موجود در انبار

HPE C8R24B MSA 16GB Short Wave Fibre Channel SFP+ 4-PACK Transceiver

نوع:

  • SFP

طول موج:

  • 850nm

سرعت:

  • 16GBase

توضیحات

C8R24B

 4pack of HP C8R24B با قابلیت نصب آسان و قابل تعویض، برنامه‌ریزی شده است‌، به صورت منحصر به فرد سریال‌شده و ترافیک داده و برنامه مورد آزمایش قرار گرفته است تا اطمینان حاصل شود که به طور یکسان راه‌اندازی و اجرا می شود. پشتیبانی از مانیتورینگ نوری دیجیتال (DOM) نیز برای دسترسی به پارامترهای عملیاتی زمان واقعی وجود دارد. این فرستنده گیرنده مطابق با توافقنامه‌های تجاری (TAA) است.

نوع:

  • SFP

طول موج:

  • 850nm

سرعت:

  • 16GBase
Technical Specification
Compatible OEM HP
Compatible With OEM Part Number(s) C8R24B
Transceiver Type SW Fibre Channel
Reach 300m
Connector LC
Form Type SFP
Wavelength 850nm
Media MMF
Speed Description 16-Gigabit
Speed 16GBase
DOM Non-DOM
Physical Specification
Product Shipping Dimension(HxWxD) 1.2in.x2.75in.x4.75in.
Product Shipping Weight(LB) 1.6
Kit 4piece

توضیحات تکمیلی

Compatible OEM

HP

Compatible With OEM Part Number(s)

C8R24B

Transceiver Type

SW Fibre Channel

Reach

300m

Connector

LC

Form Type

SFP

Wavelength

850nm

Media

MMF

Speed Description

16-Gigabit

Speed

16GBase

DOM

Non-DOM

Dimension(HxWxD)

1.2in.x2.75in.x4.75in.

Weight(LB)

1.6

Kit

4piece

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “HPE C8R24B MSA 16GB Short Wave Fibre Channel SFP+ 4-PACK Transceiver”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات فروشنده

  • آدرس:
  • 3.00 3.00 امتیاز از 1 دیدگاه