موجود در انبار

870549-B21 HPE DL38X Gen10 12Gb SAS Expander Card Kit with Cables

کارت توسعه SAS اچ پی DL38X Gen10 12Gb

توضیحات

870549-B21

کارت توسعه SASA اچ پی از 9 پورت داخلی برخوردار است و می‌تواند تا حداکثر 26 لینک فیزیکی را پشتیبانی کند. HP SAS Expander Card با پارت نامبر 870549-B21 با پشتیبانی از اتصال 12Gb/s SAS برای کاربرانی که قصد دارند برای استفاده از حداکثر ظرفیت ذخیره‌سازی قصد افزودن فضای داخلی اضافی دارند، یک انتخاب ایده آل محسوب می‌شود. این محصول از رابط PCI Express 3.0 x8 برخوردار است که در فرم فاکتور Plug-in Card عرضه شده است.

Category ProLiant Controller
Sub-Category Expander Card
Generation DL380 G10
Part Number 870549-B21
Product Type SAS Controller
Controller Type 12Gb/s SAS
Form Factor Plug-in Card
Number of Ports 9
Compatible Servers and Storage Arrays HPE ProLiant DL380 Gen9, HPE ProLiant DL560 Gen9, HPE ProLiant ML350 Gen9, HPE ProLiant DL380 Gen10

توضیحات تکمیلی

Category

ProLiant Controller

Sub-Category

Expander Card

Generation

DL380 G10

Part Number

870549-B21

Product Type

SAS Controller

Controller Type

12Gb/s SAS

Form Factor

Plug-in Card

Number of Ports

9

Compatible Servers and Storage Arrays

HPE ProLiant DL380 Gen9, HPE ProLiant DL560 Gen9, HPE ProLiant ML350 Gen9, HPE ProLiant DL380 Gen10

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “870549-B21 HPE DL38X Gen10 12Gb SAS Expander Card Kit with Cables”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات فروشنده

  • نام فروشگاه: فروشگاه من
  • فروشنده: فروشگاه من
  • آدرس: تهران
    تهران
    تهران
    تهران
    55555
  • هنوز امتیازی داده نشده است!

Quick Comparison

Settings870549-B21 HPE DL38X Gen10 12Gb SAS Expander Card Kit with Cables removeHPE StoreFabric SN1610Q R2E09A 32Gb Dual Port Fibre Channel HBA removeHPE MSA 2060 SAS 12G 2U 12-disk LFF Drive Enclosure ROQ39A removeHPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 2m Cable QK733A removeHP NC522SFP Dual Port 10GbE Gigabit Server Adapter 468332-B21 removeHPE 1.0m External Mini SAS High Density to Mini SAS Cable 716189-B21 remove
Image870549-B21
SKU
Rating
Price720,000 تومان2,000,000 تومان
Stock
Availability
Add to cart

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

افزودن به سبد خرید

اطلاعات بیشتر

افزودن به سبد خرید

Descriptionاین کارت شبکه فیبر نوری (HBA) با سرورها و دستگاه‌های زیر سازگار است: 

HPE Apollo 4200 Gen10, 4510 Gen10

HPE ProLiant DL Series: DL325 Gen10 Plus, DL345 Gen10 Plus, DL365 Gen10 Plus, DL380 Gen10 48TB Server for Cohesity DataPlatform, DL380 Gen10 96TB Server for Cohesity DataPlatform, DL385 Gen10 Plus

HPE ProLiant XL Series: XL190r Gen10, XL270d Gen10, XL290n Gen10 Plus, XL645d Gen10 Plus

طول کابل: 
  • 2متر
نوع کانکتور: 
  • چندحالته LC/LC

این کارت شبکه سرور اچ پی با سرورها و ذخیره‌سازهای زیر سازگار است: 

DL1000 DL160 G5/G5p/G6 DL160se G6 DL165 G5/G5p/G6/G7 DL170h G6 DL180 G5/G6 DL185 G5 DL320 G6 DL360 G5/G6/G7 DL365 G5 DL370 G6 DL380 G5/G6/G7 DL385 G5p/G6/G7 DL580 G5/G7 DL585 G5/G6/G7 DL785 G5/G6 DL980 G7 ML330 G6 ML350 G5/G6 ML370 G5/G6 SL165z G7 SL390s G7 Proliant Servers

