موجود در انبار

FortiSwitch 424D-FPOE

مجموع رابط‌های شبکه :

  • 24xGE RJ45 and 2x10GE SFP ports (Note: SFP ports are compatible with 1 GE SFP)

فرم فکتور:

  • 1RU Rack Mount

توان PoE:

  • 370W

توضیحات

FortiSwitch 424D-FPOE

مجموع رابط‌های شبکه :

  • 24xGE RJ45 and 2x10GE SFP ports (Note: SFP ports are compatible with 1 GE SFP)

فرم فکتور:

  • 1RU Rack Mount

ظرفیت سوئیچینگ :

  • 88Gbps

تأخیر شبکه:

  • <1µs

توان PoE:

  • 370W

توضیحات تکمیلی

total-network-interfaces

24xGE RJ45 and 2x10GE SFP ports (Note: SFP ports are compatible with 1 GE SFP)

dedicated-mng-10-100

1

rj-45-port

1

form-factor

1RU Rack Mount

poe-ports

24(802.3af/at)

poe-power

370W

time-between-failures

>10 years

swt-capacity

88Gbps

packets-per-second

131Mpps

mac-address-storage

16K

vlans-supported

4K

network-latency

<1µs

packet-buffers

1.5MB

dram

1GB DDR3

flash-memory

128MB

dimensions

44x310x440mm

weight

10.64lbs(4.83kg)

power-required

100–240V AC, 50/60Hz

power-supplies

AC Built in

redundant-power

Optional FRPS-740

power-cnsp-ave-max

397W/403W

heat-dissipation

100BTU/h

operating-temperature

32–122°F(0–50°C)

storage-temperature

'-4–158°F(-20–70°C)

humidity

10–90%non-condensing

air-flow-direction

side-to-back

certification

FCC, CE, RCM, VCCI, BSMI, UL, CB, RoHS2

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “FortiSwitch 424D-FPOE”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات فروشنده

  • آدرس:
  • 3.00 امتیاز از 1 دیدگاه

Quick Comparison

SettingsFortiSwitch 424D-FPOE removeFortiSwitch 108E-POE removeفورتی گیت (FG-2600F) 2600F removeFortinet FN-TRAN-LX Transceiver Module removeFortinet FortiGate AC Power Supply SP-FG300E-PS removeپاور AC فورتی نت SP-FXX1000D-PS remove
ImageFortiSwitch 424D-FPOEFortiSwitch 108E-POE815098-b21پاور فایروال فورتی نت SP-FXX1000D-PS
SKU
Rating
Price 95,000 تومان3,200,000 تومان20,000,000 تومان17,000,000 تومان
Stock
Availability
Add to cart

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

Descriptionمجموع رابط‌های شبکه :
  • 24xGE RJ45 and 2x10GE SFP ports (Note: SFP ports are compatible with 1 GE SFP)
فرم فکتور:
  • 1RU Rack Mount
توان PoE:
  • 370W

مجموع رابطهای شبکه :

  • 8xGE RJ45 and 2xGE SFP
فرم فکتور:
  • 1RU Rack Mount
توان PoE:
  • 65W

ماژول‌های Fortinet برای کار با تچهیزات Fortinet به صورت هدفمند ساخته و آزمایش شده‌اند تا اطمینان حاصل شود که شبکه شما به همان اندازه پایدار است و تا حد امکان قوی است و انتخاب ماژول سازگار برای کسب و کار شما را بر اساس حدس و گمان از بین ببرد.

 
نوع پاور :
  • AC Power
ولتاژ ورودی:
  • 100-240 ولت
این پاور برای استفاده در فایروال‌های فورتی نت FG-900D، FG-1000D، FXX-1000D و FXX-100 طراحی شده است. حداکثر جریان الکتریکی:
  • 5 آمپر
ContentFortiSwitch 424D-FPOE مجموع رابط‌های شبکه :
  • 24xGE RJ45 and 2x10GE SFP ports (Note: SFP ports are compatible with 1 GE SFP)
فرم فکتور:
  • 1RU Rack Mount
ظرفیت سوئیچینگ :
  • 88Gbps
تأخیر شبکه:
  • <1µs
توان PoE:
  • 370W
FortiSwitch 108E-POE

مجموع رابطهای شبکه :

  • 8xGE RJ45 and 2xGE SFP
فرم فکتور:
  • 1RU Rack Mount
ظرفیت سوئیچینگ :
  • 20Gbps
تأخیر شبکه:
  • 4µs
توان PoE:
  • 65W
FG-2600F

