موجود در انبار

HPE 2.4TB SAS 12G Mission Critical 10K SFF SC 512e Multi Vendor HDD 881457-B21

هارد سرور اچ پی 2.4TB SAS 12G Mission Critical 10K SFF SC 512e Multi Vendor HDD 881457-B21

7,800,000 تومان

هاردسرور ذکر شده با دستگاه‌های زیر سازگار می‌باشد:

HPE PROLIANT DL120 GEN9 (2.5), DL120 GEN9 ENTRY (2.5), DL160 GEN9 (2.5), DL160 GEN9 BASE (2.5), DL160 GEN9 ENTRY (2.5), DL160 GEN9 PERFORMANCE (2.5), DL160 GEN9 THOUGHTSPOT SERVER (2.5), DL180 GEN9 BASE (2.5), DL180 GEN9 ENTRY (2.5), DL180 GEN9 STORAGE (2.5), DL20 GEN9 (2.5), DL20 GEN9 BASE (2.5), DL20 GEN9 ENTRY (2.5), DL20 GEN9 PERFORMANCE (2.5), DL20 GEN9 SPECIAL SERVER (2.5), ML110 GEN9 (2.5), ML110 GEN9 BASE (2.5), ML110 GEN9 ENTRY (2.5), ML150 GEN9 (2.5), ML150 GEN9 BASE (2.5), ML150 GEN9 ENTRY (2.5), ML150 GEN9 PERFORMANCE (2.5), ML30 GEN9 (2.5), ML30 GEN9 BASE (2.5), ML30 GEN9 PERFORMANCE (2.5)

 

توضیحات

هارد  SAS سرور HP دارای ظرفیت 2.4TB، سرعت چرخش 10K)10000 rpm) و 2.5 اینچی می‌باشد.

هاردسرور ذکر شده با دستگاه‌های زیر سازگار می‌باشد:

HPE PROLIANT DL120 GEN9 (2.5), DL120 GEN9 ENTRY (2.5), DL160 GEN9 (2.5), DL160 GEN9 BASE (2.5), DL160 GEN9 ENTRY (2.5), DL160 GEN9 PERFORMANCE (2.5), DL160 GEN9 THOUGHTSPOT SERVER (2.5), DL180 GEN9 BASE (2.5), DL180 GEN9 ENTRY (2.5), DL180 GEN9 STORAGE (2.5), DL20 GEN9 (2.5), DL20 GEN9 BASE (2.5), DL20 GEN9 ENTRY (2.5), DL20 GEN9 PERFORMANCE (2.5), DL20 GEN9 SPECIAL SERVER (2.5), ML110 GEN9 (2.5), ML110 GEN9 BASE (2.5), ML110 GEN9 ENTRY (2.5), ML150 GEN9 (2.5), ML150 GEN9 BASE (2.5), ML150 GEN9 ENTRY (2.5), ML150 GEN9 PERFORMANCE (2.5), ML30 GEN9 (2.5), ML30 GEN9 BASE (2.5), ML30 GEN9 PERFORMANCE (2.5)

 

پارت‌نامبرها: 881457-B21 Option Part 
881457-S21 SmartBuy Part
881507-001 Spare Part
876939-002 Assembly Part 
876937-002 Assembly Part
EG002400JWJNN Model
  EG002400JWJNT Model
مشخصات فنی:

  Proliant HardDrive Category
10K Sub-Category 
 2.4TB Capacity 
 Serial Attached SCSI Interface Type
       10000RPM Spindle Speed
12G Data Transfer Rate

 

توضیحات تکمیلی

option-part

881457-B21

smartbuy-part

881457-S21

spare-part

881507-001

assembly-part

876937-002, 876939-002

model

EG002400JWJNN, EG002400JWJNT

cate

Proliant HardDrive

sub

10K

capacity

2.4TB

interface-type

Serial Attached SCSI

spindle-speed

10000RPM

data-transfer-rate

12G

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “HPE 2.4TB SAS 12G Mission Critical 10K SFF SC 512e Multi Vendor HDD 881457-B21”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات فروشنده

  • نام فروشگاه: فروشگاه من
  • فروشنده: فروشگاه من
  • آدرس: تهران
    تهران
    تهران
    تهران
    55555
  • هنوز امتیازی داده نشده است!

