حراج!
موجود در انبار

فورتی گیت (FG-2600F) 2600F

FortiGate 2600F

95,000 تومان

توضیحات

FG-2600F

فورتی گیت (Fortigate 2600F (FG-2600F

Interfaces and Modules

16 Hardware Accelerated 10GE/ GE RJ45 Ports
16 Hardware Accelerated 25GE SFP28/ 10GE SFP+ / GE SFP Slots
4 Hardware Accelerated 100GE QSFP28/ 40 GE QSFP+  Slots
2 Hardware Accelerated 10GE SFP+/ GE SFP HA Slots
2 GE RJ45 Management Ports
1 USB 3.0Port
1 Console Port (RJ45)
0 Onboard Storage
2×SFP+(SR 10GE) Included Transceivers

System Performance — Enterprise Traffic Mix

24Gbps IPS Throughput 
19Gbps NGFW Throughput
17Gbps Threat Protection Throughput

System Performance and Capacity

198/196/120Gbps IPv4 Firewall Throughput

(1518 / 512 / 64byte, UDP)

198/196/120Gbps IPv6 Firewall Throughput

(1518 / 512 / 64byte, UDP)

3.41μs Firewall Latency (64byte, UDP)
180Mpps Firewall Throughput (Packet per Second)
24Million/40Million Concurrent Sessions (TCP)
1Million/2Million New Sessions/Second (TCP)
100,000 Firewall Policies
55Gbps IPsec VPN Throughput (512byte) 
20,000 Gateway-to-Gateway IPsec VPN Tunnels
100,000 Client-to-Gateway IPsec VPN Tunnels
16Gbps SSL-VPN Throughput
30,000 Concurrent SSL-VPN Users

(Recommended Maximum, Tunnel Mode)

20Gbps SSL Inspection Throughput (IPS, avg. HTTPS) 
16,000 SSL Inspection CPS (IPS, avg. HTTPS) 
2.7Million SSL Inspection Concurrent Session (IPS, avg. HTTPS) 
64Gbps Application Control Throughput (HTTP 64K) 
62.5Gbps CAPWAP Throughput (HTTP 64K)
10/500 Virtual Domains (Default / Maximum)
196 Maximum Number of FortiSwitches Supported
4,096/2,048 Maximum Number of FortiAPs (Total / Tunnel)
20,000 Maximum Number of FortiTokens
20,000 Maximum Number of Registered FortiClients
Active, Active-Active, Passive, Clustering High Availability Configurations

Dimensions and Power

3.5×17.25×21.1 Height x Width x Length (inches)
88.4x438x536 Height x Width x Length (mm)
30.6lbs(13.9kg) Weight
Rack Mount, 2RU Form Factor
100–240V AC, 47/63Hz AC Power Supply
416W/510W Power Consumption (Average/ Maximum)
6A Current (Maximum)
1,740BTU/h Heat Dissipation
Yes, Hot Swappable Redundant Power Supplies

Operating Environment and Certifications

32–104°F(0–40°C) Operating Temperature
-31–158°F(-35–70°C) Storage Temperature
10–90%non-condensing Humidity
71.72dBA Noise Level
Side and Front to Back Forced Airflow
Up to 7,400ft (2,250m) Operating Altitude
FCC Part 15 Class A, CE, RCM, VCCI, UL/cUL, CB Compliance

ICSA Labs: Firewall, IPsec,

IPS, Antivirus, SSL-VPN; USGv6/IPv6

Certifications

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “فورتی گیت (FG-2600F) 2600F”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات فروشنده

