موجود در انبار

FortiSandbox 1000F-DC (FSA-1000F-DC)

رابط‌های شبکه:

  • 4xGE RJ45 ports, 4xGE SFP slots

ظرفیت ذخیره‌سازی:

  • 2x1TB

تعداد VMها:

  • 14

توضیحات

FSA-1000F-DC

 

رابط‌های شبکه:

  • 4xGE RJ45 ports, 4xGE SFP slots

ظرفیت ذخیره‌سازی:

  • 2x1TB

تعداد VMها:

  • 14

توان عملیاتی Sandboxing مجازی (فایل/ ساعت):

  • 280

فرم‌فکتور:

  • 1RU

توضیحات تکمیلی

Total Network Interfaces

4xGE RJ45 ports, 4x GE SFP slots

Storage Capacity

2x 1TB

Power Supplies

1xPSU, Optional 2xPSU

Number of VMs

14

Sandbox Pre-Filter Throughput (Files/Hour)

7,500

VM Sandboxing Throughput (Files/Hour)

280

Real-world Effective Throughput (Files/Hour)

1,400* 840** *Measured based on real-world web and email traffic when both pre-filter and dynamic analysis are working consecutively. **Measured based on real-world email traffic when both pre-filter and dynamic analysis are working consecutively.

Sniffer Throughput

1Gbps

Dimensions

1.73×17.24×22.83(inches) 44x438x580(mm)

Weight

25lbs (11.34kg)

Power Consumption (Average / Maximum)

66.93/ 116.58W

Maximum Current

100V/5A, 240V/3A

Heat Dissipation

397.75BTU/h

Power Source

100–240V AC, 60–50Hz

Humidity

5–90%non-condensing

Operation Temperature Range

32–104°F(0–40°C)

Storage Temperature Range

'-40–158°F(-40–70°C)

Certifications

FCC Part 15 Class A, C-Tick, VCCI, CE, BSMI, KC, UL/cUL, CB, GOST

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “FortiSandbox 1000F-DC (FSA-1000F-DC)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات فروشنده

  • آدرس:
  • 3.00 امتیاز از 1 دیدگاه

Quick Comparison

SettingsFortiSandbox 1000F-DC (FSA-1000F-DC) removeFortinet FortiGate 200F Firewall (FG-200F) removeFortinet FN-TRAN-SX Transceiver Module removeFortinet FortiGate 60F Firewall (FG-60F) removeFortiSwitch 108E-FPOE removeFortiSwitch 124E remove
ImageFSA-1000F-DCFortiSwitch 108E-FPOEFortiSwitch 124E
SKU
Rating
Price71,000,000 تومان2,300,000 تومان13,000,000 تومان
Stock
Availability
Add to cart

اطلاعات بیشتر

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

Descriptionرابط‌های شبکه:
  • 4xGE RJ45 ports, 4xGE SFP slots
ظرفیت ذخیره‌سازی:
  • 2x1TB
تعداد VMها:
  • 14
فایروال Fortigate FG-200F امنیت شبکه پایان-به-پایان را بر روی یک پلتفرم، با یک سیستم عامل امنیت شبکه و پنل مدیریتی ارائه می نماید. کنترل تمام قابلیتهای امنیتی و شبکه ای کل پلتفرم Fortigate 200F با یک سیستم عامل بصری و کاهش هزینه های عملیاتی و صرفه جویی در زمان بر روی پلتفرم امنیتی نسل بعد تثبیت شده واقعی. فایروال های فورتی گیت ۲۰۰F برای لبه سازمانی، ابر و مراکز داده به همراه مکان های از راه دور و توزیع شده بهینه سازی شده اند.

چه شبکه شما به 100GE پرسرعت نیاز دارد در داخل مرکز داده یا دوربرد  1GE برای اتصال داده‌هادر مراکز شهرهای مختلف، Fortinet یک ماژول مناسب برای رفع نیازهای شما دارد.

فورتی گیت 60F  راه حل امنیتی عالی و SD-WAN در یک دستگاه کامپکت بدون فن فراهم می‌کند.