طول کابل: 
  • 1 متر
نوع کانکتور: 
  • mini-SAS high density to mini-SAS 
Content870549-B21

کارت توسعه SASA اچ پی از 9 پورت داخلی برخوردار است و می‌تواند تا حداکثر 26 لینک فیزیکی را پشتیبانی کند. HP SAS Expander Card با پارت نامبر 870549-B21 با پشتیبانی از اتصال 12Gb/s SAS برای کاربرانی که قصد دارند برای استفاده از حداکثر ظرفیت ذخیره‌سازی قصد افزودن فضای داخلی اضافی دارند، یک انتخاب ایده آل محسوب می‌شود. این محصول از رابط PCI Express 3.0 x8 برخوردار است که در فرم فاکتور Plug-in Card عرضه شده است.

Category ProLiant Controller
Sub-Category Expander Card
Generation DL380 G10
Part Number 870549-B21
Product Type SAS Controller
Controller Type 12Gb/s SAS
Form Factor Plug-in Card
Number of Ports 9
Compatible Servers and Storage Arrays HPE ProLiant DL380 Gen9, HPE ProLiant DL560 Gen9, HPE ProLiant ML350 Gen9, HPE ProLiant DL380 Gen10

آداپتور فیبرنوری (HBA) 32 گیگابایتی HPE SN1610Q عملکرد ورودی/خروجی و مزایای امنیتی قابل توجهی را برای تسریع پایگاه داده، میزبانی ماشین‌های مجازی بیش‌تر، پشتیبانی از فناوری‌های نوظهور مانند NVMe و کاهش هزینه کل مالکیت ارائه می‌دهد. ضمن آن‌که نتایج کسب‌وکار بهتری را در چندین صنعت ارائه می‌دهد که بر عملکرد بالا، ایمنی و اتصال ذخیره‌سازی قابل اعتماد برای زیرساخت ذخیره‌سازی آن‌ها متکی است.

این کارت شبکه فیبر نوری (HBA) با سرورها و دستگاه‌های زیر سازگار است: 

HPE Apollo 4200 Gen10, 4510 Gen10

HPE ProLiant DL Series: DL325 Gen10 Plus, DL345 Gen10 Plus, DL365 Gen10 Plus, DL380 Gen10 48TB Server for Cohesity DataPlatform, DL380 Gen10 96TB Server for Cohesity DataPlatform, DL385 Gen10 Plus

HPE ProLiant XL Series: XL190r Gen10, XL270d Gen10, XL290n Gen10 Plus, XL645d Gen10 Plus

R2E09A Part Number
Dual Number of channels
32GFC Port Speed
x64 Microsoft Windows Server 2019/2016 & HyperV
x64 RHEL 8.x, 7.x
x64 VMware ESX/ESXi 7.0,6.7, 6.5
x64 SLES 15.x, 12.x
32Gbps HBA with standard bracket, two 32 Gbps SFP+ transceiver, low-profile bracket, documentation What's Included in the Box?

6.6x0.49x2.73in

(167.64x12.44x69.34mm)

Product Dimensions (W x D x H)
Multi-mode Optic (SFP+) Media
Short wave laser with LC type connector Connector
PCIe 4.0 x8 PCIe Connector
32/16/8Gbps Auto-negotiation
HPE MSA 2060 SAS 12G 2U 12-disk LFF Drive Enclosure Product Name
ROQ39A Manufacturer Part Number
SAN Storage System Product Type
Yes RAID Supported
10 Gigabit Ethernet Ethernet Technology
24 Number of Total Expansion Bays
2000 Product Family
24 Number of Hard Drives Supported
0 Number of Hard Drives Installed
24 Number of 2.5" Bays
Yes Energy Star
2U Rack Height
Rack-mountable Form Factor
12Gb/s SAS Controller Type
24 Number of Solid State Drive Supported
0 Number of Solid State Drive Installed
No Clustering Supported
3.5" Height
17.5" Width
20" Depth
2 Number of Controllers
2000 Product Series
2060 Product Model
iSCSI Protocols
 
 

این کابل فیبر نوری اچ پی که با طول 2 متری دوبلکس و چندحالته LC /LC عرضه شده است می تواند در تجهیزات شبکه دیتاسنتر 10 و 40 گیگ اچ پی مورد استفاده قرار بگیرد.  به دلیل حساسیت کمتر آن‌ها به خم‌های تیز، انتقال داده قوی‌تر و قابل اعتمادتری را ارائه می‌دهند که می‌تواند زمان خرابی و هزینه‌های عملیاتی را کاهش دهد.

طول کابل: 
  • 2متر
نوع کانکتور: 
  • چندحالته LC/LC
HP Premier Flex LC/LC OM4 2F 2M Cable Product Name
QK733A Part Number
LC/LC Multi-mode Connector Type
Minimum bend radius 7.5mm Minimum Cable Bend Radius
Pluggable Cable Transceiver Form Factor
2m Cable Length (metric)
1.6mm Cable Diameter
Fiber Cable Cable Type
30.48 x 25.4 x 1.27cm Product Dimensions (metric)
0.45kg Weight (metric)

NC522SFP یک راهکار شبکه 10گیگابیتی PCI Express (PCIe) با هشت خط (x8) است که بالاترین پهنای باند موجود را در یک آداپتور اترنت Proliant ارائه می‌دهد. این آداپتور PCI Express Gen 2 با دو کیج +SFP مناسب برای اتصال به کابل اتصال مستقیم (DAC) یا ماژول‌های فیبری که از کابل‌های فیبر نوری SR LR و LRM پشتیبانی می‌کنند، عرضه می‌شود. NC522SFP به مشتریان امکان انعطاف پذیری و توانایی ارائه پهنای باند سرورهای Proliant را برای هر نیازی به مشتریان می‌‌دهد.

مدل:
  • NC522SFP
سرعت انتقال:
  • 10Gbps

این کارت شبکه سرور اچ پی با سرورها و ذخیره‌سازهای زیر سازگار است: 

DL1000 DL160 G5/G5p/G6 DL160se G6 DL165 G5/G5p/G6/G7 DL170h G6 DL180 G5/G6 DL185 G5 DL320 G6 DL360 G5/G6/G7 DL365 G5 DL370 G6 DL380 G5/G6/G7 DL385 G5p/G6/G7 DL580 G5/G7 DL585 G5/G6/G7 DL785 G5/G6 DL980 G7 ML330 G6 ML350 G5/G6 ML370 G5/G6 SL165z G7 SL390s G7 Proliant Servers

468332-B21 Option Part Number

468349-001

Spare Part Number
Proliant Option Category
Proliant Network Adapter Sub-Category
  • NC522SFP
Generation
Network Adapter Device Type
Plug-in Card Form Factor
Wired Connectivity Technology
PCI Express 2.0 X8 Interface Type
10GB/s Data Transfer Rate
 
  طول کابل: 
  • 1 متر
نوع کانکتور: 
  • mini-SAS high density to mini-SAS 
Product Name
716189-B21 Part Number
1m Cable Length (metric)
SAS  Cable Cable Type
30.18 x 40.64 x 8.59cm Minimum dimensions ( H x W x D)
0.45kg Weight

Weight
Dimensionsنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلوم
Additional information
Category

ProLiant Controller

Sub-Category

Expander Card

Generation

DL380 G10

Part Number

870549-B21

Product Type

SAS Controller

Controller Type

12Gb/s SAS

Form Factor

Plug-in Card

Number of Ports

9

Compatible Servers and Storage Arrays

HPE ProLiant DL380 Gen9, HPE ProLiant DL560 Gen9, HPE ProLiant ML350 Gen9, HPE ProLiant DL380 Gen10

Product Name

HP Premier Flex LC/LC OM4 2F 2M Cable

Part Number

QK733A

Connector Type

LC/LC Multi-mode

Minimum Cable Bend Radius

Minimum bend radius 7.5mm

Transceiver Form Factor

Pluggable Cable

Cable Length (metric)

2m

Cable Diameter

1.6mm

Cable Type

Fiber Cable

Product Dimensions (metric)

30.48×25.4×1.27cm

Weight (metric)

0.45kg