موجود در انبار

HPE InfiniBand HDR/Ethernet 200Gb 2-port QSFP56 PCIe4 x16 OCP3 MCX653436A-HDAI Adapter P31348-B21

کارت شبکه سرور اچ پی InfiniBand HDR/Ethernet 200Gb 2-port QSFP56 PCIe4 x16 OCP3 MCX653436A-HDAI Adapter P31348-B21

این کارت شبکه سرور اچ پی با سرورها و ذخیره‌سازهای زیر سازگار است: 

HPE ProLiant DL Rack Mount Gen10 Plus servers

HPE ProLiant Rack/Tower/BladeSystem Servers/Synergy

توضیحات

آداپتورهای HPE HDR InfiniBand و اترنت برای مشتریانی طراحی شده‌اند که سیستم‌های محاسباتی با کارایی بالا (HPC) را با سرورهای HPE ProLiant XL و HPE ProLiant DL Gen10 و Gen10 Plus در مرکز داده استفاده می‌کنند. آداپتورهای HPE InfiniBand HDR/HDR100 و اترنت به صورت کارت‌های ایستاده یا در فرم فاکتور OCP 3.0، مجهز به 1 پورت یا 2 پورت در دسترس هستند. همراه با سوئیچ‌های HDR InfiniBand، تأخیر کم و پهنای باند تا 200 گیگابیت بر ثانیه را ارائه می‌کنند که برای برنامه‌های خوشه‌بندی سرور مبتنی بر عملکرد و ذخیره‌سازی در HPC و مراکز داده سازمانی ایده‌آل است.

تعداد پورت:

  • Two Port

سرعت انتقال:

  • 200GB

این کارت شبکه سرور اچ پی با سرورها و ذخیره‌سازهای زیر سازگار است: 

HPE ProLiant DL Rack Mount Gen10 Plus servers

HPE ProLiant Rack/Tower/BladeSystem Servers/Synergy

P31348-B21 Option Part Number
Server Adapter Category
Ethernet Adapter Sub-Category
Up to 200 Gb Data rate
OCP 3.0 SFF Form Factor
2 Ports
QSFP56 Connector Type
PCI Express 4.0 x16 Interface Type

 

 

 

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “HPE InfiniBand HDR/Ethernet 200Gb 2-port QSFP56 PCIe4 x16 OCP3 MCX653436A-HDAI Adapter P31348-B21”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات فروشنده

  • نام فروشگاه: فروشگاه من
  • فروشنده: فروشگاه من
  • آدرس: تهران
    تهران
    تهران
    تهران
    55555
  • هنوز امتیازی داده نشده است!

Quick Comparison

SettingsHPE InfiniBand HDR/Ethernet 200Gb 2-port QSFP56 PCIe4 x16 OCP3 MCX653436A-HDAI Adapter P31348-B21 removeR0Q40A HPE MSA 2060 SAS 12G 2U 24-disk SFF Drive Enclosure removeHPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m Cable QK734A removeHPE 800G SAS 24G Mixed Use SFF BC PM6 SSD P40475-B21 removeHPE StoreFabric CN1100R 10GBASE-T Dual Port Converged Network Adapter N3U52A removeR0Q80A HPE MSA 2062 16Gb Fibre Channel SFF Storage remove
ImageR0Q40AN3U52AR0Q80A
SKU
Rating
Price700,000 تومان
Stock
Availability
Add to cart

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

افزودن به سبد خرید

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

Descriptionاین کارت شبکه سرور اچ پی با سرورها و ذخیره‌سازهای زیر سازگار است: 

HPE ProLiant DL Rack Mount Gen10 Plus servers

HPE ProLiant Rack/Tower/BladeSystem Servers/Synergy

طول کابل: 
  • 5متر
نوع کانکتور: 
  • چندحالته LC/LC

این هاردسرور با دستگاه‌های زیر سازگار می‌باشد:

ProLiant DL Series: DL345 G10 Plus, DL360 G10 Plus, DL365 G10 Plus, DL380 G10 Plus, DL385 G10 Plus