 Fortinet FortiGate 60Fبرای کسب و کارهای متوسط و یا برای شعبات سازمان های بزرگ مناسب است. از نظر اندازه، دارای ابعاد کوچک و سبک است و به آسانی می تواند روی میز کار قرار بگیرد. با این سری فورتی گیت امنیت سایبری  با SD-WAN امن به صورت ساده، مقرون به صرفه و به کارگیری آسان، برقرار می شود.

مجموع رابطهای شبکه :

  • 8xGE RJ45 and 2xGE SFP
فرم فکتور:
  • 1RU Rack Mount
توان PoE:
  • 130W
فرم فکتور:
  • 1RU Rack Mount
ظرفیت سوئیچینگ :
  • 56Gbps
ContentFSA-1000F-DC   رابط‌های شبکه:
  • 4xGE RJ45 ports, 4xGE SFP slots
ظرفیت ذخیره‌سازی:
  • 2x1TB
تعداد VMها:
  • 14
توان عملیاتی Sandboxing مجازی (فایل/ ساعت):
  • 280
فرم‌فکتور:
  • 1RU

خرید فورتی گیت 200F

 

فورتی گیت ( FortiGate 200F (FG-200F

Interfaces and Modules

16

GE RJ45 Ports

1/1

GE RJ45 Management / HA
8 GE SFP Slots

2

10 GE SFP+ FortiLink Slots (default)

2

10 GE SFP+ Slots

1

USB Port

1

Console Port (RJ45)

0

Onboard Storage

0

Included Transceivers

System Performance — Enterprise Traffic Mix

5Gbps

IPS Throughput 

3.5Gbps

NGFW Throughput

3Gbps

Threat Protection Throughput

System Performance and Capacity

27/27/11Gbps

IPv4 Firewall Throughput

(1518 / 512 / 64 byte, UDP)

4.78μs

Firewall Latency (64 byte, UDP)

16.5Mpps

Firewall Throughput (Packet per Second)

3Milion

Concurrent Sessions (TCP)

280,000

New Sessions/Second (TCP)

10,000

Firewall Policies

13Gbps

IPsec VPN Throughput (512 byte) 

2,500

Gateway-to-Gateway IPsec VPN Tunnels

16,000

Client-to-Gateway IPsec VPN Tunnels

2Gbps

SSL-VPN Throughput

500

Concurrent SSL-VPN Users

(Recommended Maximum, Tunnel Mode)

4Gbps

SSL Inspection Throughput (IPS, avg. HTTPS) 

3,500

SSL Inspection CPS (IPS, avg. HTTPS) 

300,000

SSL Inspection Concurrent Session (IPS, avg. HTTPS) 

13Gbps

Application Control Throughput (HTTP 64K) 

20Gbps

CAPWAP Throughput (HTTP 64K)

10 / 10

Virtual Domains (Default / Maximum)

64

Maximum Number of FortiSwitches Supported

256 / 128

Maximum Number of FortiAPs (Total / Tunnel)

5,000

Maximum Number of FortiTokens

Active, Active-Active, Passive, Clustering

High Availability Configurations

Dimensions and Power

1.73 x 17.01 x 13.47

Height x Width x Length (inches)

44x 432x 342

Height x Width x Length (mm)

9.92lbs (4.5kg)

Weight

Ear Mount, 1RU

Form Factor

100–240V AC, 50–60Hz

AC Power Supply

101.92W / 118.90W

Power Consumption (Average / Maximum)

100V / 2A, 240V / 1.2A

Current (Maximum)

405.70 BTU/h

Heat Dissipation

Yes

Redundant Power Supplies

Operating Environment and Certifications

32–104°F (0–40°C)

Operating Temperature

-31–158°F (-35–70°C)

Storage Temperature

20–90%non-condensing

Humidity

49.9dBA

Noise Level

Side to Back

Forced Airflow

Up to 7,400ft (2,250m)

Operating Altitude

FCC Part 15B, Class A, CE, RCM, VCCI, UL/cUL, CB, BSMI

Compliance

ICSA Labs: Firewall, IPsec, IPS, Antivirus, SSL-VPN, IPv6

Certifications

خرید فورتی گیت 200F

پشتیبانی از فرم‌فکتورهای متنوع، انواع رسانه‌ها و توان عملیاتی، ماژول‌های Fortinet گزینه‌های اتصال را برای تعداد زیادی از معماری‌های مختلف شبکه و استقرار سناریوهای بسیاری، فراهم می‌کنند. چه شبکه شما به 100GE پرسرعت نیاز دارد در داخل مرکز داده یا دوربرد  1GE برای اتصال داده‌هادر مراکز شهرهای مختلف، Fortinet یک ماژول مناسب برای رفع نیازهای شما دارد.

