موجود در انبار

HPE FlexFabric 10Gb 2-port FLR-SFP+ 57810S Adapter 700751-B21

کارت شبکه سرور اچ پی FlexFabric 10Gb 2-port FLR-SFP+ 57810S Adapter 700751-B21

2,000,000 تومان

این کارت شبکه سرور اچ پی با سرورها و ذخیره‌سازهای زیر سازگار است: 

Proliant DL Series: DL360 G10 (Gen10) DL360p G8 G9 (Gen8 Gen9) DL380 G10 (Gen10) DL380p G8 G9 (Gen8 Gen9) DL385p G8 G9 (Gen8 Gen9) DL560 G8 G9 (Gen8 Gen9) DL560 G10 (Gen10) DL580 G10 (Gen10)
Proliant SL Series: SL250s G8 G9 (Gen8 Gen9) SL270s G8 G9 (Gen8 Gen9)

توضیحات

آداپتور HP FlexFabric 10Gb 2-port 534FLR-SFP  با استفاده از فرم‌فکتور نوآورانه ابتکاری HP FlexibleLOM برای ارائه درگاه‌های دوتایی در پیکربندی آداپتور SFP که شامل قابلیت ورودی و خروجی ذخیره‌سازی است‌، باعث افزایش توان سرور نسل 8 HP ProLiant DL و SL می‌شود و آن را به یک آداپتور شبکه همگرا کامل تبدیل می‌کند. این راهکار انتخابی برای محیط‌های محاسباتی با فشار زیاد است.

مدل:

  • 534FLR

تعداد پورت:

  • Two Ports RJ-45

سرعت انتقال:

  • 10GB/s

این کارت شبکه سرور اچ پی با سرورها و ذخیره‌سازهای زیر سازگار است: 

Proliant DL Series: DL360 G10 (Gen10) DL360p G8 G9 (Gen8 Gen9) DL380 G10 (Gen10) DL380p G8 G9 (Gen8 Gen9) DL385p G8 G9 (Gen8 Gen9) DL560 G8 G9 (Gen8 Gen9) DL560 G10 (Gen10) DL580 G10 (Gen10)
Proliant SL Series: SL250s G8 G9 (Gen8 Gen9) SL270s G8 G9 (Gen8 Gen9)

 

700751-B21 Option Part Number
701531-001 Spare Part Number
Server Adapter Category
FlexFabric Adapter Sub-Category
534FLR Generation
Broadcom BCM57810S Network Controller
PCI Express 2.0 x 8 Host Interface
Plug-In Card Form Factor
2 Ports
10GB/s Data Transfer Rate
Wired Connectivity Technology

 

توضیحات تکمیلی

Part Number

700751-B21

Category

Server Adapter

Sub-Category

FlexFabric Adapter

Generation

534FLR

Host Interface

PCI Express 2.0 x 8

Ports

2

Data Transfer Rate

10GB/s

Connectivity Technology

Wired

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “HPE FlexFabric 10Gb 2-port FLR-SFP+ 57810S Adapter 700751-B21”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات فروشنده

  • نام فروشگاه: فروشگاه من
  • فروشنده: فروشگاه من
  • آدرس: تهران
    تهران
    تهران
    تهران
    55555
  • هنوز امتیازی داده نشده است!

Quick Comparison

SettingsHPE FlexFabric 10Gb 2-port FLR-SFP+ 57810S Adapter 700751-B21 removeHPE MSA 2060 10GbE iSCSI LFF Storage R0Q75A removeHPE FlexNetwork X240 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Cable JD097C removeHPE MSA 2060 16GB FIBRE CHANNEL SFF STORAGE R0Q74A removeR0Q40A HPE MSA 2060 SAS 12G 2U 24-disk SFF Drive Enclosure removeHPE StoreFabric SN1610Q R2E09A 32Gb Dual Port Fibre Channel HBA remove
ImageR0Q40A
SKU
Rating
Price2,000,000 تومان
Stock
Availability
Add to cart

افزودن به سبد خرید

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

Descriptionاین کارت شبکه سرور اچ پی با سرورها و ذخیره‌سازهای زیر سازگار است: 

