موجود در انبار

FortiSwitch 524D-FPOE

ظرفیت سوئیچینگ :

  • 288Gbps

تأخیر شبکه:

  • <2µs

توان PoE:

  • 400W

توضیحات

FortiSwitch 524D-FPOE

مجموع رابط‌های شبکه :

  •  24GE/RJ45 ports, 4x10GE SFP ports and 2x40GE QSFP (Note: SFP are compatible with 1G SFP)

فرم فکتور:

  • 1RU Rack Mount

ظرفیت سوئیچینگ :

  • 288Gbps

تأخیر شبکه:

  • <2µs

توان PoE:

  • 400W

توضیحات تکمیلی

total-network-interfaces

24GE/RJ45 ports, 4x10GE SFP ports and 2x40GE QSFP (Note: SFP are compatible with 1G SFP)

Dedicated Management 10/100/1000Ports

1

rj-45-port

1

form-factor

1RU Rack Mount

poe-ports

24(802.3af/at)

poe-power

400W

time-between-failures

>10 years

swt-capacity

288Gbps

packets-per-second

428Mpps

mac-address-storage

96K

network-latency

<2µs

vlans-supported

4K

packet-buffers

4MB

dram

2GB DDR3

flash-memory

128MB

dimensions

44x350x439(mm)

weight

15.74lbs(7.14kg)

power-required

100–240V AC, 50/60Hz

power-supplies

600W AC PSU

redundant-power

Optional FS-PSU-600(for 600W for additional PoE)

power-cnsp-ave-max

570W/579W (full PoE load)

heat-dissipation

296BTU/h (full PoE loading)

operating-temperature

32-113°F(0–45°C)

storage-temperature

'-40–158°F(-40–70°C)

humidity

5–95% non-condensing

air-flow-direction

Front to back

certification

FCC, CE, RCM, VCCI, BSMI, UL, CB, RoHS2

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “FortiSwitch 524D-FPOE”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات فروشنده

  • آدرس:
  • 3.00 امتیاز از 1 دیدگاه

Quick Comparison

SettingsFortiSwitch 524D-FPOE removeFortinet FortiGate 100E removeFortinet FN-TRAN-SX Transceiver Module removeFortiSwitch 108E-POE removeفورتی‌گیت 60E (FG-60E) removeFortinet FortiGate AC Power Supply SP-FG300E-PS remove
ImageFortiSwitch 524D-FPOEFG-100EFortiSwitch 108E-POE
SKU
Rating
Price24,000,000 تومان2,300,000 تومان 7,500,000 تومان20,000,000 تومان
Stock
Availability
Add to cart

اطلاعات بیشتر

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

اطلاعات بیشتر

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

Descriptionظرفیت سوئیچینگ :
  • 288Gbps
تأخیر شبکه:
  • <2µs
توان PoE:
  • 400W
  • 7.4 گیگابایت Throughput (میزان داده ای که به صورت واقعی در بستر شبکه رد و بدل می شود)
  • 3 میلی ثانیه تاخیر در بستر شبکه
  • قالیت پاسخگویی به 2 میلیون Session در ثانیه

چه شبکه شما به 100GE پرسرعت نیاز دارد در داخل مرکز داده یا دوربرد  1GE برای اتصال داده‌هادر مراکز شهرهای مختلف، Fortinet یک ماژول مناسب برای رفع نیازهای شما دارد.

مجموع رابطهای شبکه :

  • 8xGE RJ45 and 2xGE SFP
فرم فکتور:
  • 1RU Rack Mount
توان PoE:
  • 65W
تخفیف ویژه فایروال فورتی‌نت فورتی‌گیت 60E (FG-60E)نوع پاور :
  • AC Power
ولتاژ ورودی:
  • 100-240 ولت
ContentFortiSwitch 524D-FPOE

مجموع رابط‌های شبکه :

  •  24GE/RJ45 ports, 4x10GE SFP ports and 2x40GE QSFP (Note: SFP are compatible with 1G SFP)
فرم فکتور:
  • 1RU Rack Mount
ظرفیت سوئیچینگ :
  • 288Gbps
تأخیر شبکه:
  • <2µs
توان PoE:
  • 400W
   

مشخصات تجهیز Fortigate 100E:

