HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 1.0m 1-Pack Fiber Optic Cable AJ834A

طول کابل: 

  • 1 متر

نوع کانکتور: 

  • Duplex LC to LC

550,000 تومان

توضیح کوتاه

طول کابل: 

  • 1 متر

نوع کانکتور: 

  • Duplex LC to LC

این کابل فیبر نوری 1 متری دوبلکس LC-LC چند حالته OM3 را می‌توان با تجهیزات شبکه HP 10G و معادل HP AJ834A به کار برد. با کابل و کانکتورهای نوری چند حالته OM3 با کیفیت بالا ساخته شده و به صورت جداگانه تست شده است تا از قابلیت اطمینان و عملکرد بالا اطمینان حاصل شود. این جامپر فیبر OM3 عملکرد بهبود یافته‌ای را ارائه می‌دهد و برای اتصال پرسرعت 10GBase-SR، 10GBase-LRM در مراکز داده، مناسب به نظر می‌رسد.

طول کابل: 

  • 1 متر

نوع کانکتور: 

  • Duplex LC to LC
Product Name
AJ834A Part Number
LC to LC Multi-mode Connector Type
2.0mm Cable Diameter
1m Cable Length (metric)
Fiber Optic Cable Cable Type
30.48×25.4×1.27cm Product Dimensions (metric)
0.45kg Weight (metric)

حمل و نقل کالا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 1.0m 1-Pack Fiber Optic Cable AJ834A”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید وارد سیستم شوید تا بتوانید عکس ها را به بررسی خود اضافه کنید.

محصولات پیشنهادی