Proliant DL Series: DL360 G10 (Gen10) DL360p G8 G9 (Gen8 Gen9) DL380 G10 (Gen10) DL380p G8 G9 (Gen8 Gen9) DL385p G8 G9 (Gen8 Gen9) DL560 G8 G9 (Gen8 Gen9) DL560 G10 (Gen10) DL580 G10 (Gen10) Proliant SL Series: SL250s G8 G9 (Gen8 Gen9) SL270s G8 G9 (Gen8 Gen9)

طول کابل: 
  • 3 متر
نوع کانکتور: 
  • +SFP+ to SFP
این کارت شبکه فیبر نوری (HBA) با سرورها و دستگاه‌های زیر سازگار است: 

HPE Apollo 4200 Gen10, 4510 Gen10

HPE ProLiant DL Series: DL325 Gen10 Plus, DL345 Gen10 Plus, DL365 Gen10 Plus, DL380 Gen10 48TB Server for Cohesity DataPlatform, DL380 Gen10 96TB Server for Cohesity DataPlatform, DL385 Gen10 Plus

HPE ProLiant XL Series: XL190r Gen10, XL270d Gen10, XL290n Gen10 Plus, XL645d Gen10 Plus

Content

آداپتور HP FlexFabric 10Gb 2-port 534FLR-SFP  با استفاده از فرم‌فکتور نوآورانه ابتکاری HP FlexibleLOM برای ارائه درگاه‌های دوتایی در پیکربندی آداپتور SFP که شامل قابلیت ورودی و خروجی ذخیره‌سازی است‌، باعث افزایش توان سرور نسل 8 HP ProLiant DL و SL می‌شود و آن را به یک آداپتور شبکه همگرا کامل تبدیل می‌کند. این راهکار انتخابی برای محیط‌های محاسباتی با فشار زیاد است.

مدل:

  • 534FLR
تعداد پورت:
  • Two Ports RJ-45
سرعت انتقال:
  • 10GB/s
این کارت شبکه سرور اچ پی با سرورها و ذخیره‌سازهای زیر سازگار است: 

Proliant DL Series: DL360 G10 (Gen10) DL360p G8 G9 (Gen8 Gen9) DL380 G10 (Gen10) DL380p G8 G9 (Gen8 Gen9) DL385p G8 G9 (Gen8 Gen9) DL560 G8 G9 (Gen8 Gen9) DL560 G10 (Gen10) DL580 G10 (Gen10) Proliant SL Series: SL250s G8 G9 (Gen8 Gen9) SL270s G8 G9 (Gen8 Gen9)

 
700751-B21 Option Part Number
701531-001 Spare Part Number
Server Adapter Category
FlexFabric Adapter Sub-Category
534FLR Generation
Broadcom BCM57810S Network Controller
PCI Express 2.0 x 8 Host Interface
Plug-In Card Form Factor
2 Ports
10GB/s Data Transfer Rate
Wired Connectivity Technology
 
HPE MSA 2060 10GBE ISCSI SFF Storage PL-li

Product Name

 R0Q75A Manufacturer Part Number
SAN Storage System Product Type
Yes RAID Supported
10 Gigabit Ethernet Ethernet Technology
24 Number of Total Expansion Bays
2000 Product Family
24 Number of Hard Drives Supported
0 Number of Hard Drives Installed
24 Number of 2.5" Bays
Yes Energy Star
2U Rack Height
Rack-mountable Form Factor
12Gb/s SAS Controller Type
24 Number of Solid State Drive Supported
0 Number of Solid State Drive Installed
No Clustering Supported
3.5" Height
17.5" Width
20" Depth
2 Number of Controllers
2000 Product Series
2060 Product Model
iSCSI Protocols
طول کابل: 
  • 3 متر
نوع کانکتور: 
  • +SFP+ to SFP
Product Name
JD097C Part Number
3m Cable Length (metric)
23mm Minimum Bend Radius