  • آدرس:
  • 3.00 امتیاز از 1 دیدگاه

Quick Comparison

Settingsفورتی گیت (FG-2600F) 2600F removeفورتی‌گیت 60E (FG-60E) removeFortinet FN-TRAN-SX Transceiver Module removeفورتی گیت 301E (FG-301E) removeFortinet FortiGate AC Power Supply SP-FG300E-PS removeFortinet FN-TRAN-SFP+LR Transceiver Module remove
Image815098-b21FG-301E
SKU
Rating
Price 95,000 تومان 7,500,000 تومان2,300,000 تومان130,000,000 تومان20,000,000 تومان7,000,000 تومان
Stock
Availability
Add to cart

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

Descriptionتخفیف ویژه فایروال فورتی‌نت فورتی‌گیت 60E (FG-60E)

چه شبکه شما به 100GE پرسرعت نیاز دارد در داخل مرکز داده یا دوربرد  1GE برای اتصال داده‌هادر مراکز شهرهای مختلف، Fortinet یک ماژول مناسب برای رفع نیازهای شما دارد.

فایروال فورتی‌گیت نسل بعدی FG-300E فاقد حافظه داخلی است، این درحالی است که فایروال فورتی‌گیت مدل FG-301E دارای دو اسلات ماژول حافظه داخلی 240 گیگابایتی از نوع SSD است.

نوع پاور :
  • AC Power
ولتاژ ورودی:
  • 100-240 ولت
  • حذف مشکلات اتصال به شبکه‌هایی با حداکثر زمان کاری با استفاده از ماژول‌های با کیفیت طراحی شده برای کار با تجهیزات فورتی‌نت
  • ارائه ماژول‌های با کیفیت با صرف حداقل هزینه
ContentFG-2600F

فورتی گیت (Fortigate 2600F (FG-2600F

Interfaces and Modules

16 Hardware Accelerated 10GE/ GE RJ45 Ports
16 Hardware Accelerated 25GE SFP28/ 10GE SFP+ / GE SFP Slots
4 Hardware Accelerated 100GE QSFP28/ 40 GE QSFP+  Slots
2 Hardware Accelerated 10GE SFP+/ GE SFP HA Slots
2 GE RJ45 Management Ports
1 USB 3.0Port
1 Console Port (RJ45)
0 Onboard Storage
2×SFP+(SR 10GE) Included Transceivers

System Performance — Enterprise Traffic Mix

24Gbps IPS Throughput 
19Gbps NGFW Throughput
17Gbps Threat Protection Throughput

System Performance and Capacity

198/196/120Gbps IPv4 Firewall Throughput

(1518 / 512 / 64byte, UDP)

198/196/120Gbps IPv6 Firewall Throughput

(1518 / 512 / 64byte, UDP)

3.41μs Firewall Latency (64byte, UDP)
180Mpps Firewall Throughput (Packet per Second)
24Million/40Million Concurrent Sessions (TCP)
1Million/2Million New Sessions/Second (TCP)
100,000 Firewall Policies
55Gbps IPsec VPN Throughput (512byte) 
20,000 Gateway-to-Gateway IPsec VPN Tunnels
100,000 Client-to-Gateway IPsec VPN Tunnels
16Gbps SSL-VPN Throughput
30,000 Concurrent SSL-VPN Users (Recommended Maximum, Tunnel Mode)
20Gbps SSL Inspection Throughput (IPS, avg. HTTPS) 
16,000 SSL Inspection CPS (IPS, avg. HTTPS) 
2.7Million SSL Inspection Concurrent Session (IPS, avg. HTTPS) 
64Gbps Application Control Throughput (HTTP 64K) 
62.5Gbps CAPWAP Throughput (HTTP 64K)
10/500 Virtual Domains (Default / Maximum)
196 Maximum Number of FortiSwitches Supported
4,096/2,048 Maximum Number of FortiAPs (Total / Tunnel)
20,000 Maximum Number of FortiTokens
20,000 Maximum Number of Registered FortiClients
Active, Active-Active, Passive, Clustering High Availability Configurations

