موجود در انبار

Fortinet FN-TRAN-SFP+LR Transceiver Module

ماژول فیبر نوری فورتی نت FN-TRAN-SFP+LR

7,000,000 تومان

  • حذف مشکلات اتصال به شبکه‌هایی با حداکثر زمان کاری با استفاده از ماژول‌های با کیفیت طراحی شده برای کار با تجهیزات فورتی‌نت
  • ارائه ماژول‌های با کیفیت با صرف حداقل هزینه

توضیحات

 

چه شبکه شما به 100GE پرسرعت نیاز دارد در داخل مرکز داده یا دوربرد  1GE برای اتصال داده‌هادر مراکز شهرهای مختلف، Fortinet یک ماژول مناسب برای رفع نیازهای شما دارد.

ویژگی‌های ماژول‌های فورتی‌نت:

  • پشتیبانی از رابط‌های مختلف از جمله: SFP،SFP+، DAC و استانداردهای جدیدتر سرعت بالا از جمله SFP28،QSFP+، CFP2، و QSFP28.
  • تست شده برای کار با تمامی تجهیزات فورتی‌نت و سازگاری کامل با آن‌ها
  • حذف مشکلات اتصال به شبکه‌هایی با حداکثر زمان کاری با استفاده از ماژول‌های با کیفیت طراحی شده برای کار با تجهیزات فورتی‌نت
  • ارائه ماژول‌های با کیفیت با صرف حداقل هزینه

 

 

HARDWARE FN-TRAN-SFP+LR
Protocol Standard 10GBase-LR
IEEE Standard 802.3ae
Module Type SFP+
Data Link Rate for Ethernet 10Gbps
Transmission Range 10km
Media SM
Wavelength (nm) 1310
Connector Type Duplex LC
Power Dissipation 850mW
Operating Temperature Range 0–85°C
Hot Plug Yes
Serial ID PROM Yes
Digital Monitoring Yes
Auto Negotiation Yes
Link Status Yes

توضیحات تکمیلی

Protocol Standard

10GBase-LR

IEEE Standard

802.3ae

Module Type

SFP+

Transmission Range

10km

Media

SM

Wavelength (nm)

1310

Connector Type

Duplex LC

Power Dissipation

850mW

Operating Temperature Range

0–85°C

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “Fortinet FN-TRAN-SFP+LR Transceiver Module”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات فروشنده

  • نام فروشگاه: فروشگاه من
  • فروشنده: فروشگاه من
  • آدرس: تهران
    تهران
    تهران
    تهران
    55555
  • هنوز امتیازی داده نشده است!

Quick Comparison

SettingsFortinet FN-TRAN-SFP+LR Transceiver Module removeFortiSwitch 148E-POE removeپاور AC فورتی نت SP-FXX1000D-PS removeFortiSwitch 124E-POE removeFortinet FN-TRAN-LX Transceiver Module removeفورتی‌گیت 60E (FG-60E) remove
ImageFortiSwitch 148E-POEپاور فایروال فورتی نت SP-FXX1000D-PSFortiSwitch 124E-POE
SKU
Rating
Price7,000,000 تومان17,000,000 تومان3,200,000 تومان 7,500,000 تومان
Stock
Availability
Add to cart

افزودن به سبد خرید

اطلاعات بیشتر

افزودن به سبد خرید

اطلاعات بیشتر

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

Description
  • حذف مشکلات اتصال به شبکه‌هایی با حداکثر زمان کاری با استفاده از ماژول‌های با کیفیت طراحی شده برای کار با تجهیزات فورتی‌نت
  • ارائه ماژول‌های با کیفیت با صرف حداقل هزینه

مجموع رابطهای شبکه :

  • 48xGE RJ45 and 4xGE SFP
ظرفیت سوئیچینگ :
  • 104Gbps
توان PoE:
  • 370W
این پاور برای استفاده در فایروال‌های فورتی نت FG-900D، FG-1000D، FXX-1000D و FXX-100 طراحی شده است. حداکثر جریان الکتریکی:
  • 5 آمپر
فرم فکتور:
  • 1RU Rack Mount
ظرفیت سوئیچینگ :
  • 56Gbps
توان PoE:
  • 185W

ماژول‌های Fortinet برای کار با تچهیزات Fortinet به صورت هدفمند ساخته و آزمایش شده‌اند تا اطمینان حاصل شود که شبکه شما به همان اندازه پایدار است و تا حد امکان قوی است و انتخاب ماژول سازگار برای کسب و کار شما را بر اساس حدس و گمان از بین ببرد.

 
تخفیف ویژه فایروال فورتی‌نت فورتی‌گیت 60E (FG-60E)
Content   چه شبکه شما به 100GE پرسرعت نیاز دارد در داخل مرکز داده یا دوربرد  1GE برای اتصال داده‌هادر مراکز شهرهای مختلف، Fortinet یک ماژول مناسب برای رفع نیازهای شما دارد.

