موجود در انبار

FortiSwitch 224D-FPOE

ظرفیت سوئیچینگ :

  • 56Gbps

تأخیر شبکه:

  • <1µs

توان POE:

  • 180W

توضیحات

224D-FPOE

مجموع رابط‌های شبکه :

  • 24x‌GE RJ45 ports and 4x‌GE SFP ports

فرم فکتور:

  • 1RU Rack Mount

ظرفیت سوئیچینگ :

  • 56Gbps

تأخیر شبکه:

  • <1µs

توان POE:

  • 180W

توضیحات تکمیلی

total-network-interfaces

24xGE RJ45 and 4xGE SFP

dedicated-mng-10-100

1

rj-45-port

1

form-factor

1RU Rack Mount

poe-ports

24(802.3af/802.3at)

poe-power

370W

time-between-failures

>10 years

switching-capacity

56Gbps

packets-per-second

83Mpps

mac-address-storage

16K

network-latency

<1µs

vlans-supported

4K

packet-buffers

1.5MB

dram

512MB DDR3

flash-memory

128MB

dimensions

44x310x440mm

weight

10.64lbs(4.83kg)

power-required

100–240V AC, 50/60Hz

power-supplies

AC Built in

redundant-power

Optional FRPS-740

power-cnsp-ave-max

380W/397W

heat-dissipation

85BTU/h

operating-temperature

32–122°F(0–50°C)

storage-temperature

'-4–158°F(-20–70°C)

humidity

10–90%non-condensing

air-flow-direction

side-to-back

certification

FCC, CE, RCM, VCCI, BSMI, UL, CB, RoHS2

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “FortiSwitch 224D-FPOE”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات فروشنده

  • آدرس:
  • 3.00 امتیاز از 1 دیدگاه

Quick Comparison

SettingsFortiSwitch 224D-FPOE removeFortinet FN-TRAN-LX Transceiver Module removeفورتی‌گیت 60E (FG-60E) removeپاور AC فورتی نت SF-FG1800F-PS removeFortiSwitch 148E removeفورتی‌گیت 60E (FG-60E) remove
Image224D-FPOEپاور فایروال فورتی نت SF-FG1800F-PSFortiSwitch 148E
SKU
Rating
Price3,200,000 تومان 7,500,000 تومان27,000,000 تومان 7,500,000 تومان
Stock
Availability
Add to cart

اطلاعات بیشتر

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

اطلاعات بیشتر

افزودن به سبد خرید

Descriptionظرفیت سوئیچینگ :
  • 56Gbps
تأخیر شبکه:
  • <1µs
توان POE:
  • 180W

ماژول‌های Fortinet برای کار با تچهیزات Fortinet به صورت هدفمند ساخته و آزمایش شده‌اند تا اطمینان حاصل شود که شبکه شما به همان اندازه پایدار است و تا حد امکان قوی است و انتخاب ماژول سازگار برای کسب و کار شما را بر اساس حدس و گمان از بین ببرد.

 
تخفیف ویژه فایروال فورتی‌نت فورتی‌گیت 60E (FG-60E)این پاور برای استفاده در فایروال فورتی‌گیت 1800F طراحی شده است. نوع پاور :
  • AC Power
ولتاژ ورودی:
  • 100-240 ولت
فرم فکتور:
  • 1RU Rack Mount
ظرفیت سوئیچینگ :
  • 104Gbps
تخفیف ویژه فایروال فورتی‌نت فورتی‌گیت 60E (FG-60E)
Content224D-FPOE

مجموع رابط‌های شبکه :

  • 24x‌GE RJ45 ports and 4x‌GE SFP ports
فرم فکتور:
  • 1RU Rack Mount
ظرفیت سوئیچینگ :
  • 56Gbps
تأخیر شبکه:
  • <1µs
توان POE:
  • 180W
       

مشکلات رایج اتصال در شبکه‌های سازمان‌ها و مراکز داده اغلب به کیفیت پایین و ماژول های فرستنده گیرنده ناسازگار، نسبت به یک خطا در تجهیزات شبکه خودشان بر می‌گردد. ماژول‌های Fortinet برای کار با تچهیزات Fortinet به صورت هدفمند ساخته و آزمایش شده‌اند تا اطمینان حاصل شود که شبکه شما به همان اندازه پایدار است و تا حد امکان قوی است و انتخاب ماژول سازگار برای کسب و کار شما را بر اساس حدس و گمان از بین ببرد.

