موجود در انبار

Fortinet FN-TRAN-LX Transceiver Module

ماژول فیبر نوری فورتی نت FN-TRAN-LX

3,200,000 تومان

ماژول‌های Fortinet برای کار با تچهیزات Fortinet به صورت هدفمند ساخته و آزمایش شده‌اند تا اطمینان حاصل شود که شبکه شما به همان اندازه پایدار است و تا حد امکان قوی است و انتخاب ماژول سازگار برای کسب و کار شما را بر اساس حدس و گمان از بین ببرد.

 

توضیحات

 

 

 

 

مشکلات رایج اتصال در شبکه‌های سازمان‌ها و مراکز داده اغلب به کیفیت پایین و ماژول های فرستنده گیرنده ناسازگار، نسبت به یک خطا در تجهیزات شبکه خودشان بر می‌گردد. ماژول‌های Fortinet برای کار با تچهیزات Fortinet به صورت هدفمند ساخته و آزمایش شده‌اند تا اطمینان حاصل شود که شبکه شما به همان اندازه پایدار است و تا حد امکان قوی است و انتخاب ماژول سازگار برای کسب و کار شما را بر اساس حدس و گمان از بین ببرد.

ویژگی‌های ماژول‌های فورتی‌نت:

  • پشتیبانی از رابط‌های مختلف از جمله: SFP،SFP+، DAC و استانداردهای جدیدتر سرعت بالا از جمله SFP28،QSFP+، CFP2، و QSFP28.
  • تست شده برای کار با تمامی تجهیزات فورتی‌نت و سازگاری کامل با آن‌ها
  • حذف مشکلات اتصال به شبکه‌هایی با حداکثر زمان کاری با استفاده از ماژول‌های با کیفیت طراحی شده برای کار با تجهیزات فورتی‌نت
  • ارائه ماژول‌های با کیفیت با صرف حداقل هزینه

 

 

HARDWARE FN-TRAN-LX
Protocol Standard 1000Base-LX
IEEE Standard 802.3z
Module Type SFP
Data Link Rate for Ethernet 1.25Gbps
Transmission Range 10km
Media SM
Wavelength (nm) 1310
Connector Type Duplex LC
Power Dissipation <830mW
Operating Temperature Range -40–85°C
Hot Plug Yes
Serial ID PROM Yes
Digital Monitoring Yes
Auto Negotiation Yes
Link Status Yes

توضیحات تکمیلی

Protocol Standard

1000Base-LX

IEEE Standard

802.3z

Module Type

SFP

Transmission Range

10km

Media

SM

Wavelength (nm)

1310

Connector Type

Duplex LC

Power Dissipation

<830mW

Operating Temperature Range

-40–85°C

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “Fortinet FN-TRAN-LX Transceiver Module”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات فروشنده

  • نام فروشگاه: فروشگاه من
  • فروشنده: فروشگاه من
  • آدرس: تهران
    تهران
    تهران
    تهران
    55555
  • هنوز امتیازی داده نشده است!

Quick Comparison

SettingsFortinet FN-TRAN-LX Transceiver Module removeFortinet FN-TRAN-SX Transceiver Module removeفایروال فورتی وب فورتی نت FortiWeb 100D removeFortiMail 900F removeFortinet FN-TRAN-SFP+LR Transceiver Module removeFortinet FN-TRAN-SFP+SR Transceiver Module remove
Imageفایروال فورتی وب فورتی نت FortiWeb 100D
SKU
Rating
Price3,200,000 تومان2,300,000 تومان96,000,000 تومان7,000,000 تومان3,600,000 تومان
Stock
Availability
Add to cart

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

اطلاعات بیشتر

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

Description

ماژول‌های Fortinet برای کار با تچهیزات Fortinet به صورت هدفمند ساخته و آزمایش شده‌اند تا اطمینان حاصل شود که شبکه شما به همان اندازه پایدار است و تا حد امکان قوی است و انتخاب ماژول سازگار برای کسب و کار شما را بر اساس حدس و گمان از بین ببرد.

 

چه شبکه شما به 100GE پرسرعت نیاز دارد در داخل مرکز داده یا دوربرد  1GE برای اتصال داده‌هادر مراکز شهرهای مختلف، Fortinet یک ماژول مناسب برای رفع نیازهای شما دارد.