Specifically designed for HPE ProLiant Servers with 2.5-inch Basic Carrier (BC) Drive Bays

این کارت شبکه فیبر نوری (HBA) با سرورها و دستگاه‌های زیر سازگار است:

HPE ProLiant DL Series: DL360 Gen10

HPE ProLiant XL Series: XL170r Gen10, XL190r Gen10 Servers

HPE StoreEasy 3850 Gateway Single Node

وجود موتور Tiering خودکار در استوریج MSA 2062 اچ پی پاسخگویی به تغییرات حجم کار را به عهده می‌گیرد و در نتیجه  انتقال داغ‌ترین داده‌ها به صورت اتوماتیک و در زمان واقعی به سریع‌ترین رسانه ممکن، صورت می‌گیرد.

Content

آداپتورهای HPE HDR InfiniBand و اترنت برای مشتریانی طراحی شده‌اند که سیستم‌های محاسباتی با کارایی بالا (HPC) را با سرورهای HPE ProLiant XL و HPE ProLiant DL Gen10 و Gen10 Plus در مرکز داده استفاده می‌کنند. آداپتورهای HPE InfiniBand HDR/HDR100 و اترنت به صورت کارت‌های ایستاده یا در فرم فاکتور OCP 3.0، مجهز به 1 پورت یا 2 پورت در دسترس هستند. همراه با سوئیچ‌های HDR InfiniBand، تأخیر کم و پهنای باند تا 200 گیگابیت بر ثانیه را ارائه می‌کنند که برای برنامه‌های خوشه‌بندی سرور مبتنی بر عملکرد و ذخیره‌سازی در HPC و مراکز داده سازمانی ایده‌آل است.

تعداد پورت:
  • Two Port
سرعت انتقال:
  • 200GB
این کارت شبکه سرور اچ پی با سرورها و ذخیره‌سازهای زیر سازگار است: 

HPE ProLiant DL Rack Mount Gen10 Plus servers

HPE ProLiant Rack/Tower/BladeSystem Servers/Synergy

P31348-B21 Option Part Number
Server Adapter Category
Ethernet Adapter Sub-Category
Up to 200 Gb Data rate
OCP 3.0 SFF Form Factor
2 Ports
QSFP56 Connector Type
PCI Express 4.0 x16 Interface Type
       

در این انلکوژر تعداد 24 درایو از نوع SFF یا همان درایو 2.5 اینچی می‌تواند جای بگیرد. این انکلوژر در فرم فکتور قابل نصب در رک با ارتفاع 2U ارائه شده است و از رابط  SAS با سرعت 12گیگابیت بر ثانیه استفاده می‌کند.

Product Name HPE MSA 2060 2U 24D SFF Drive Enclosure
Manufacturer Part Number R0Q40A
Product Type Drive Enclosure
Number of Total Expansion Bays 24
Number of 2.5" Bays 24
Drive Interface 12Gb/s SAS
Form Factor Rack-mountable
Host Interface 12Gb/s SAS
Number of Hard Drives Supported 24
Number of Hard Drives Installed 0
Rack Height 2U
Compatibility HPE MSA 2060 Storage System
 
 

به دلیل حساسیت کمتر آن‌ها به خم‌های تیز، انتقال داده قوی‌تر و قابل اعتمادتری را ارائه می‌دهند که می‌تواند زمان خرابی و هزینه‌های عملیاتی را کاهش دهد. مسیریابی کابل فیبر نوری می تواند منجر به خمیدگی 90 درجه، گیرکردن کابل ها در درهای کابینت و پیچ خوردگی شود. خطاهای از دست دادن داده و انتقال ناشی از این مشکلات رایج به سختی قابل عیب‌یابی هستند، هزینه‌بر هستند و زمان خرابی را افزایش می‌دهند. کابل‌های فیبر نوری خم شونده HP PremierFlex این مشکلات را با ارائه عملکرد خمشی تا 10 برابر بهتر از کابل‌های فیبر موجود حل می‌کنند.