دارای7.4 گیگابایت Throughput (میزان داده ای که به صورت واقعی در بستر شبکه رد و بدل می شود)می باشد. 3 میلی ثانیه تاخیر در بستر شبکه. قالیت پاسخگویی به 2 میلیون Session در ثانیه میاشد. قابلیت پذیرش و هندل30000 Session جدید بر ثانیه. قابلیت تعریف 10000 پالیسی. قابلیت گذردهی 4 گیگابایت ترافیک وی پی ان IPsec بر ثانیه. قابلیت پشتیبانی از IPsec site-to-site تا 2000 تانل. قابلیت پشتیبانی از IPsec client to site تا 10000 تانل. قابلیت گذردهی تا 250مگابایت ترافیک وی پی ان SSL بر ثانیه. قابلیت گذردهی ترافیک کاربرانی که از طریق VPN SSL اتصال برقرار کرده اند تا 300 کاربر بر ثانیه در یک زمان. قابلیت بررسی ترافیک تا 1.9 گیگابیت بر ثانیه به منظور کشف ترافیک مخرب. قابلیت بررسی ترافیک SSL تا 190 مگابیت بر ثانیه به منظور کشف ترافیک مخرب. قابلیت کنترل ترافیک Application ها تا 1 گیگابایت.. قابلیت رفتار سنجی ترافیک تا 360 مگابیت بر ثانیه. قالیت جلوگیری از تهدیدات تا 250 مگابیت بر ثانیه. قابلیت ارتباط با تجهیز FortiAP تا 64 دستگاه. قالیت ارتباط با تجهیز FortiSwitches تا 24 دستگاه. قابلیت پشتیبانی از FortiTokens تا 1000 دستگاه. قابلیت پشتیبانی از FortiClient رجیستر شده تا 600 عدد. قابلیت پشتیبانی از VDOM تا 10 عدد. دارای 20پورت گیگ Rj45 و 2 shared port Pairs. دارای 480 گیگابیت هارد. دارای منبع تغذیه Ext RPS single AC PS. قابلیت قرار گیری در رک(یک یونیت). دارای پورت POE و دارای پورت های بالا. FG-100E

 

فورتی گیت (Fortigate 100E (FG-100E

FortiGate 100E

Hardware Specifications

GE RJ45 WAN Ports 2
GE RJ45 Ports 14
GE RJ45 or SFP Shared Ports 2
GE RJ45 Management/HA/DMZ Ports 1/2/1
GE RJ45 PoE Ports -
USB Ports 1
Console (RJ45) 1
Internal Storage -

System Performance — Enterprise Traffic Mix

IPS Throughput 500Mbps
NGFW Throughput 360Mbps
Threat Protection Throughput 250Mbps

System Performance

Firewall Throughput (1518/512/64byte UDP packets) 7.4/7.4/4.4Gbps
Firewall Latency (64byte UDP packets) 3μs
Firewall Throughput (Packets Per Second) 6.6Mpps
Concurrent Sessions (TCP) 2Million
New Sessions/Second (TCP) 30,000
Firewall Policies 10,000
IPsec VPN Throughput (512byte packets) 4Gbps
Gateway-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 2,000
Client-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 10,000
SSL-VPN Throughput 250Mbps
Concurrent SSL-VPN Users (Recommended Maximum, Tunnel Mode) 500
SSL Inspection Throughput (IPS, avg. HTTPS) 130Mbps
SSL Inspection CPS (IPS, avg. HTTPS) 130
SSL Inspection Concurrent Session (IPS, avg. HTTPS) 125,000
Application Control Throughput (HTTP 64K) 1Gbps
CAPWAP Throughput (1444 byte, UDP) 1.5Gbps
Virtual Domains (Default / Maximum) 10/10
Maximum Number of FortiSwitches Supported 32
Maximum Number of FortiAPs (Total / Tunnel Mode) 64/32
Maximum Number of FortiTokens 5,000
High Availability Configurations Active/Active, Active/Passive, Clustering

Dimensions

Height xWidth x Length (inches) 1.75x17x10
Height x Width x Length (mm) 44.45x432x254
Weight 7.28lbs(3.3kg)
Form Factor Rack Mount, 1RU

Operating Environment and Certifications

Power Required 100–240V AC, 50–60Hz
Maximum Current 100V  / 0.52A, 240V / 0.22A
Power Consumption (Average / Maximum) 23.0W/28.6W; 51.9 VA
Heat Dissipation 97.6BTU/hr
Operating Temperature 32–104°F(0–40°C)
Storage Temperature -31–158°F(-35–70°C)
Humidity 10–90%non-condensing
Operating Altitude Up to 7,400ft (2,250m)
Compliance FCC, ICES, CE, RCM, VCCI, BSMI, UL/cUL, CB
Certifications ICSA Labs: Firewall, IPsec, IPS, Antivirus, SSL-VPN; IPv6

پشتیبانی از فرم‌فکتورهای متنوع، انواع رسانه‌ها و توان عملیاتی، ماژول‌های Fortinet گزینه‌های اتصال را برای تعداد زیادی از معماری‌های مختلف شبکه و استقرار سناریوهای بسیاری، فراهم می‌کنند. چه شبکه شما به 100GE پرسرعت نیاز دارد در داخل مرکز داده یا دوربرد  1GE برای اتصال داده‌هادر مراکز شهرهای مختلف، Fortinet یک ماژول مناسب برای رفع نیازهای شما دارد.

