موجود در انبار

Fortinet FortiGate 400E Firewall (FG-400E)

فایروال فورتی گیت فورتی نت 400E

100,000,000 تومان

فایروال FG-400E یک فورتی‌‌گیت نسل بعدی میان برد (Mid-Range Next-Generation) محسوب می‌شود که برای کسب و کارهای متوسط مناسب است و با قابلیت انعطاف‌پذیری در شعب شرکت‌ها و دانشگاه‌ها، یک راهکار امنیتی ارائه دهد. وجود پردازنده‌امنیتی و پورت‌های یکپارچه 1GEو 10GE با کارایی بالا، دید عمیق و اثربخشی امنیتی از شبکه در برابر تهدیدات سایبری محافظت می‌کند.

توضیحات

 

فایروال مدل FG-400E فورتی‌گیت سری Mid-Range است که مجوز ورود و خروج بسته‌ها را به شبکه با قرارگیری در بین دو شبکه، می‌دهد.  فایروال  FG-400E مانند یک لایه دفاعی مضاعف در برابر تهدیدات و حملات خارجی عمل می‌کند. فایروال FG-400E. به‌طور کلی به‌منظور برقراری امنیت در شبکه سازمان، Firewall، بسیار مهم و کاربردی است.  فایروال FG-400E یک فورتی‌‌گیت نسل بعدی میان برد (Mid-Range Next-Generation) محسوب می‌شود که برای کسب و کارهای متوسط مناسب است و با قابلیت انعطاف‌پذیری در شعب شرکت‌ها و دانشگاه‌ها، یک راهکار امنیتی ارائه دهد. وجود پردازنده‌امنیتی و پورت‌های یکپارچه 1GEو 10GE با کارایی بالا، دید عمیق و اثربخشی امنیتی از شبکه در برابر تهدیدات سایبری محافظت می‌کند.

فورتی گیت (Fortigate 400E (FG-400E

FortiGate 400E

Hardware Specifications

GE SFP Slots 16
GE RJ45 Ports 16
GE RJ45 Management Ports 2
USB Ports 2
Console (RJ45) 1
Onboard Storage
Included Transceivers
2xSFP(SX 1GE)

System Performance — Enterprise Traffic Mix

IPS Throughput 7.8Gbps
NGFW Throughput 6Gbps
Threat Protection Throughput 5Gbps

System Performance

IPv4 Firewall Throughput (1518/512/64byte UDP packets) 32/32/24Gbps
IPv6 Firewall Throughput (1518/512/64byte UDP packets) 32/32/24Gbps
Firewall Latency (64byte UDP packets) 2.14μs
Firewall Throughput (Packets Per Second) 36Mpps
Concurrent Sessions (TCP) 4Million
New Sessions/Second (TCP) 450,000
Firewall Policies 10,000
IPsec VPN Throughput (512byte packets) 20Gbps
Gateway-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 2,000
Client-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 50,000
SSL-VPN Throughput 4.5Gbps
Concurrent SSL-VPN Users (Recommended Maximum, Tunnel Mode) 5,000
SSL Inspection Throughput (IPS, avg. HTTPS) 4.8Gbps
SSL Inspection CPS (IPS, avg. HTTPS) 4,000
SSL Inspection Concurrent Session (IPS, avg. HTTPS) 300,000
Application Control Throughput (HTTP 64K) 12Gbps
CAPWAP Throughput (1444 byte, UDP) 14.8Gbps
Virtual Domains (Default / Maximum) 10/10
Maximum Number of FortiSwitches Supported 72
Maximum Number of FortiAPs (Total / Tunnel Mode) 512/256
Maximum Number of FortiTokens 5,000
High Availability Configurations Active/Active, Active/Passive, Clustering

Dimensions

Height xWidth x Length (inches) 1.75x17x15
Height x Width x Length (mm) 44.45x432x380
Weight 16.4lbs(7.4kg)
Form Factor Rack Mount, 1RU

Operating Environment and Certifications

AC Power Consumption (Average / Maximum) 109W/214W
AC Power Input 100–240V AC, 50–60Hz
AC Current (Maximum) 6A
DC Power Input
DC Current (Maximum)
DC Current (Nominal)
DC Power Consumption (Average / Maximum)
Heat Dissipation 730BTU/h
Redundant Power Supplies (Hot Swappable) Optional
Operating Temperature 32–104°F(0–40°C)
Storage Temperature -31–158°F(-35–70°C)
Humidity 10–90%non-condensing
noise Level 48dBA
Operating Altitude Up to 7,400ft (2,250m)
Airflow Side and Front to Back
Compliance FCC Part 15 Class A, CE, RCM, VCCI, UL/cUL, CB
Certifications ICSA Labs: Firewall, IPsec, IPS, Antivirus, SSL-VPN; USGv6/IPv6

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “Fortinet FortiGate 400E Firewall (FG-400E)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات فروشنده

  • نام فروشگاه: فروشگاه من
  • فروشنده: فروشگاه من
  • آدرس: تهران
    تهران
    تهران
    تهران
    55555
  • هنوز امتیازی داده نشده است!

Quick Comparison

SettingsFortinet FortiGate 400E Firewall (FG-400E) removeFortinet FortiGate 600E Firewall (FG-600E) removeFortinet FN-TRAN-SX Transceiver Module removeFortinet FortiGate AC Power Supply SP-FG300E-PS removeپاور AC فورتی نت SF-FG1800F-PS removeFortinet FN-TRAN-SFP+LR Transceiver Module remove
Imageپاور فایروال فورتی نت SF-FG1800F-PS
SKU
Rating
Price100,000,000 تومان135,000,000 تومان2,300,000 تومان20,000,000 تومان27,000,000 تومان7,000,000 تومان
Stock
Availability
Add to cart

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

Description

فایروال FG-400E یک فورتی‌‌گیت نسل بعدی میان برد (Mid-Range Next-Generation) محسوب می‌شود که برای کسب و کارهای متوسط مناسب است و با قابلیت انعطاف‌پذیری در شعب شرکت‌ها و دانشگاه‌ها، یک راهکار امنیتی ارائه دهد. وجود پردازنده‌امنیتی و پورت‌های یکپارچه 1GEو 10GE با کارایی بالا، دید عمیق و اثربخشی امنیتی از شبکه در برابر تهدیدات سایبری محافظت می‌کند.

فورتی‌گیت 600GE توان پیشگیری تهدید حداکثر 7گیگابیت بر ثانیه، توان بازرسی 8GB/s ، SSL را ارائه می‌دهند و از پورت‌های یکپارچه 10GE پشتیبانی می‌کنند. این ترکیب، یک راهکار ایده‌آل برای یک فایروال تقسیم‌بندی داخلی ، به خوبی یک NGFW‌ (فایروال نسل بعدی) را ارائه می‌دهد.

چه شبکه شما به 100GE پرسرعت نیاز دارد در داخل مرکز داده یا دوربرد  1GE برای اتصال داده‌هادر مراکز شهرهای مختلف، Fortinet یک ماژول مناسب برای رفع نیازهای شما دارد.

نوع پاور :
  • AC Power
ولتاژ ورودی:
  • 100-240 ولت
این پاور برای استفاده در فایروال فورتی‌گیت 1800F طراحی شده است. نوع پاور :
  • AC Power
ولتاژ ورودی:
  • 100-240 ولت
  • حذف مشکلات اتصال به شبکه‌هایی با حداکثر زمان کاری با استفاده از ماژول‌های با کیفیت طراحی شده برای کار با تجهیزات فورتی‌نت
  • ارائه ماژول‌های با کیفیت با صرف حداقل هزینه
Content  

فایروال مدل FG-400E فورتی‌گیت سری Mid-Range است که مجوز ورود و خروج بسته‌ها را به شبکه با قرارگیری در بین دو شبکه، می‌دهد.  فایروال  FG-400E مانند یک لایه دفاعی مضاعف در برابر تهدیدات و حملات خارجی عمل می‌کند. فایروال FG-400E. به‌طور کلی به‌منظور برقراری امنیت در شبکه سازمان، Firewall، بسیار مهم و کاربردی است.  فایروال FG-400E یک فورتی‌‌گیت نسل بعدی میان برد (Mid-Range Next-Generation) محسوب می‌شود که برای کسب و کارهای متوسط مناسب است و با قابلیت انعطاف‌پذیری در شعب شرکت‌ها و دانشگاه‌ها، یک راهکار امنیتی ارائه دهد. وجود پردازنده‌امنیتی و پورت‌های یکپارچه 1GEو 10GE با کارایی بالا، دید عمیق و اثربخشی امنیتی از شبکه در برابر تهدیدات سایبری محافظت می‌کند.

فورتی گیت (Fortigate 400E (FG-400E

FortiGate 400E

Hardware Specifications

GE SFP Slots 16
GE RJ45 Ports 16
GE RJ45 Management Ports 2
USB Ports 2
Console (RJ45) 1
Onboard Storage -
Included Transceivers 2xSFP(SX 1GE)

System Performance — Enterprise Traffic Mix

IPS Throughput 7.8Gbps
NGFW Throughput 6Gbps
Threat Protection Throughput 5Gbps

System Performance

IPv4 Firewall Throughput (1518/512/64byte UDP packets) 32/32/24Gbps
IPv6 Firewall Throughput (1518/512/64byte UDP packets) 32/32/24Gbps
Firewall Latency (64byte UDP packets) 2.14μs
Firewall Throughput (Packets Per Second) 36Mpps
Concurrent Sessions (TCP) 4Million
New Sessions/Second (TCP) 450,000
Firewall Policies 10,000
IPsec VPN Throughput (512byte packets) 20Gbps
Gateway-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 2,000
Client-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 50,000
SSL-VPN Throughput 4.5Gbps
Concurrent SSL-VPN Users (Recommended Maximum, Tunnel Mode) 5,000
SSL Inspection Throughput (IPS, avg. HTTPS) 4.8Gbps
SSL Inspection CPS (IPS, avg. HTTPS) 4,000
SSL Inspection Concurrent Session (IPS, avg. HTTPS) 300,000
Application Control Throughput (HTTP 64K) 12Gbps
CAPWAP Throughput (1444 byte, UDP) 14.8Gbps
Virtual Domains (Default / Maximum) 10/10
Maximum Number of FortiSwitches Supported 72
Maximum Number of FortiAPs (Total / Tunnel Mode) 512/256
Maximum Number of FortiTokens 5,000
High Availability Configurations Active/Active, Active/Passive, Clustering

Dimensions

Height xWidth x Length (inches) 1.75x17x15
Height x Width x Length (mm) 44.45x432x380
Weight 16.4lbs(7.4kg)
Form Factor Rack Mount, 1RU

Operating Environment and Certifications

AC Power Consumption (Average / Maximum) 109W/214W
AC Power Input 100–240V AC, 50–60Hz
AC Current (Maximum) 6A
DC Power Input -
DC Current (Maximum) -
DC Current (Nominal) -
DC Power Consumption (Average / Maximum) -
Heat Dissipation 730BTU/h
Redundant Power Supplies (Hot Swappable) Optional
Operating Temperature 32–104°F(0–40°C)
Storage Temperature -31–158°F(-35–70°C)
Humidity 10–90%non-condensing
noise Level 48dBA
Operating Altitude Up to 7,400ft (2,250m)
Airflow Side and Front to Back
Compliance FCC Part 15 Class A, CE, RCM, VCCI, UL/cUL, CB
Certifications ICSA Labs: Firewall, IPsec, IPS, Antivirus, SSL-VPN; USGv6/IPv6

خرید فورتی گیت 600E

فایروال مدل FG-600E فورتی‌گیت سری Mid-Range است که مجوز ورود و خروج بسته‌ها را به شبکه با قرارگیری در بین دو شبکه، می‌دهد.فایروال  FG-600E مانند یک لایه دفاعی مضاعف در برابر تهدیدات و حملات خارجی عمل می‌کند. فایروال FG-600E یک فورتی‌‌گیت نسل بعدی میان برد (Mid-Range Next-Generation) محسوب می‌شود که برای کسب و کارهای متوسط مناسب است و با قابلیت انعطاف‌پذیری در شعب شرکت‌ها و دانشگاه‌ها، یک راهکار امنیتی ارائه دهد.

فورتی‌گیت 600GE توان پیشگیری تهدید حداکثر 7گیگابیت بر ثانیه، توان بازرسی 8GB/s ، SSL را ارائه می‌دهند و از پورت‌های یکپارچه 10GE پشتیبانی می‌کنند. این ترکیب، یک راهکار ایده‌آل برای یک فایروال تقسیم‌بندی داخلی ، به خوبی یک NGFW‌ (فایروال نسل بعدی) را ارائه می‌دهد.

FG-600E از امنیت عالی و سرعت‌های چندگیگابیتی برای محافظت از قسمت‌های خاص شبکه داخلی، به علاوه لبه‌های شبکه استفاده می‌کند. وجود پردازنده‌امنیتی با کارایی بالا، دید عمیق و اثربخشی امنیتی از شبکه در برابر تهدیدات سایبری محافظت می‌کند.

فورتی گیت (Fortigate 600E (FG-600E

FortiGate 600E

Hardware Specifications

GE SFP Slots 8
10GE SFP Slots 2
GE RJ45 Ports 8
GE RJ45 Management Ports 2
USB Ports 2
Console (RJ45) 1
Onboard Storage 0
Included Transceivers 2xSFP(SX 1GE)

System Performance — Enterprise Traffic Mix

IPS Throughput 10Gbps
NGFW Throughput 9.5Gbps
Threat Protection Throughput 7Gbps

System Performance

IPv4 Firewall Throughput (1518/512/64byte UDP packets) 36/36/27Gbps
IPv6 Firewall Throughput (1518/512/64byte UDP packets) 36/36/27Gbps
Firewall Latency (64byte UDP packets) 1.54μs
Firewall Throughput (Packets Per Second) 40.5Mpps
Concurrent Sessions (TCP) 8Million
New Sessions/Second (TCP) 450,000
Firewall Policies 10,000
IPsec VPN Throughput (512byte packets) 20Gbps
Gateway-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 2,000
Client-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 50,000
SSL-VPN Throughput 7Gbps
Concurrent SSL-VPN Users (Recommended Maximum, Tunnel Mode) 10,000
SSL Inspection Throughput (IPS, avg. HTTPS) 8Gbps
SSL Inspection CPS (IPS, avg. HTTPS) 5,500
SSL Inspection Concurrent Session (IPS, avg. HTTPS) 800,000
Application Control Throughput (HTTP 64K) 15Gbps
CAPWAP Throughput (1444 byte, UDP) 18Gbps
Virtual Domains (Default / Maximum) 10/10
Maximum Number of FortiSwitches Supported 96
Maximum Number of FortiAPs (Total / Tunnel Mode) 1,024/512
Maximum Number of FortiTokens 5,000
High Availability Configurations Active/Active, Active/Passive, Clustering

Dimensions

Height xWidth x Length (inches) 1.75x17x15
Height x Width x Length (mm) 44.45x432x380
Weight 16.1lbs(7.3kg)
Form Factor Rack Mount, 1RU

Operating Environment and Certifications

Power Consumption (Average / Maximum) 129W/244W
Power Input 100–240V AC, 50–60Hz
Current (Maximum) 6A@100V
Heat Dissipation 832BTU/h
Redundant Power Supplies (Hot Swappable) Optional
Operating Temperature 32–104°F(0–40°C)
Storage Temperature -31–158°F(-35–70°C)
Humidity 10–90%non-condensing
noise Level 59dBA
Operating Altitude Up to 9,843ft (3,000m)
Airflow Side and Front to Back
Compliance FCC Part 15 Class A, CE, RCM, VCCI, UL/cUL, CB
Certifications ICSA Labs: Firewall, IPsec, IPS, Antivirus, SSL-VPN; USGv6/IPv6

پشتیبانی از فرم‌فکتورهای متنوع، انواع رسانه‌ها و توان عملیاتی، ماژول‌های Fortinet گزینه‌های اتصال را برای تعداد زیادی از معماری‌های مختلف شبکه و استقرار سناریوهای بسیاری، فراهم می‌کنند. چه شبکه شما به 100GE پرسرعت نیاز دارد در داخل مرکز داده یا دوربرد  1GE برای اتصال داده‌هادر مراکز شهرهای مختلف، Fortinet یک ماژول مناسب برای رفع نیازهای شما دارد.

ویژگی‌های ماژول‌های فورتی‌نت:

  • پشتیبانی از رابط‌های مختلف از جمله: SFP،SFP+، DAC و استانداردهای جدیدتر سرعت بالا از جمله SFP28،QSFP+، CFP2، و QSFP28.
  • تست شده برای کار با تمامی تجهیزات فورتی‌نت و سازگاری کامل با آن‌ها
  • حذف مشکلات اتصال به شبکه‌هایی با حداکثر زمان کاری با استفاده از ماژول‌های با کیفیت طراحی شده برای کار با تجهیزات فورتی‌نت
  • ارائه ماژول‌های با کیفیت با صرف حداقل هزینه
 
HARDWARE FN-TRAN-SX
Protocol Standard 1000Base-SX
IEEE Standard 802.3z
Module Type SFP
Data Link Rate for Ethernet 1.25Gbps
Transmission Range 220m / 500m
Media MM
Wavelength (nm) 1310
Connector Type Duplex LC
Power Dissipation <800mW
Operating Temperature Range 0–70°C
Hot Plug Yes
Serial ID PROM Yes
Digital Monitoring Yes
Auto Negotiation Yes
Link Status Yes

  این پاور برای استفاده در فایروال فورتی‌گیت 300E/301E و 500E/501E طراحی شده است. نوع اتصال:
  • plug-in
نوع پاور :
  • AC Power
ولتاژ ورودی:
  • 100-240 ولت
فرکانس موردنیاز:
  • 50-60هرتز

SP-FG300E-PS Specification

General

Device Type

Power supply - plug-in module

Power Device

Input Voltage

AC 100-240V

Frequency Required

50 - 60Hz

Compatibility Information

Designed For

Fortinet FortiGate 300E/301E and FG-500E/501E

  پاور فایروال فورتی نت SF-FG1800F-PS                   این پاور برای استفاده در فایروال فورتی‌گیت 1800F طراحی شده است. نوع اتصال:
  • plug-in
نوع پاور :
  • AC Power
ولتاژ ورودی:
  • 100-240 ولت
فرکانس موردنیاز:
  • 50-60هرتز

SP-FG300E-PS Specification

General

Device Type

Power supply - hot-plug / redundant - plug-in module

Power Device

Input Voltage

AC 100-240V

Frequency Required

50 - 60Hz

Compatibility Information

Designed For

Fortinet FortiGate 1800F

  چه شبکه شما به 100GE پرسرعت نیاز دارد در داخل مرکز داده یا دوربرد  1GE برای اتصال داده‌هادر مراکز شهرهای مختلف، Fortinet یک ماژول مناسب برای رفع نیازهای شما دارد.

ویژگی‌های ماژول‌های فورتی‌نت:

  • پشتیبانی از رابط‌های مختلف از جمله: SFP،SFP+، DAC و استانداردهای جدیدتر سرعت بالا از جمله SFP28،QSFP+، CFP2، و QSFP28.
  • تست شده برای کار با تمامی تجهیزات فورتی‌نت و سازگاری کامل با آن‌ها
  • حذف مشکلات اتصال به شبکه‌هایی با حداکثر زمان کاری با استفاده از ماژول‌های با کیفیت طراحی شده برای کار با تجهیزات فورتی‌نت
  • ارائه ماژول‌های با کیفیت با صرف حداقل هزینه
   
HARDWARE FN-TRAN-SFP+LR
Protocol Standard 10GBase-LR
IEEE Standard 802.3ae
Module Type SFP+
Data Link Rate for Ethernet 10Gbps
Transmission Range 10km
Media SM
Wavelength (nm) 1310
Connector Type Duplex LC
Power Dissipation 850mW
Operating Temperature Range 0–85°C
Hot Plug Yes
Serial ID PROM Yes
Digital Monitoring Yes
Auto Negotiation Yes
Link Status Yes

Weight
Dimensionsنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلوم
Additional information
Protocol Standard

1000Base-SX

IEEE Standard

802.3z

Module Type

SFP

Transmission Range

220m / 500m

Media

MM

Wavelength (nm)

1310

Connector Type

Duplex LC

Power Dissipation

<800mW

Operating Temperature Range

0–70°C

Device Type

Power supply – plug-in module

Input Voltage

AC 100-240V

Frequency Required

50 – 60Hz

Designed For

Fortinet FortiGate 300E/301E and FG-500E/501E

Device Type

Power supply – hot-plug / redundant – plug-in module

Input Voltage

AC 100-240V

Frequency Required

50-60Hz

Designed For

Fortinet FortiGate 1800F

Protocol Standard

10GBase-LR

IEEE Standard

802.3ae

Module Type

SFP+

Transmission Range

10km

Media

SM

Wavelength (nm)

1310

Connector Type

Duplex LC

Power Dissipation

850mW

Operating Temperature Range

0–85°C