ویژگی‌های ماژول‌های فورتی‌نت:

  • پشتیبانی از رابط‌های مختلف از جمله: SFP،SFP+، DAC و استانداردهای جدیدتر سرعت بالا از جمله SFP28،QSFP+، CFP2، و QSFP28.
  • تست شده برای کار با تمامی تجهیزات فورتی‌نت و سازگاری کامل با آن‌ها
  • حذف مشکلات اتصال به شبکه‌هایی با حداکثر زمان کاری با استفاده از ماژول‌های با کیفیت طراحی شده برای کار با تجهیزات فورتی‌نت
  • ارائه ماژول‌های با کیفیت با صرف حداقل هزینه
   
HARDWARE FN-TRAN-LX
Protocol Standard 1000Base-LX
IEEE Standard 802.3z
Module Type SFP
Data Link Rate for Ethernet 1.25Gbps
Transmission Range 10km
Media SM
Wavelength (nm) 1310
Connector Type Duplex LC
Power Dissipation <830mW
Operating Temperature Range -40–85°C
Hot Plug Yes
Serial ID PROM Yes
Digital Monitoring Yes
Auto Negotiation Yes
Link Status Yes

    تخفیف ویژه فایروال فورتی‌نت فورتی‌گیت 60E (FG-60E) FG-60E

مشخصات فنی فایروال فورتی نت FortiGate FG-60E :

FortiGate 60E

Hardware Specifications

GE RJ45 WAN / DMZ Ports 2/1
GE RJ45 Internal Ports 7
GE RJ45 PoE/+ Ports -
Wireless Interface -
USB Ports 1
Console (RJ45) 1
Internal Storage -

System Performance — Enterprise Traffic Mix

IPS Throughput 400Mbps
NGFW Throughput 250Mbps
Threat Protection Throughput 200Mbps

System Performance

Firewall Throughput (1518/512/64byte UDP packets) 3/3/3Gbps
Firewall Latency (64byte UDP packets) 3μs
Firewall Throughput (Packets Per Second) 4.5Mpps
Concurrent Sessions (TCP) 1.3Million
New Sessions/Second (TCP) 30,000
Firewall Policies 5,000
IPsec VPN Throughput (512byte packets) 2Gbps
Gateway-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 200
Client-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 500
SSL-VPN Throughput 150Mbps
Concurrent SSL-VPN Users (Recommended Maximum, Tunnel Mode) 200
SSL Inspection Throughput 135Mbps
SSL Inspection CPS (IPS, avg. HTTPS) 135
SSL Inspection Concurrent Session (IPS, avg. HTTPS) 75,000
Application Control Throughput (HTTP 64K) 650Mbps
CAPWAP Throughput (HTTP 64K) 890Mbps
Virtual Domains (Default / Maximum) 10/10
Maximum Number of FortiSwitches Supported 16
Maximum Number of FortiAPs (Total / Tunnel Mode) 30/10
Maximum Number of FortiTokens 500
High Availability Configurations Active/Active, Active/Passive, Clustering

Dimensions

Height xWidth x Length (inches) 1.5x8.5x6.3
Height x Width x Length (mm) 38x216x160
Weight 2.2lbs(1.0kg)
Form Factor Desktop

Operating Environment and Certifications

Power Required Powered by External DC Power Adapter, 100–240V AC, 50–60 Hz
Maximum Current 115V AC / 0.7A, 230V AC / 0.48A
Power Consumption (Average / Maximum) 11.5W/14W
Heat Dissipation 48 BTU/hr
Operating Temperature 32–104°F(0–40°C)
Storage Temperature -31–158°F(-35–70°C)
Humidity 10–90%non-condensing
Noise Level Fanless 0 dBA
Operating Altitude Up to 7,400ft (2,250m)
Compliance FCC, ICES, CE, RCM, VCCI, BSMI, UL/cUL, CB
Certifications ICSA Labs: Firewall, IPsec, IPS, Antivirus, SSL-VPN
 
 
  پاور فایروال فورتی نت SF-FG1800F-PS                   این پاور برای استفاده در فایروال فورتی‌گیت 1800F طراحی شده است. نوع اتصال:
  • plug-in
نوع پاور :
  • AC Power
ولتاژ ورودی:
  • 100-240 ولت
فرکانس موردنیاز:
  • 50-60هرتز

SP-FG300E-PS Specification

General

Device Type

Power supply - hot-plug / redundant - plug-in module

Power Device

Input Voltage

AC 100-240V

Frequency Required

50 - 60Hz

Compatibility Information

Designed For

Fortinet FortiGate 1800F

FortiSwitch 148E

مجموع رابطهای شبکه :

  • 48xGE RJ45 and 4xGE SFP
فرم فکتور:
  • 1RU Rack Mount
ظرفیت سوئیچینگ :
  • 104Gbps
تأخیر شبکه:
  • 3860ns
تخفیف ویژه فایروال فورتی‌نت فورتی‌گیت 60E (FG-60E) FG-60E

مشخصات فنی فایروال فورتی نت FortiGate FG-60E :

FortiGate 60E

Hardware Specifications

GE RJ45 WAN / DMZ Ports 2/1
GE RJ45 Internal Ports 7
GE RJ45 PoE/+ Ports -
Wireless Interface -
USB Ports 1
Console (RJ45) 1
Internal Storage -

System Performance — Enterprise Traffic Mix

IPS Throughput 400Mbps
NGFW Throughput 250Mbps
Threat Protection Throughput 200Mbps