ظرفیت ذخیره‌سازی:
  • 16GB
توان عملیاتی:
  • 25Mbps
ذخیره‌سازی:
  • 2x2TB (2x 2TB Optional)
میانگین مصرف برق:
  • 174W
دامنه های ایمیل محافظت شده:
  • 800
  • حذف مشکلات اتصال به شبکه‌هایی با حداکثر زمان کاری با استفاده از ماژول‌های با کیفیت طراحی شده برای کار با تجهیزات فورتی‌نت
  • ارائه ماژول‌های با کیفیت با صرف حداقل هزینه
  • پشتیبانی از رابط‌های مختلف از جمله: SFP،SFP+، DAC و استانداردهای جدیدتر سرعت بالا از جمله SFP28،QSFP+، CFP2، و QSFP28.
  • تست شده برای کار با تمامی تجهیزات فورتی‌نت و سازگاری کامل با آن‌ها
Content       

مشکلات رایج اتصال در شبکه‌های سازمان‌ها و مراکز داده اغلب به کیفیت پایین و ماژول های فرستنده گیرنده ناسازگار، نسبت به یک خطا در تجهیزات شبکه خودشان بر می‌گردد. ماژول‌های Fortinet برای کار با تچهیزات Fortinet به صورت هدفمند ساخته و آزمایش شده‌اند تا اطمینان حاصل شود که شبکه شما به همان اندازه پایدار است و تا حد امکان قوی است و انتخاب ماژول سازگار برای کسب و کار شما را بر اساس حدس و گمان از بین ببرد.

ویژگی‌های ماژول‌های فورتی‌نت:

  • پشتیبانی از رابط‌های مختلف از جمله: SFP،SFP+، DAC و استانداردهای جدیدتر سرعت بالا از جمله SFP28،QSFP+، CFP2، و QSFP28.
  • تست شده برای کار با تمامی تجهیزات فورتی‌نت و سازگاری کامل با آن‌ها
  • حذف مشکلات اتصال به شبکه‌هایی با حداکثر زمان کاری با استفاده از ماژول‌های با کیفیت طراحی شده برای کار با تجهیزات فورتی‌نت
  • ارائه ماژول‌های با کیفیت با صرف حداقل هزینه
   
HARDWARE FN-TRAN-LX
Protocol Standard 1000Base-LX
IEEE Standard 802.3z
Module Type SFP
Data Link Rate for Ethernet 1.25Gbps
Transmission Range 10km
Media SM
Wavelength (nm) 1310
Connector Type Duplex LC
Power Dissipation <830mW
Operating Temperature Range -40–85°C
Hot Plug Yes
Serial ID PROM Yes
Digital Monitoring Yes
Auto Negotiation Yes
Link Status Yes

پشتیبانی از فرم‌فکتورهای متنوع، انواع رسانه‌ها و توان عملیاتی، ماژول‌های Fortinet گزینه‌های اتصال را برای تعداد زیادی از معماری‌های مختلف شبکه و استقرار سناریوهای بسیاری، فراهم می‌کنند. چه شبکه شما به 100GE پرسرعت نیاز دارد در داخل مرکز داده یا دوربرد  1GE برای اتصال داده‌هادر مراکز شهرهای مختلف، Fortinet یک ماژول مناسب برای رفع نیازهای شما دارد.

ویژگی‌های ماژول‌های فورتی‌نت:

  • پشتیبانی از رابط‌های مختلف از جمله: SFP،SFP+، DAC و استانداردهای جدیدتر سرعت بالا از جمله SFP28،QSFP+، CFP2، و QSFP28.
  • تست شده برای کار با تمامی تجهیزات فورتی‌نت و سازگاری کامل با آن‌ها
  • حذف مشکلات اتصال به شبکه‌هایی با حداکثر زمان کاری با استفاده از ماژول‌های با کیفیت طراحی شده برای کار با تجهیزات فورتی‌نت
  • ارائه ماژول‌های با کیفیت با صرف حداقل هزینه
 