Quick Comparison

SettingsHPE 2.4TB SAS 12G Mission Critical 10K SFF SC 512e Multi Vendor HDD 881457-B21 removeHPE FlexNetwork X240 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Cable JD097C removeHPE FlexNetwork X240 40G QSFP+ to 4x10G SFP+ 1m Direct Attach Copper Splitter Cable JG329A removeHPE MSA 2060 10GbE iSCSI LFF Storage R0Q75A removeHPE StoreFabric SN1100E 4-port 16Gb Fibre Channel Host Bus Adapter P9D99A removeR0Q40A HPE MSA 2060 SAS 12G 2U 24-disk SFF Drive Enclosure remove
ImageR0Q40A
SKU
Rating
Price7,800,000 تومان11,000,000 تومان
Stock
Availability
Add to cart

افزودن به سبد خرید

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

افزودن به سبد خرید

اطلاعات بیشتر

Description

هاردسرور ذکر شده با دستگاه‌های زیر سازگار می‌باشد:

HPE PROLIANT DL120 GEN9 (2.5), DL120 GEN9 ENTRY (2.5), DL160 GEN9 (2.5), DL160 GEN9 BASE (2.5), DL160 GEN9 ENTRY (2.5), DL160 GEN9 PERFORMANCE (2.5), DL160 GEN9 THOUGHTSPOT SERVER (2.5), DL180 GEN9 BASE (2.5), DL180 GEN9 ENTRY (2.5), DL180 GEN9 STORAGE (2.5), DL20 GEN9 (2.5), DL20 GEN9 BASE (2.5), DL20 GEN9 ENTRY (2.5), DL20 GEN9 PERFORMANCE (2.5), DL20 GEN9 SPECIAL SERVER (2.5), ML110 GEN9 (2.5), ML110 GEN9 BASE (2.5), ML110 GEN9 ENTRY (2.5), ML150 GEN9 (2.5), ML150 GEN9 BASE (2.5), ML150 GEN9 ENTRY (2.5), ML150 GEN9 PERFORMANCE (2.5), ML30 GEN9 (2.5), ML30 GEN9 BASE (2.5), ML30 GEN9 PERFORMANCE (2.5)

 
طول کابل: 
  • 3 متر
نوع کانکتور: 
  • +SFP+ to SFP
طول کابل: 
  • 1 متر
نوع کانکتور: 
  • +QSFP+ to SFP

این کارت شبکه فیبر نوری (HBA) با سرورها و دستگاه‌های زیر سازگار است:

HPE ProLiant DL Series: DL360 Gen9 , DL380 Gen9

Content

هارد  SAS سرور HP دارای ظرفیت 2.4TB، سرعت چرخش 10K)10000 rpm) و 2.5 اینچی می‌باشد.

هاردسرور ذکر شده با دستگاه‌های زیر سازگار می‌باشد:

HPE PROLIANT DL120 GEN9 (2.5), DL120 GEN9 ENTRY (2.5), DL160 GEN9 (2.5), DL160 GEN9 BASE (2.5), DL160 GEN9 ENTRY (2.5), DL160 GEN9 PERFORMANCE (2.5), DL160 GEN9 THOUGHTSPOT SERVER (2.5), DL180 GEN9 BASE (2.5), DL180 GEN9 ENTRY (2.5), DL180 GEN9 STORAGE (2.5), DL20 GEN9 (2.5), DL20 GEN9 BASE (2.5), DL20 GEN9 ENTRY (2.5), DL20 GEN9 PERFORMANCE (2.5), DL20 GEN9 SPECIAL SERVER (2.5), ML110 GEN9 (2.5), ML110 GEN9 BASE (2.5), ML110 GEN9 ENTRY (2.5), ML150 GEN9 (2.5), ML150 GEN9 BASE (2.5), ML150 GEN9 ENTRY (2.5), ML150 GEN9 PERFORMANCE (2.5), ML30 GEN9 (2.5), ML30 GEN9 BASE (2.5), ML30 GEN9 PERFORMANCE (2.5)

 
پارت‌نامبرها: 881457-B21 Option Part 
881457-S21 SmartBuy Part
881507-001 Spare Part
876939-002 Assembly Part 
876937-002 Assembly Part
EG002400JWJNN Model
  EG002400JWJNT Model
مشخصات فنی:   Proliant HardDrive Category
10K Sub-Category 
 2.4TB Capacity 
 Serial Attached SCSI Interface Type
       10000RPM Spindle Speed
12G Data Transfer Rate
 
طول کابل: 
  • 3 متر
نوع کانکتور: 
  • +SFP+ to SFP
Product Name
JD097C Part Number
3m Cable Length (metric)
23mm Minimum Bend Radius

طول کابل: 
  • 1 متر
نوع کانکتور: 
  • +QSFP+ to SFP
Product Name
JG329A Part Number
1m Cable Length (metric)
20mm Minimum Bend Radius
0.45kg Weight