ویژگی‌های ماژول‌های فورتی‌نت:

  • پشتیبانی از رابط‌های مختلف از جمله: SFP،SFP+، DAC و استانداردهای جدیدتر سرعت بالا از جمله SFP28،QSFP+، CFP2، و QSFP28.
  • تست شده برای کار با تمامی تجهیزات فورتی‌نت و سازگاری کامل با آن‌ها
  • حذف مشکلات اتصال به شبکه‌هایی با حداکثر زمان کاری با استفاده از ماژول‌های با کیفیت طراحی شده برای کار با تجهیزات فورتی‌نت
  • ارائه ماژول‌های با کیفیت با صرف حداقل هزینه
 
HARDWARE FN-TRAN-SX
Protocol Standard 1000Base-SX
IEEE Standard 802.3z
Module Type SFP
Data Link Rate for Ethernet 1.25Gbps
Transmission Range 220m / 500m
Media MM
Wavelength (nm) 1310
Connector Type Duplex LC
Power Dissipation <800mW
Operating Temperature Range 0–70°C
Hot Plug Yes
Serial ID PROM Yes
Digital Monitoring Yes
Auto Negotiation Yes
Link Status Yes

خرید فورتی گیت 60f

   

قیمت و مشخصات فورتی گیت Fortigate FG60F

فورتی گیت 60F  راه حل امنیتی عالی و SD-WAN در یک دستگاه کامپکت بدون فن فراهم می‌کند.

 Fortinet FortiGate 60Fبرای کسب و کارهای متوسط و یا برای شعبات سازمان های بزرگ مناسب است. از نظر اندازه، دارای ابعاد کوچک و سبک است و به آسانی می تواند روی میز کار قرار بگیرد. با این سری فورتی گیت امنیت سایبری  با SD-WAN امن به صورت ساده، مقرون به صرفه و به کارگیری آسان، برقرار می شود.

امنیت با فورتی گیت 60F

  • کشف و تشخیص هزاران برنامه داخل ترافیک شبکه برای بازرسی های عمیق و اجرای تک تک خط مشی ها.
  • ارائه امنیت در برابر بدافزارها، سوء استفاده ها، برنامه های مخرب وب سایت ها در ترافیک های رمزگذاری شده و رمزگذاری نشده
  • شناسایی  و جلوگیری  از حملات شناخته و ناشناخته با استفاده از اطلاعات تهدیدات مداوم از سرویس های امنیتی FortiGuard Labs

کارایی

  • ارائه بهترین عملکرد از نظر ایجاد امنیت صنعتی و همچنین تأخیر اندک با به کارگیری فناوری پردازنده امنیتی هدفمند (SPU)
  • تأمین امنیت و عملکرد برای ترافیک رمزگذاری شده SSL

گواهی نامه ها

  • آزمایش و تأیید بهترین اثربخشی امنیتی و عملکرد آن به طور مجزا
  • دریافت گواهی نامه از NSS Labs، ICSA، Virus Bulletin و AV Comparatives

شبکه سازی

شبکه‌ کردن
  • دارای بهترین قابلیت های Breed SD-WAN به منظور فعال کردن برنامه ها با استفاده از کنترل مسیر WAN  جهت دستیابی به کیفیت بالای تجربه
  • ارائه قابلیت های پیشرفته شبکه سازی، اجرا و عملکرد باکیفیت و ارائه قابلیت های IPsec VPN  مقیاس پذیر

مدیریت

  • شامل کنسول مدیریتی کاربردی است که به سهولت مورد استفاده قرار می‌گیرد و اتوماسیون جامعی از شبکه ارائه می‌شود.
  • ارائه Zero Touch Integration با Security Fabric’s Single Pane of Glass Management
  • تجزیه و تحلیل ساختار با استفاده از چک لیست از پیش تعریف شده و برجسته سازی بهترین اقدامات جهت بهبود وضعیت کلی امنیت.