HARDWARE FN-TRAN-SX
Protocol Standard 1000Base-SX
IEEE Standard 802.3z
Module Type SFP
Data Link Rate for Ethernet 1.25Gbps
Transmission Range 220m / 500m
Media MM
Wavelength (nm) 1310
Connector Type Duplex LC
Power Dissipation <800mW
Operating Temperature Range 0–70°C
Hot Plug Yes
Serial ID PROM Yes
Digital Monitoring Yes
Auto Negotiation Yes
Link Status Yes

فایروال فورتی وب فورتی نت FortiWeb 100D   ظرفیت ذخیره‌سازی:
  • 16GB
توان عملیاتی:
  • 25Mbps
تأخیر:
  • <5ms
میانگین مصرف برق:
  • 18W

تمام مقادیر عملکرد، حداکثری هستند و بسته به پیکربندی سیستم متفاوت هستند.

 

FORTIWEB 100D
Hardware
10/100/1000 Interfaces (RJ-45 ports) 4
10G BASE-SR SFP+ Ports 0
SSL/TLS Processing Software
USB Interfaces 2
Storage 16GB 
Form Factor Desktop
Power Supply Single
System Performance
Throughput 25Mbps
Latency <5ms
High Availability Active/Passive, Active/Active Clustering
Application Licenses Unlimited
Administrative Domains 0
Dimensions
Height x Width x Length (inches) 1.61x8.27x5.24
Height x Width x Length (mm) 41x210 x133
Weight 2.3lbs (1.1kg)
Rack Mountable Optional
Environment
Power Required 100–240V AC, 50–60Hz
Maximum Current 110V/1.2A, 220V/1.2A
Power Consumption (Average) 18W
Heat Dissipation 74BTU/h
Operating Temperature 32°–104°F (0°–40°C)
Storage Temperature -13°–158°F (-25°–70°C)
Humidity 10%–90%non-condensing
Compliance
Safety Certifications FCC Class A Part 15, C-Tick, VCCI, CE, UL/cUL, CB

FortiMail 900F   ذخیره‌سازی:
  • 2x2TB (2x 2TB Optional)
فرم فکتور:
  • 1U
صندوق های پستی حالت سرور:
  • 1500
میانگین مصرف برق:
  • 174W
دامنه های ایمیل محافظت شده:
  • 800
 
  چه شبکه شما به 100GE پرسرعت نیاز دارد در داخل مرکز داده یا دوربرد  1GE برای اتصال داده‌هادر مراکز شهرهای مختلف، Fortinet یک ماژول مناسب برای رفع نیازهای شما دارد.

ویژگی‌های ماژول‌های فورتی‌نت:

  • پشتیبانی از رابط‌های مختلف از جمله: SFP،SFP+، DAC و استانداردهای جدیدتر سرعت بالا از جمله SFP28،QSFP+، CFP2، و QSFP28.
  • تست شده برای کار با تمامی تجهیزات فورتی‌نت و سازگاری کامل با آن‌ها
  • حذف مشکلات اتصال به شبکه‌هایی با حداکثر زمان کاری با استفاده از ماژول‌های با کیفیت طراحی شده برای کار با تجهیزات فورتی‌نت
  • ارائه ماژول‌های با کیفیت با صرف حداقل هزینه
   
HARDWARE FN-TRAN-SFP+LR
Protocol Standard 10GBase-LR
IEEE Standard 802.3ae
Module Type SFP+
Data Link Rate for Ethernet 10Gbps
Transmission Range 10km
Media SM
Wavelength (nm) 1310
Connector Type Duplex LC
Power Dissipation 850mW
Operating Temperature Range 0–85°C
Hot Plug Yes
Serial ID PROM Yes
Digital Monitoring Yes
Auto Negotiation Yes
Link Status Yes

   

ماژول‌های Fortinet برای کار با تچهیزات Fortinet به صورت هدفمند ساخته و آزمایش شده‌اند تا اطمینان حاصل شود که شبکه شما به همان اندازه پایدار است و تا حد امکان قوی است و انتخاب ماژول سازگار برای کسب و کار شما را بر اساس حدس و گمان از بین ببرد.