 
HPE MSA 2060 16GB FIBRE CHANNEL SFF Product Name
R0Q74A Manufacturer Part Number
SAN Storage System Product Type
Yes RAID Supported
10 Gigabit Ethernet Ethernet Technology
24 Number of Total Expansion Bays
2000 Product Family
24 Number of Hard Drives Supported
0 Number of Hard Drives Installed
24 Number of 2.5" Bays
Yes Energy Star
2U Rack Height
Rack-mountable Form Factor
12Gb/s SAS Controller Type
24 Number of Solid State Drive Supported
0 Number of Solid State Drive Installed
No Clustering Supported
3.5" Height
17.5" Width
20" Depth
2 Number of Controllers
2000 Product Series
2060 Product Model
iSCSI Protocols
 

در این انلکوژر تعداد 24 درایو از نوع SFF یا همان درایو 2.5 اینچی می‌تواند جای بگیرد. این انکلوژر در فرم فکتور قابل نصب در رک با ارتفاع 2U ارائه شده است و از رابط  SAS با سرعت 12گیگابیت بر ثانیه استفاده می‌کند.

Product Name HPE MSA 2060 2U 24D SFF Drive Enclosure
Manufacturer Part Number R0Q40A
Product Type Drive Enclosure
Number of Total Expansion Bays 24
Number of 2.5" Bays 24
Drive Interface 12Gb/s SAS
Form Factor Rack-mountable
Host Interface 12Gb/s SAS
Number of Hard Drives Supported 24
Number of Hard Drives Installed 0
Rack Height 2U
Compatibility HPE MSA 2060 Storage System
 

آداپتور فیبرنوری (HBA) 32 گیگابایتی HPE SN1610Q عملکرد ورودی/خروجی و مزایای امنیتی قابل توجهی را برای تسریع پایگاه داده، میزبانی ماشین‌های مجازی بیش‌تر، پشتیبانی از فناوری‌های نوظهور مانند NVMe و کاهش هزینه کل مالکیت ارائه می‌دهد. ضمن آن‌که نتایج کسب‌وکار بهتری را در چندین صنعت ارائه می‌دهد که بر عملکرد بالا، ایمنی و اتصال ذخیره‌سازی قابل اعتماد برای زیرساخت ذخیره‌سازی آن‌ها متکی است.

این کارت شبکه فیبر نوری (HBA) با سرورها و دستگاه‌های زیر سازگار است: 

HPE Apollo 4200 Gen10, 4510 Gen10

HPE ProLiant DL Series: DL325 Gen10 Plus, DL345 Gen10 Plus, DL365 Gen10 Plus, DL380 Gen10 48TB Server for Cohesity DataPlatform, DL380 Gen10 96TB Server for Cohesity DataPlatform, DL385 Gen10 Plus

HPE ProLiant XL Series: XL190r Gen10, XL270d Gen10, XL290n Gen10 Plus, XL645d Gen10 Plus

R2E09A Part Number
Dual Number of channels
32GFC Port Speed
x64 Microsoft Windows Server 2019/2016 & HyperV
x64 RHEL 8.x, 7.x
x64 VMware ESX/ESXi 7.0,6.7, 6.5
x64 SLES 15.x, 12.x
32Gbps HBA with standard bracket, two 32 Gbps SFP+ transceiver, low-profile bracket, documentation What's Included in the Box?

6.6x0.49x2.73in

(167.64x12.44x69.34mm)

Product Dimensions (W x D x H)
Multi-mode Optic (SFP+) Media
Short wave laser with LC type connector Connector
PCIe 4.0 x8 PCIe Connector
32/16/8Gbps Auto-negotiation
Weight
Dimensionsنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلوم
Additional information
Part Number

700751-B21

Category

Server Adapter

Sub-Category

FlexFabric Adapter

Generation

534FLR

Host Interface

PCI Express 2.0 x 8

Ports

2

Data Transfer Rate

10GB/s

Connectivity Technology

Wired

Product Name

HPE MSA 2060 2U 24D SFF Drive Enclosure

Part Number

R0Q40A

Product Type

Drive Enclosure

Number of Total Expansion Bays

24

Number of 2.5" Bays

24

Drive Interface

12Gb/s SAS

Form Factor

Rack-mountable

Host Interface

12Gb/s SAS

Number of Hard Drives Supported

24

Rack Height

2U

Compatibility

HPE MSA 2060 Storage System