HP SN1000E 16Gb 2-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter QR559A

این کارت شبکه فیبر نوری (HBA) با سرورها و دستگاه‌های زیر سازگار است:

HPE Modular Smart Array 2040 SAS Dual Controller LFF Storage

HPE ProLiant DL165 G7, DL360 G7, DL360e Gen8, DL380 G7, DL380p Gen8, DL385 G7, DL385p Gen8, DL580 G7, DL585 G7, DL980 G7, SL210t Gen8 1U Node, SL390s G7 Servers

تماس بگیرید

توضیح کوتاه

این کارت شبکه فیبر نوری (HBA) با سرورها و دستگاه‌های زیر سازگار است:

HPE Modular Smart Array 2040 SAS Dual Controller LFF Storage

HPE ProLiant DL165 G7, DL360 G7, DL360e Gen8, DL380 G7, DL380p Gen8, DL385 G7, DL385p Gen8, DL580 G7, DL585 G7, DL980 G7, SL210t Gen8 1U Node, SL390s G7 Servers

 

کارت شبکه فیبر نوری 16گیگابایتی  HPE StoreFabric SN1000 برای پشتیبانی از سرورهای HPE ProLiant با اسلات ورودی/خروجی PCI-Express برای اتصال به آرایه های ذخیره سازی HPE با استفاده از پروتکلفیبر نوری 16/8/4 گیگابایتی طراحی شده اند.

این کارت شبکه فیبر نوری (HBA) با سرورها و دستگاه‌های زیر سازگار است:

HPE Modular Smart Array 2040 SAS Dual Controller LFF Storage

HPE ProLiant DL165 G7, DL360 G7, DL360e Gen8, DL380 G7, DL380p Gen8, DL385 G7, DL385p Gen8, DL580 G7, DL585 G7, DL980 G7, SL210t Gen8 1U Node, SL390s G7 Servers

QR559A Part Number
676881-001 Spare Part Number
2 Ports
16Gbps Data Transfer Rate

SFP

Internal Interfaces

Ethernet/ Network Cards

External Interfaces

Microsoft Windows 2003, Microsoft Windows 2008, VMware, Red Hat Linux, SUSE Linux, SUN Solaris

Compatible operating systems

‎13.1×9.5×2.2in

Product Dimensions (Dx W xH )
15.8lb Weight
15 – 80% (non-condensing) Humidity Range Operating
0-45°c Operating Temperature
1xPCI Express 2.0 x8 Compatible Slots
2 (total) / 0 (free) x SFP+ Expansion Slots
2 x 16Gb Fibre Channel (Short Wave) – LC multi-mode – x 2 Interfaces
Plug-in card – low profile Form Factor
PCI Express 2.0 x8 Interface (Bus) Type
Low-profile bracket, full-height bracket, 2 x 16Gb SFP+ Included Accessories
Wired Connectivity Technology
16Gb Fibre Channel (Short Wave) Data Link Protocol
Auto-negotiation Features
16Gb Fibre Channel x 2 Ports
حمل و نقل کالا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “HP SN1000E 16Gb 2-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter QR559A”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید وارد سیستم شوید تا بتوانید عکس ها را به بررسی خود اضافه کنید.

محصولات پیشنهادی