موجود در انبار

FortiSandbox 3000E (FSA-3000E)

ظرفیت ذخیره‌سازی:

  • 4x2TB

تعداد VMها:

  • 56

توان عملیاتی Sandboxing مجازی (فایل/ ساعت):

  • 1120

توضیحات

FSA-3000E

 

رابط‌های شبکه:

  • 4xGE RJ45 ports, 2x10GE SFP slots

ظرفیت ذخیره‌سازی:

  • 4x2TB

تعداد VMها:

  • 56

توان عملیاتی Sandboxing مجازی (فایل/ ساعت):

  • 1120

فرم‌فکتور:

  • 2RU

توضیحات تکمیلی

Network Interfaces

4xGE RJ45 ports,2x10Storage Capacity GE SFP slots

Storage Capacity

4x 2TB

Power Supplies

2xRedundant PSU

Number of VMs

56

Sandbox Pre-Filter Throughput (Files/Hour)

15,000

VM Sandboxing Throughput (Files/Hour)

1,120

Real-world Effective Throughput (Files/Hour)

5,600

Sniffer Throughput

8Gbps

Dimensions

3.5×17.2×25.5(inches) 89x437x647(mm)

Weight

43lbs (19.52kg)

Power Supply (AC/DC)

100–240V AC, 50/60Hz

Maximum Current

100V/9.8A, 240V/5A

Power Consumption (Average / Maximum)

538.6/ 549.6W

Humidity

5–90%non-condensing

Operation Temperature Range

50–95°F(10– 35°C

Storage Temperature Range

'-40 –158°F(-40–70°C

Certifications

FCC Part 15 Class A, C-Tick, VCCI, CE, BSMI, KC, UL/cUL, CB, GOST

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “FortiSandbox 3000E (FSA-3000E)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات فروشنده

  • آدرس:
  • 3.00 امتیاز از 1 دیدگاه

Quick Comparison

SettingsFortiSandbox 3000E (FSA-3000E) removeFortiSwitch 148E removeپاور AC فورتی نت SP-FXX1000D-PS removeFortiSwitch 108E-FPOE removeFortinet FN-TRAN-SX Transceiver Module removeFortinet FortiGate 100E remove
ImageFSA-3000EFortiSwitch 148Eپاور فایروال فورتی نت SP-FXX1000D-PSFortiSwitch 108E-FPOEFG-100E
SKU
Rating
Price17,000,000 تومان2,300,000 تومان24,000,000 تومان
Stock
Availability
Add to cart

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

افزودن به سبد خرید

اطلاعات بیشتر

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

Descriptionظرفیت ذخیره‌سازی:
  • 4x2TB
تعداد VMها:
  • 56
توان عملیاتی Sandboxing مجازی (فایل/ ساعت):
  • 1120
فرم فکتور:
  • 1RU Rack Mount
ظرفیت سوئیچینگ :
  • 104Gbps
این پاور برای استفاده در فایروال‌های فورتی نت FG-900D، FG-1000D، FXX-1000D و FXX-100 طراحی شده است. حداکثر جریان الکتریکی:
  • 5 آمپر

مجموع رابطهای شبکه :

  • 8xGE RJ45 and 2xGE SFP
فرم فکتور:
  • 1RU Rack Mount
توان PoE:
  • 130W

چه شبکه شما به 100GE پرسرعت نیاز دارد در داخل مرکز داده یا دوربرد  1GE برای اتصال داده‌هادر مراکز شهرهای مختلف، Fortinet یک ماژول مناسب برای رفع نیازهای شما دارد.

  • 7.4 گیگابایت Throughput (میزان داده ای که به صورت واقعی در بستر شبکه رد و بدل می شود)
  • 3 میلی ثانیه تاخیر در بستر شبکه
  • قالیت پاسخگویی به 2 میلیون Session در ثانیه
ContentFSA-3000E   رابط‌های شبکه:
  • 4xGE RJ45 ports, 2x10GE SFP slots
ظرفیت ذخیره‌سازی:
  • 4x2TB
تعداد VMها:
  • 56
توان عملیاتی Sandboxing مجازی (فایل/ ساعت):
  • 1120
فرم‌فکتور:
  • 2RU
FortiSwitch 148E

مجموع رابطهای شبکه :

