شرکت فنی مهندسی ساپرا صنعت

شرکت فنی مهندسی ساپرا صنعت

تأمین و راهبری تجهیزات امنیتی F5- Fortinet و تجهیزات ذخیره سازی HPE

021-76871880
سبد خرید ( 0 مورد)

HP StoreFabric SN1100Q 16Gb Fibre Channel (FC) Adapter Dual Port PCI-e Host Bus Adapter (HBA) P9D94A

 

HPE StoreFabric SN1000 16Gb Host Bus Adapter ذخیره‌سازی سریع‌تر و بازیابی اطلاعات مهم را هنگام استفاده از برنامه‌های ابری با پهنای باند بالا و برنامه‌های فشرده ذخیره‌سازی مانند پشتیبان‌گیری‌، معاملات پایگاه داده و رسانه‌های غنی امکان‌پذیر می‌کنند.

پورت‌ها: 

  • Dual Port

رابط‌ها:

  • 2x16GB FC (Short Wave) -LC Multi-Mode
قیمت : تماس بگیرید

P9D94A

آیا به دنبال یک راه‌حل برای پهنای باند بالا برای پاسخگویی به نیازهای افزایش مجازی‌سازی و تلفیق سرور هستید؟ آیا پیدا کردن پهنای باند کامل سرور خود که از برنامه‌های فشرده ورودی / خروجی استفاده می‌کند دشوار است؟ HPE StoreFabric SN1000 16Gb Host Bus Adapter ذخیره‌سازی سریع‌تر و بازیابی اطلاعات مهم را هنگام استفاده از برنامه‌های ابری با پهنای باند بالا و برنامه‌های فشرده ذخیره‌سازی مانند پشتیبان‌گیری‌، معاملات پایگاه داده و رسانه‌های غنی امکان‌پذیر می‌کنند.

نرخ انتقال داده:

  • 14.025GB/s

پورت‌ها: 

  • Dual Port

رابط‌ها:

  • 2x16GB FC (Short Wave) -LC Multi-Mode
P9D94A
Dual Number of channels
16Gbps Port Speed
PCI Express 3.0 to Fibre Channel Slot type supported
x64

Windows Server 2019/2016/ 2012 / 2012 R2 & HyperV

x64 RHEL 8.x, 7.x, 6.x
x64 VMware ESX/ESXi 7.0,6.7,6.5,6.0,5.5
x64 SLES 15.x,12.x, 11.x
16Gbps HBA with standard bracket, two 16 Gbps SFP+, low- profile bracket, documentation What’s Included in the Box?
32ºF to 131ºF (0ºC to 55ºC) Environmental – Operating Temperature

-4ºF to 158ºF

(-20º C to 70º C)

Environmental – Storage Temperature
10%to90% RH at 40ºC (non- condensing) Environmental – Relative Humidity – Operating

6.63×0.63in.

(119x168x16mm)

Product Dimensions (W x D x H)
Multi-mode Optic (SFP+) Media
Short wave laser with LC type connector Connector
PCIe 3.0 x8 PCIe Connector
16/8/4Gbps Auto-negotiation
Shipped with both ½ height and full-height brackets Brackets

 

‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
Option Part#

P9D94A

Spare Part#

853011-001

Category

HP

Sub-Category

HBA

Generation

FibreChannel

Part Number

P9D94A

Products ID

492470

Device Type

Host Bus Adapter

Form Factor

Plug-In Card – Low Profile

Interface Type

PCI Express 3.0

Data Transfer Rate

14.025GB/s

Ports

Dual Port

Connectivity Technology

Wired

Cabling Type

Fibre Optic

Data Link Protocol

4GB FC (SW) 8GB (SW) 16GB FC (SW)

Expansion Slots

2(Total) 0(Free) X SFP+

Interfaces

2x 16GB FC (Short Wave) -LC Multi-Mode

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “HP StoreFabric SN1100Q 16Gb Fibre Channel (FC) Adapter Dual Port PCI-e Host Bus Adapter (HBA) P9D94A”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *