موجود در انبار

Fortinet FortiGate 600E Firewall (FG-600E)

فایروال فورتی گیت فورتی نت 600E

135,000,000 تومان

فورتی‌گیت 600GE توان پیشگیری تهدید حداکثر 7گیگابیت بر ثانیه، توان بازرسی 8GB/s ، SSL را ارائه می‌دهند و از پورت‌های یکپارچه 10GE پشتیبانی می‌کنند. این ترکیب، یک راهکار ایده‌آل برای یک فایروال تقسیم‌بندی داخلی ، به خوبی یک NGFW‌ (فایروال نسل بعدی) را ارائه می‌دهد.

توضیحات

خرید فورتی گیت 600E

فایروال مدل FG-600E فورتی‌گیت سری Mid-Range است که مجوز ورود و خروج بسته‌ها را به شبکه با قرارگیری در بین دو شبکه، می‌دهد.فایروال  FG-600E مانند یک لایه دفاعی مضاعف در برابر تهدیدات و حملات خارجی عمل می‌کند. فایروال FG-600E یک فورتی‌‌گیت نسل بعدی میان برد (Mid-Range Next-Generation) محسوب می‌شود که برای کسب و کارهای متوسط مناسب است و با قابلیت انعطاف‌پذیری در شعب شرکت‌ها و دانشگاه‌ها، یک راهکار امنیتی ارائه دهد.

فورتی‌گیت 600GE توان پیشگیری تهدید حداکثر 7گیگابیت بر ثانیه، توان بازرسی 8GB/s ، SSL را ارائه می‌دهند و از پورت‌های یکپارچه 10GE پشتیبانی می‌کنند. این ترکیب، یک راهکار ایده‌آل برای یک فایروال تقسیم‌بندی داخلی ، به خوبی یک NGFW‌ (فایروال نسل بعدی) را ارائه می‌دهد.

FG-600E از امنیت عالی و سرعت‌های چندگیگابیتی برای محافظت از قسمت‌های خاص شبکه داخلی، به علاوه لبه‌های شبکه استفاده می‌کند. وجود پردازنده‌امنیتی با کارایی بالا، دید عمیق و اثربخشی امنیتی از شبکه در برابر تهدیدات سایبری محافظت می‌کند.

فورتی گیت (Fortigate 600E (FG-600E

FortiGate 600E

Hardware Specifications

GE SFP Slots 8
10GE SFP Slots 2
GE RJ45 Ports 8
GE RJ45 Management Ports 2
USB Ports 2
Console (RJ45) 1
Onboard Storage 0
Included Transceivers
2xSFP(SX 1GE)

System Performance — Enterprise Traffic Mix

IPS Throughput 10Gbps
NGFW Throughput 9.5Gbps
Threat Protection Throughput 7Gbps

System Performance

IPv4 Firewall Throughput (1518/512/64byte UDP packets) 36/36/27Gbps
IPv6 Firewall Throughput (1518/512/64byte UDP packets) 36/36/27Gbps
Firewall Latency (64byte UDP packets) 1.54μs
Firewall Throughput (Packets Per Second) 40.5Mpps
Concurrent Sessions (TCP) 8Million
New Sessions/Second (TCP) 450,000
Firewall Policies 10,000
IPsec VPN Throughput (512byte packets) 20Gbps
Gateway-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 2,000
Client-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 50,000
SSL-VPN Throughput 7Gbps
Concurrent SSL-VPN Users (Recommended Maximum, Tunnel Mode) 10,000
SSL Inspection Throughput (IPS, avg. HTTPS) 8Gbps
SSL Inspection CPS (IPS, avg. HTTPS) 5,500
SSL Inspection Concurrent Session (IPS, avg. HTTPS) 800,000
Application Control Throughput (HTTP 64K) 15Gbps
CAPWAP Throughput (1444 byte, UDP) 18Gbps
Virtual Domains (Default / Maximum) 10/10
Maximum Number of FortiSwitches Supported 96
Maximum Number of FortiAPs (Total / Tunnel Mode) 1,024/512
Maximum Number of FortiTokens 5,000
High Availability Configurations Active/Active, Active/Passive, Clustering

Dimensions

Height xWidth x Length (inches) 1.75x17x15
Height x Width x Length (mm) 44.45x432x380
Weight 16.1lbs(7.3kg)
Form Factor Rack Mount, 1RU

Operating Environment and Certifications

Power Consumption (Average / Maximum) 129W/244W
Power Input 100–240V AC, 50–60Hz
Current (Maximum) 6A@100V
Heat Dissipation 832BTU/h
Redundant Power Supplies (Hot Swappable) Optional
Operating Temperature 32–104°F(0–40°C)
Storage Temperature -31–158°F(-35–70°C)
Humidity 10–90%non-condensing
noise Level 59dBA
Operating Altitude Up to 9,843ft (3,000m)
Airflow Side and Front to Back
Compliance FCC Part 15 Class A, CE, RCM, VCCI, UL/cUL, CB
Certifications ICSA Labs: Firewall, IPsec, IPS, Antivirus, SSL-VPN; USGv6/IPv6

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “Fortinet FortiGate 600E Firewall (FG-600E)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات فروشنده

  • نام فروشگاه: فروشگاه من
  • فروشنده: فروشگاه من
  • آدرس: تهران
    تهران
    تهران
    تهران
    55555
  • هنوز امتیازی داده نشده است!

Quick Comparison

SettingsFortinet FortiGate 600E Firewall (FG-600E) removeFortinet FN-TRAN-LX Transceiver Module removeFortinet FortiGate 60F Firewall (FG-60F) removeفورتی گیت (500E (FG-500E removeفورتی‌گیت 60E (FG-60E) removeFortinet FN-TRAN-SFP+SR Transceiver Module remove
ImageFG-500E
SKU
Rating
Price135,000,000 تومان3,200,000 تومان13,000,000 تومان 7,500,000 تومان3,600,000 تومان
Stock
Availability
Add to cart

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

اطلاعات بیشتر

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

Description

فورتی‌گیت 600GE توان پیشگیری تهدید حداکثر 7گیگابیت بر ثانیه، توان بازرسی 8GB/s ، SSL را ارائه می‌دهند و از پورت‌های یکپارچه 10GE پشتیبانی می‌کنند. این ترکیب، یک راهکار ایده‌آل برای یک فایروال تقسیم‌بندی داخلی ، به خوبی یک NGFW‌ (فایروال نسل بعدی) را ارائه می‌دهد.

ماژول‌های Fortinet برای کار با تچهیزات Fortinet به صورت هدفمند ساخته و آزمایش شده‌اند تا اطمینان حاصل شود که شبکه شما به همان اندازه پایدار است و تا حد امکان قوی است و انتخاب ماژول سازگار برای کسب و کار شما را بر اساس حدس و گمان از بین ببرد.

 

فورتی گیت 60F  راه حل امنیتی عالی و SD-WAN در یک دستگاه کامپکت بدون فن فراهم می‌کند.

 Fortinet FortiGate 60Fبرای کسب و کارهای متوسط و یا برای شعبات سازمان های بزرگ مناسب است. از نظر اندازه، دارای ابعاد کوچک و سبک است و به آسانی می تواند روی میز کار قرار بگیرد. با این سری فورتی گیت امنیت سایبری  با SD-WAN امن به صورت ساده، مقرون به صرفه و به کارگیری آسان، برقرار می شود.

فایروال مدل FG-500E فورتی‌گیت سری Mid-Range است که مجوز ورود و خروج بسته‌ها را به شبکه با قرارگیری در بین دو شبکه، می‌دهد.وجود پردازنده‌امنیتی و پورت‌های یکپارچه 1GE و 10GE با کارایی بالا، دید عمیق و اثربخشی امنیتی از شبکه در برابر تهدیدات سایبری محافظت می‌کند.

تخفیف ویژه فایروال فورتی‌نت فورتی‌گیت 60E (FG-60E)
  • پشتیبانی از رابط‌های مختلف از جمله: SFP،SFP+، DAC و استانداردهای جدیدتر سرعت بالا از جمله SFP28،QSFP+، CFP2، و QSFP28.
  • تست شده برای کار با تمامی تجهیزات فورتی‌نت و سازگاری کامل با آن‌ها
Content

خرید فورتی گیت 600E

فایروال مدل FG-600E فورتی‌گیت سری Mid-Range است که مجوز ورود و خروج بسته‌ها را به شبکه با قرارگیری در بین دو شبکه، می‌دهد.فایروال  FG-600E مانند یک لایه دفاعی مضاعف در برابر تهدیدات و حملات خارجی عمل می‌کند. فایروال FG-600E یک فورتی‌‌گیت نسل بعدی میان برد (Mid-Range Next-Generation) محسوب می‌شود که برای کسب و کارهای متوسط مناسب است و با قابلیت انعطاف‌پذیری در شعب شرکت‌ها و دانشگاه‌ها، یک راهکار امنیتی ارائه دهد.

فورتی‌گیت 600GE توان پیشگیری تهدید حداکثر 7گیگابیت بر ثانیه، توان بازرسی 8GB/s ، SSL را ارائه می‌دهند و از پورت‌های یکپارچه 10GE پشتیبانی می‌کنند. این ترکیب، یک راهکار ایده‌آل برای یک فایروال تقسیم‌بندی داخلی ، به خوبی یک NGFW‌ (فایروال نسل بعدی) را ارائه می‌دهد.

FG-600E از امنیت عالی و سرعت‌های چندگیگابیتی برای محافظت از قسمت‌های خاص شبکه داخلی، به علاوه لبه‌های شبکه استفاده می‌کند. وجود پردازنده‌امنیتی با کارایی بالا، دید عمیق و اثربخشی امنیتی از شبکه در برابر تهدیدات سایبری محافظت می‌کند.

فورتی گیت (Fortigate 600E (FG-600E

FortiGate 600E

Hardware Specifications

GE SFP Slots 8
10GE SFP Slots 2
GE RJ45 Ports 8
GE RJ45 Management Ports 2
USB Ports 2
Console (RJ45) 1
Onboard Storage 0
Included Transceivers 2xSFP(SX 1GE)

System Performance — Enterprise Traffic Mix

IPS Throughput 10Gbps
NGFW Throughput 9.5Gbps
Threat Protection Throughput 7Gbps

System Performance

IPv4 Firewall Throughput (1518/512/64byte UDP packets) 36/36/27Gbps
IPv6 Firewall Throughput (1518/512/64byte UDP packets) 36/36/27Gbps
Firewall Latency (64byte UDP packets) 1.54μs
Firewall Throughput (Packets Per Second) 40.5Mpps
Concurrent Sessions (TCP) 8Million
New Sessions/Second (TCP) 450,000
Firewall Policies 10,000
IPsec VPN Throughput (512byte packets) 20Gbps
Gateway-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 2,000
Client-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 50,000
SSL-VPN Throughput 7Gbps
Concurrent SSL-VPN Users (Recommended Maximum, Tunnel Mode) 10,000
SSL Inspection Throughput (IPS, avg. HTTPS) 8Gbps
SSL Inspection CPS (IPS, avg. HTTPS) 5,500
SSL Inspection Concurrent Session (IPS, avg. HTTPS) 800,000
Application Control Throughput (HTTP 64K) 15Gbps
CAPWAP Throughput (1444 byte, UDP) 18Gbps
Virtual Domains (Default / Maximum) 10/10
Maximum Number of FortiSwitches Supported 96
Maximum Number of FortiAPs (Total / Tunnel Mode) 1,024/512
Maximum Number of FortiTokens 5,000
High Availability Configurations Active/Active, Active/Passive, Clustering

Dimensions

Height xWidth x Length (inches) 1.75x17x15
Height x Width x Length (mm) 44.45x432x380
Weight 16.1lbs(7.3kg)
Form Factor Rack Mount, 1RU

Operating Environment and Certifications

Power Consumption (Average / Maximum) 129W/244W
Power Input 100–240V AC, 50–60Hz
Current (Maximum) 6A@100V
Heat Dissipation 832BTU/h
Redundant Power Supplies (Hot Swappable) Optional
Operating Temperature 32–104°F(0–40°C)
Storage Temperature -31–158°F(-35–70°C)
Humidity 10–90%non-condensing
noise Level 59dBA
Operating Altitude Up to 9,843ft (3,000m)
Airflow Side and Front to Back
Compliance FCC Part 15 Class A, CE, RCM, VCCI, UL/cUL, CB
Certifications ICSA Labs: Firewall, IPsec, IPS, Antivirus, SSL-VPN; USGv6/IPv6

       

مشکلات رایج اتصال در شبکه‌های سازمان‌ها و مراکز داده اغلب به کیفیت پایین و ماژول های فرستنده گیرنده ناسازگار، نسبت به یک خطا در تجهیزات شبکه خودشان بر می‌گردد. ماژول‌های Fortinet برای کار با تچهیزات Fortinet به صورت هدفمند ساخته و آزمایش شده‌اند تا اطمینان حاصل شود که شبکه شما به همان اندازه پایدار است و تا حد امکان قوی است و انتخاب ماژول سازگار برای کسب و کار شما را بر اساس حدس و گمان از بین ببرد.