  • 48xGE RJ45 and 4xGE SFP
فرم فکتور:
  • 1RU Rack Mount
ظرفیت سوئیچینگ :
  • 104Gbps
تأخیر شبکه:
  • 3860ns
  پاور فایروال فورتی نت SP-FXX1000D-PS                     این پاور برای استفاده در فایروال‌های فورتی نت FG-900D، FG-1000D، FXX-1000D و FXX-100 طراحی شده است. حداکثر جریان الکتریکی:
  • 5 آمپر
ولتاژ ورودی:
  • 100-240 ولت
فرکانس موردنیاز:
  • 50-60هرتز
SP-FXX1000D-PS

 SP-FXX1000D-PS Specification

General

Device Type

Power supply - hot-plug / redundant - plug-in module

Power Device

Input Voltage

AC 100-240V

Frequency Required

50-60Hz

Compatibility Information

Designed For

Fortinet Firewall FG-900D، FG-1000D، FXX-1000D , FXX-100

FortiSwitch 108E-FPOE

مجموع رابطهای شبکه :

  • 8xGE RJ45 and 2xGE SFP
فرم فکتور:
  • 1RU Rack Mount
ظرفیت سوئیچینگ :
  • 20Gbps
تأخیر شبکه:
  • 4µs
توان PoE:
  • 130W

پشتیبانی از فرم‌فکتورهای متنوع، انواع رسانه‌ها و توان عملیاتی، ماژول‌های Fortinet گزینه‌های اتصال را برای تعداد زیادی از معماری‌های مختلف شبکه و استقرار سناریوهای بسیاری، فراهم می‌کنند. چه شبکه شما به 100GE پرسرعت نیاز دارد در داخل مرکز داده یا دوربرد  1GE برای اتصال داده‌هادر مراکز شهرهای مختلف، Fortinet یک ماژول مناسب برای رفع نیازهای شما دارد.

ویژگی‌های ماژول‌های فورتی‌نت:

  • پشتیبانی از رابط‌های مختلف از جمله: SFP،SFP+، DAC و استانداردهای جدیدتر سرعت بالا از جمله SFP28،QSFP+، CFP2، و QSFP28.
  • تست شده برای کار با تمامی تجهیزات فورتی‌نت و سازگاری کامل با آن‌ها
  • حذف مشکلات اتصال به شبکه‌هایی با حداکثر زمان کاری با استفاده از ماژول‌های با کیفیت طراحی شده برای کار با تجهیزات فورتی‌نت
  • ارائه ماژول‌های با کیفیت با صرف حداقل هزینه
 
HARDWARE FN-TRAN-SX
Protocol Standard 1000Base-SX
IEEE Standard 802.3z
Module Type SFP
Data Link Rate for Ethernet 1.25Gbps
Transmission Range 220m / 500m
Media MM
Wavelength (nm) 1310
Connector Type Duplex LC
Power Dissipation <800mW
Operating Temperature Range 0–70°C
Hot Plug Yes
Serial ID PROM Yes
Digital Monitoring Yes
Auto Negotiation Yes
Link Status Yes

   

مشخصات تجهیز Fortigate 100E:

دارای7.4 گیگابایت Throughput (میزان داده ای که به صورت واقعی در بستر شبکه رد و بدل می شود)می باشد. 3 میلی ثانیه تاخیر در بستر شبکه. قالیت پاسخگویی به 2 میلیون Session در ثانیه میاشد. قابلیت پذیرش و هندل30000 Session جدید بر ثانیه. قابلیت تعریف 10000 پالیسی. قابلیت گذردهی 4 گیگابایت ترافیک وی پی ان IPsec بر ثانیه. قابلیت پشتیبانی از IPsec site-to-site تا 2000 تانل. قابلیت پشتیبانی از IPsec client to site تا 10000 تانل. قابلیت گذردهی تا 250مگابایت ترافیک وی پی ان SSL بر ثانیه. قابلیت گذردهی ترافیک کاربرانی که از طریق VPN SSL اتصال برقرار کرده اند تا 300 کاربر بر ثانیه در یک زمان. قابلیت بررسی ترافیک تا 1.9 گیگابیت بر ثانیه به منظور کشف ترافیک مخرب. قابلیت بررسی ترافیک SSL تا 190 مگابیت بر ثانیه به منظور کشف ترافیک مخرب. قابلیت کنترل ترافیک Application ها تا 1 گیگابایت.. قابلیت رفتار سنجی ترافیک تا 360 مگابیت بر ثانیه. قالیت جلوگیری از تهدیدات تا 250 مگابیت بر ثانیه. قابلیت ارتباط با تجهیز FortiAP تا 64 دستگاه. قالیت ارتباط با تجهیز FortiSwitches تا 24 دستگاه. قابلیت پشتیبانی از FortiTokens تا 1000 دستگاه. قابلیت پشتیبانی از FortiClient رجیستر شده تا 600 عدد. قابلیت پشتیبانی از VDOM تا 10 عدد. دارای 20پورت گیگ Rj45 و 2 shared port Pairs. دارای 480 گیگابیت هارد. دارای منبع تغذیه Ext RPS single AC PS. قابلیت قرار گیری در رک(یک یونیت). دارای پورت POE و دارای پورت های بالا. FG-100E