System Performance

Firewall Throughput (1518/512/64byte UDP packets) 3/3/3Gbps
Firewall Latency (64byte UDP packets) 3μs
Firewall Throughput (Packets Per Second) 4.5Mpps
Concurrent Sessions (TCP) 1.3Million
New Sessions/Second (TCP) 30,000
Firewall Policies 5,000
IPsec VPN Throughput (512byte packets) 2Gbps
Gateway-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 200
Client-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 500
SSL-VPN Throughput 150Mbps
Concurrent SSL-VPN Users (Recommended Maximum, Tunnel Mode) 200
SSL Inspection Throughput 135Mbps
SSL Inspection CPS (IPS, avg. HTTPS) 135
SSL Inspection Concurrent Session (IPS, avg. HTTPS) 75,000
Application Control Throughput (HTTP 64K) 650Mbps
CAPWAP Throughput (HTTP 64K) 890Mbps
Virtual Domains (Default / Maximum) 10/10
Maximum Number of FortiSwitches Supported 16
Maximum Number of FortiAPs (Total / Tunnel Mode) 30/10
Maximum Number of FortiTokens 500
High Availability Configurations Active/Active, Active/Passive, Clustering

Dimensions

Height xWidth x Length (inches) 1.5x8.5x6.3
Height x Width x Length (mm) 38x216x160
Weight 2.2lbs(1.0kg)
Form Factor Desktop

Operating Environment and Certifications

Power Required Powered by External DC Power Adapter, 100–240V AC, 50–60 Hz
Maximum Current 115V AC / 0.7A, 230V AC / 0.48A
Power Consumption (Average / Maximum) 11.5W/14W
Heat Dissipation 48 BTU/hr
Operating Temperature 32–104°F(0–40°C)
Storage Temperature -31–158°F(-35–70°C)
Humidity 10–90%non-condensing
Noise Level Fanless 0 dBA
Operating Altitude Up to 7,400ft (2,250m)
Compliance FCC, ICES, CE, RCM, VCCI, BSMI, UL/cUL, CB
Certifications ICSA Labs: Firewall, IPsec, IPS, Antivirus, SSL-VPN
 
 
Weight
Dimensionsنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلوم
Additional information
total-network-interfaces

24xGE RJ45 and 4xGE SFP

dedicated-mng-10-100

1

rj-45-port

1

form-factor

1RU Rack Mount

poe-ports

24(802.3af/802.3at)

poe-power

370W

time-between-failures

>10 years

switching-capacity

56Gbps

packets-per-second

83Mpps

mac-address-storage

16K

network-latency

<1µs

vlans-supported

4K

packet-buffers

1.5MB

dram

512MB DDR3

flash-memory

128MB

dimensions

44x310x440mm

weight

10.64lbs(4.83kg)

power-required

100–240V AC, 50/60Hz

power-supplies

AC Built in

redundant-power

Optional FRPS-740

power-cnsp-ave-max

380W/397W

heat-dissipation

85BTU/h

operating-temperature

32–122°F(0–50°C)

storage-temperature

'-4–158°F(-20–70°C)

humidity

10–90%non-condensing

air-flow-direction

side-to-back

certification

FCC, CE, RCM, VCCI, BSMI, UL, CB, RoHS2

Protocol Standard

1000Base-LX

IEEE Standard

802.3z

Module Type

SFP

Transmission Range

10km

Media

SM

Wavelength (nm)

1310

Connector Type

Duplex LC

Power Dissipation

<830mW

Operating Temperature Range

-40–85°C

ge-rj45-wan-ports

2

ge-rj45-internal-ports

7

ge-rj45-poe-ports

ge-rj45-dmz-ports

1

wireless-interface

usb-ports

1

console-rj45

1

firewall-throughput

3 / 3 / 3 Gbps

firewall-latency

3 μs

concurrent-sessions

1.3 M

new-sessions-sec

30,000

firewall-policies

5,000

Device Type

Power supply – hot-plug / redundant – plug-in module

Input Voltage

AC 100-240V

Frequency Required

50-60Hz

Designed For

Fortinet FortiGate 1800F

total-network-interfaces

48xGE RJ45 and 4xGE SFP

dedicated-mng-10-100

0

rj-45-port

1

form-factor

1RU Rack Mount

poe-ports

0

poe-power

0

time-between-failures

>10 years

swt-capacity

104Gbps

packets-per-second

155Mpps

mac-address-storage

16K

network-latency

3860ns

vlans-supported

4K

packet-buffers

1.5MB

dram

256MB DDR3

flash-memory

64MB

dimensions

44x309x440mm

weight

8.6lbs(3.9kg)

power-required

100–240V AC, 50/60Hz

power-supplies

AC Built in

redundant-power

NO

power-cnsp-ave-max

19.804W/22.137W

heat-dissipation

67.574BTU/h

operating-temperature

32-113°F(0–45°C)

storage-temperature

'-4–158°F(-20–70°C)

humidity

10–90%non-condensing

air-flow-direction

side-to-back

certification

FCC, CE, RCM, VCCI, BSMI, UL, CB, RoHS2

ge-rj45-wan-ports

2

ge-rj45-internal-ports

7

ge-rj45-poe-ports

ge-rj45-dmz-ports

1

wireless-interface

usb-ports

1

console-rj45

1

firewall-throughput

3 / 3 / 3 Gbps

firewall-latency

3 μs

concurrent-sessions

1.3 M

new-sessions-sec

30,000

firewall-policies

5,000