موجود در انبار

Fortinet FN-TRAN-SFP+SR Transceiver Module

ماژول فیبر نوری فورتی نت FN-TRAN-SFP+SR

3,600,000 تومان

  • پشتیبانی از رابط‌های مختلف از جمله: SFP،SFP+، DAC و استانداردهای جدیدتر سرعت بالا از جمله SFP28،QSFP+، CFP2، و QSFP28.
  • تست شده برای کار با تمامی تجهیزات فورتی‌نت و سازگاری کامل با آن‌ها

توضیحات

 

 

ماژول‌های Fortinet برای کار با تچهیزات Fortinet به صورت هدفمند ساخته و آزمایش شده‌اند تا اطمینان حاصل شود که شبکه شما به همان اندازه پایدار است و تا حد امکان قوی است و انتخاب ماژول سازگار برای کسب و کار شما را بر اساس حدس و گمان از بین ببرد.

ویژگی‌های ماژول‌های فورتی‌نت:

  • پشتیبانی از رابط‌های مختلف از جمله: SFP،SFP+، DAC و استانداردهای جدیدتر سرعت بالا از جمله SFP28،QSFP+، CFP2، و QSFP28.
  • تست شده برای کار با تمامی تجهیزات فورتی‌نت و سازگاری کامل با آن‌ها
  • حذف مشکلات اتصال به شبکه‌هایی با حداکثر زمان کاری با استفاده از ماژول‌های با کیفیت طراحی شده برای کار با تجهیزات فورتی‌نت
  • ارائه ماژول‌های با کیفیت با صرف حداقل هزینه

 

 

HARDWARE FN-TRAN-SFP+SR
Protocol Standard 10GBase-SR
IEEE Standard 802.3ae
Module Type SFP+
Data Link Rate for Ethernet 10Gbps
Transmission Range 300m
Media MM
Wavelength (nm) 850
Connector Type Duplex LC
Power Dissipation 600mW
Operating Temperature Range 0–70°C
Hot Plug Yes
Serial ID PROM Yes
Digital Monitoring Yes
Auto Negotiation Yes
Link Status Yes

توضیحات تکمیلی

Protocol Standard

10GBase-SR

IEEE Standard

802.3ae

Module Type

SFP+

Transmission Range

300m

Media

MM

Wavelength (nm)

850

Connector Type

Duplex LC

Power Dissipation

600mW

Operating Temperature Range

0–70°C

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “Fortinet FN-TRAN-SFP+SR Transceiver Module”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات فروشنده

  • نام فروشگاه: فروشگاه من
  • فروشنده: فروشگاه من
  • آدرس: تهران
    تهران
    تهران
    تهران
    55555
  • هنوز امتیازی داده نشده است!