 

فورتی گیت (Fortigate 100E (FG-100E

FortiGate 100E

Hardware Specifications

GE RJ45 WAN Ports 2
GE RJ45 Ports 14
GE RJ45 or SFP Shared Ports 2
GE RJ45 Management/HA/DMZ Ports 1/2/1
GE RJ45 PoE Ports -
USB Ports 1
Console (RJ45) 1
Internal Storage -

System Performance — Enterprise Traffic Mix

IPS Throughput 500Mbps
NGFW Throughput 360Mbps
Threat Protection Throughput 250Mbps

System Performance

Firewall Throughput (1518/512/64byte UDP packets) 7.4/7.4/4.4Gbps
Firewall Latency (64byte UDP packets) 3μs
Firewall Throughput (Packets Per Second) 6.6Mpps
Concurrent Sessions (TCP) 2Million
New Sessions/Second (TCP) 30,000
Firewall Policies 10,000
IPsec VPN Throughput (512byte packets) 4Gbps
Gateway-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 2,000
Client-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 10,000
SSL-VPN Throughput 250Mbps
Concurrent SSL-VPN Users (Recommended Maximum, Tunnel Mode) 500
SSL Inspection Throughput (IPS, avg. HTTPS) 130Mbps
SSL Inspection CPS (IPS, avg. HTTPS) 130
SSL Inspection Concurrent Session (IPS, avg. HTTPS) 125,000
Application Control Throughput (HTTP 64K) 1Gbps
CAPWAP Throughput (1444 byte, UDP) 1.5Gbps
Virtual Domains (Default / Maximum) 10/10
Maximum Number of FortiSwitches Supported 32
Maximum Number of FortiAPs (Total / Tunnel Mode) 64/32
Maximum Number of FortiTokens 5,000
High Availability Configurations Active/Active, Active/Passive, Clustering

Dimensions

Height xWidth x Length (inches) 1.75x17x10
Height x Width x Length (mm) 44.45x432x254
Weight 7.28lbs(3.3kg)
Form Factor Rack Mount, 1RU

Operating Environment and Certifications

Power Required 100–240V AC, 50–60Hz
Maximum Current 100V  / 0.52A, 240V / 0.22A
Power Consumption (Average / Maximum) 23.0W/28.6W; 51.9 VA
Heat Dissipation 97.6BTU/hr
Operating Temperature 32–104°F(0–40°C)
Storage Temperature -31–158°F(-35–70°C)
Humidity 10–90%non-condensing
Operating Altitude Up to 7,400ft (2,250m)
Compliance FCC, ICES, CE, RCM, VCCI, BSMI, UL/cUL, CB
Certifications ICSA Labs: Firewall, IPsec, IPS, Antivirus, SSL-VPN; IPv6
Weight
Dimensionsنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلوم
Additional information
Network Interfaces

4xGE RJ45 ports,2x10Storage Capacity GE SFP slots

Storage Capacity

4x 2TB

Power Supplies

2xRedundant PSU

Number of VMs

56

Sandbox Pre-Filter Throughput (Files/Hour)

15,000

VM Sandboxing Throughput (Files/Hour)

1,120

Real-world Effective Throughput (Files/Hour)

