موجود در انبار

HPE 960GB SAS 24G Read Intensive SFF BC PM6 SSD P40470-B21

هارد سرور اچ پی 960GB SAS 24G Read Intensive SFF BC PM6 SSD P40470-B21

این هاردسرور با دستگاه‌های زیر سازگار می‌باشد:

Proliant DL Series: DL345 G10 Plus, DL360 G10 Plus, DL365 G10 Plus, DL380 G10 Plus, DL385 G10 Plus

Specifically designed for HPE ProLiant Servers with 2.5-inch Basic Carrier (BC) Drive Bays

توضیحات

درایوهای حالت جامد HPE (SSD) عملکرد و استقامت فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌کنند و در عین حال مصرف انرژی را برای مشتریانی با برنامه‌هایی که نیاز به عملکرد خواندن و نوشتن تصادفی بالای IOP دارند، کاهش می‌دهند. با سازگاری HP SmartSSD Wear Gauge در ابزارهای مدیریتی، می‌توانید از از دست رفتن داده‌ها جلوگیری کنید و عمر SSD را نظارت کنید.

این درایوها در مقایسه با رسانه‌های چرخان سنتی (HDD) عملکرد بالاتری ارائه می‌کنند، تأخیر بهتر و راه‌حل‌های کم مصرف‌تر. به علاوه آن‌ها به طور یکپارچه در زیرساخت سرور HP موجود قرار می‌گیرند.

این هاردسرور با دستگاه‌های زیر سازگار می‌باشد:

Proliant DL Series: DL345 G10 Plus, DL360 G10 Plus, DL365 G10 Plus, DL380 G10 Plus, DL385 G10 Plus

Specifically designed for HPE ProLiant Servers with 2.5-inch Basic Carrier (BC) Drive Bays

پارت‌نامبرها: P40470-B21 Option Part 
مشخصات فنی:

Proliant HardDrive Category
Solid State Drive Sub-Category 
960GB Capacity 
SAS BC SSD Generation
SAS Interface Type

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “HPE 960GB SAS 24G Read Intensive SFF BC PM6 SSD P40470-B21”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات فروشنده

  • نام فروشگاه: فروشگاه من
  • فروشنده: فروشگاه من
  • آدرس: تهران
    تهران
    تهران
    تهران
    55555
  • هنوز امتیازی داده نشده است!

Quick Comparison

SettingsHPE 960GB SAS 24G Read Intensive SFF BC PM6 SSD P40470-B21 removeHPE StoreFabric SN1610Q R2E09A 32Gb Dual Port Fibre Channel HBA removeHP NC360T PCI-E Dual Port Gigabit Server Adapter 412648-B21 remove870549-B21 HPE DL38X Gen10 12Gb SAS Expander Card Kit with Cables removeHPE MSA 2060 10GbE iSCSI LFF Storage R0Q76A removeHPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m Cable QK734A remove
Image870549-B21
SKU
Rating
Price1,000,000 تومان700,000 تومان
Stock
Availability
Add to cart

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

افزودن به سبد خرید

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

افزودن به سبد خرید

Description

این هاردسرور با دستگاه‌های زیر سازگار می‌باشد:

Proliant DL Series: DL345 G10 Plus, DL360 G10 Plus, DL365 G10 Plus, DL380 G10 Plus, DL385 G10 Plus

Specifically designed for HPE ProLiant Servers with 2.5-inch Basic Carrier (BC) Drive Bays

این کارت شبکه فیبر نوری (HBA) با سرورها و دستگاه‌های زیر سازگار است: 

HPE Apollo 4200 Gen10, 4510 Gen10

HPE ProLiant DL Series: DL325 Gen10 Plus, DL345 Gen10 Plus, DL365 Gen10 Plus, DL380 Gen10 48TB Server for Cohesity DataPlatform, DL380 Gen10 96TB Server for Cohesity DataPlatform, DL385 Gen10 Plus

HPE ProLiant XL Series: XL190r Gen10, XL270d Gen10, XL290n Gen10 Plus, XL645d Gen10 Plus

این کارت شبکه سرور اچ پی با سرورها و ذخیره‌سازهای زیر سازگار است: 

DL1000 DL120 G5 DL140 G2 DL140 G3 DL145 G2 DL145 G3 DL160 G5 DL160 G6 G7 DL160se G6 G7 DL165 G5 DL165 G5p DL165 G6 G7 DL180 DL180 G5 DL180 G6 G7 DL185 G5 DL320 G4 DL320 G5 DL320 G5p DL320 G6 G7 DL320s DL360 G4p DL360 G5 DL360 G6 G7 DL365 DL365 G5

طول کابل: 
  • 5متر
نوع کانکتور: 
  • چندحالته LC/LC
Content

درایوهای حالت جامد HPE (SSD) عملکرد و استقامت فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌کنند و در عین حال مصرف انرژی را برای مشتریانی با برنامه‌هایی که نیاز به عملکرد خواندن و نوشتن تصادفی بالای IOP دارند، کاهش می‌دهند. با سازگاری HP SmartSSD Wear Gauge در ابزارهای مدیریتی، می‌توانید از از دست رفتن داده‌ها جلوگیری کنید و عمر SSD را نظارت کنید.