ویژگی‌های ماژول‌های فورتی‌نت:

  • پشتیبانی از رابط‌های مختلف از جمله: SFP،SFP+، DAC و استانداردهای جدیدتر سرعت بالا از جمله SFP28،QSFP+، CFP2، و QSFP28.
  • تست شده برای کار با تمامی تجهیزات فورتی‌نت و سازگاری کامل با آن‌ها
  • حذف مشکلات اتصال به شبکه‌هایی با حداکثر زمان کاری با استفاده از ماژول‌های با کیفیت طراحی شده برای کار با تجهیزات فورتی‌نت
  • ارائه ماژول‌های با کیفیت با صرف حداقل هزینه
 
HARDWARE FN-TRAN-SX
Protocol Standard 1000Base-SX
IEEE Standard 802.3z
Module Type SFP
Data Link Rate for Ethernet 1.25Gbps
Transmission Range 220m / 500m
Media MM
Wavelength (nm) 1310
Connector Type Duplex LC
Power Dissipation <800mW
Operating Temperature Range 0–70°C
Hot Plug Yes
Serial ID PROM Yes
Digital Monitoring Yes
Auto Negotiation Yes
Link Status Yes

FortiSwitch 108E-POE

مجموع رابطهای شبکه :

  • 8xGE RJ45 and 2xGE SFP
فرم فکتور:
  • 1RU Rack Mount
ظرفیت سوئیچینگ :
  • 20Gbps
تأخیر شبکه:
  • 4µs
توان PoE:
  • 65W
تخفیف ویژه فایروال فورتی‌نت فورتی‌گیت 60E (FG-60E) FG-60E

مشخصات فنی فایروال فورتی نت FortiGate FG-60E :

FortiGate 60E

Hardware Specifications

GE RJ45 WAN / DMZ Ports 2/1
GE RJ45 Internal Ports 7
GE RJ45 PoE/+ Ports -
Wireless Interface -
USB Ports 1
Console (RJ45) 1
Internal Storage -

System Performance — Enterprise Traffic Mix

IPS Throughput 400Mbps
NGFW Throughput 250Mbps
Threat Protection Throughput 200Mbps

System Performance

Firewall Throughput (1518/512/64byte UDP packets) 3/3/3Gbps
Firewall Latency (64byte UDP packets) 3μs
Firewall Throughput (Packets Per Second) 4.5Mpps
Concurrent Sessions (TCP) 1.3Million
New Sessions/Second (TCP) 30,000
Firewall Policies 5,000
IPsec VPN Throughput (512byte packets) 2Gbps
Gateway-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 200
Client-to-Gateway IPsec VPN Tunnels 500
SSL-VPN Throughput 150Mbps
Concurrent SSL-VPN Users (Recommended Maximum, Tunnel Mode) 200
SSL Inspection Throughput 135Mbps
SSL Inspection CPS (IPS, avg. HTTPS) 135
SSL Inspection Concurrent Session (IPS, avg. HTTPS) 75,000
Application Control Throughput (HTTP 64K) 650Mbps
CAPWAP Throughput (HTTP 64K) 890Mbps
Virtual Domains (Default / Maximum) 10/10
Maximum Number of FortiSwitches Supported 16
Maximum Number of FortiAPs (Total / Tunnel Mode) 30/10
Maximum Number of FortiTokens 500
High Availability Configurations Active/Active, Active/Passive, Clustering

Dimensions

Height xWidth x Length (inches) 1.5x8.5x6.3
Height x Width x Length (mm) 38x216x160
Weight 2.2lbs(1.0kg)
Form Factor Desktop

Operating Environment and Certifications

Power Required Powered by External DC Power Adapter, 100–240V AC, 50–60 Hz
Maximum Current 115V AC / 0.7A, 230V AC / 0.48A
Power Consumption (Average / Maximum) 11.5W/14W
Heat Dissipation 48 BTU/hr
Operating Temperature 32–104°F(0–40°C)
Storage Temperature -31–158°F(-35–70°C)
Humidity 10–90%non-condensing
Noise Level Fanless 0 dBA
Operating Altitude Up to 7,400ft (2,250m)
Compliance FCC, ICES, CE, RCM, VCCI, BSMI, UL/cUL, CB
Certifications ICSA Labs: Firewall, IPsec, IPS, Antivirus, SSL-VPN
 
 
  این پاور برای استفاده در فایروال فورتی‌گیت 300E/301E و 500E/501E طراحی شده است. نوع اتصال:
  • plug-in
نوع پاور :
  • AC Power
ولتاژ ورودی:
  • 100-240 ولت
فرکانس موردنیاز:
  • 50-60هرتز

SP-FG300E-PS Specification

General

Device Type

Power supply - plug-in module

Power Device

Input Voltage

AC 100-240V

Frequency Required

50 - 60Hz

Compatibility Information

Designed For

Fortinet FortiGate 300E/301E and FG-500E/501E

Weight
Dimensionsنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلوم
Additional information
total-network-interfaces

24GE/RJ45 ports, 4x10GE SFP ports and 2x40GE QSFP (Note: SFP are compatible with 1G SFP)

Dedicated Management 10/100/1000Ports

1

rj-45-port

1

form-factor

1RU Rack Mount

poe-ports

24(802.3af/at)

poe-power

400W

time-between-failures

>10 years

swt-capacity

288Gbps

packets-per-second

428Mpps

mac-address-storage

96K

network-latency

<2µs

vlans-supported

4K

packet-buffers

4MB

dram

2GB DDR3

flash-memory

128MB

dimensions

44x350x439(mm)

weight

15.74lbs(7.14kg)

power-required

100–240V AC, 50/60Hz

power-supplies

600W AC PSU

redundant-power

Optional FS-PSU-600(for 600W for additional PoE)

power-cnsp-ave-max

570W/579W (full PoE load)

heat-dissipation

296BTU/h (full PoE loading)

operating-temperature

32-113°F(0–45°C)

storage-temperature

'-40–158°F(-40–70°C)

humidity

5–95% non-condensing

air-flow-direction

Front to back

certification

FCC, CE, RCM, VCCI, BSMI, UL, CB, RoHS2

ge-rj45-wan-ports

14

ge-rj45-management

1/1

ge-rj45-poe-ports

usb-ports

1

console-port

1

internal-storage

included-transceivers

0

firewall-throughput

7.4 / 7.4 / 4.4 Gbps

firewall-latency

3 μs

concurrent-sessions

2 M

new-sessions-sec

30,000

firewall-policies

10,000

ipsec-vpn-throughput

4 Gbps

gate-to-gate-ipsec-vpn

2.000

client-to-gateway-ipsec-vpn

5.000

ssl-vpn-throughput

250 Mbps

concurrent-ssl-vpn-users

300

ips-throughput

1.9 Gbps / 500 Mbps

ssl-inspection-throughput

350 Mbps

ngfw-throughput

360 Mbps

threat-protection-throuput

250 Mbps

capwap-throughput

1.5 Gbps

virtual-domains

10 / 10

maximum-number-of-fortiaps

64 / 32

max-number-of-fortitoken

1,000

maxi-number-of-forticlients

600

high-availability-config

Active / Active, Active / Passive, Clustering

Protocol Standard

1000Base-SX

IEEE Standard

802.3z

Module Type

SFP

Transmission Range

220m / 500m

Media

MM

Wavelength (nm)

1310

Connector Type

Duplex LC

Power Dissipation

<800mW

Operating Temperature Range

0–70°C

total-network-interfaces

8xGE RJ45 and 2xGE SFP

dedicated-mng-10-100

0

rj-45-port

1

form-factor

1RU Rack Mount

poe-ports

4(802.3af/at)

poe-power

65W

time-between-failures

>10 years

swt-capacity

20Gbps

packets-per-second

30Mpps

mac-address-storage

8K

network-latency

4µs

vlans-supported

4K

air-flow-direction

side-to-back

packet-buffers

512KB

dram

256MB DDR3

flash-memory

32MB

dimensions

44x209x330mm

weight

4.3lbs(1.95kg)

power-required

100–240V AC, 50/60Hz

power-supplies

AC Built in

redundant-power

__

power-cnsp-ave-max

70.19W/71.10W

heat-dissipation

17.7BTU/h

operating-temperature

32-113°F(0–45°C)

storage-temperature

'-40–158°F(-40–70°C)

humidity

10–90%non-condensing

certification

FCC, CE, RCM, VCCI, BSMI, UL, CB, RoHS2

ge-rj45-wan-ports

2

ge-rj45-internal-ports

7

ge-rj45-poe-ports

ge-rj45-dmz-ports

1

wireless-interface

usb-ports

1

console-rj45

1

firewall-throughput

3 / 3 / 3 Gbps

firewall-latency

3 μs

concurrent-sessions

1.3 M

new-sessions-sec

30,000

firewall-policies

5,000

Device Type

Power supply – plug-in module

Input Voltage

AC 100-240V

Frequency Required

50 – 60Hz

Designed For

Fortinet FortiGate 300E/301E and FG-500E/501E