5,600

Sniffer Throughput

8Gbps

Dimensions

3.5×17.2×25.5(inches) 89x437x647(mm)

Weight

43lbs (19.52kg)

Power Supply (AC/DC)

100–240V AC, 50/60Hz

Maximum Current

100V/9.8A, 240V/5A

Power Consumption (Average / Maximum)

538.6/ 549.6W

Humidity

5–90%non-condensing

Operation Temperature Range

50–95°F(10– 35°C

Storage Temperature Range

'-40 –158°F(-40–70°C

Certifications

FCC Part 15 Class A, C-Tick, VCCI, CE, BSMI, KC, UL/cUL, CB, GOST

total-network-interfaces

48xGE RJ45 and 4xGE SFP

dedicated-mng-10-100

0

rj-45-port

1

form-factor

1RU Rack Mount

poe-ports

0

poe-power

0

time-between-failures

>10 years

swt-capacity

104Gbps

packets-per-second

155Mpps

mac-address-storage

16K

network-latency

3860ns

vlans-supported

4K

packet-buffers

1.5MB

dram

256MB DDR3

flash-memory

64MB

dimensions

44x309x440mm

weight

8.6lbs(3.9kg)

power-required

100–240V AC, 50/60Hz

power-supplies

AC Built in

redundant-power

NO

power-cnsp-ave-max

19.804W/22.137W

heat-dissipation

67.574BTU/h

operating-temperature

32-113°F(0–45°C)

storage-temperature

'-4–158°F(-20–70°C)

humidity

10–90%non-condensing

air-flow-direction

side-to-back

certification

FCC, CE, RCM, VCCI, BSMI, UL, CB, RoHS2

Device Type

Power supply – hot-plug / redundant – plug-in module

Input Voltage

AC 100-240V

Frequency Required

50-60Hz

Designed For

Fortinet Firewall FG-900D، FG-1000D، FXX-1000D , FXX-100

total-network-interfaces

8xGE RJ45 and 2xGE SFP

dedicated-mng-10-100

0

rj-45-port

1

form-factor

1RU Rack Mount

poe-ports

4(802.3af/at)

poe-power

130W

time-between-failures

>10 years

swt-capacity

20Gbps

packets-per-second

30Mpps

mac-address-storage

8K

network-latency

4µs

vlans-supported

4K

packet-buffers

512KB

dram

256MB DDR3

flash-memory

32MB

dimensions

44x209x330mm

weight

4.5lbs(2.04kg)

power-required

100–240V AC, 50/60Hz

power-supplies

AC Built in

redundant-power

__

power-cnsp-ave-max

135.19W/136.10W

heat-dissipation

17.7BTU/h

operating-temperature

32-113°F(0–45°C)

storage-temperature

'-40–158°F(-40–70°C)

humidity

10–90%non-condensing

air-flow-direction

side-to-back

certification

FCC, CE, RCM, VCCI, BSMI, UL, CB, RoHS2

Protocol Standard

1000Base-SX

IEEE Standard

802.3z

Module Type

SFP

Transmission Range

220m / 500m

Media

MM

Wavelength (nm)

1310

Connector Type

Duplex LC

Power Dissipation

<800mW

Operating Temperature Range

0–70°C

ge-rj45-wan-ports

14

ge-rj45-management

1/1

ge-rj45-poe-ports

usb-ports

1

console-port

1

internal-storage

included-transceivers

0

firewall-throughput

7.4 / 7.4 / 4.4 Gbps

firewall-latency

3 μs

concurrent-sessions

2 M

new-sessions-sec

30,000

firewall-policies

10,000

ipsec-vpn-throughput

4 Gbps

gate-to-gate-ipsec-vpn

2.000

client-to-gateway-ipsec-vpn

5.000

ssl-vpn-throughput

250 Mbps

concurrent-ssl-vpn-users

300

ips-throughput

1.9 Gbps / 500 Mbps

ssl-inspection-throughput

350 Mbps

ngfw-throughput

360 Mbps

threat-protection-throuput

250 Mbps

capwap-throughput

1.5 Gbps

virtual-domains

10 / 10

maximum-number-of-fortiaps

64 / 32

max-number-of-fortitoken

1,000

maxi-number-of-forticlients

600

high-availability-config

Active / Active, Active / Passive, Clustering