ویژگی‌های ماژول‌های فورتی‌نت:

  • پشتیبانی از رابط‌های مختلف از جمله: SFP،SFP+، DAC و استانداردهای جدیدتر سرعت بالا از جمله SFP28،QSFP+، CFP2، و QSFP28.
  • تست شده برای کار با تمامی تجهیزات فورتی‌نت و سازگاری کامل با آن‌ها
  • حذف مشکلات اتصال به شبکه‌هایی با حداکثر زمان کاری با استفاده از ماژول‌های با کیفیت طراحی شده برای کار با تجهیزات فورتی‌نت
  • ارائه ماژول‌های با کیفیت با صرف حداقل هزینه
   
HARDWARE FN-TRAN-SFP+LR
Protocol Standard 10GBase-LR
IEEE Standard 802.3ae
Module Type SFP+
Data Link Rate for Ethernet 10Gbps
Transmission Range 10km
Media SM
Wavelength (nm) 1310
Connector Type Duplex LC
Power Dissipation 850mW
Operating Temperature Range 0–85°C
Hot Plug Yes
Serial ID PROM Yes
Digital Monitoring Yes
Auto Negotiation Yes
Link Status Yes

FortiSwitch 148E-POE

مجموع رابطهای شبکه :

  • 48xGE RJ45 and 4xGE SFP
فرم فکتور:
  • 1RU Rack Mount
ظرفیت سوئیچینگ :
  • 104Gbps
تأخیر شبکه:
  • 3860ns
توان PoE:
  • 370W
  پاور فایروال فورتی نت SP-FXX1000D-PS                     این پاور برای استفاده در فایروال‌های فورتی نت FG-900D، FG-1000D، FXX-1000D و FXX-100 طراحی شده است. حداکثر جریان الکتریکی:
  • 5 آمپر
ولتاژ ورودی:
  • 100-240 ولت
فرکانس موردنیاز:
  • 50-60هرتز
SP-FXX1000D-PS

 SP-FXX1000D-PS Specification

General

Device Type

Power supply - hot-plug / redundant - plug-in module

Power Device

Input Voltage

AC 100-240V

Frequency Required

50-60Hz

Compatibility Information

Designed For

Fortinet Firewall FG-900D، FG-1000D، FXX-1000D , FXX-100

FortiSwitch 124E-POE

مجموع رابطهای شبکه :

  • 24xGE RJ45 and 4xGE SFP
فرم فکتور:
  • 1RU Rack Mount
ظرفیت سوئیچینگ :
  • 56Gbps
تأخیر شبکه:
  • 4µs
توان PoE:
  • 185W
       

مشکلات رایج اتصال در شبکه‌های سازمان‌ها و مراکز داده اغلب به کیفیت پایین و ماژول های فرستنده گیرنده ناسازگار، نسبت به یک خطا در تجهیزات شبکه خودشان بر می‌گردد. ماژول‌های Fortinet برای کار با تچهیزات Fortinet به صورت هدفمند ساخته و آزمایش شده‌اند تا اطمینان حاصل شود که شبکه شما به همان اندازه پایدار است و تا حد امکان قوی است و انتخاب ماژول سازگار برای کسب و کار شما را بر اساس حدس و گمان از بین ببرد.

ویژگی‌های ماژول‌های فورتی‌نت:

  • پشتیبانی از رابط‌های مختلف از جمله: SFP،SFP+، DAC و استانداردهای جدیدتر سرعت بالا از جمله SFP28،QSFP+، CFP2، و QSFP28.
  • تست شده برای کار با تمامی تجهیزات فورتی‌نت و سازگاری کامل با آن‌ها
  • حذف مشکلات اتصال به شبکه‌هایی با حداکثر زمان کاری با استفاده از ماژول‌های با کیفیت طراحی شده برای کار با تجهیزات فورتی‌نت
  • ارائه ماژول‌های با کیفیت با صرف حداقل هزینه
   
HARDWARE FN-TRAN-LX
Protocol Standard 1000Base-LX
IEEE Standard 802.3z
Module Type SFP
Data Link Rate for Ethernet 1.25Gbps
Transmission Range 10km
Media SM
Wavelength (nm) 1310
Connector Type Duplex LC
Power Dissipation <830mW
Operating Temperature Range -40–85°C
Hot Plug Yes
Serial ID PROM Yes
Digital Monitoring Yes
Auto Negotiation Yes
Link Status Yes

تخفیف ویژه فایروال فورتی‌نت فورتی‌گیت 60E (FG-60E) FG-60E

مشخصات فنی فایروال فورتی نت FortiGate FG-60E :

FortiGate 60E

Hardware Specifications

GE RJ45 WAN / DMZ Ports 2/1
GE RJ45 Internal Ports 7
GE RJ45 PoE/+ Ports -
Wireless Interface -
USB Ports 1
Console (RJ45) 1
Internal Storage -

System Performance — Enterprise Traffic Mix

IPS Throughput 400Mbps
NGFW Throughput 250Mbps
Threat Protection Throughput 200Mbps