فورتی گیت (Fortigate 2600F (FG-2600F

Interfaces and Modules

16 Hardware Accelerated 10GE/ GE RJ45 Ports
16 Hardware Accelerated 25GE SFP28/ 10GE SFP+ / GE SFP Slots
4 Hardware Accelerated 100GE QSFP28/ 40 GE QSFP+  Slots
2 Hardware Accelerated 10GE SFP+/ GE SFP HA Slots
2 GE RJ45 Management Ports
1 USB 3.0Port
1 Console Port (RJ45)
0 Onboard Storage
2×SFP+(SR 10GE) Included Transceivers

System Performance — Enterprise Traffic Mix

24Gbps IPS Throughput 
19Gbps NGFW Throughput
17Gbps Threat Protection Throughput

System Performance and Capacity

198/196/120Gbps IPv4 Firewall Throughput

(1518 / 512 / 64byte, UDP)

198/196/120Gbps IPv6 Firewall Throughput

(1518 / 512 / 64byte, UDP)

3.41μs Firewall Latency (64byte, UDP)
180Mpps Firewall Throughput (Packet per Second)
24Million/40Million Concurrent Sessions (TCP)
1Million/2Million New Sessions/Second (TCP)
100,000 Firewall Policies
55Gbps IPsec VPN Throughput (512byte) 
20,000 Gateway-to-Gateway IPsec VPN Tunnels
100,000 Client-to-Gateway IPsec VPN Tunnels
16Gbps SSL-VPN Throughput
30,000 Concurrent SSL-VPN Users (Recommended Maximum, Tunnel Mode)
20Gbps SSL Inspection Throughput (IPS, avg. HTTPS) 
16,000 SSL Inspection CPS (IPS, avg. HTTPS) 
2.7Million SSL Inspection Concurrent Session (IPS, avg. HTTPS) 
64Gbps Application Control Throughput (HTTP 64K) 
62.5Gbps CAPWAP Throughput (HTTP 64K)
10/500 Virtual Domains (Default / Maximum)
196 Maximum Number of FortiSwitches Supported
4,096/2,048 Maximum Number of FortiAPs (Total / Tunnel)
20,000 Maximum Number of FortiTokens
20,000 Maximum Number of Registered FortiClients
Active, Active-Active, Passive, Clustering High Availability Configurations

Dimensions and Power

3.5x17.25x21.1 Height x Width x Length (inches)
88.4x438x536 Height x Width x Length (mm)
30.6lbs(13.9kg) Weight
Rack Mount, 2RU Form Factor
100–240V AC, 47/63Hz AC Power Supply
416W/510W Power Consumption (Average/ Maximum)
6A Current (Maximum)
1,740BTU/h Heat Dissipation
Yes, Hot Swappable Redundant Power Supplies

Operating Environment and Certifications

32–104°F(0–40°C) Operating Temperature
-31–158°F(-35–70°C) Storage Temperature
10–90%non-condensing Humidity
71.72dBA Noise Level
Side and Front to Back Forced Airflow
Up to 7,400ft (2,250m) Operating Altitude
FCC Part 15 Class A, CE, RCM, VCCI, UL/cUL, CB Compliance

ICSA Labs: Firewall, IPsec,

IPS, Antivirus, SSL-VPN; USGv6/IPv6
Certifications
 
       

مشکلات رایج اتصال در شبکه‌های سازمان‌ها و مراکز داده اغلب به کیفیت پایین و ماژول های فرستنده گیرنده ناسازگار، نسبت به یک خطا در تجهیزات شبکه خودشان بر می‌گردد. ماژول‌های Fortinet برای کار با تچهیزات Fortinet به صورت هدفمند ساخته و آزمایش شده‌اند تا اطمینان حاصل شود که شبکه شما به همان اندازه پایدار است و تا حد امکان قوی است و انتخاب ماژول سازگار برای کسب و کار شما را بر اساس حدس و گمان از بین ببرد.

ویژگی‌های ماژول‌های فورتی‌نت:

  • پشتیبانی از رابط‌های مختلف از جمله: SFP،SFP+، DAC و استانداردهای جدیدتر سرعت بالا از جمله SFP28،QSFP+، CFP2، و QSFP28.
  • تست شده برای کار با تمامی تجهیزات فورتی‌نت و سازگاری کامل با آن‌ها
  • حذف مشکلات اتصال به شبکه‌هایی با حداکثر زمان کاری با استفاده از ماژول‌های با کیفیت طراحی شده برای کار با تجهیزات فورتی‌نت
  • ارائه ماژول‌های با کیفیت با صرف حداقل هزینه
   