طول کابل: 
  • 5متر
نوع کانکتور: 
  • چندحالته LC/LC
HP Premier Flex LC/LC OM4 2F 5M Cable Product Name
QK734A Part Number
LC/LC Multi-mode Connector Type
Minimum bend radius 7.5mm Minimum Cable Bend Radius
Pluggable Cable Transceiver Form Factor
5m Cable Length (metric)
1.6mm Cable Diameter
Fiber Cable Cable Type
30.48x25.4x1.27cm Product Dimensions (metric)
0.45kg Weight (metric)

درایوهای حالت جامد HPE (SSD) عملکرد و استقامت فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌کنند و در عین حال مصرف انرژی را برای مشتریانی با برنامه‌هایی که نیاز به عملکرد خواندن و نوشتن تصادفی بالای IOP دارند، کاهش می‌دهند. با سازگاری HP SmartSSD Wear Gauge در ابزارهای مدیریتی، می‌توانید از از دست رفتن داده‌ها جلوگیری کنید و عمر SSD را نظارت کنید.

این درایوها در مقایسه با رسانه‌های چرخان سنتی (HDD) عملکرد بالاتری ارائه می‌کنند، تأخیر بهتر و راه‌حل‌های کم مصرف‌تر. به علاوه آن‌ها به طور یکپارچه در زیرساخت سرور HP موجود قرار می‌گیرند.

این هاردسرور با دستگاه‌های زیر سازگار می‌باشد:

ProLiant DL Series: DL345 G10 Plus, DL360 G10 Plus, DL365 G10 Plus, DL380 G10 Plus, DL385 G10 Plus

Specifically designed for HPE ProLiant Servers with 2.5-inch Basic Carrier (BC) Drive Bays

پارت‌نامبرها: P40475-B21 Option Part 
مشخصات فنی: ProLiant HardDrive Category
Solid State Drive Sub-Category 
800GB Capacity 
SAS BC SSD Generation
SAS 24Gb/s Interface Type
N3U52A  

آداپتورهای شبکه همگرای HP StorageWorks (CNA) آداپتورهای دو پورت هستند که هم اتصال اترنت و هم کانال فیبر (FC) را بیش از 10 گیگابیت با استفاده از استانداردهای کانال فیبر روی اترنت (FCoE) و اترنت پیشرفته همگرا (CEE) فراهم می‌کنند. با ادغام اترنت، iSCSI و کانال فیبر بر روی یک آداپتور همگرا، CNAهای شرکت Hewlett Packard تعداد آداپتورها و کابل‌های جداگانه مورد نیاز برای مرکز داده شما را کاهش می‌دهند و هم‌چنین با حفظ زیرساخت‌های اترنت و کانال فیبر موجود، موجب کاهش هزینه‌های عملیاتی، برق و خنک‌کننده می‌شوند. HPE CNA ها هم‌چنین با سرورهای HPE ProLiant و سوئیچ‌های HPE Top of Rack (ToR) کاملاً آزمایش شده‌اند تا از راه حل بهینه FCoE شرکت Hewlett Packard Enterprise برای مرکز داده شما اطمینان حاصل شود.

این کارت شبکه فیبر نوری (HBA) با سرورها و دستگاه‌های زیر سازگار است:

HPE ProLiant DL Series: DL360 Gen10

HPE ProLiant XL Series: XL170r Gen10, XL190r Gen10 Servers

HPE StoreEasy 3850 Gateway Single Node

 
N3U52A Part Number
Dual Number of channels
10GbE Port Speed
x8 PCIe 3.0 or 2.0 Slot type supported
Copper – Cat6A or better Type
x64 OS Supported
x64
x64
x64
Select HPE ProLiant Gen 10 – See Server QuickSpecs Servers Supported
FCoE, Ethernet, iSCSI Protocol Supported
FCoE, Ethernet, iSCSI What's Included in the Box?
IEEE802.3x, IEEE802.3ad, IEEE802.1p, IEEE802.1q, IEEE802.3az, IEEE802.3ae, IEEE802.3ap, IEEE802.1qau, P802.1Qaz(ETS), P802.1Qbb(PFC), P802.1Qaz(DCBX) Compliance
5%to95% noncondensing PCIe Low Profile