ویژگی‌های ماژول‌های فورتی‌نت:

  • پشتیبانی از رابط‌های مختلف از جمله: SFP،SFP+، DAC و استانداردهای جدیدتر سرعت بالا از جمله SFP28،QSFP+، CFP2، و QSFP28.
  • تست شده برای کار با تمامی تجهیزات فورتی‌نت و سازگاری کامل با آن‌ها
  • حذف مشکلات اتصال به شبکه‌هایی با حداکثر زمان کاری با استفاده از ماژول‌های با کیفیت طراحی شده برای کار با تجهیزات فورتی‌نت
  • ارائه ماژول‌های با کیفیت با صرف حداقل هزینه
   
HARDWARE FN-TRAN-SFP+SR
Protocol Standard 10GBase-SR
IEEE Standard 802.3ae
Module Type SFP+
Data Link Rate for Ethernet 10Gbps
Transmission Range 300m
Media MM
Wavelength (nm) 850
Connector Type Duplex LC
Power Dissipation 600mW
Operating Temperature Range 0–70°C
Hot Plug Yes
Serial ID PROM Yes
Digital Monitoring Yes
Auto Negotiation Yes
Link Status Yes

Weight
Dimensionsنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلوم
Additional information
Protocol Standard

1000Base-LX

IEEE Standard

802.3z

Module Type

SFP

Transmission Range

10km

Media

SM

Wavelength (nm)

1310

Connector Type

Duplex LC

Power Dissipation

<830mW

Operating Temperature Range

-40–85°C

Protocol Standard

1000Base-SX

IEEE Standard

802.3z

Module Type

SFP

Transmission Range

220m / 500m

Media

MM

Wavelength (nm)

1310

Connector Type

Duplex LC

Power Dissipation

<800mW

Operating Temperature Range

0–70°C

10/100/1000 Interfaces (RJ-45 ports)

4

10G BASE-SR SFP+ Ports

0

SSL/TLS Processing

Software

USB Interfaces

2

Storage

16GB

Form Factor

Desktop

Power Supplies

Single

Throughput

25Mbps

Latency

<5ms

High Availability

Active/Passive,
Active/Active Clustering

Application Licenses

Unlimited

Administrative Domains

0

10/100/1000Interfaces (Copper, RJ45)

4

SFP Gigabit Ethernet Interface

2

SFP+10Gigabit Ethernet Interface

0

Redundant Hot Swappable Power Supplies

Yes

Storage

2x 2TB
(2x 2TB Optional)

RAID Storage Management

Hardware: 0, 1, 5, 10,Hot Spare (Based on Drive Count)

Form Factor

1U

Power Supply

Dual

Protected Email Domains

800

Recipient-based Policies (per Domain / per System) — Incoming or Outgoing

800/3,000

Server Mode Mailboxes

1,500

Antispam, Antivirus, Authentication, and Content Profiles (per Domain / per System)

50/400

Email Routing (per hour)

800K

FortiGuard Antispam + Virus Outbreak (per hour)

500K

FortiGuard Enterprise ATP (per hour)

400K

Dimensions

1.75×17.00×27.61(inches)
44x438x701(mm)

Weight

33.1lbs (15.00kg)

Power Source

100–240V AC, 50–60Hz

Maximum Current

100V/5A, 240V/2.5A

Maximum Power Required

190W

Power Consumption (Average)

174W

Heat Dissipation

681BTU/h

Humidity

5–90%non-condensing

Operating Temperature

32–104°F(0–40°C)

Storage Temperature

-4–158°F(-20–70°C)

Compliance

FCC Part 15 Class A, C-Tick, VCCI, CE, UL/cUL, CB, BSMI, RoHS

Certification

VBSpam and VB100 rated, Common Criteria NDPP, FIPS 140-2 Compliant

Protocol Standard

10GBase-LR

IEEE Standard

802.3ae

Module Type

SFP+

Transmission Range

10km

Media

SM

Wavelength (nm)

1310

Connector Type

Duplex LC

Power Dissipation

850mW

Operating Temperature Range

0–85°C

Protocol Standard

10GBase-SR

IEEE Standard

802.3ae

Module Type

SFP+

Transmission Range

300m

Media

MM

Wavelength (nm)

850

Connector Type

Duplex LC

Power Dissipation

600mW

Operating Temperature Range

0–70°C