این درایوها در مقایسه با رسانه‌های چرخان سنتی (HDD) عملکرد بالاتری ارائه می‌کنند، تأخیر بهتر و راه‌حل‌های کم مصرف‌تر. به علاوه آن‌ها به طور یکپارچه در زیرساخت سرور HP موجود قرار می‌گیرند.

این هاردسرور با دستگاه‌های زیر سازگار می‌باشد:

Proliant DL Series: DL345 G10 Plus, DL360 G10 Plus, DL365 G10 Plus, DL380 G10 Plus, DL385 G10 Plus

Specifically designed for HPE ProLiant Servers with 2.5-inch Basic Carrier (BC) Drive Bays

پارت‌نامبرها: P40470-B21 Option Part 
مشخصات فنی: Proliant HardDrive Category
Solid State Drive Sub-Category 
960GB Capacity 
SAS BC SSD Generation
SAS Interface Type

آداپتور فیبرنوری (HBA) 32 گیگابایتی HPE SN1610Q عملکرد ورودی/خروجی و مزایای امنیتی قابل توجهی را برای تسریع پایگاه داده، میزبانی ماشین‌های مجازی بیش‌تر، پشتیبانی از فناوری‌های نوظهور مانند NVMe و کاهش هزینه کل مالکیت ارائه می‌دهد. ضمن آن‌که نتایج کسب‌وکار بهتری را در چندین صنعت ارائه می‌دهد که بر عملکرد بالا، ایمنی و اتصال ذخیره‌سازی قابل اعتماد برای زیرساخت ذخیره‌سازی آن‌ها متکی است.

این کارت شبکه فیبر نوری (HBA) با سرورها و دستگاه‌های زیر سازگار است: 

HPE Apollo 4200 Gen10, 4510 Gen10

HPE ProLiant DL Series: DL325 Gen10 Plus, DL345 Gen10 Plus, DL365 Gen10 Plus, DL380 Gen10 48TB Server for Cohesity DataPlatform, DL380 Gen10 96TB Server for Cohesity DataPlatform, DL385 Gen10 Plus

HPE ProLiant XL Series: XL190r Gen10, XL270d Gen10, XL290n Gen10 Plus, XL645d Gen10 Plus

R2E09A Part Number
Dual Number of channels
32GFC Port Speed
x64 Microsoft Windows Server 2019/2016 & HyperV
x64 RHEL 8.x, 7.x
x64 VMware ESX/ESXi 7.0,6.7, 6.5
x64 SLES 15.x, 12.x
32Gbps HBA with standard bracket, two 32 Gbps SFP+ transceiver, low-profile bracket, documentation What's Included in the Box?

6.6x0.49x2.73in

(167.64x12.44x69.34mm)

Product Dimensions (W x D x H)
Multi-mode Optic (SFP+) Media
Short wave laser with LC type connector Connector
PCIe 4.0 x8 PCIe Connector
32/16/8Gbps Auto-negotiation

NC360T یک راهکار شبکه دو پورت - مس - گیگابیت PCI Express (PCIe) با کارایی بالا برای مشتریان Proliant است که جدیدترین پهنای باند اترنت گیگابیتی و ویژگی‌های دو پورت را می‌خواهند. دو پورت را روی یک آداپتور PCI Express ارائه می‌کند - به مشتریان اجازه می‌دهد اسلات‌های I/O با ارزش را برای استفاده‌های دیگر ذخیره کنند.

مدل:
  • NC360T
سرعت انتقال:
  • 1Gbps
پورت:
  • Two Port

این کارت شبکه سرور اچ پی با سرورها و ذخیره‌سازهای زیر سازگار است: 

DL1000 DL120 G5 DL140 G2 DL140 G3 DL145 G2 DL145 G3 DL160 G5 DL160 G6 G7 DL160se G6 G7 DL165 G5 DL165 G5p DL165 G6 G7 DL180 DL180 G5 DL180 G6 G7 DL185 G5 DL320 G4 DL320 G5 DL320 G5p DL320 G6 G7 DL320s DL360 G4p DL360 G5 DL360 G6 G7 DL365 DL365 G5

412648-B21 Option Part Number
412651-001 Spare Part Number
ProLiant Option Category
1Gbps Sub-Category
NC360T Generation
Network Adapter Device Type
PCIe Card Form Factor
PCI Express x4 Interface Type
1GB/s Data Transfer Rate
 
870549-B21

کارت توسعه SASA اچ پی از 9 پورت داخلی برخوردار است و می‌تواند تا حداکثر 26 لینک فیزیکی را پشتیبانی کند. HP SAS Expander Card با پارت نامبر 870549-B21 با پشتیبانی از اتصال 12Gb/s SAS برای کاربرانی که قصد دارند برای استفاده از حداکثر ظرفیت ذخیره‌سازی قصد افزودن فضای داخلی اضافی دارند، یک انتخاب ایده آل محسوب می‌شود. این محصول از رابط PCI Express 3.0 x8 برخوردار است که در فرم فاکتور Plug-in Card عرضه شده است.

Category ProLiant Controller
Sub-Category Expander Card
Generation DL380 G10
Part Number 870549-B21
Product Type SAS Controller
Controller Type 12Gb/s SAS
Form Factor Plug-in Card
Number of Ports 9
Compatible Servers and Storage Arrays HPE ProLiant DL380 Gen9, HPE ProLiant DL560 Gen9, HPE ProLiant ML350 Gen9, HPE ProLiant DL380 Gen10
HPE MSA 2060 10GBE ISCSI SFF Storage PL-li

Product Name

R0Q76A Manufacturer Part Number
SAN Storage System Product Type
Yes RAID Supported
10 Gigabit Ethernet Ethernet Technology
24 Number of Total Expansion Bays
2000 Product Family
24 Number of Hard Drives Supported
0 Number of Hard Drives Installed
24 Number of 2.5" Bays
Yes Energy Star
2U Rack Height
Rack-mountable Form Factor
12Gb/s SAS Controller Type
24 Number of Solid State Drive Supported
0 Number of Solid State Drive Installed
No Clustering Supported
3.5" Height
17.5" Width
20" Depth
2 Number of Controllers
2000 Product Series
2060 Product Model
iSCSI Protocols
 

به دلیل حساسیت کمتر آن‌ها به خم‌های تیز، انتقال داده قوی‌تر و قابل اعتمادتری را ارائه می‌دهند که می‌تواند زمان خرابی و هزینه‌های عملیاتی را کاهش دهد. مسیریابی کابل فیبر نوری می تواند منجر به خمیدگی 90 درجه، گیرکردن کابل ها در درهای کابینت و پیچ خوردگی شود. خطاهای از دست دادن داده و انتقال ناشی از این مشکلات رایج به سختی قابل عیب‌یابی هستند، هزینه‌بر هستند و زمان خرابی را افزایش می‌دهند. کابل‌های فیبر نوری خم شونده HP PremierFlex این مشکلات را با ارائه عملکرد خمشی تا 10 برابر بهتر از کابل‌های فیبر موجود حل می‌کنند.

طول کابل: 
  • 5متر
نوع کانکتور: 
  • چندحالته LC/LC
HP Premier Flex LC/LC OM4 2F 5M Cable Product Name
QK734A Part Number
LC/LC Multi-mode Connector Type
Minimum bend radius 7.5mm Minimum Cable Bend Radius
Pluggable Cable Transceiver Form Factor
5m Cable Length (metric)
1.6mm Cable Diameter
Fiber Cable Cable Type
30.48x25.4x1.27cm Product Dimensions (metric)
0.45kg Weight (metric)

Weight
Dimensionsنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلوم
Additional information
Category

ProLiant Controller

Sub-Category

Expander Card

Generation

DL380 G10

Part Number

870549-B21

Product Type

SAS Controller

Controller Type

12Gb/s SAS

Form Factor

Plug-in Card

Number of Ports

9

Compatible Servers and Storage Arrays

HPE ProLiant DL380 Gen9, HPE ProLiant DL560 Gen9, HPE ProLiant ML350 Gen9, HPE ProLiant DL380 Gen10

Product Name

HP Premier Flex LC/LC OM4 2F 5M Cable

Part Number

QK734A

Connector Type

LC/LC Multi-mode

Minimum Cable Bend Radius

Minimum bend radius 7.5mm

Transceiver Form Factor

Pluggable Cable

Cable Length (metric)

5m

Cable Diameter

1.6mm

Cable Type

Fiber Cable

Product Dimensions (metric)

30.48×25.4×1.27cm

Weight (metric)

0.45kg