HPE MSA 2060 10GBE ISCSI SFF Storage PL-li

Product Name

 R0Q75A Manufacturer Part Number
SAN Storage System Product Type
Yes RAID Supported
10 Gigabit Ethernet Ethernet Technology
24 Number of Total Expansion Bays
2000 Product Family
24 Number of Hard Drives Supported
0 Number of Hard Drives Installed
24 Number of 2.5" Bays
Yes Energy Star
2U Rack Height
Rack-mountable Form Factor
12Gb/s SAS Controller Type
24 Number of Solid State Drive Supported
0 Number of Solid State Drive Installed
No Clustering Supported
3.5" Height
17.5" Width
20" Depth
2 Number of Controllers
2000 Product Series
2060 Product Model
iSCSI Protocols
 

HBAهای 16گیگابایتی HPE StoreFabric SN1100E دو برابر عملکرد ورودی/خروجی 8 گیگابایتی HBA را ارائه می‌کنند و عملکرد و کارایی شبکه ذخیره‌سازی را به سطح بالاتری می‌برند. آن‌ها ذخیره‌سازی و بازیابی سریع اطلاعات حیاتی را هنگام استفاده از برنامه‌های کاربردی ابری با پهنای باند بالا و برنامه‌های کاربردی فشرده ذخیره‌سازی مانند پشتیبان‌گیری، تراکنش‌های پایگاه داده و رسانه‌های غنی امکان‌پذیر می‌کنند. HBA‌های 16 گیگابایتی SN1100E با شبکه‌های 8 گیگابیت و 4 گیگابیت سازگار هستند و از سرمایه‌گذاری‌های فعلی و آینده شما در IT محافظت می‌کنند.

این کارت شبکه فیبر نوری (HBA) با سرورها و دستگاه‌های زیر سازگار است:

HPE ProLiant DL Series: DL360 Gen9 , DL380 Gen9

P9D99A Part Number
Quad Number of channels
16Gbps Port Speed
PCI Express 3.0 to Fibre Channel Slot type supported
x64

Windows Server 2019/2016/ 2012 / 2012 R2 & HyperV

x64 RHEL 8.x, 7.x, 6.x
x64 VMware ESX/ESXi 7.0,6.7,6.5,6.0,5.5
x64 SLES 15.x,12.x, 11.x
16Gbps HBA with standard bracket, four 16 Gbps SFP+, low-profile bracket, documentation What's Included in the Box?
32ºF to 113º F (0º C to 45º C) Environmental - Operating Temperature
-40ºF to 158º F (-40º C to 70º C) Environmental - Storage Temperature
15%to 80% RH at 40º C (non- condensing) Environmental - Relative Humidity - Operating
6.59x 0.49 x 4.4in (12.34x167.51x11 1.15mm) Product Dimensions (W x D x H)
Multi-mode Optic (SFP+) Media
Short wave laser with LC type connector Connector
PCIe 3.0 x8 PCIe Connector
16/8/4Gbps Auto-negotiation
Shipped with both ½ height and full-height brackets Brackets

در این انلکوژر تعداد 24 درایو از نوع SFF یا همان درایو 2.5 اینچی می‌تواند جای بگیرد. این انکلوژر در فرم فکتور قابل نصب در رک با ارتفاع 2U ارائه شده است و از رابط  SAS با سرعت 12گیگابیت بر ثانیه استفاده می‌کند.

Product Name HPE MSA 2060 2U 24D SFF Drive Enclosure
Manufacturer Part Number R0Q40A
Product Type Drive Enclosure
Number of Total Expansion Bays 24
Number of 2.5" Bays 24
Drive Interface 12Gb/s SAS
Form Factor Rack-mountable
Host Interface 12Gb/s SAS
Number of Hard Drives Supported 24
Number of Hard Drives Installed 0
Rack Height 2U
Compatibility HPE MSA 2060 Storage System
 
Weight
Dimensionsنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلوم
Additional information
option-part

881457-B21

smartbuy-part

881457-S21

spare-part

881507-001

assembly-part

876937-002, 876939-002

model

EG002400JWJNN, EG002400JWJNT

cate

Proliant HardDrive

sub

10K

capacity

2.4TB

interface-type

Serial Attached SCSI

spindle-speed

10000RPM

data-transfer-rate

12G

Product Name

HPE MSA 2060 2U 24D SFF Drive Enclosure

Part Number

R0Q40A

Product Type

Drive Enclosure

Number of Total Expansion Bays

24

Number of 2.5" Bays

24

Drive Interface

12Gb/s SAS

Form Factor

Rack-mountable

Host Interface

12Gb/s SAS

Number of Hard Drives Supported

24

Rack Height

2U

Compatibility

HPE MSA 2060 Storage System