ویژگی‌های ماژول‌های فورتی‌نت:

  • پشتیبانی از رابط‌های مختلف از جمله: SFP،SFP+، DAC و استانداردهای جدیدتر سرعت بالا از جمله SFP28،QSFP+، CFP2، و QSFP28.
  • تست شده برای کار با تمامی تجهیزات فورتی‌نت و سازگاری کامل با آن‌ها
  • حذف مشکلات اتصال به شبکه‌هایی با حداکثر زمان کاری با استفاده از ماژول‌های با کیفیت طراحی شده برای کار با تجهیزات فورتی‌نت
  • ارائه ماژول‌های با کیفیت با صرف حداقل هزینه
   
HARDWARE FN-TRAN-LX
Protocol Standard 1000Base-LX
IEEE Standard 802.3z
Module Type SFP
Data Link Rate for Ethernet 1.25Gbps
Transmission Range 10km
Media SM
Wavelength (nm) 1310
Connector Type Duplex LC
Power Dissipation <830mW
Operating Temperature Range -40–85°C
Hot Plug Yes
Serial ID PROM Yes
Digital Monitoring Yes
Auto Negotiation Yes
Link Status Yes

خرید فورتی گیت 60f

   

قیمت و مشخصات فورتی گیت Fortigate FG60F

فورتی گیت 60F  راه حل امنیتی عالی و SD-WAN در یک دستگاه کامپکت بدون فن فراهم می‌کند.

 Fortinet FortiGate 60Fبرای کسب و کارهای متوسط و یا برای شعبات سازمان های بزرگ مناسب است. از نظر اندازه، دارای ابعاد کوچک و سبک است و به آسانی می تواند روی میز کار قرار بگیرد. با این سری فورتی گیت امنیت سایبری  با SD-WAN امن به صورت ساده، مقرون به صرفه و به کارگیری آسان، برقرار می شود.

امنیت با فورتی گیت 60F

  • کشف و تشخیص هزاران برنامه داخل ترافیک شبکه برای بازرسی های عمیق و اجرای تک تک خط مشی ها.
  • ارائه امنیت در برابر بدافزارها، سوء استفاده ها، برنامه های مخرب وب سایت ها در ترافیک های رمزگذاری شده و رمزگذاری نشده
  • شناسایی  و جلوگیری  از حملات شناخته و ناشناخته با استفاده از اطلاعات تهدیدات مداوم از سرویس های امنیتی FortiGuard Labs

کارایی

  • ارائه بهترین عملکرد از نظر ایجاد امنیت صنعتی و همچنین تأخیر اندک با به کارگیری فناوری پردازنده امنیتی هدفمند (SPU)
  • تأمین امنیت و عملکرد برای ترافیک رمزگذاری شده SSL

گواهی نامه ها

  • آزمایش و تأیید بهترین اثربخشی امنیتی و عملکرد آن به طور مجزا
  • دریافت گواهی نامه از NSS Labs، ICSA، Virus Bulletin و AV Comparatives

شبکه سازی

شبکه‌ کردن
  • دارای بهترین قابلیت های Breed SD-WAN به منظور فعال کردن برنامه ها با استفاده از کنترل مسیر WAN  جهت دستیابی به کیفیت بالای تجربه
  • ارائه قابلیت های پیشرفته شبکه سازی، اجرا و عملکرد باکیفیت و ارائه قابلیت های IPsec VPN  مقیاس پذیر

مدیریت

  • شامل کنسول مدیریتی کاربردی است که به سهولت مورد استفاده قرار می‌گیرد و اتوماسیون جامعی از شبکه ارائه می‌شود.
  • ارائه Zero Touch Integration با Security Fabric’s Single Pane of Glass Management
  • تجزیه و تحلیل ساختار با استفاده از چک لیست از پیش تعریف شده و برجسته سازی بهترین اقدامات جهت بهبود وضعیت کلی امنیت.

Security Fabric

  • توانمند ساختن فورتی نت و Fabric-ready partners’ products به ایجاد یک دید وسیع تر، تشخیص یکپارچه end-to-end  وبه اشتراک گذاری اطلاعاتی در مورد تهدیدها و همچنین اصلاح خودکار.
  • ایجاد توپولوژی خودکار که به کشف دستگاه های اینترنت اشیا کمک می کند و ایجاد یک دید کامل نسبت به فورتی نت و  Fabric-ready partners’ products

مشخصات فنی فایروال فورتی نت FortiGate FG-60F :

FortiGate 60F

Hardware Specifications

GE RJ45 WAN / DMZ Ports 2/1
GE RJ45 Internal Ports 5
GE RJ45 FortiLink Ports 2
GE RJ45 PoE/+ Ports -
Wireless Interface -
USB Ports 1
Console (RJ45) 1
Internal Storage -

System Performance — Enterprise Traffic Mix

IPS Throughput 1.4Gbps
NGFW Throughput 1Gbps
Threat Protection Throughput 700Mbps

System Performance

Firewall Throughput (1518/512/64byte UDP packets) 10/10/6Gbps
Firewall Latency (64byte UDP packets) 4μs
Firewall Throughput (Packets Per Second) 9Mpps
Concurrent Sessions (TCP) 700,000
New Sessions/Second (TCP) 35,000
Firewall Policies 5,000
IPsec VPN Throughput (512byte packets) 6.5Gbps
Gateway-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 200
Client-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 500
SSL-VPN Throughput 900Mbps
Concurrent SSL-VPN Users (Recommended Maximum, Tunnel Mode) 200
SSL Inspection Throughput 750Mbps
SSL Inspection CPS (IPS, avg. HTTPS) 400
SSL Inspection Concurrent Session (IPS, avg. HTTPS) 55,000
Application Control Throughput 1.8Gbps
CAPWAP Throughput (HTTP 64K) 15Gbps
NGFW Throughput 250Mbps
Threat Protection Throughput 180Mbps
Virtual Domains (Default / Maximum) 10/10
Maximum Number of FortiSwitches Supported 16
Maximum Number of FortiAPs (Total / Tunnel Mode) 30/10
Maximum Number of FortiTokens 500
Maximum Number of Registered FortiClients 200
High Availability Configurations Active/Active, Active/Passive, Clustering

Dimensions

Height xWidth x Length (inches) 1.5x8.5x6.3
Height x Width x Length (mm) 38x216x160
Weight 1.9lbs(0.9kg)
Form Factor Desktop

Operating Environment and Certifications

Power Required 100–240V AC, 50–60Hz (External DC Power Adapter, 12 VDC)
Maximum Current 115V AC / 0.2A, 230V AC / 0.1A
Power Consumption (Average / Maximum) 17.0W/18.5W
Heat Dissipation 63.1BTU/hr
Operating Temperature 32–104°F(0–40°C)
Storage Temperature -31–158°F(-35–70°C)
Humidity 10–90%non-condensing
Noise Level Fanless 0 dBA
Operating Altitude Up to 7,400ft (2,250m)
Compliance FCC Part 15 Class B, C-Tick, VCCI, CE, UL/cUL, CB
Certifications ICSA Labs: Firewall, IPsec, IPS, Antivirus, SSL-VPN

FG-500E

فورتی گیت (Fortigate 500E (FG-500E

فایروال مدل FG-500E فورتی‌گیت سری Mid-Range است که مجوز ورود و خروج بسته‌ها را به شبکه با قرارگیری در بین دو شبکه، می‌دهد. این فایروال مانند یک لایه دفاعی مضاعف در برابر تهدیدات و حملات خارجی عمل می‌کند. به‌طور کلی به‌منظور برقراری امنیت در شبکه سازمان، Firewall، بسیار مهم و کاربردی است. فایروال FG-500E یک فورتی‌‌گیت نسل بعدی میان برد (Mid-Range Next-Generation) محسوب می‌شود که برای کسب و کارهای متوسط مناسب است و با قابلیت انعطاف‌پذیری در شعب شرکت‌ها و دانشگاه‌ها، یک راهکار امنیتی ارائه دهد. وجود پردازنده‌امنیتی و پورت‌های یکپارچه 1GE و 10GE با کارایی بالا، دید عمیق و اثربخشی امنیتی از شبکه در برابر تهدیدات سایبری محافظت می‌کند.

FortiGate 500E

Hardware Specifications

GE SFP Slots 8
10GE SFP Slots 2
GE RJ45 Ports 8
GE RJ45 Management Ports 2
USB Ports 2
Console (RJ45) 1
Local Storage -
Included Transceivers 2xSFP(SX 1GE)

System Performance — Enterprise Traffic Mix

IPS Throughput 7.9Gbps
NGFW Throughput 5Gbps
Threat Protection Throughput 4.7Gbps

System Performance

IPv4 Firewall Throughput (1518/512/64byte UDP packets) 36/36/22Gbps
IPv6 Firewall Throughput (1518/512/64byte UDP packets) 36/36/22Gbps
Firewall Latency (64byte UDP packets) 2μs
Firewall Throughput (Packets Per Second) 33Mpps
Concurrent Sessions (TCP) 8Million
New Sessions/Second (TCP) 300,000
Firewall Policies 10,000
IPsec VPN Throughput (512byte packets) 20Gbps
Gateway-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 2,000
Client-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 50,000
SSL-VPN Throughput 5Gbps
Concurrent SSL-VPN Users (Recommended Maximum, Tunnel Mode) 10,000
SSL Inspection Throughput (IPS, avg. HTTPS) 5.7Gbps
SSL Inspection CPS (IPS, avg. HTTPS) 3,500
SSL Inspection Concurrent Session (IPS, avg. HTTPS) 800,000
Application Control Throughput (HTTP 64K) 14Gbps
CAPWAP Throughput (1444 byte, UDP) 18Gbps
Virtual Domains (Default / Maximum) 10/10
Maximum Number of FortiSwitches Supported 72
Maximum Number of FortiAPs (Total / Tunnel Mode) 512/256
Maximum Number of FortiTokens 5,000
Maximum Number of Registered Endpoints  2,000
High Availability Configurations Active/Active, Active/Passive, Clustering

Dimensions

Height xWidth x Length (inches) 1.75x17x15
Height x Width x Length (mm) 44.45x432x380
Weight 16.1lbs(7.3kg)
Form Factor Rack Mount, 1RU

Operating Environment and Certifications

AC Power Consumption (Average / Maximum) 95W/193W
AC Power Input 100–240V AC, 50–60Hz
AC Current (Maximum) 6A
Heat Dissipation 613BTU/h
Redundant Power Supplies (Hot Swappable) Optional
Operating Temperature 32–104°F(0–40°C)
Storage Temperature -31–158°F(-35–70°C)
Humidity 10–90%non-condensing
noise Level 43dBA
Operating Altitude Up to 7,400ft (2,250m)
Airflow Side and Front to Back
Compliance FCC Part 15 Class A, CE, RCM, VCCI, UL/cUL, CB
Certifications ICSA Labs: Firewall, IPsec, IPS, Antivirus, SSL-VPN; USGv6/IPv6

تخفیف ویژه فایروال فورتی‌نت فورتی‌گیت 60E (FG-60E) FG-60E

مشخصات فنی فایروال فورتی نت FortiGate FG-60E :

FortiGate 60E

Hardware Specifications

GE RJ45 WAN / DMZ Ports 2/1
GE RJ45 Internal Ports 7
GE RJ45 PoE/+ Ports -
Wireless Interface -
USB Ports 1
Console (RJ45) 1
Internal Storage -

System Performance — Enterprise Traffic Mix

IPS Throughput 400Mbps
NGFW Throughput 250Mbps
Threat Protection Throughput 200Mbps

System Performance

Firewall Throughput (1518/512/64byte UDP packets) 3/3/3Gbps
Firewall Latency (64byte UDP packets) 3μs
Firewall Throughput (Packets Per Second) 4.5Mpps
Concurrent Sessions (TCP) 1.3Million
New Sessions/Second (TCP) 30,000
Firewall Policies 5,000
IPsec VPN Throughput (512byte packets) 2Gbps
Gateway-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 200
Client-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 500
SSL-VPN Throughput 150Mbps
Concurrent SSL-VPN Users (Recommended Maximum, Tunnel Mode) 200
SSL Inspection Throughput 135Mbps
SSL Inspection CPS (IPS, avg. HTTPS) 135
SSL Inspection Concurrent Session (IPS, avg. HTTPS) 75,000
Application Control Throughput (HTTP 64K) 650Mbps
CAPWAP Throughput (HTTP 64K) 890Mbps
Virtual Domains (Default / Maximum) 10/10
Maximum Number of FortiSwitches Supported 16
Maximum Number of FortiAPs (Total / Tunnel Mode) 30/10
Maximum Number of FortiTokens 500
High Availability Configurations Active/Active, Active/Passive, Clustering

Dimensions

Height xWidth x Length (inches) 1.5x8.5x6.3
Height x Width x Length (mm) 38x216x160
Weight 2.2lbs(1.0kg)
Form Factor Desktop

Operating Environment and Certifications

Power Required Powered by External DC Power Adapter, 100–240V AC, 50–60 Hz
Maximum Current 115V AC / 0.7A, 230V AC / 0.48A
Power Consumption (Average / Maximum) 11.5W/14W
Heat Dissipation 48 BTU/hr
Operating Temperature 32–104°F(0–40°C)
Storage Temperature -31–158°F(-35–70°C)
Humidity 10–90%non-condensing
Noise Level Fanless 0 dBA
Operating Altitude Up to 7,400ft (2,250m)
Compliance FCC, ICES, CE, RCM, VCCI, BSMI, UL/cUL, CB
Certifications ICSA Labs: Firewall, IPsec, IPS, Antivirus, SSL-VPN
 
 
   

ماژول‌های Fortinet برای کار با تچهیزات Fortinet به صورت هدفمند ساخته و آزمایش شده‌اند تا اطمینان حاصل شود که شبکه شما به همان اندازه پایدار است و تا حد امکان قوی است و انتخاب ماژول سازگار برای کسب و کار شما را بر اساس حدس و گمان از بین ببرد.

ویژگی‌های ماژول‌های فورتی‌نت:

  • پشتیبانی از رابط‌های مختلف از جمله: SFP،SFP+، DAC و استانداردهای جدیدتر سرعت بالا از جمله SFP28،QSFP+، CFP2، و QSFP28.
  • تست شده برای کار با تمامی تجهیزات فورتی‌نت و سازگاری کامل با آن‌ها
  • حذف مشکلات اتصال به شبکه‌هایی با حداکثر زمان کاری با استفاده از ماژول‌های با کیفیت طراحی شده برای کار با تجهیزات فورتی‌نت
  • ارائه ماژول‌های با کیفیت با صرف حداقل هزینه
   
HARDWARE FN-TRAN-SFP+SR
Protocol Standard 10GBase-SR
IEEE Standard 802.3ae
Module Type SFP+
Data Link Rate for Ethernet 10Gbps
Transmission Range 300m
Media MM
Wavelength (nm) 850
Connector Type Duplex LC
Power Dissipation 600mW
Operating Temperature Range 0–70°C
Hot Plug Yes
Serial ID PROM Yes
Digital Monitoring Yes
Auto Negotiation Yes
Link Status Yes

Weight
Dimensionsنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلوم
Additional information
Protocol Standard

1000Base-LX

IEEE Standard

802.3z

Module Type

SFP

Transmission Range

10km

Media

SM

Wavelength (nm)

1310

Connector Type

Duplex LC

Power Dissipation

<830mW

Operating Temperature Range

-40–85°C

firewall-throughput

10 / 10 / 6 Gbps

ipsec-vpn-throughput

6.5Gbps

ips-throughput

1.4Gbps

ngfw-throughput

1Gb

threat-protection-throuput

700 Mbps

firewall-latency

3.3 μs

concurrent-sessions

700.00

new-sessions-sec

35.000

interface

10X GE RJ45

local-storage

128 GB

power-supplies

Single AC PS

form-factor

Desktop

ge-rj45-wan-ports

2

ge-rj45-internal-ports

7

ge-rj45-poe-ports

ge-rj45-dmz-ports

1

wireless-interface

usb-ports

1

console-rj45

1

firewall-throughput

3 / 3 / 3 Gbps

firewall-latency

3 μs

concurrent-sessions

1.3 M

new-sessions-sec

30,000

firewall-policies

5,000

Protocol Standard

10GBase-SR

IEEE Standard

802.3ae

Module Type

SFP+

Transmission Range

300m

Media

MM

Wavelength (nm)

850

Connector Type

Duplex LC

Power Dissipation

600mW

Operating Temperature Range

0–70°C