Security Fabric

  • توانمند ساختن فورتی نت و Fabric-ready partners’ products به ایجاد یک دید وسیع تر، تشخیص یکپارچه end-to-end  وبه اشتراک گذاری اطلاعاتی در مورد تهدیدها و همچنین اصلاح خودکار.
  • ایجاد توپولوژی خودکار که به کشف دستگاه های اینترنت اشیا کمک می کند و ایجاد یک دید کامل نسبت به فورتی نت و  Fabric-ready partners’ products

مشخصات فنی فایروال فورتی نت FortiGate FG-60F :

FortiGate 60F

Hardware Specifications

GE RJ45 WAN / DMZ Ports 2/1
GE RJ45 Internal Ports 5
GE RJ45 FortiLink Ports 2
GE RJ45 PoE/+ Ports -
Wireless Interface -
USB Ports 1
Console (RJ45) 1
Internal Storage -

System Performance — Enterprise Traffic Mix

IPS Throughput 1.4Gbps
NGFW Throughput 1Gbps
Threat Protection Throughput 700Mbps

System Performance

Firewall Throughput (1518/512/64byte UDP packets) 10/10/6Gbps
Firewall Latency (64byte UDP packets) 4μs
Firewall Throughput (Packets Per Second) 9Mpps
Concurrent Sessions (TCP) 700,000
New Sessions/Second (TCP) 35,000
Firewall Policies 5,000
IPsec VPN Throughput (512byte packets) 6.5Gbps
Gateway-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 200
Client-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 500
SSL-VPN Throughput 900Mbps
Concurrent SSL-VPN Users (Recommended Maximum, Tunnel Mode) 200
SSL Inspection Throughput 750Mbps
SSL Inspection CPS (IPS, avg. HTTPS) 400
SSL Inspection Concurrent Session (IPS, avg. HTTPS) 55,000
Application Control Throughput 1.8Gbps
CAPWAP Throughput (HTTP 64K) 15Gbps
NGFW Throughput 250Mbps
Threat Protection Throughput 180Mbps
Virtual Domains (Default / Maximum) 10/10
Maximum Number of FortiSwitches Supported 16
Maximum Number of FortiAPs (Total / Tunnel Mode) 30/10
Maximum Number of FortiTokens 500
Maximum Number of Registered FortiClients 200
High Availability Configurations Active/Active, Active/Passive, Clustering

Dimensions

Height xWidth x Length (inches) 1.5x8.5x6.3
Height x Width x Length (mm) 38x216x160
Weight 1.9lbs(0.9kg)
Form Factor Desktop

Operating Environment and Certifications

Power Required 100–240V AC, 50–60Hz (External DC Power Adapter, 12 VDC)
Maximum Current 115V AC / 0.2A, 230V AC / 0.1A
Power Consumption (Average / Maximum) 17.0W/18.5W
Heat Dissipation 63.1BTU/hr
Operating Temperature 32–104°F(0–40°C)
Storage Temperature -31–158°F(-35–70°C)
Humidity 10–90%non-condensing
Noise Level Fanless 0 dBA
Operating Altitude Up to 7,400ft (2,250m)
Compliance FCC Part 15 Class B, C-Tick, VCCI, CE, UL/cUL, CB
Certifications ICSA Labs: Firewall, IPsec, IPS, Antivirus, SSL-VPN
FortiSwitch 108E-FPOE

مجموع رابطهای شبکه :

  • 8xGE RJ45 and 2xGE SFP
فرم فکتور:
  • 1RU Rack Mount
ظرفیت سوئیچینگ :
  • 20Gbps
تأخیر شبکه:
  • 4µs
توان PoE:
  • 130W
FortiSwitch 124E

مجموع رابطهای شبکه :

  • 24xGE RJ45 and 4xGE SFP
فرم فکتور:
  • 1RU Rack Mount
ظرفیت سوئیچینگ :
  • 56Gbps
تأخیر شبکه:
  • 4µs
Weight
Dimensionsنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلوم
Additional information
Total Network Interfaces

4xGE RJ45 ports, 4x GE SFP slots

Storage Capacity

2x 1TB

Power Supplies

1xPSU, Optional 2xPSU

Number of VMs

14

Sandbox Pre-Filter Throughput (Files/Hour)

7,500

VM Sandboxing Throughput (Files/Hour)

280

Real-world Effective Throughput (Files/Hour)

1,400* 840** *Measured based on real-world web and email traffic when both pre-filter and dynamic analysis are working consecutively. **Measured based on real-world email traffic when both pre-filter and dynamic analysis are working consecutively.