HARDWARE FN-TRAN-LX
Protocol Standard 1000Base-LX
IEEE Standard 802.3z
Module Type SFP
Data Link Rate for Ethernet 1.25Gbps
Transmission Range 10km
Media SM
Wavelength (nm) 1310
Connector Type Duplex LC
Power Dissipation <830mW
Operating Temperature Range -40–85°C
Hot Plug Yes
Serial ID PROM Yes
Digital Monitoring Yes
Auto Negotiation Yes
Link Status Yes

  این پاور برای استفاده در فایروال فورتی‌گیت 300E/301E و 500E/501E طراحی شده است. نوع اتصال:
  • plug-in
نوع پاور :
  • AC Power
ولتاژ ورودی:
  • 100-240 ولت
فرکانس موردنیاز:
  • 50-60هرتز

SP-FG300E-PS Specification

General

Device Type

Power supply - plug-in module

Power Device

Input Voltage

AC 100-240V

Frequency Required

50 - 60Hz

Compatibility Information

Designed For

Fortinet FortiGate 300E/301E and FG-500E/501E

  پاور فایروال فورتی نت SP-FXX1000D-PS                     این پاور برای استفاده در فایروال‌های فورتی نت FG-900D، FG-1000D، FXX-1000D و FXX-100 طراحی شده است. حداکثر جریان الکتریکی:
  • 5 آمپر
ولتاژ ورودی:
  • 100-240 ولت
فرکانس موردنیاز:
  • 50-60هرتز
SP-FXX1000D-PS

 SP-FXX1000D-PS Specification

General

Device Type

Power supply - hot-plug / redundant - plug-in module

Power Device

Input Voltage

AC 100-240V

Frequency Required

50-60Hz

Compatibility Information

Designed For

Fortinet Firewall FG-900D، FG-1000D، FXX-1000D , FXX-100

Weight
Dimensionsنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلوم
Additional information
total-network-interfaces

24xGE RJ45 and 2x10GE SFP ports (Note: SFP ports are compatible with 1 GE SFP)

dedicated-mng-10-100

1

rj-45-port

1

form-factor

1RU Rack Mount

poe-ports

24(802.3af/at)

poe-power

370W

time-between-failures

>10 years

swt-capacity

88Gbps

packets-per-second

131Mpps

mac-address-storage

16K

vlans-supported

4K

network-latency

<1µs

packet-buffers

1.5MB

dram

1GB DDR3

flash-memory

128MB

dimensions

44x310x440mm

weight

10.64lbs(4.83kg)

power-required

100–240V AC, 50/60Hz

power-supplies

AC Built in

redundant-power

Optional FRPS-740

power-cnsp-ave-max

397W/403W

heat-dissipation

100BTU/h

operating-temperature

32–122°F(0–50°C)

storage-temperature

'-4–158°F(-20–70°C)

humidity

10–90%non-condensing

air-flow-direction

side-to-back

certification

FCC, CE, RCM, VCCI, BSMI, UL, CB, RoHS2

total-network-interfaces

8xGE RJ45 and 2xGE SFP

dedicated-mng-10-100

0

rj-45-port

1

form-factor

1RU Rack Mount

poe-ports

4(802.3af/at)

poe-power

65W

time-between-failures

>10 years

swt-capacity

20Gbps

packets-per-second

30Mpps

mac-address-storage

8K

network-latency

4µs

vlans-supported

4K

air-flow-direction

side-to-back

packet-buffers

512KB

dram

256MB DDR3

flash-memory

32MB

dimensions

44x209x330mm

weight

4.3lbs(1.95kg)

power-required

100–240V AC, 50/60Hz

power-supplies

AC Built in

redundant-power

__

power-cnsp-ave-max

70.19W/71.10W

heat-dissipation

17.7BTU/h

operating-temperature

32-113°F(0–45°C)

storage-temperature

'-40–158°F(-40–70°C)

humidity

10–90%non-condensing

certification

FCC, CE, RCM, VCCI, BSMI, UL, CB, RoHS2

Protocol Standard

1000Base-LX

IEEE Standard

802.3z

Module Type

SFP

Transmission Range

10km

Media

SM

Wavelength (nm)

1310

Connector Type

Duplex LC

Power Dissipation

<830mW

Operating Temperature Range

-40–85°C

Device Type

Power supply – plug-in module

Input Voltage

AC 100-240V

Frequency Required

50 – 60Hz

Designed For

Fortinet FortiGate 300E/301E and FG-500E/501E

Device Type

Power supply – hot-plug / redundant – plug-in module

Input Voltage

AC 100-240V

Frequency Required

50-60Hz

Designed For

Fortinet Firewall FG-900D، FG-1000D، FXX-1000D , FXX-100