موجود در انبار

HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 50.0m 1-Pack Fiber Optic Cable AJ839A

کابل فیبر نوری اچ پی LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 50.0m 1-Pack Fiber Optic Cable AJ839A

950,000 تومان

طول کابل: 

  • 50 متر

نوع کانکتور: 

  • Duplex LC to LC

توضیحات

این کابل فیبر نوری 50 متری دوبلکس LC-LC چند حالته OM3 را می‌توان با تجهیزات شبکه HP 10G و معادل HP AJ839A به کار برد. با کابل و کانکتورهای نوری چند حالته OM3 با کیفیت بالا ساخته شده و به صورت جداگانه تست شده است تا از قابلیت اطمینان و عملکرد بالا اطمینان حاصل شود. این جامپر فیبر OM3 عملکرد بهبود یافته‌ای را ارائه می‌دهد و برای اتصال پرسرعت 10GBase-SR، 10GBase-LRM در مراکز داده، مناسب به نظر می‌رسد.

طول کابل: 

  • 50 متر

نوع کانکتور: 

  • Duplex LC to LC
Product Name
AJ839A Part Number
Duplex LC to LC Connector Type

2.0mm

Cable Diameter
50m Cable Length (metric)
Fiber Optic Cable Cable Type
30.48×25.4×1.27cm Product Dimensions (metric)
0.45kg Weight (metric)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 50.0m 1-Pack Fiber Optic Cable AJ839A”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات فروشنده

  • نام فروشگاه: فروشگاه من
  • فروشنده: فروشگاه من
  • آدرس: تهران
    تهران
    تهران
    تهران
    55555
  • هنوز امتیازی داده نشده است!

Quick Comparison

SettingsHPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 50.0m 1-Pack Fiber Optic Cable AJ839A removeHPE StoreFabric CN1100R 10GBASE-T Dual Port Converged Network Adapter N3U52A removeHP NC360T PCI-E Dual Port Gigabit Server Adapter 412648-B21 removeHPE MSA 2060 SAS 12G 2U 12-disk LFF Drive Enclosure ROQ39A removeHPE MSA 2060 10GbE iSCSI LFF Storage R0Q75A removeHPE FlexNetwork X240 10G SFP+ to SFP+ 5m Direct Attach Copper Cable JG081C remove
ImageN3U52A
SKU
Rating
Price950,000 تومان1,000,000 تومان
Stock
Availability
Add to cart

افزودن به سبد خرید

اطلاعات بیشتر

افزودن به سبد خرید

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

Descriptionطول کابل: 
  • 50 متر
نوع کانکتور: 
  • Duplex LC to LC

این کارت شبکه فیبر نوری (HBA) با سرورها و دستگاه‌های زیر سازگار است:

HPE ProLiant DL Series: DL360 Gen10

HPE ProLiant XL Series: XL170r Gen10, XL190r Gen10 Servers

HPE StoreEasy 3850 Gateway Single Node

این کارت شبکه سرور اچ پی با سرورها و ذخیره‌سازهای زیر سازگار است: 

DL1000 DL120 G5 DL140 G2 DL140 G3 DL145 G2 DL145 G3 DL160 G5 DL160 G6 G7 DL160se G6 G7 DL165 G5 DL165 G5p DL165 G6 G7 DL180 DL180 G5 DL180 G6 G7 DL185 G5 DL320 G4 DL320 G5 DL320 G5p DL320 G6 G7 DL320s DL360 G4p DL360 G5 DL360 G6 G7 DL365 DL365 G5

طول کابل: 
  • 5 متر
نوع کانکتور: 
  • +SFP+ to SFP
Content

این کابل فیبر نوری 50 متری دوبلکس LC-LC چند حالته OM3 را می‌توان با تجهیزات شبکه HP 10G و معادل HP AJ839A به کار برد. با کابل و کانکتورهای نوری چند حالته OM3 با کیفیت بالا ساخته شده و به صورت جداگانه تست شده است تا از قابلیت اطمینان و عملکرد بالا اطمینان حاصل شود. این جامپر فیبر OM3 عملکرد بهبود یافته‌ای را ارائه می‌دهد و برای اتصال پرسرعت 10GBase-SR، 10GBase-LRM در مراکز داده، مناسب به نظر می‌رسد.

طول کابل: 
  • 50 متر
نوع کانکتور: 
  • Duplex LC to LC
Product Name
AJ839A Part Number
Duplex LC to LC Connector Type

2.0mm

Cable Diameter
50m Cable Length (metric)
Fiber Optic Cable Cable Type
30.48x25.4x1.27cm Product Dimensions (metric)
0.45kg Weight (metric)

N3U52A  

آداپتورهای شبکه همگرای HP StorageWorks (CNA) آداپتورهای دو پورت هستند که هم اتصال اترنت و هم کانال فیبر (FC) را بیش از 10 گیگابیت با استفاده از استانداردهای کانال فیبر روی اترنت (FCoE) و اترنت پیشرفته همگرا (CEE) فراهم می‌کنند. با ادغام اترنت، iSCSI و کانال فیبر بر روی یک آداپتور همگرا، CNAهای شرکت Hewlett Packard تعداد آداپتورها و کابل‌های جداگانه مورد نیاز برای مرکز داده شما را کاهش می‌دهند و هم‌چنین با حفظ زیرساخت‌های اترنت و کانال فیبر موجود، موجب کاهش هزینه‌های عملیاتی، برق و خنک‌کننده می‌شوند. HPE CNA ها هم‌چنین با سرورهای HPE ProLiant و سوئیچ‌های HPE Top of Rack (ToR) کاملاً آزمایش شده‌اند تا از راه حل بهینه FCoE شرکت Hewlett Packard Enterprise برای مرکز داده شما اطمینان حاصل شود.

این کارت شبکه فیبر نوری (HBA) با سرورها و دستگاه‌های زیر سازگار است:

HPE ProLiant DL Series: DL360 Gen10

HPE ProLiant XL Series: XL170r Gen10, XL190r Gen10 Servers

HPE StoreEasy 3850 Gateway Single Node

 
N3U52A Part Number
Dual Number of channels
10GbE Port Speed
x8 PCIe 3.0 or 2.0 Slot type supported
Copper – Cat6A or better Type
x64 OS Supported
x64
x64
x64
Select HPE ProLiant Gen 10 – See Server QuickSpecs Servers Supported
FCoE, Ethernet, iSCSI Protocol Supported
FCoE, Ethernet, iSCSI What's Included in the Box?
IEEE802.3x, IEEE802.3ad, IEEE802.1p, IEEE802.1q, IEEE802.3az, IEEE802.3ae, IEEE802.3ap, IEEE802.1qau, P802.1Qaz(ETS), P802.1Qbb(PFC), P802.1Qaz(DCBX) Compliance
5%to95% noncondensing PCIe Low Profile

Environmental -Relative Humidity - Operating

Box Dimension: 240mm x 155mm x 42mm Card Dimension: 182mm x 120mm x 21.8mm Product Dimensions (W x D x H)

Cat6a cables, 10Gb SFP+ Ethernet Optical Modules (SR) or SFP+ direct attach active and passive copper cable

Media
PCIe x8 Gen3 PCIe Connector

NC360T یک راهکار شبکه دو پورت - مس - گیگابیت PCI Express (PCIe) با کارایی بالا برای مشتریان Proliant است که جدیدترین پهنای باند اترنت گیگابیتی و ویژگی‌های دو پورت را می‌خواهند. دو پورت را روی یک آداپتور PCI Express ارائه می‌کند - به مشتریان اجازه می‌دهد اسلات‌های I/O با ارزش را برای استفاده‌های دیگر ذخیره کنند.

مدل:
  • NC360T
سرعت انتقال:
  • 1Gbps
پورت:
  • Two Port

این کارت شبکه سرور اچ پی با سرورها و ذخیره‌سازهای زیر سازگار است: 

DL1000 DL120 G5 DL140 G2 DL140 G3 DL145 G2 DL145 G3 DL160 G5 DL160 G6 G7 DL160se G6 G7 DL165 G5 DL165 G5p DL165 G6 G7 DL180 DL180 G5 DL180 G6 G7 DL185 G5 DL320 G4 DL320 G5 DL320 G5p DL320 G6 G7 DL320s DL360 G4p DL360 G5 DL360 G6 G7 DL365 DL365 G5

412648-B21 Option Part Number
412651-001 Spare Part Number
ProLiant Option Category
1Gbps Sub-Category
NC360T Generation
Network Adapter Device Type
PCIe Card Form Factor
PCI Express x4 Interface Type
1GB/s Data Transfer Rate
 
HPE MSA 2060 SAS 12G 2U 12-disk LFF Drive Enclosure Product Name
ROQ39A Manufacturer Part Number
SAN Storage System Product Type
Yes RAID Supported
10 Gigabit Ethernet Ethernet Technology
24 Number of Total Expansion Bays
2000 Product Family
24 Number of Hard Drives Supported
0 Number of Hard Drives Installed
24 Number of 2.5" Bays
Yes Energy Star
2U Rack Height
Rack-mountable Form Factor
12Gb/s SAS Controller Type
24 Number of Solid State Drive Supported
0 Number of Solid State Drive Installed
No Clustering Supported
3.5" Height
17.5" Width
20" Depth
2 Number of Controllers
2000 Product Series
2060 Product Model
iSCSI Protocols
 
HPE MSA 2060 10GBE ISCSI SFF Storage PL-li

Product Name

 R0Q75A Manufacturer Part Number
SAN Storage System Product Type
Yes RAID Supported
10 Gigabit Ethernet Ethernet Technology
24 Number of Total Expansion Bays
2000 Product Family
24 Number of Hard Drives Supported
0 Number of Hard Drives Installed
24 Number of 2.5" Bays
Yes Energy Star
2U Rack Height
Rack-mountable Form Factor
12Gb/s SAS Controller Type
24 Number of Solid State Drive Supported
0 Number of Solid State Drive Installed
No Clustering Supported
3.5" Height
17.5" Width
20" Depth
2 Number of Controllers
2000 Product Series
2060 Product Model
iSCSI Protocols
  طول کابل: 
  • 5 متر
نوع کانکتور: 
  • +SFP+ to SFP
Product Name
JG081C Part Number
5m Cable Length (metric)
30mm Minimum Bend Radius
26 x 33.5 x 5.6cm Minimum dimensions ( H x W x D)
0.55kg Weight

Weight
Dimensionsنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلوم
Additional information