موجود در انبار

HPE Ethernet 10Gb 2-port FLR-SFP+ BCM57414 Adapter P08440-B21

کارت شبکه سرور اچ پی Ethernet 10Gb 2-port FLR-SFP+ BCM57414 Adapter P08440-B21

این کارت شبکه سرور اچ پی با سرورها و ذخیره‌سازهای زیر سازگار است: 

For Proliant DL360 Gen9 ML110 Gen9 XL170r Gen9 XL190r Gen9 XL230a Gen9 DL380 Gen10

توضیحات

آداپتور +HP Ethernet 10Gb 2-port 537FLR برای بهینه سازی کارایی Cloud – و بهبود عملکرد و امنیت برنامه ها – به خصوص در مواردی که IO – ذخیره سازی بلوک و عملکرد پایگاه داده حیاتی است و نیاز به حداکثر تراکم VM و افزایش مقیاس پذیری بسیار مهم است، طراحی شده است.

مدل:

  • +537FLR

تعداد پورت:

  • Dual Port

سرعت انتقال:

  • 10GB

این کارت شبکه سرور اچ پی با سرورها و ذخیره‌سازهای زیر سازگار است: 

For Proliant DL360 Gen9 ML110 Gen9 XL170r Gen9 XL190r Gen9 XL230a Gen9 DL380 Gen10

P08440-B21 Option Part Number
P12925-001 Spare Part Number
Network Adapter Category
Ethernet Adapter Sub-Category
10Gb Generation
10Gb Ethernet Interface
Plug-in Card Form Factor
2 Ports
10 Gigabit Ethernet Data Link Protocol
10GB/s Data Transfer Rate
Wired Connectivity Technology
PCI Express 3.0 x8 Interface Type

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “HPE Ethernet 10Gb 2-port FLR-SFP+ BCM57414 Adapter P08440-B21”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات فروشنده

  • نام فروشگاه: فروشگاه من
  • فروشنده: فروشگاه من
  • آدرس: تهران
    تهران
    تهران
    تهران
    55555
  • هنوز امتیازی داده نشده است!

Quick Comparison

SettingsHPE Ethernet 10Gb 2-port FLR-SFP+ BCM57414 Adapter P08440-B21 removeHPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m Cable QK734A removeHPE MSA 2060 12GB SAS SFF Storage R0Q78A removeHPE FlexNetwork X240 10G SFP+ to SFP+ 5m Direct Attach Copper Cable JG081C removeHPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 2m Cable QK733A removeHP NC360T PCI-E Dual Port Gigabit Server Adapter 412648-B21 remove
Image
SKU
Rating
Price700,000 تومان720,000 تومان1,000,000 تومان
Stock
Availability
Add to cart

اطلاعات بیشتر

افزودن به سبد خرید

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

Descriptionاین کارت شبکه سرور اچ پی با سرورها و ذخیره‌سازهای زیر سازگار است: 

For Proliant DL360 Gen9 ML110 Gen9 XL170r Gen9 XL190r Gen9 XL230a Gen9 DL380 Gen10

طول کابل: 
  • 5متر
نوع کانکتور: 
  • چندحالته LC/LC
طول کابل: 
  • 5 متر
نوع کانکتور: 
  • +SFP+ to SFP
طول کابل: 
  • 2متر
نوع کانکتور: 
  • چندحالته LC/LC

این کارت شبکه سرور اچ پی با سرورها و ذخیره‌سازهای زیر سازگار است: 

DL1000 DL120 G5 DL140 G2 DL140 G3 DL145 G2 DL145 G3 DL160 G5 DL160 G6 G7 DL160se G6 G7 DL165 G5 DL165 G5p DL165 G6 G7 DL180 DL180 G5 DL180 G6 G7 DL185 G5 DL320 G4 DL320 G5 DL320 G5p DL320 G6 G7 DL320s DL360 G4p DL360 G5 DL360 G6 G7 DL365 DL365 G5

Content

آداپتور +HP Ethernet 10Gb 2-port 537FLR برای بهینه سازی کارایی Cloud - و بهبود عملکرد و امنیت برنامه ها - به خصوص در مواردی که IO - ذخیره سازی بلوک و عملکرد پایگاه داده حیاتی است و نیاز به حداکثر تراکم VM و افزایش مقیاس پذیری بسیار مهم است، طراحی شده است.

مدل:

  • +537FLR
تعداد پورت:
  • Dual Port
سرعت انتقال:
  • 10GB
این کارت شبکه سرور اچ پی با سرورها و ذخیره‌سازهای زیر سازگار است: 

For Proliant DL360 Gen9 ML110 Gen9 XL170r Gen9 XL190r Gen9 XL230a Gen9 DL380 Gen10

P08440-B21 Option Part Number
P12925-001 Spare Part Number
Network Adapter Category
Ethernet Adapter Sub-Category
10Gb Generation
10Gb Ethernet Interface
Plug-in Card Form Factor
2 Ports
10 Gigabit Ethernet Data Link Protocol
10GB/s Data Transfer Rate
Wired Connectivity Technology
PCI Express 3.0 x8 Interface Type
 
 

به دلیل حساسیت کمتر آن‌ها به خم‌های تیز، انتقال داده قوی‌تر و قابل اعتمادتری را ارائه می‌دهند که می‌تواند زمان خرابی و هزینه‌های عملیاتی را کاهش دهد. مسیریابی کابل فیبر نوری می تواند منجر به خمیدگی 90 درجه، گیرکردن کابل ها در درهای کابینت و پیچ خوردگی شود. خطاهای از دست دادن داده و انتقال ناشی از این مشکلات رایج به سختی قابل عیب‌یابی هستند، هزینه‌بر هستند و زمان خرابی را افزایش می‌دهند. کابل‌های فیبر نوری خم شونده HP PremierFlex این مشکلات را با ارائه عملکرد خمشی تا 10 برابر بهتر از کابل‌های فیبر موجود حل می‌کنند.