System Performance

Firewall Throughput (1518/512/64byte UDP packets) 3/3/3Gbps
Firewall Latency (64byte UDP packets) 3μs
Firewall Throughput (Packets Per Second) 4.5Mpps
Concurrent Sessions (TCP) 1.3Million
New Sessions/Second (TCP) 30,000
Firewall Policies 5,000
IPsec VPN Throughput (512byte packets) 2Gbps
Gateway-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 200
Client-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 500
SSL-VPN Throughput 150Mbps
Concurrent SSL-VPN Users (Recommended Maximum, Tunnel Mode) 200
SSL Inspection Throughput 135Mbps
SSL Inspection CPS (IPS, avg. HTTPS) 135
SSL Inspection Concurrent Session (IPS, avg. HTTPS) 75,000
Application Control Throughput (HTTP 64K) 650Mbps
CAPWAP Throughput (HTTP 64K) 890Mbps
Virtual Domains (Default / Maximum) 10/10
Maximum Number of FortiSwitches Supported 16
Maximum Number of FortiAPs (Total / Tunnel Mode) 30/10
Maximum Number of FortiTokens 500
High Availability Configurations Active/Active, Active/Passive, Clustering

Dimensions

Height xWidth x Length (inches) 1.5x8.5x6.3
Height x Width x Length (mm) 38x216x160
Weight 2.2lbs(1.0kg)
Form Factor Desktop

Operating Environment and Certifications

Power Required Powered by External DC Power Adapter, 100–240V AC, 50–60 Hz
Maximum Current 115V AC / 0.7A, 230V AC / 0.48A
Power Consumption (Average / Maximum) 11.5W/14W
Heat Dissipation 48 BTU/hr
Operating Temperature 32–104°F(0–40°C)
Storage Temperature -31–158°F(-35–70°C)
Humidity 10–90%non-condensing
Noise Level Fanless 0 dBA
Operating Altitude Up to 7,400ft (2,250m)
Compliance FCC, ICES, CE, RCM, VCCI, BSMI, UL/cUL, CB
Certifications ICSA Labs: Firewall, IPsec, IPS, Antivirus, SSL-VPN
 
 
Weight
Dimensionsنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلوم
Additional information
Protocol Standard

10GBase-LR

IEEE Standard

802.3ae

Module Type

SFP+

Transmission Range

10km

Media

SM

Wavelength (nm)

1310

Connector Type

Duplex LC

Power Dissipation

850mW

Operating Temperature Range

0–85°C

total-network-interfaces

48xGE RJ45 and 4xGE SFP

dedicated-mng-10-100

0

rj-45-port

1

form-factor

1RU Rack Mount

poe-ports

24(802.3af/at)

poe-power

370W

time-between-failures

>10 years

swt-capacity

104Gbps

packets-per-second

155Mpps

mac-address-storage

16K

network-latency

3860ns

vlans-supported

4K

packet-buffers

1.5MB

dram

256MB DDR3

flash-memory

64MB

dimensions

44x348x440mm

weight

11.5lbs(5.2kg)

power-required

100–240V AC, 50/60Hz

power-supplies

AC Built in

redundant-power

NO

power-cnsp-ave-max

389.742W/393.109W

heat-dissipation

78.82BTU/h

operating-temperature

32-113°F(0–45°C)

storage-temperature

'-4–158°F(-20–70°C)

humidity

10–90%non-condensing

air-flow-direction

side-to-back

certification

FCC, CE, RCM, VCCI, BSMI, UL, CB, RoHS2

Device Type

Power supply – hot-plug / redundant – plug-in module

Input Voltage

AC 100-240V

Frequency Required

50-60Hz

Designed For

Fortinet Firewall FG-900D، FG-1000D، FXX-1000D , FXX-100

total-network-interfaces

24xGE RJ45 and 4xGE SFP

dedicated-mng-10-100

0

rj-45-port

1

form-factor

1RU Rack Mount

poe-ports

12(802.3af/at)

poe-power

185W

time-between-failures

>10 years

swt-capacity

56Gbps

packets-per-second

83Mpps

mac-address-storage

8K

network-latency

4µs

vlans-supported

4K

packet-buffers

512KB

dram

256MB DDR3

flash-memory

32MB

dimensions

44x309x440mm

weight

11.1lbs(5.03kg)

power-required

100–240V AC, 50/60Hz

power-supplies

AC Built in

redundant-power

__

power-cnsp-ave-max

202.78W/205.45W

heat-dissipation

60.67BTU/h

operating-temperature

32-113°F(0–45°C)

storage-temperature

'-40–158°F(-40–70°C)

humidity

10–90%non-condensing

air-flow-direction

side-to-back

certification

FCC, CE, RCM, VCCI, BSMI, UL, CB, RoHS2

Protocol Standard

1000Base-LX

IEEE Standard

802.3z

Module Type

SFP

Transmission Range

10km

Media

SM

Wavelength (nm)

1310

Connector Type

Duplex LC

Power Dissipation

<830mW

Operating Temperature Range

-40–85°C

ge-rj45-wan-ports

2

ge-rj45-internal-ports

7

ge-rj45-poe-ports

ge-rj45-dmz-ports

1

wireless-interface

usb-ports

1

console-rj45

1

firewall-throughput

3 / 3 / 3 Gbps

firewall-latency

3 μs

concurrent-sessions

1.3 M

new-sessions-sec

30,000

firewall-policies

5,000