Sniffer Throughput

1Gbps

Dimensions

1.73×17.24×22.83(inches) 44x438x580(mm)

Weight

25lbs (11.34kg)

Power Consumption (Average / Maximum)

66.93/ 116.58W

Maximum Current

100V/5A, 240V/3A

Heat Dissipation

397.75BTU/h

Power Source

100–240V AC, 60–50Hz

Humidity

5–90%non-condensing

Operation Temperature Range

32–104°F(0–40°C)

Storage Temperature Range

'-40–158°F(-40–70°C)

Certifications

FCC Part 15 Class A, C-Tick, VCCI, CE, BSMI, KC, UL/cUL, CB, GOST

firewall-throughput

27 / 27 / 11 Gbps

ipsec-vpn-throughput

13Gbps

ips-throughput

5Gbps

ngfw-throughput

3.5Gb

threat-protection-throuput

3GB

firewall-latency

4.78 μs

concurrent-sessions

3m

new-sessions-sec

280.000

interface

4X 10X GE RJ45

local-storage

480 GB

power-supplies

Dual AC PS

form-factor

1RU

Protocol Standard

1000Base-SX

IEEE Standard

802.3z

Module Type

SFP

Transmission Range

220m / 500m

Media

MM

Wavelength (nm)

1310

Connector Type

Duplex LC

Power Dissipation

<800mW

Operating Temperature Range

0–70°C

firewall-throughput

10 / 10 / 6 Gbps

ipsec-vpn-throughput

6.5Gbps

ips-throughput

1.4Gbps

ngfw-throughput

1Gb

threat-protection-throuput

700 Mbps

firewall-latency

3.3 μs

concurrent-sessions

700.00

new-sessions-sec

35.000

interface

10X GE RJ45

local-storage

128 GB

power-supplies

Single AC PS

form-factor

Desktop

total-network-interfaces

8xGE RJ45 and 2xGE SFP

dedicated-mng-10-100

0

rj-45-port

1

form-factor

1RU Rack Mount

poe-ports

4(802.3af/at)

poe-power

130W

time-between-failures

>10 years

swt-capacity

20Gbps

packets-per-second

30Mpps

mac-address-storage

8K

network-latency

4µs

vlans-supported

4K

packet-buffers

512KB

dram

256MB DDR3

flash-memory

32MB

dimensions

44x209x330mm

weight

4.5lbs(2.04kg)

power-required

100–240V AC, 50/60Hz

power-supplies

AC Built in

redundant-power

__

power-cnsp-ave-max

135.19W/136.10W

heat-dissipation

17.7BTU/h

operating-temperature

32-113°F(0–45°C)

storage-temperature

'-40–158°F(-40–70°C)

humidity

10–90%non-condensing

air-flow-direction

side-to-back

certification

FCC, CE, RCM, VCCI, BSMI, UL, CB, RoHS2

total-network-interfaces

24xGE RJ45 and 4xGE SFP

dedicated-mng-10-100

0

rj-45-port

1

form-factor

1RU Rack Mount

poe-ports

0

poe-power

0

time-between-failures

>10 years

swt-capacity

56Gbps

packets-per-second

83Mpps

mac-address-storage

8K

network-latency

4µs

vlans-supported

4K

packet-buffers

512KB

dram

256MB DDR3

flash-memory

32MB

dimensions

44x209x330mm

weight

4.7lbs(2.13 kg)

power-required

100–240V AC, 50/60Hz

power-supplies

AC Built in

redundant-power

__

power-consumption

15.83W/17.79W

heat-dissipation

54BTU/h

operating-temperature

32-113°F(0–45°C)

storage-temperature

'-40–158°F(-40–70°C)

humidity

10–90%non-condensing

air-flow-direction

side-to-back

certification

FCC, CE, RCM, VCCI, BSMI, UL, CB, RoHS2