طول کابل: 
  • 5متر
نوع کانکتور: 
  • چندحالته LC/LC
HP Premier Flex LC/LC OM4 2F 5M Cable Product Name
QK734A Part Number
LC/LC Multi-mode Connector Type
Minimum bend radius 7.5mm Minimum Cable Bend Radius
Pluggable Cable Transceiver Form Factor
5m Cable Length (metric)
1.6mm Cable Diameter
Fiber Cable Cable Type
30.48x25.4x1.27cm Product Dimensions (metric)
0.45kg Weight (metric)

HPE MSA 2060 SAS 12G 2U 12-disk LFF Drive Enclosure Product Name
R0Q78A Manufacturer Part Number
SAN Storage System Product Type
Yes RAID Supported
10 Gigabit Ethernet Ethernet Technology
24 Number of Total Expansion Bays
2000 Product Family
24 Number of Hard Drives Supported
0 Number of Hard Drives Installed
24 Number of 2.5" Bays
Yes Energy Star
2U Rack Height
Rack-mountable Form Factor
12Gb/s SAS Controller Type
24 Number of Solid State Drive Supported
0 Number of Solid State Drive Installed
No Clustering Supported
3.5" Height
17.5" Width
20" Depth
2 Number of Controllers
2000 Product Series
2060 Product Model
iSCSI Protocols
 
  طول کابل: 
  • 5 متر
نوع کانکتور: 
  • +SFP+ to SFP
Product Name
JG081C Part Number
5m Cable Length (metric)
30mm Minimum Bend Radius
26 x 33.5 x 5.6cm Minimum dimensions ( H x W x D)
0.55kg Weight

 

این کابل فیبر نوری اچ پی که با طول 2 متری دوبلکس و چندحالته LC /LC عرضه شده است می تواند در تجهیزات شبکه دیتاسنتر 10 و 40 گیگ اچ پی مورد استفاده قرار بگیرد.  به دلیل حساسیت کمتر آن‌ها به خم‌های تیز، انتقال داده قوی‌تر و قابل اعتمادتری را ارائه می‌دهند که می‌تواند زمان خرابی و هزینه‌های عملیاتی را کاهش دهد.

طول کابل: 
  • 2متر
نوع کانکتور: 
  • چندحالته LC/LC
HP Premier Flex LC/LC OM4 2F 2M Cable Product Name
QK733A Part Number
LC/LC Multi-mode Connector Type
Minimum bend radius 7.5mm Minimum Cable Bend Radius
Pluggable Cable Transceiver Form Factor
2m Cable Length (metric)
1.6mm Cable Diameter
Fiber Cable Cable Type
30.48 x 25.4 x 1.27cm Product Dimensions (metric)
0.45kg Weight (metric)

NC360T یک راهکار شبکه دو پورت - مس - گیگابیت PCI Express (PCIe) با کارایی بالا برای مشتریان Proliant است که جدیدترین پهنای باند اترنت گیگابیتی و ویژگی‌های دو پورت را می‌خواهند. دو پورت را روی یک آداپتور PCI Express ارائه می‌کند - به مشتریان اجازه می‌دهد اسلات‌های I/O با ارزش را برای استفاده‌های دیگر ذخیره کنند.

مدل:
  • NC360T
سرعت انتقال:
  • 1Gbps
پورت:
  • Two Port

این کارت شبکه سرور اچ پی با سرورها و ذخیره‌سازهای زیر سازگار است: 

DL1000 DL120 G5 DL140 G2 DL140 G3 DL145 G2 DL145 G3 DL160 G5 DL160 G6 G7 DL160se G6 G7 DL165 G5 DL165 G5p DL165 G6 G7 DL180 DL180 G5 DL180 G6 G7 DL185 G5 DL320 G4 DL320 G5 DL320 G5p DL320 G6 G7 DL320s DL360 G4p DL360 G5 DL360 G6 G7 DL365 DL365 G5

412648-B21 Option Part Number
412651-001 Spare Part Number
ProLiant Option Category
1Gbps Sub-Category
NC360T Generation
Network Adapter Device Type
PCIe Card Form Factor
PCI Express x4 Interface Type
1GB/s Data Transfer Rate
 
Weight
Dimensionsنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلوم
Additional information
Product Name

HP Premier Flex LC/LC OM4 2F 5M Cable

Part Number

QK734A

Connector Type

LC/LC Multi-mode

Minimum Cable Bend Radius

Minimum bend radius 7.5mm

Transceiver Form Factor

Pluggable Cable

Cable Length (metric)

5m

Cable Diameter

1.6mm

Cable Type

Fiber Cable

Product Dimensions (metric)

30.48×25.4×1.27cm

Weight (metric)

0.45kg

Product Name

HP Premier Flex LC/LC OM4 2F 2M Cable

Part Number

QK733A

Connector Type

LC/LC Multi-mode

Minimum Cable Bend Radius

Minimum bend radius 7.5mm

Transceiver Form Factor

Pluggable Cable

Cable Length (metric)

2m

Cable Diameter

1.6mm

Cable Type

Fiber Cable

Product Dimensions (metric)

30.48×25.4×1.27cm

Weight (metric)

0.45kg