موجود در انبار

FortiMail 400F

فرم فکتور:

  • 1U

صندوق های پستی حالت سرور:

  • 400

میانگین مصرف برق:

  • 77W

توضیحات

FortiMail 400F

ذخیره‌سازی:

  • 2x1TB

فرم فکتور:

  • 1U

صندوق های پستی حالت سرور:

  • 400

میانگین مصرف برق:

  • 77W

دامنه های ایمیل محافظت شده:

  • 100

 

توضیحات تکمیلی

10/100/1000Interfaces (Copper, RJ45)

4

SFP Gigabit Ethernet Interface

0

SFP+10Gigabit Ethernet Interface

0

Redundant Hot Swappable Power Supplies

NO

Storage

2x 1TB

RAID Storage Management

Software: 0, 1

Power Supply

Single (Dual Optional)

Protected Email Domains

100

Server Mode Mailboxes

400

Antispam, Antivirus, Authentication, and Content Profiles (per Domain / per System)

50/200

Email Routing (per hour)

250K

FortiGuard Antispam + Virus Outbreak (per hour)

200K

FortiGuard Enterprise ATP (per hour)

150K

Dimensions

1.73×17.24×16.38(inches) 44x438x416(mm)

Weight

25.0lbs(11.0kg)

Power Source

100–240V AC, 50–60Hz

Maximum Current

100V/5A, 240V/3A

Maximum Power Required

113W

Power Consumption (Average)

77W

Heat Dissipation

418BTU/h

Humidity

5–90%non-condensing

Operating Temperature

32–104°F(0–40°C)

Storage Temperature

'-4–158°F(-20–70°C)

Compliance

FCC Part 15 Class A, C-Tick, VCCI, CE, UL/cUL, CB, BSMI, RoHS

Certification

VBSpam and VB100 rated, Common Criteria NDPP, FIPS 140-2 Compliant

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “FortiMail 400F”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات فروشنده

  • آدرس:
  • 3.00 امتیاز از 1 دیدگاه

Quick Comparison

SettingsFortiMail 400F removeFortinet FortiGate 200F Firewall (FG-200F) removeFortinet FN-TRAN-SX Transceiver Module removeFortinet FortiGate AC Power Supply SP-FG300E-PS removeFortinet FortiGate 80F (FG-80F) removeFortiMail 900F remove
ImageFortiMail 400FFortiMail 900F
SKU
Rating
Price71,000,000 تومان2,300,000 تومان20,000,000 تومان24,000,000 تومان
Stock
Availability
Add to cart

اطلاعات بیشتر

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

اطلاعات بیشتر

Descriptionفرم فکتور:
  • 1U
صندوق های پستی حالت سرور:
  • 400
میانگین مصرف برق:
  • 77W
فایروال Fortigate FG-200F امنیت شبکه پایان-به-پایان را بر روی یک پلتفرم، با یک سیستم عامل امنیت شبکه و پنل مدیریتی ارائه می نماید. کنترل تمام قابلیتهای امنیتی و شبکه ای کل پلتفرم Fortigate 200F با یک سیستم عامل بصری و کاهش هزینه های عملیاتی و صرفه جویی در زمان بر روی پلتفرم امنیتی نسل بعد تثبیت شده واقعی. فایروال های فورتی گیت ۲۰۰F برای لبه سازمانی، ابر و مراکز داده به همراه مکان های از راه دور و توزیع شده بهینه سازی شده اند.

چه شبکه شما به 100GE پرسرعت نیاز دارد در داخل مرکز داده یا دوربرد  1GE برای اتصال داده‌هادر مراکز شهرهای مختلف، Fortinet یک ماژول مناسب برای رفع نیازهای شما دارد.

نوع پاور :
  • AC Power
ولتاژ ورودی:
  • 100-240 ولت

سری فورتی گیت ۸۰F از آخرین پردازنده های امنیتی برخوردار است و توان عملیاتی فایروال را در سطح بالا به همراه چندین پورت یکپارچه ی 1 گیگابیت اترنت ارائه می کنند. این ترکیب از بهره وری، چگالی پورت و امنیت یکپارچه یک سکوی کاری ایده آل برای سازمان هایی در اندازه متوسط و شعبه های آن‌ها محسوب می‌گردد.

ذخیره‌سازی:
  • 2x2TB (2x 2TB Optional)
میانگین مصرف برق:
  • 174W
دامنه های ایمیل محافظت شده:
  • 800
ContentFortiMail 400F ذخیره‌سازی:
  • 2x1TB
فرم فکتور:
  • 1U
صندوق های پستی حالت سرور:
  • 400
میانگین مصرف برق:
  • 77W
دامنه های ایمیل محافظت شده:
  • 100
 

خرید فورتی گیت 200F

 

فورتی گیت ( FortiGate 200F (FG-200F

Interfaces and Modules

16

GE RJ45 Ports

1/1

GE RJ45 Management / HA
8 GE SFP Slots

2

10 GE SFP+ FortiLink Slots (default)

2

10 GE SFP+ Slots

1

USB Port

1

Console Port (RJ45)

0

Onboard Storage

0

Included Transceivers

System Performance — Enterprise Traffic Mix

5Gbps

IPS Throughput 

3.5Gbps

NGFW Throughput

3Gbps

Threat Protection Throughput

System Performance and Capacity

27/27/11Gbps

IPv4 Firewall Throughput

(1518 / 512 / 64 byte, UDP)

4.78μs

Firewall Latency (64 byte, UDP)

16.5Mpps

Firewall Throughput (Packet per Second)

3Milion

Concurrent Sessions (TCP)

280,000

New Sessions/Second (TCP)

10,000

Firewall Policies

13Gbps

IPsec VPN Throughput (512 byte) 

2,500

Gateway-to-Gateway IPsec VPN Tunnels

16,000

Client-to-Gateway IPsec VPN Tunnels

2Gbps

SSL-VPN Throughput

500

Concurrent SSL-VPN Users

(Recommended Maximum, Tunnel Mode)

4Gbps

SSL Inspection Throughput (IPS, avg. HTTPS) 

3,500

SSL Inspection CPS (IPS, avg. HTTPS) 

300,000

SSL Inspection Concurrent Session (IPS, avg. HTTPS) 

13Gbps

Application Control Throughput (HTTP 64K) 

20Gbps

CAPWAP Throughput (HTTP 64K)

10 / 10

Virtual Domains (Default / Maximum)

64

Maximum Number of FortiSwitches Supported

256 / 128

Maximum Number of FortiAPs (Total / Tunnel)

5,000

Maximum Number of FortiTokens

Active, Active-Active, Passive, Clustering

High Availability Configurations

Dimensions and Power

1.73 x 17.01 x 13.47

Height x Width x Length (inches)

44x 432x 342

Height x Width x Length (mm)

9.92lbs (4.5kg)

Weight

Ear Mount, 1RU

Form Factor

100–240V AC, 50–60Hz

AC Power Supply

101.92W / 118.90W

Power Consumption (Average / Maximum)

100V / 2A, 240V / 1.2A

Current (Maximum)

405.70 BTU/h

Heat Dissipation

Yes

Redundant Power Supplies

Operating Environment and Certifications

32–104°F (0–40°C)

Operating Temperature

-31–158°F (-35–70°C)

Storage Temperature

20–90%non-condensing

Humidity

49.9dBA

Noise Level

Side to Back

Forced Airflow

Up to 7,400ft (2,250m)

Operating Altitude

FCC Part 15B, Class A, CE, RCM, VCCI, UL/cUL, CB, BSMI

Compliance

ICSA Labs: Firewall, IPsec, IPS, Antivirus, SSL-VPN, IPv6

Certifications

خرید فورتی گیت 200F

پشتیبانی از فرم‌فکتورهای متنوع، انواع رسانه‌ها و توان عملیاتی، ماژول‌های Fortinet گزینه‌های اتصال را برای تعداد زیادی از معماری‌های مختلف شبکه و استقرار سناریوهای بسیاری، فراهم می‌کنند. چه شبکه شما به 100GE پرسرعت نیاز دارد در داخل مرکز داده یا دوربرد  1GE برای اتصال داده‌هادر مراکز شهرهای مختلف، Fortinet یک ماژول مناسب برای رفع نیازهای شما دارد.

ویژگی‌های ماژول‌های فورتی‌نت:

  • پشتیبانی از رابط‌های مختلف از جمله: SFP،SFP+، DAC و استانداردهای جدیدتر سرعت بالا از جمله SFP28،QSFP+، CFP2، و QSFP28.
  • تست شده برای کار با تمامی تجهیزات فورتی‌نت و سازگاری کامل با آن‌ها
  • حذف مشکلات اتصال به شبکه‌هایی با حداکثر زمان کاری با استفاده از ماژول‌های با کیفیت طراحی شده برای کار با تجهیزات فورتی‌نت
  • ارائه ماژول‌های با کیفیت با صرف حداقل هزینه
 
HARDWARE FN-TRAN-SX
Protocol Standard 1000Base-SX
IEEE Standard 802.3z
Module Type SFP
Data Link Rate for Ethernet 1.25Gbps
Transmission Range 220m / 500m
Media MM
Wavelength (nm) 1310
Connector Type Duplex LC
Power Dissipation <800mW
Operating Temperature Range 0–70°C
Hot Plug Yes
Serial ID PROM Yes
Digital Monitoring Yes
Auto Negotiation Yes
Link Status Yes

  این پاور برای استفاده در فایروال فورتی‌گیت 300E/301E و 500E/501E طراحی شده است. نوع اتصال:
  • plug-in
نوع پاور :
  • AC Power
ولتاژ ورودی:
  • 100-240 ولت
فرکانس موردنیاز:
  • 50-60هرتز

SP-FG300E-PS Specification

General

Device Type

Power supply - plug-in module

Power Device

Input Voltage

AC 100-240V

Frequency Required

50 - 60Hz

Compatibility Information

Designed For

Fortinet FortiGate 300E/301E and FG-500E/501E

 

فورتی گیت Fortigate FG80F

برای بهترین حفاظت در مقابل پیشرفته ترین تهدیدات امنیتی و حملات هدفمند در سطح صنعتی

FG-80F

راهکار سازمانی فایروال Fortigate 80F امنیت شبکه End-to-End را بر روی یک پلتفرم، با یک سیستم عامل امنیت شبکه و پنل مدیریتی ارائه می دهد. تمام قابلیتهای امنیتی و شبکه ای کل پلتفرم Fortigate 80F را با یک سیستم عامل بصری کنترل می‌کند و  هزینه های عملیاتی را کاهش می‌دهد و به این ترتیب در زمان  صرفه جویی می‌شود. این قابلیت‌ها بر روی پلتفرم امنیتی نسل بعد تثبیت شده واقعی ارائه می گردد. فایروال های فورتی گیت ۸۰F برای لبه سازمانی، ابر و مراکز داده به همراه مکان های از راه دور و توزیع شده بهینه سازی شده اند. فورتی گیت NGFW را نیز می توان در بخش های داخلی شبکه برای افزایش قابلیت مشاهده ی تهدید و بهبود کشف نقض و متوقف سازی تهدیدها در شبکه استقرار داد.

سری فورتی گیت ۸۰F از آخرین پردازنده های امنیتی برخوردار است و توان عملیاتی فایروال را در سطح بالا به همراه چندین پورت یکپارچه ی 1 گیگابیت اترنت ارائه می کنند. این ترکیب از بهره وری، چگالی پورت و امنیت یکپارچه یک سکوی کاری ایده آل برای سازمان هایی در اندازه متوسط و شعبه های آن‌ها محسوب می‌گردد.

فورتی گیت (80F (FG-80F

FortiGate 80F

Hardware Specifications

GE RJ45/SFP Shared Media Pairs 2
GE RJ45 Internal Ports 8
GE RJ45 PoE/+ Ports -
USB Ports 1
Console (RJ45) 1
Internal Storage -

System Performance — Enterprise Traffic Mix

IPS Throughput 1.4Gbps
NGFW Throughput 1Gbps
Threat Protection Throughput 900Mbps

System Performance

Firewall Throughput (1518/512/64byte UDP packets) 10/10/7Gbps
Firewall Latency (64byte UDP packets) 4μs
Firewall Throughput (Packets Per Second) 10.5Mpps
Concurrent Sessions (TCP) 1.5Million
New Sessions/Second (TCP) 45,000
Firewall Policies 5,000
IPsec VPN Throughput (512byte packets) 6.5Gbps
Gateway-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 200
Client-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 2,500
SSL-VPN Throughput 950Mbps
Concurrent SSL-VPN Users (Recommended Maximum) 200
SSL Inspection Throughput 715Mbps
SSL Inspection CPS (IPS, avg. HTTPS) 700
SSL Inspection Concurrent Session (IPS, avg. HTTPS) 100,000
Application Control Throughput 1.8Gbps
CAPWAP Throughput  9Gbps
Virtual Domains (Default / Maximum) 10/10
Maximum Number of FortiSwitches Supported 16
Maximum Number of FortiAPs (Total / Tunnel Mode) 32/16
Maximum Number of FortiTokens 500
High Availability Configurations Active/Active, Active/Passive, Clustering

Dimensions

Height xWidth x Length (inches) 1.5x8.5x6.3
Height x Width x Length (mm) 38.5x216x160
Weight 2.4lbs(1.1kg)
Form Factor Desktop/Wall Mount/Rack Tray

Operating Environment and Certifications

Input Rating Dual power 12Vdc, 3A
Power Required 100–240V AC, 50–60Hz (2External DC Power Adapter)
Maximum Current 115V AC / 0.2A, 230V AC / 0.1A
Power Consumption (Average / Maximum) 12.6W / 15.4W
Heat Dissipation 52.55 BTU/h
Operating Temperature 32–104°F(0–40°C)
Storage Temperature -31–158°F(-35–70°C)
Humidity 10–90%non-condensing
Operating Altitude Up to 16,404ft (5,000m)
Compliance FCC Part 15B, Class B, VCCI, CE,RCM, BSMI, UL/cUL, CB
Certifications ICSA Labs: Firewall, IPsec, IPS, Antivirus, SSL-VPN
FortiMail 900F   ذخیره‌سازی:
  • 2x2TB (2x 2TB Optional)
فرم فکتور:
  • 1U
صندوق های پستی حالت سرور:
  • 1500
میانگین مصرف برق:
  • 174W
دامنه های ایمیل محافظت شده:
  • 800
 
Weight
Dimensionsنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلوم
Additional information
10/100/1000Interfaces (Copper, RJ45)

4

SFP Gigabit Ethernet Interface

0

SFP+10Gigabit Ethernet Interface

0

Redundant Hot Swappable Power Supplies

NO

Storage

2x 1TB

RAID Storage Management

Software: 0, 1

Power Supply

Single (Dual Optional)

Protected Email Domains

100

Server Mode Mailboxes

400

Antispam, Antivirus, Authentication, and Content Profiles (per Domain / per System)

50/200

Email Routing (per hour)

250K

FortiGuard Antispam + Virus Outbreak (per hour)

200K

FortiGuard Enterprise ATP (per hour)

150K

Dimensions

1.73×17.24×16.38(inches) 44x438x416(mm)

Weight

25.0lbs(11.0kg)

Power Source

100–240V AC, 50–60Hz

Maximum Current

100V/5A, 240V/3A

Maximum Power Required

113W

Power Consumption (Average)

77W

Heat Dissipation

418BTU/h

Humidity

5–90%non-condensing

Operating Temperature

32–104°F(0–40°C)

Storage Temperature

'-4–158°F(-20–70°C)

Compliance

FCC Part 15 Class A, C-Tick, VCCI, CE, UL/cUL, CB, BSMI, RoHS

Certification

VBSpam and VB100 rated, Common Criteria NDPP, FIPS 140-2 Compliant

firewall-throughput

27 / 27 / 11 Gbps

ipsec-vpn-throughput

13Gbps

ips-throughput

5Gbps

ngfw-throughput

3.5Gb

threat-protection-throuput

3GB

firewall-latency

4.78 μs

concurrent-sessions

3m

new-sessions-sec

280.000

interface

4X 10X GE RJ45

local-storage

480 GB

power-supplies

Dual AC PS

form-factor

1RU

Protocol Standard

1000Base-SX

IEEE Standard

802.3z

Module Type

SFP

Transmission Range

220m / 500m

Media

MM

Wavelength (nm)

1310

Connector Type

Duplex LC

Power Dissipation

<800mW

Operating Temperature Range

0–70°C

Device Type

Power supply – plug-in module

Input Voltage

AC 100-240V

Frequency Required

50 – 60Hz

Designed For

Fortinet FortiGate 300E/301E and FG-500E/501E

firewall-throughput

10 / 10 / 7 Gbps

ipsec-vpn-throughput

6.5Gbps

ngfw-throughput

1Gb

threat-protection-throuput

900 Mbps

firewall-latency

3.23 μs

concurrent-sessions

1.5M

new-sessions-sec

45.000

interface

8X GE RJ45

local-storage

128 GB

power-supplies

Single AC PS

form-factor

Desktop

10/100/1000Interfaces (Copper, RJ45)

4

SFP Gigabit Ethernet Interface

2

SFP+10Gigabit Ethernet Interface

0

Redundant Hot Swappable Power Supplies

Yes

Storage

2x 2TB (2x 2TB Optional)

RAID Storage Management

Hardware: 0, 1, 5, 10,Hot Spare (Based on Drive Count)

Power Supply

Dual

Protected Email Domains

800

Server Mode Mailboxes

1,500

Antispam, Antivirus, Authentication, and Content Profiles (per Domain / per System)

50/400

Email Routing (per hour)

800K

FortiGuard Antispam + Virus Outbreak (per hour)

500K

FortiGuard Enterprise ATP (per hour)

400K

Dimensions

1.75×17.00×27.61(inches) 44x438x701(mm)

Weight

33.1lbs (15.00kg)

Power Source

100–240V AC, 50–60Hz

Maximum Current

100V/5A, 240V/2.5A

Maximum Power Required

190W

Power Consumption (Average)

174W

Heat Dissipation

681BTU/h

Humidity

5–90%non-condensing

Operating Temperature

32–104°F(0–40°C)

Storage Temperature

'-4–158°F(-20–70°C)

Compliance

FCC Part 15 Class A, C-Tick, VCCI, CE, UL/cUL, CB, BSMI, RoHS

Certification

VBSpam and VB100 rated, Common Criteria NDPP, FIPS 140-2 Compliant