Dimensions and Power

3.5x17.25x21.1 Height x Width x Length (inches)
88.4x438x536 Height x Width x Length (mm)
30.6lbs(13.9kg) Weight
Rack Mount, 2RU Form Factor
100–240V AC, 47/63Hz AC Power Supply
416W/510W Power Consumption (Average/ Maximum)
6A Current (Maximum)
1,740BTU/h Heat Dissipation
Yes, Hot Swappable Redundant Power Supplies

Operating Environment and Certifications

32–104°F(0–40°C) Operating Temperature
-31–158°F(-35–70°C) Storage Temperature
10–90%non-condensing Humidity
71.72dBA Noise Level
Side and Front to Back Forced Airflow
Up to 7,400ft (2,250m) Operating Altitude
FCC Part 15 Class A, CE, RCM, VCCI, UL/cUL, CB Compliance

ICSA Labs: Firewall, IPsec,

IPS, Antivirus, SSL-VPN; USGv6/IPv6
Certifications
 
تخفیف ویژه فایروال فورتی‌نت فورتی‌گیت 60E (FG-60E) FG-60E

مشخصات فنی فایروال فورتی نت FortiGate FG-60E :

FortiGate 60E

Hardware Specifications

GE RJ45 WAN / DMZ Ports 2/1
GE RJ45 Internal Ports 7
GE RJ45 PoE/+ Ports -
Wireless Interface -
USB Ports 1
Console (RJ45) 1
Internal Storage -

System Performance — Enterprise Traffic Mix

IPS Throughput 400Mbps
NGFW Throughput 250Mbps
Threat Protection Throughput 200Mbps

System Performance

Firewall Throughput (1518/512/64byte UDP packets) 3/3/3Gbps
Firewall Latency (64byte UDP packets) 3μs
Firewall Throughput (Packets Per Second) 4.5Mpps
Concurrent Sessions (TCP) 1.3Million
New Sessions/Second (TCP) 30,000
Firewall Policies 5,000
IPsec VPN Throughput (512byte packets) 2Gbps
Gateway-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 200
Client-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 500
SSL-VPN Throughput 150Mbps
Concurrent SSL-VPN Users (Recommended Maximum, Tunnel Mode) 200
SSL Inspection Throughput 135Mbps
SSL Inspection CPS (IPS, avg. HTTPS) 135
SSL Inspection Concurrent Session (IPS, avg. HTTPS) 75,000
Application Control Throughput (HTTP 64K) 650Mbps
CAPWAP Throughput (HTTP 64K) 890Mbps
Virtual Domains (Default / Maximum) 10/10
Maximum Number of FortiSwitches Supported 16
Maximum Number of FortiAPs (Total / Tunnel Mode) 30/10
Maximum Number of FortiTokens 500
High Availability Configurations Active/Active, Active/Passive, Clustering

Dimensions

Height xWidth x Length (inches) 1.5x8.5x6.3
Height x Width x Length (mm) 38x216x160
Weight 2.2lbs(1.0kg)
Form Factor Desktop

Operating Environment and Certifications

Power Required Powered by External DC Power Adapter, 100–240V AC, 50–60 Hz
Maximum Current 115V AC / 0.7A, 230V AC / 0.48A
Power Consumption (Average / Maximum) 11.5W/14W
Heat Dissipation 48 BTU/hr
Operating Temperature 32–104°F(0–40°C)
Storage Temperature -31–158°F(-35–70°C)
Humidity 10–90%non-condensing
Noise Level Fanless 0 dBA
Operating Altitude Up to 7,400ft (2,250m)
Compliance FCC, ICES, CE, RCM, VCCI, BSMI, UL/cUL, CB
Certifications ICSA Labs: Firewall, IPsec, IPS, Antivirus, SSL-VPN
 
 

پشتیبانی از فرم‌فکتورهای متنوع، انواع رسانه‌ها و توان عملیاتی، ماژول‌های Fortinet گزینه‌های اتصال را برای تعداد زیادی از معماری‌های مختلف شبکه و استقرار سناریوهای بسیاری، فراهم می‌کنند. چه شبکه شما به 100GE پرسرعت نیاز دارد در داخل مرکز داده یا دوربرد  1GE برای اتصال داده‌هادر مراکز شهرهای مختلف، Fortinet یک ماژول مناسب برای رفع نیازهای شما دارد.

ویژگی‌های ماژول‌های فورتی‌نت:

  • پشتیبانی از رابط‌های مختلف از جمله: SFP،SFP+، DAC و استانداردهای جدیدتر سرعت بالا از جمله SFP28،QSFP+، CFP2، و QSFP28.
  • تست شده برای کار با تمامی تجهیزات فورتی‌نت و سازگاری کامل با آن‌ها
  • حذف مشکلات اتصال به شبکه‌هایی با حداکثر زمان کاری با استفاده از ماژول‌های با کیفیت طراحی شده برای کار با تجهیزات فورتی‌نت
  • ارائه ماژول‌های با کیفیت با صرف حداقل هزینه
 
HARDWARE FN-TRAN-SX
Protocol Standard 1000Base-SX
IEEE Standard 802.3z
Module Type SFP
Data Link Rate for Ethernet 1.25Gbps
Transmission Range 220m / 500m
Media MM
Wavelength (nm) 1310
Connector Type Duplex LC
Power Dissipation <800mW
Operating Temperature Range 0–70°C
Hot Plug Yes
Serial ID PROM Yes
Digital Monitoring Yes
Auto Negotiation Yes
Link Status Yes

   

FG-301E

فورتی گیت (Fortigate 301E (FG-301E

فایروال فورتی‌گیت نسل بعدی FG-300E فاقد حافظه داخلی است، این درحالی است که فایروال فورتی‌گیت مدل FG-301E دارای دو اسلات ماژول حافظه داخلی 240 گیگابایتی از نوع SSD است.
FortiGate 301E

Hardware Specifications

GE SFP Slots 16
GE RJ45 Ports 16
GE RJ45 Management Ports 2
USB Ports 2
Console (RJ45) 1
Local Storage 2x 240GB SSD
Included Transceivers 2xSFP(SX 1GE)

System Performance — Enterprise Traffic Mix

IPS Throughput 5Gbps
NGFW Throughput 3.5Gbps
Threat Protection Throughput 3Gbps

System Performance

IPv4 Firewall Throughput (1518/512/64byte UDP packets) 32/32/20Gbps
IPv6 Firewall Throughput (1518/512/64byte UDP packets) 32/32/20Gbps
Firewall Latency (64byte UDP packets) 3μs
Firewall Throughput (Packets Per Second) 30Mpps
Concurrent Sessions (TCP) 4Million
New Sessions/Second (TCP) 30,000
Firewall Policies 10,000
IPsec VPN Throughput (512byte packets) 20Gbps
Gateway-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 2,000
Client-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 50,000
SSL-VPN Throughput 2.5Gbps
Concurrent SSL-VPN Users (Recommended Maximum, Tunnel Mode) 5,000
SSL Inspection Throughput (IPS, avg. HTTPS) 3.9Gbps
SSL Inspection CPS (IPS, avg. HTTPS) 2,500
SSL Inspection Concurrent Session (IPS, avg. HTTPS) 340,000
Application Control Throughput (HTTP 64K) 7Gbps
CAPWAP Throughput (1444 byte, UDP) 5Gbps
Virtual Domains (Default / Maximum) 10/10
Maximum Number of FortiSwitches Supported 72
Maximum Number of FortiAPs (Total / Tunnel Mode) 512/256
Maximum Number of FortiTokens 5,000
High Availability Configurations Active/Active, Active/Passive, Clustering

Dimensions

Height xWidth x Length (inches) 1.75x17x15
Height x Width x Length (mm) 44.45x432x380
Weight 16.6lbs(7.6kg)
Form Factor Rack Mount, 1RU