Environmental -Relative Humidity - Operating

Box Dimension: 240mm x 155mm x 42mm Card Dimension: 182mm x 120mm x 21.8mm Product Dimensions (W x D x H)

Cat6a cables, 10Gb SFP+ Ethernet Optical Modules (SR) or SFP+ direct attach active and passive copper cable

Media
PCIe x8 Gen3 PCIe Connector
R0Q80A  

ترکیبی از محفظه‌های 3.5اینچی (LFF) و 2.5 اینچی (SFF) تا حداکثر 9 محفظه توسط HPE MSA 2060 Storage پشتیبانی می‌شود. می‌توانید با توجه به نیاز کاری خود می‌توانید ترکیبی از SSD، Enterprise SAS یا MidLine SAS HDD و کوچک و در مقیاسی که لازم دارید استفاده کنید.HPE MSA 2062  به کمک نرم‌افزار همه‌جانبه به میزان 32 درصد صرفه‌جویی ارائه می‌دهد و می‌تواند ظرفیت 3.84 ترابایتی از نوع SSD فراهم کند. نصب، استفاده و نگهداری از این استوریج اچ پی به سادگی انجام می‌شود.

مدیریت سرویس‌های داده «تنظیم و فراموش کردن» MSA بدون نیاز به مدیر فضای ذخیره‌سازی اختصاصی صورت می‌گیرد.  
Product Name HPE MSA 2062 16GB FC SFF Storage
Manufacturer Part Number R0Q80A
Product Type SAN Storage System
Number of Total Expansion Bays 24
Product Family 2000
Total Solid State Drive Capacity Installed 3.84TB
Number of Hard Drives Supported 24
Number of Hard Drives Installed 0
Number of 2.5" Bays 24
Drive Interface Serial Attached SCSI (SAS)
Energy Star Yes
Rack Height 2U
Fibre Channel Yes
Form Factor Rack-mountable
Controller Type 12Gb/s SAS
Number of Solid State Drive Supported 24
Number of Solid State Drive Installed 2
Solid State Drive Configuration 2 x 1.92TB
Clustering Supported No
Height 3.5"
Width 17.5"
Depth 20"
Number of Controllers 2
Product Series 2000
Product Model 2062
Protocols FCP
Weight
Dimensionsنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلوم
Additional information
Product Name

HPE MSA 2060 2U 24D SFF Drive Enclosure

Part Number

R0Q40A

Product Type

Drive Enclosure

Number of Total Expansion Bays

24

Number of 2.5" Bays

24

Drive Interface

12Gb/s SAS

Form Factor

Rack-mountable

Host Interface

12Gb/s SAS

Number of Hard Drives Supported

24

Rack Height

2U

Compatibility

HPE MSA 2060 Storage System

Product Name

HP Premier Flex LC/LC OM4 2F 5M Cable

Part Number

QK734A

Connector Type

LC/LC Multi-mode

Minimum Cable Bend Radius

Minimum bend radius 7.5mm

Transceiver Form Factor

Pluggable Cable

Cable Length (metric)

5m

Cable Diameter

1.6mm

Cable Type

Fiber Cable

Product Dimensions (metric)

30.48×25.4×1.27cm

Weight (metric)

0.45kg

Product Name

HPE MSA 2062 16GB FC SFF Storage

Part Number

R0Q80A

Product Type

SAN Storage System

Number of Total Expansion Bays

24

Total Solid State Drive Capacity Installed

3.84TB

Number of Hard Drives Supported

24

Number of 2.5" Bays

24

Drive Interface

Serial Attached SCSI (SAS)

Rack Height

2U12Gb/s SAS

Form Factor

Rack-mountable

Controller Type

12Gb/s SAS

Number of Solid State Drive Supported

24

Number of Solid State Drive Installed

2

Solid State Drive Configuration

2×1.92TB

Number of Controllers

2