقال به ابر، تنظیمات و استقرار و انتقال داده‌ها در اختیار کسب و کارها قرار بگیرد، از طریق HPE Pointnext ارائه می‌شود.

مدیریت ریسک‌های مرتبط با IT :

برای مدیریت ریسک های مرتبط با IT ، HPE Pointnext خدماتی مانند پشتیبانی در مقابل تهدیدات سایبری، شناسایی و جلوگیری از خطرات امنیتی ، ایجاد استراتژی‌های تهیه نسخه پشتیبان به منظور بازیابی اطلاعات و پیاده سازی راهکارهای امنیتی را ارائه می‌دهد.

سرعت بخشیدن به اجرای عملیات:

به کمک خدماتی که در زمینه مدیریت پروژه‌ها، به کارگیری شیوه‌های بهتر و همکاری با تیم‌های کاری مختلف از طریق HPE Pointnext عرضه می‌شود، شرکت‌ها می‌توانند با سرعت بیش‌تری به اجرای پروژه‌های خود بپردازند.

ارائه راهکارهای نوآورانه :

به کارگیری فناوری و راهکارهای نوآورانه HPE Pointnext برای کسب و کارها مزیت رقابتی ایجاد می‌کند.

پیاده‌سازی استراتژی مبتنی بر تجربه :

بر اساس تجربه‌‌ای که در طی سال‌ها در کمپانی hp حاصل شده است، HPE Pointnext به پیاده سازی استراتژی مبتنی بر تجربه که شامل ارتقای کارایی، مدیریت ریسک، تحول دیجیتال و نیز بهینه سازی فرایندها می‌شود به کسب و کارها کمک می‌کند.

چنانچه با مطالعه مقاله فوق، در ارتباط با خدمات HPE و تجهیزات شبکه و خرید سرور HP سؤالی برایتان پیش آمده است، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *