مقالات

برنامه (HPE Product Bulletin)

نرم‌افزار HPE Product Bulletin به‌ منظور مطالعه مشخصات و بخش‌های فنی نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای HPE می‌تواند یک منبع بسیار مناسب فراهم کند. ویژگی‌ها و امکانات نرم‌افزار بولتن اچ پی، در نهایت متجر به افزایش فروش و نیز پشتیبانی بیش‌تر محصولات HPE می‌گردد. در حقیقت نرم‌افزار HPE Product Bulletin به نوعی نرم‌افزار کامل فایل‌های quickspecs محصولات HPE به شمار می‌رود.

معرفی نرم‌افزار بولتن اچ پی (HPE Product Bulletin)

نرم‌افزار بولتن اچ پی (HPE Bulletin) برای کارمندان، نمایندگی‌های فروش، توزیع‌کنندگان و نیز تمامی کاربران از سوی شرکت HP به طور رایگان عرضه شده است.

قابلیت‌های نرم‌افزار بولتن اچ پی (HPE Product Bulletin)

1) قابلیت به‌روزرسانی مطالب

برای برشمردن ویژگی‌های بولتن HPE در ابتدای کار می‌بایست به قابلیت به‌روزرسانی مطالب توجه کنیم. این قابلیت در واقع بالاترین قابلیت این نرم‌افزار برای مشاهده اطلاعات محصولات HPE محسوب می‌گردد. در هنگامی که آنلاین هستید، محتوای آن به صورت همزمان در اختیارتان قرار می‌گیرد به‌این‌ترتیب ضمن صرفه‌جویی در زمان شما، همواره مطمئن هستید که آنچه مشغول مطالعه و کار با آن هستید، آخرین اسناد ارائه شده از سوی شرکت HP است. امکان اجرای به‌روزرسانی یا کانفیگ آپدیت‌ها به صورت اتوماتیک و منطبق با برنامه‌ای کاملاً بتواند نیازهای شما را تأمین کند، تنها با کلیک روی دکمه Update فراهم می‌شود. در قسمت تنظیمات به‌روزرسانی روی به‌روزرسانی و سپس روی زبانه برنامه زمانبندی کلیک نمایید و زمان به‌روزرسانی‌هایی که می‌خواهید به صورت اتوماتیک انجام شود را تنظیم کنید.

2) امکان جست‌وجو در QuickSpecs

به کمک بولتن محصولات HP امکان دسترسی سریع و آسان به آنچه موردنیاز شما باشد، فراهم می‌گردد. می‌توانید جست‌و جو در تمامی Quickspecها و یا گروه‌هایی که انتخاب می‌کنید را ‌تنها با کلیک روی دکمه جست‌و‌جو، آغاز نمایید. به کمک قابلیت جست‌و‌جوی قدرتمند، می‌توانید گزینه‌های مختلفی را در محصولات مختلف به طور اثربخش بیابید. میان QuickSpecهایی که در حال حاضر در حال مشاهده هستید می‌توانید با کمک Find Text به جست‌و‌جوی متن بپردازید. در نرم‌افزار بولتن HPE، امکان یافتن QuickSpecهایی که به‌روزرسانی شده‌اند در یک بازه تاریخی مشخص نیز فراهم است. می‌توانید نوع جست‌وجوی موردنظر را خود را با کلیک روی دکمه جست‌وجو مشخص کنید و بعد از این‌که پارامترهای جست‌وجو را وارد کردید، جست‌وجو آغاز می‌شود.

3) قابلیت کپی کردن QuickSpecs و عکس‌ها

تمامی محصولات HPE برطبق پارامترهایی که در جست‌و‌جو مشخص کرده‌اید با متن پر رنگ مشخص می‌شوند. برای کپی سریع QuickSpecs و عکس‌ها می‌توانید از ویژگی کشیدن و رها کردن Bulletin HPE Product استفاده کنید. به سادگی یک پیام ایمیل یا پوشه‌ای را که می‌خواهید فایل‌ها را در آن کپی کنید، باز کنید و سپس محصول را از فایل انتخاب کنید. سمت چپ که می‌خواهید کپی کنید. در حالی که دکمه سمت چپ ماوس را فشار می‌دهید‌، محصول را از Bulletin HPE Product بیرون بکشید و آن را در ایمیل یا پوشه رها کنید. دکمه ماوس را تا شماره برنامه فشرده نگه دارید تا پیام “ایجاد PDF برای کشیدن و رهاکردن” نمایش داده نشود. پیامی که انتخاب کردید یا به ایمیل متصل می‌گردد یا در پوشه کپی می‌شود.

4) تغییرات QuickSpecs

برای مشاهده تفاوت QuickSpecs تازه به روز شده با نسخه قبلی ، زبانه بالای QuickSpecs را که روی صفحه اصلی با برچسب QuickSpecs Changes مشخص شده‌است، انتخاب کنید. این سند، اطلاعاتی را نشان می‌دهد که در QuickSpecs از آخرین نسخه تغییر کرده است.

5) قیمت محصولات HPE

در لیست قیمت اینترنتی که در بولتن HPE قرار گرفته است، قیمت‌گذاری اینترنت قابل مشاهده است. برای یافتن قیمت محصولات در لیست قیمت‌گذاری اینترنت، می‌بایست روی شماره قسمتی که انتخاب کردیددر زمان مشاهده Quickspec کلیک راست نمایید. بعد از درج شماره انتخابی در فهرست قیمت‌گذاری اینترنت، منوی پاپ آپ قیمت اینترنت را شامل می‌شود. با کلیک روی آن در پنجره باز شده، می‌توانید اسم محصول، شماره قسمت و نیز قیمت اینترنت را مشاهده کنید. چندین زمینه در قسمت راست قیمت اینترنت نمایش داده می‌شود. اولین مورد امکان تبدیل یک عامل است. به‌این‌ترتیب در این زمینه می‌توانید نرخ تبدیل فعلی را بین دلار امریکا و ارزی که موردنظرشماست، قرار دهید. در قسمت بعد، قیمت ارز نشان داده می‌شود. قسمت بعدی محل وارد کردن درصد تخفیف است.

6) ابزار Quick Quotes

در قسمت بعد، می‌توانید قیمت تخفیف اینترنت را به ارزی که موردنظرتان است با تخفیف اعمال شده، مشاهده نمایید. برای این‌که موردی را به نقل قول اضافه نمایید روی افزودن نقل قول کلیک کنید. با کلیک روی View Quote ضمن بازشدن ابزار Quick Quotes، نقل قول فعلی قابل مشاهده است. بین ابزار سریع نقل قول ( ابزار Quick Quotes) و قابلیت لیست قیمت اینترنت از بولتن HPE یکپارچگی وجود دارد و برای کاربران، ایجاد، ذخیره و چاپ نقل قول را فراهم می‌کند. در ضمن امکان سفارشی‌سازی قالب نقل قول به‌طوری که اطلاعات و لوگوی شرکت در قسمت بالایی صفحه در کنار اطلاعات مرتبط دیگر نمایش داده شود، وجود دارد. این بار نیز برای دسترسی به ابزار Quick Quotes، می‌توانید روی View/Quotes‌سریع کلیک نمایید.

شیوه سفارشی‌سازی نرم‌افزار بولتن اچ پی (HPE Product Bulletin)

با استفاده از گزینه‌های به‌روزرسانی در قسمت منوی به‌روزرسانی می‌توانید تنظیمات به‌روزرسانی پرونده‌ها را تغییر دهید و به‌روزرسانی کنید. در قسمت تنظیمات اتصال، امکان انتخاب اتصالات به یکی از دو شیوه زیر وجود دارد:
• اتصال به اینترنت که به‌روزرسانی فایل‌های آپلودشده به کمک اتصال به اینترنت است.
• اتصال متناوب که به‌روزرسانی فایل‌هایی که در درایو شبکه موجود هستند به کمک HPE Product Bulletin Gateway است.
در صورتی که نیاز به اطلاعات بیش‌تری دارید که چگونه تغییر یا ایجاد را اعمال کنید می‌توانید به فایل راهنمای بولتن محصولات HPE مراجعه کنید و از آن مشورت بگیرید. برای تغییر برنامه به‌روزرسانی بعد از این‌که اتصال برقرار شد، می‌توانید تنظیمات به‌روزرسانی موردنظر خود را وارد نمایید. با انتخاب File Update و سپس به‌روزرسانی تنظیمات در ادامه روی زبانه برنامه زمان‌بندی کلیک نمایید. این‌که سیستم‌ به‌روزرسانی‌ها چندبار مورد بررسی قرار بگیرد ، توسط فرکانس به‌روزرسانی خودکار کنترل می‌شود. با توجه به فرکانسی که انتخاب کردید، به‌روزرسانی‌ها تا زمانی که مدت زمان موردنظر نگذشته باشد، به طور خودکار بررسی نخواهد شد. اما این امکان برای شما وجود دارد که روی دکمه به‌روزرسانی کلیک کنید و در هر زمانی که بخواهید به صورت دستی، آخرین نسخه‌ها را مورد بررسی قرار دهید.

دانلود نرم‌افزار بولتن اچ پی (HPE Product Bulletin)

برای دانلود این نرم‌افزار نیازی به لایسنسن یا مجوز خاصی نیست، به‌راحتی قابل دانلود و نصب روی تمامی سیستم‌های موردنیاز است. بعد از نصب و به‌روزرسانی نرم‌افزار بولتن اچ‌پی (HPE Product Bulletin)، تمامی اطلاعات محصولات HPE در اختیار شما قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که استفاده از این نرم‌افزار در حال حاضر تنها برای کاربران ویندوز، امکان‌پذیر خواهد بود. برای این‌که نرم‌افزار بولتن HPE درست عمل کند، لازم است نسبت به آپدیت آن اقدام نمایید.

نرم‌افزار بولتن اچ‌پی‌ای (HPE Product Bulletin)

نرم‌افزار بولتن اچ‌پی‌ای (HPE Product Bulletin)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *