موجود در انبار

Fortinet FortiWifi 61F (FWF-61F)

توان NGFW:

  • 1Gbps

تأخیر فایروال:

  • 4μs

توضیحات

FWF-61F

توان فایروال:

  • 9Mpps

توان NGFW:

  • 1Gbps

تأخیر فایروال:

  • 4μs

فرم فکتور:

  • دسکتاپ

توضیحات تکمیلی

ge-rj45-dmz-ports

1

ge-rj45-internal-ports

7

ge-rj45-wan-ports

2

GE RJ45 PoE/+ Ports

'-

wireless-interface

802.11a/b/g/n/ac-W2 only FortiWifi Model

usb-ports

1

console-rj45

1

internal-storage

1x128GB SSD

ips-throughput

1.4Gbps

ngfw-throughput

1Gbps

threat-protection-throuput

700 Mbps

firewall-throughput

10/10/6Gbps

Firewall Latency (64byte UDP packets)

4μs

Firewall Throughput (Packets Per Second)

9Mpps

concurrent-sessions

700,000

new-sessions-sec

35,000

firewall-policies

5,000

ipsec-vpn-throughput

6.5Gbps

gate-to-gate-ipsec-vpn

200

client-to-gateway-ipsec-vpn

500

ssl-vpn-throughput

900 Mbps

concurrent-ssl-vpn-users

200

ssl-inspection-throughput

750Mbps

SL Inspection CPS (IPS, avg. HTTPS)

400

SL Inspection Concurrent Session (IPS, avg. HTTPS)

55,000

capwap-throughput

1.5 Gbps

NGFW Throughput

250Mbps

Threat Protection Throughput

180Mbps

CAPWAP Throughput (HTTP 64K)

15Gbps

virtual-domains

10 / 10

Maximum Number of FortiSwitches Supported

16

max-number-of-fortitoken

500

maxi-number-of-forticlients

200

maximum-number-of-fortiaps

30/10

high-availability-config

Active / Active, Active / Passive, Clustering

dimensions

1.5×8.5×6.3(inches), 38x216x160(mm)

weight

1.9lbs (0.9kg)

form-factor

Desktop

power-required

100–240V AC, 60–50Hz (External DC Power Adapter, 12 VDC)

maximum-current

115V AC / 0.2A, 230V AC / 0.1A

power-cnsp-ave-max

17.2W / 18.7W

heat-dissipation

63.8BTU/hr

operating-temperature

32°to104°F (0° to 40°C)

storage-temperature

'-31–158ºF(-35–70ºC)

humidity

10–90%non-condensing

Noise Level

Fanless 0dBA

operating-altitude

Up to 7,400ft (2,250m)

compliance

FCC Part 15Class B, C-Tick, VCCI, CE, UL/cUL, CB

Certifications

ICSA Labs: Firewall, IPsec, IPS, Antivirus, SSL-VPN

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “Fortinet FortiWifi 61F (FWF-61F)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات فروشنده

  • آدرس:
  • 3.00 امتیاز از 1 دیدگاه

Quick Comparison

SettingsFortinet FortiWifi 61F (FWF-61F) removeFortiMail 900F removeپاور AC فورتی نت SP-FXX1000D-PS removeFortiSwitch 108E-POE removeFortinet FN-TRAN-SFP+SR Transceiver Module removeفورتی‌گیت 60E (FG-60E) remove
ImageFWF-61Fپاور فایروال فورتی نت SP-FXX1000D-PSFortiSwitch 108E-POE
SKU
Rating
Price17,000,000 تومان3,600,000 تومان 7,500,000 تومان
Stock
Availability
Add to cart

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

افزودن به سبد خرید

اطلاعات بیشتر

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

Descriptionتوان NGFW:
  • 1Gbps
تأخیر فایروال:
  • 4μs
ذخیره‌سازی:
  • 2x2TB (2x 2TB Optional)
میانگین مصرف برق:
  • 174W
دامنه های ایمیل محافظت شده:
  • 800
این پاور برای استفاده در فایروال‌های فورتی نت FG-900D، FG-1000D، FXX-1000D و FXX-100 طراحی شده است. حداکثر جریان الکتریکی:
  • 5 آمپر

مجموع رابطهای شبکه :

  • 8xGE RJ45 and 2xGE SFP
فرم فکتور:
  • 1RU Rack Mount
توان PoE:
  • 65W
  • پشتیبانی از رابط‌های مختلف از جمله: SFP،SFP+، DAC و استانداردهای جدیدتر سرعت بالا از جمله SFP28،QSFP+، CFP2، و QSFP28.
  • تست شده برای کار با تمامی تجهیزات فورتی‌نت و سازگاری کامل با آن‌ها
تخفیف ویژه فایروال فورتی‌نت فورتی‌گیت 60E (FG-60E)
ContentFWF-61F توان فایروال:
  • 9Mpps
توان NGFW:
  • 1Gbps
تأخیر فایروال:
  • 4μs
فرم فکتور:
  • دسکتاپ
FortiMail 900F   ذخیره‌سازی:
  • 2x2TB (2x 2TB Optional)
فرم فکتور:
  • 1U
صندوق های پستی حالت سرور:
  • 1500
میانگین مصرف برق:
  • 174W
دامنه های ایمیل محافظت شده:
  • 800
 
  پاور فایروال فورتی نت SP-FXX1000D-PS                     این پاور برای استفاده در فایروال‌های فورتی نت FG-900D، FG-1000D، FXX-1000D و FXX-100 طراحی شده است. حداکثر جریان الکتریکی:
  • 5 آمپر
ولتاژ ورودی:
  • 100-240 ولت
فرکانس موردنیاز:
  • 50-60هرتز
SP-FXX1000D-PS

 SP-FXX1000D-PS Specification

General

Device Type

Power supply - hot-plug / redundant - plug-in module

Power Device

Input Voltage

AC 100-240V

Frequency Required

50-60Hz

Compatibility Information

Designed For

Fortinet Firewall FG-900D، FG-1000D، FXX-1000D , FXX-100

FortiSwitch 108E-POE

مجموع رابطهای شبکه :

  • 8xGE RJ45 and 2xGE SFP
فرم فکتور:
  • 1RU Rack Mount
ظرفیت سوئیچینگ :
  • 20Gbps
تأخیر شبکه:
  • 4µs
توان PoE:
  • 65W
   

ماژول‌های Fortinet برای کار با تچهیزات Fortinet به صورت هدفمند ساخته و آزمایش شده‌اند تا اطمینان حاصل شود که شبکه شما به همان اندازه پایدار است و تا حد امکان قوی است و انتخاب ماژول سازگار برای کسب و کار شما را بر اساس حدس و گمان از بین ببرد.

ویژگی‌های ماژول‌های فورتی‌نت:

  • پشتیبانی از رابط‌های مختلف از جمله: SFP،SFP+، DAC و استانداردهای جدیدتر سرعت بالا از جمله SFP28،QSFP+، CFP2، و QSFP28.
  • تست شده برای کار با تمامی تجهیزات فورتی‌نت و سازگاری کامل با آن‌ها
  • حذف مشکلات اتصال به شبکه‌هایی با حداکثر زمان کاری با استفاده از ماژول‌های با کیفیت طراحی شده برای کار با تجهیزات فورتی‌نت
  • ارائه ماژول‌های با کیفیت با صرف حداقل هزینه
   
HARDWARE FN-TRAN-SFP+SR
Protocol Standard 10GBase-SR
IEEE Standard 802.3ae
Module Type SFP+
Data Link Rate for Ethernet 10Gbps
Transmission Range 300m
Media MM
Wavelength (nm) 850
Connector Type Duplex LC
Power Dissipation 600mW
Operating Temperature Range 0–70°C
Hot Plug Yes
Serial ID PROM Yes
Digital Monitoring Yes
Auto Negotiation Yes
Link Status Yes

    تخفیف ویژه فایروال فورتی‌نت فورتی‌گیت 60E (FG-60E) FG-60E

مشخصات فنی فایروال فورتی نت FortiGate FG-60E :

FortiGate 60E

Hardware Specifications

GE RJ45 WAN / DMZ Ports 2/1
GE RJ45 Internal Ports 7
GE RJ45 PoE/+ Ports -
Wireless Interface -
USB Ports 1
Console (RJ45) 1
Internal Storage -

System Performance — Enterprise Traffic Mix

IPS Throughput 400Mbps
NGFW Throughput 250Mbps
Threat Protection Throughput 200Mbps

System Performance

Firewall Throughput (1518/512/64byte UDP packets) 3/3/3Gbps
Firewall Latency (64byte UDP packets) 3μs
Firewall Throughput (Packets Per Second) 4.5Mpps
Concurrent Sessions (TCP) 1.3Million
New Sessions/Second (TCP) 30,000
Firewall Policies 5,000
IPsec VPN Throughput (512byte packets) 2Gbps
Gateway-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 200
Client-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 500
SSL-VPN Throughput 150Mbps
Concurrent SSL-VPN Users (Recommended Maximum, Tunnel Mode) 200
SSL Inspection Throughput 135Mbps
SSL Inspection CPS (IPS, avg. HTTPS) 135
SSL Inspection Concurrent Session (IPS, avg. HTTPS) 75,000
Application Control Throughput (HTTP 64K) 650Mbps
CAPWAP Throughput (HTTP 64K) 890Mbps
Virtual Domains (Default / Maximum) 10/10
Maximum Number of FortiSwitches Supported 16
Maximum Number of FortiAPs (Total / Tunnel Mode) 30/10
Maximum Number of FortiTokens 500
High Availability Configurations Active/Active, Active/Passive, Clustering

Dimensions

Height xWidth x Length (inches) 1.5x8.5x6.3
Height x Width x Length (mm) 38x216x160
Weight 2.2lbs(1.0kg)
Form Factor Desktop

Operating Environment and Certifications

Power Required Powered by External DC Power Adapter, 100–240V AC, 50–60 Hz
Maximum Current 115V AC / 0.7A, 230V AC / 0.48A
Power Consumption (Average / Maximum) 11.5W/14W
Heat Dissipation 48 BTU/hr
Operating Temperature 32–104°F(0–40°C)
Storage Temperature -31–158°F(-35–70°C)
Humidity 10–90%non-condensing
Noise Level Fanless 0 dBA
Operating Altitude Up to 7,400ft (2,250m)
Compliance FCC, ICES, CE, RCM, VCCI, BSMI, UL/cUL, CB
Certifications ICSA Labs: Firewall, IPsec, IPS, Antivirus, SSL-VPN
 
 
Weight
Dimensionsنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلوم
Additional information
ge-rj45-dmz-ports

1

ge-rj45-internal-ports

7

ge-rj45-wan-ports

2

GE RJ45 PoE/+ Ports

'-

wireless-interface

802.11a/b/g/n/ac-W2 only FortiWifi Model

usb-ports

1

console-rj45

1

internal-storage

1x128GB SSD

ips-throughput

1.4Gbps

ngfw-throughput

1Gbps

threat-protection-throuput

700 Mbps

firewall-throughput

10/10/6Gbps

Firewall Latency (64byte UDP packets)

4μs

Firewall Throughput (Packets Per Second)

9Mpps

concurrent-sessions

700,000

new-sessions-sec

35,000

firewall-policies

5,000

ipsec-vpn-throughput

6.5Gbps

gate-to-gate-ipsec-vpn

200

client-to-gateway-ipsec-vpn

500

ssl-vpn-throughput

900 Mbps

concurrent-ssl-vpn-users

200

ssl-inspection-throughput

750Mbps

SL Inspection CPS (IPS, avg. HTTPS)

400

SL Inspection Concurrent Session (IPS, avg. HTTPS)

55,000

capwap-throughput

1.5 Gbps

NGFW Throughput

250Mbps

Threat Protection Throughput

180Mbps

CAPWAP Throughput (HTTP 64K)

15Gbps

virtual-domains

10 / 10

Maximum Number of FortiSwitches Supported

16

max-number-of-fortitoken

500

maxi-number-of-forticlients

200

maximum-number-of-fortiaps

30/10

high-availability-config

Active / Active, Active / Passive, Clustering

dimensions

1.5×8.5×6.3(inches), 38x216x160(mm)

weight

1.9lbs (0.9kg)

form-factor

Desktop

power-required

100–240V AC, 60–50Hz (External DC Power Adapter, 12 VDC)

maximum-current

115V AC / 0.2A, 230V AC / 0.1A

power-cnsp-ave-max

17.2W / 18.7W

heat-dissipation

63.8BTU/hr

operating-temperature

32°to104°F (0° to 40°C)

storage-temperature

'-31–158ºF(-35–70ºC)

humidity

10–90%non-condensing

Noise Level

Fanless 0dBA

operating-altitude

Up to 7,400ft (2,250m)

compliance

FCC Part 15Class B, C-Tick, VCCI, CE, UL/cUL, CB

Certifications

ICSA Labs: Firewall, IPsec, IPS, Antivirus, SSL-VPN

10/100/1000Interfaces (Copper, RJ45)

4

SFP Gigabit Ethernet Interface

2

SFP+10Gigabit Ethernet Interface

0

Redundant Hot Swappable Power Supplies

Yes

Storage

2x 2TB
(2x 2TB Optional)

RAID Storage Management

Hardware: 0, 1, 5, 10,Hot Spare (Based on Drive Count)

Form Factor

1U

Power Supply

Dual

Protected Email Domains

800

Recipient-based Policies (per Domain / per System) — Incoming or Outgoing

800/3,000

Server Mode Mailboxes

1,500

Antispam, Antivirus, Authentication, and Content Profiles (per Domain / per System)

50/400

Email Routing (per hour)

800K

FortiGuard Antispam + Virus Outbreak (per hour)

500K

FortiGuard Enterprise ATP (per hour)

400K

Dimensions

1.75×17.00×27.61(inches)
44x438x701(mm)

Weight

33.1lbs (15.00kg)

Power Source

100–240V AC, 50–60Hz

Maximum Current

100V/5A, 240V/2.5A

Maximum Power Required

190W

Power Consumption (Average)

174W

Heat Dissipation

681BTU/h

Humidity

5–90%non-condensing

Operating Temperature

32–104°F(0–40°C)

Storage Temperature

-4–158°F(-20–70°C)

Compliance

FCC Part 15 Class A, C-Tick, VCCI, CE, UL/cUL, CB, BSMI, RoHS

Certification

VBSpam and VB100 rated, Common Criteria NDPP, FIPS 140-2 Compliant

Device Type

Power supply – hot-plug / redundant – plug-in module

Input Voltage

AC 100-240V

Frequency Required

50-60Hz

Designed For

Fortinet Firewall FG-900D، FG-1000D، FXX-1000D , FXX-100

total-network-interfaces

8xGE RJ45 and 2xGE SFP

dedicated-mng-10-100

0

rj-45-port

1

form-factor

1RU Rack Mount

poe-ports

4(802.3af/at)

poe-power

65W

time-between-failures

>10 years

swt-capacity

20Gbps

packets-per-second

30Mpps

mac-address-storage

8K

network-latency

4µs

vlans-supported

4K

air-flow-direction

side-to-back

packet-buffers

512KB

dram

256MB DDR3

flash-memory

32MB

dimensions

44x209x330mm

weight

4.3lbs(1.95kg)

power-required

100–240V AC, 50/60Hz

power-supplies

AC Built in

redundant-power

__

power-cnsp-ave-max

70.19W/71.10W

heat-dissipation

17.7BTU/h

operating-temperature

32-113°F(0–45°C)

storage-temperature

'-40–158°F(-40–70°C)

humidity

10–90%non-condensing

certification

FCC, CE, RCM, VCCI, BSMI, UL, CB, RoHS2

Protocol Standard

10GBase-SR

IEEE Standard

802.3ae

Module Type

SFP+

Transmission Range

300m

Media

MM

Wavelength (nm)

850

Connector Type

Duplex LC

Power Dissipation

600mW

Operating Temperature Range

0–70°C

ge-rj45-wan-ports

2

ge-rj45-internal-ports

7

ge-rj45-poe-ports

ge-rj45-dmz-ports

1

wireless-interface

usb-ports

1

console-rj45

1

firewall-throughput

3 / 3 / 3 Gbps

firewall-latency

3 μs

concurrent-sessions

1.3 M

new-sessions-sec

30,000

firewall-policies

5,000