Operating Environment and Certifications

Power Required 100–240V AC, 50–60Hz
Maximum Current 6A
Power Consumption (Average / Maximum) 95W/180W
Heat Dissipation 614BTU/h
Operating Temperature 32–104°F(0–40°C)
Storage Temperature -31–158°F(-35–70°C)
Humidity 10–90%non-condensing
noise Level 48dBA
Compliance FCC Part 15 Class A, CE, RCM, VCCI, UL/cUL, CB
Certifications ICSA Labs: Firewall, IPsec, IPS, Antivirus, SSL-VPN; USGv6/IPv6

  این پاور برای استفاده در فایروال فورتی‌گیت 300E/301E و 500E/501E طراحی شده است. نوع اتصال:
  • plug-in
نوع پاور :
  • AC Power
ولتاژ ورودی:
  • 100-240 ولت
فرکانس موردنیاز:
  • 50-60هرتز

SP-FG300E-PS Specification

General

Device Type

Power supply - plug-in module

Power Device

Input Voltage

AC 100-240V

Frequency Required

50 - 60Hz

Compatibility Information

Designed For

Fortinet FortiGate 300E/301E and FG-500E/501E

  چه شبکه شما به 100GE پرسرعت نیاز دارد در داخل مرکز داده یا دوربرد  1GE برای اتصال داده‌هادر مراکز شهرهای مختلف، Fortinet یک ماژول مناسب برای رفع نیازهای شما دارد.

ویژگی‌های ماژول‌های فورتی‌نت:

  • پشتیبانی از رابط‌های مختلف از جمله: SFP،SFP+، DAC و استانداردهای جدیدتر سرعت بالا از جمله SFP28،QSFP+، CFP2، و QSFP28.
  • تست شده برای کار با تمامی تجهیزات فورتی‌نت و سازگاری کامل با آن‌ها
  • حذف مشکلات اتصال به شبکه‌هایی با حداکثر زمان کاری با استفاده از ماژول‌های با کیفیت طراحی شده برای کار با تجهیزات فورتی‌نت
  • ارائه ماژول‌های با کیفیت با صرف حداقل هزینه
   
HARDWARE FN-TRAN-SFP+LR
Protocol Standard 10GBase-LR
IEEE Standard 802.3ae
Module Type SFP+
Data Link Rate for Ethernet 10Gbps
Transmission Range 10km
Media SM
Wavelength (nm) 1310
Connector Type Duplex LC
Power Dissipation 850mW
Operating Temperature Range 0–85°C
Hot Plug Yes
Serial ID PROM Yes
Digital Monitoring Yes
Auto Negotiation Yes
Link Status Yes

Weight
Dimensionsنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلوم
Additional information
ge-rj45-wan-ports

2

ge-rj45-internal-ports

7

ge-rj45-poe-ports

ge-rj45-dmz-ports

1

wireless-interface

usb-ports

1

console-rj45

1

firewall-throughput

3 / 3 / 3 Gbps

firewall-latency

3 μs

concurrent-sessions

1.3 M

new-sessions-sec

30,000

firewall-policies

5,000

Protocol Standard

1000Base-SX

IEEE Standard

802.3z

Module Type

SFP

Transmission Range

220m / 500m

Media

MM

Wavelength (nm)

1310

Connector Type

Duplex LC

Power Dissipation

<800mW

Operating Temperature Range

0–70°C

Device Type

Power supply – plug-in module

Input Voltage

AC 100-240V

Frequency Required

50 – 60Hz

Designed For

Fortinet FortiGate 300E/301E and FG-500E/501E

Protocol Standard

10GBase-LR

IEEE Standard

802.3ae

Module Type

SFP+

Transmission Range

10km

Media

SM

Wavelength (nm)

1310

Connector Type

Duplex LC

Power Dissipation

850mW

Operating Temperature Range

0–85°C