موجود در انبار

HPE MSA 1.92TB 2.5in SAS-12G Read Intensive SSD R0Q37A

هارد استوریج اچ پی MSA 1.92TB 2.5in SAS-12G Read Intensive SSD R0Q37A

هارد ذکر شده با دستگاه‌های زیر سازگار می‌باشد:

HPE Modular Smart Array 2050 SAN Dual Controller SFF Storage, 2050 SAS Dual Controller SFF Storage, 2050 SAS NEBS SFF Storage, 2052 SAN Dual Controller SFF Storage, 2052 SAS Dual Controller SFF Storage

توضیحات

هارد استوریج SAS اچ‌پی 2.5 اینچی دارای ظرفیت 1.92TB است. این هارد استوریج برای نصب در استوریج‌ طراحی شده است.

هارد ذکر شده با دستگاه‌های زیر سازگار می‌باشد:

HPE Modular Smart Array 2050 SAN Dual Controller SFF Storage, 2050 SAS Dual Controller SFF Storage, 2050 SAS NEBS SFF Storage, 2052 SAN Dual Controller SFF Storage, 2052 SAS Dual Controller SFF Storage

 

پارت‌نامبرها:
R0Q37A Option Part
P13012-001
Spare Part 
VO001920JWTBL Model
XS1920SE70004
Model
مشخصات فنی:

Solid State Drive Type
1.92TB Capacity 
SAS 12Gbps Interface Type
12Gb/sec (external) Data Transfer Rate

 

توضیحات تکمیلی

option-part

R0Q37A

spare-part

P13012-001

model

VO001920JWTBL, XS1920SE70004

ty

Solid State Drive

capacity

1.92TB

interface-type

SAS 12Gbps

data-transfer-rate

12Gb/sec (external)

سایز هارد

3.5

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “HPE MSA 1.92TB 2.5in SAS-12G Read Intensive SSD R0Q37A”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات فروشنده

  • نام فروشگاه: فروشگاه من
  • فروشنده: فروشگاه من
  • آدرس: تهران
    تهران
    تهران
    تهران
    55555
  • هنوز امتیازی داده نشده است!

Quick Comparison

SettingsHPE MSA 1.92TB 2.5in SAS-12G Read Intensive SSD R0Q37A removeHPE 1.0m External Mini SAS High Density to Mini SAS Cable 716189-B21 removeHPE MSA 2060 SAS 12G 2U 12-disk LFF Drive Enclosure ROQ39A removeHPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m Cable QK734A removeHPE FlexNetwork X240 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Cable JD097C removeR0Q80A HPE MSA 2062 16Gb Fibre Channel SFF Storage remove
ImageR0Q80A
SKU
Rating
Price2,000,000 تومان700,000 تومان
Stock
Availability
Add to cart

اطلاعات بیشتر

افزودن به سبد خرید

اطلاعات بیشتر

افزودن به سبد خرید

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

Description

هارد ذکر شده با دستگاه‌های زیر سازگار می‌باشد:

HPE Modular Smart Array 2050 SAN Dual Controller SFF Storage, 2050 SAS Dual Controller SFF Storage, 2050 SAS NEBS SFF Storage, 2052 SAN Dual Controller SFF Storage, 2052 SAS Dual Controller SFF Storage

طول کابل: 
  • 1 متر
نوع کانکتور: 
  • mini-SAS high density to mini-SAS 
طول کابل: 
  • 5متر
نوع کانکتور: 
  • چندحالته LC/LC
طول کابل: 
  • 3 متر
نوع کانکتور: 
  • +SFP+ to SFP

وجود موتور Tiering خودکار در استوریج MSA 2062 اچ پی پاسخگویی به تغییرات حجم کار را به عهده می‌گیرد و در نتیجه  انتقال داغ‌ترین داده‌ها به صورت اتوماتیک و در زمان واقعی به سریع‌ترین رسانه ممکن، صورت می‌گیرد.

Content

هارد استوریج SAS اچ‌پی 2.5 اینچی دارای ظرفیت 1.92TB است. این هارد استوریج برای نصب در استوریج‌ طراحی شده است.

هارد ذکر شده با دستگاه‌های زیر سازگار می‌باشد:

HPE Modular Smart Array 2050 SAN Dual Controller SFF Storage, 2050 SAS Dual Controller SFF Storage, 2050 SAS NEBS SFF Storage, 2052 SAN Dual Controller SFF Storage, 2052 SAS Dual Controller SFF Storage

 
پارت‌نامبرها: R0Q37A Option Part
P13012-001 Spare Part 
VO001920JWTBL Model
XS1920SE70004 Model
مشخصات فنی: Solid State Drive Type
1.92TB Capacity 
SAS 12Gbps Interface Type
12Gb/sec (external) Data Transfer Rate
 
  طول کابل: 
  • 1 متر
نوع کانکتور: 
  • mini-SAS high density to mini-SAS 
Product Name
716189-B21 Part Number
1m Cable Length (metric)
SAS  Cable Cable Type
30.18 x 40.64 x 8.59cm Minimum dimensions ( H x W x D)
0.45kg Weight

HPE MSA 2060 SAS 12G 2U 12-disk LFF Drive Enclosure Product Name
ROQ39A Manufacturer Part Number
SAN Storage System Product Type
Yes RAID Supported
10 Gigabit Ethernet Ethernet Technology
24 Number of Total Expansion Bays
2000 Product Family
24 Number of Hard Drives Supported
0 Number of Hard Drives Installed
24 Number of 2.5" Bays
Yes Energy Star
2U Rack Height
Rack-mountable Form Factor
12Gb/s SAS Controller Type
24 Number of Solid State Drive Supported
0 Number of Solid State Drive Installed
No Clustering Supported
3.5" Height
17.5" Width
20" Depth
2 Number of Controllers
2000 Product Series
2060 Product Model
iSCSI Protocols
 
 

به دلیل حساسیت کمتر آن‌ها به خم‌های تیز، انتقال داده قوی‌تر و قابل اعتمادتری را ارائه می‌دهند که می‌تواند زمان خرابی و هزینه‌های عملیاتی را کاهش دهد. مسیریابی کابل فیبر نوری می تواند منجر به خمیدگی 90 درجه، گیرکردن کابل ها در درهای کابینت و پیچ خوردگی شود. خطاهای از دست دادن داده و انتقال ناشی از این مشکلات رایج به سختی قابل عیب‌یابی هستند، هزینه‌بر هستند و زمان خرابی را افزایش می‌دهند. کابل‌های فیبر نوری خم شونده HP PremierFlex این مشکلات را با ارائه عملکرد خمشی تا 10 برابر بهتر از کابل‌های فیبر موجود حل می‌کنند.

طول کابل: 
  • 5متر
نوع کانکتور: 
  • چندحالته LC/LC
HP Premier Flex LC/LC OM4 2F 5M Cable Product Name
QK734A Part Number
LC/LC Multi-mode Connector Type
Minimum bend radius 7.5mm Minimum Cable Bend Radius
Pluggable Cable Transceiver Form Factor
5m Cable Length (metric)
1.6mm Cable Diameter
Fiber Cable Cable Type
30.48x25.4x1.27cm Product Dimensions (metric)
0.45kg Weight (metric)

طول کابل: 
  • 3 متر
نوع کانکتور: 
  • +SFP+ to SFP
Product Name
JD097C Part Number
3m Cable Length (metric)
23mm Minimum Bend Radius

R0Q80A  

ترکیبی از محفظه‌های 3.5اینچی (LFF) و 2.5 اینچی (SFF) تا حداکثر 9 محفظه توسط HPE MSA 2060 Storage پشتیبانی می‌شود. می‌توانید با توجه به نیاز کاری خود می‌توانید ترکیبی از SSD، Enterprise SAS یا MidLine SAS HDD و کوچک و در مقیاسی که لازم دارید استفاده کنید.HPE MSA 2062  به کمک نرم‌افزار همه‌جانبه به میزان 32 درصد صرفه‌جویی ارائه می‌دهد و می‌تواند ظرفیت 3.84 ترابایتی از نوع SSD فراهم کند. نصب، استفاده و نگهداری از این استوریج اچ پی به سادگی انجام می‌شود.

مدیریت سرویس‌های داده «تنظیم و فراموش کردن» MSA بدون نیاز به مدیر فضای ذخیره‌سازی اختصاصی صورت می‌گیرد.  
Product Name HPE MSA 2062 16GB FC SFF Storage
Manufacturer Part Number R0Q80A
Product Type SAN Storage System
Number of Total Expansion Bays 24
Product Family 2000
Total Solid State Drive Capacity Installed 3.84TB
Number of Hard Drives Supported 24
Number of Hard Drives Installed 0
Number of 2.5" Bays 24
Drive Interface Serial Attached SCSI (SAS)
Energy Star Yes
Rack Height 2U
Fibre Channel Yes
Form Factor Rack-mountable
Controller Type 12Gb/s SAS
Number of Solid State Drive Supported 24
Number of Solid State Drive Installed 2
Solid State Drive Configuration 2 x 1.92TB
Clustering Supported No
Height 3.5"
Width 17.5"
Depth 20"
Number of Controllers 2
Product Series 2000
Product Model 2062
Protocols FCP
Weight
Dimensionsنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلوم
Additional information
option-part

R0Q37A

spare-part

P13012-001

model

VO001920JWTBL, XS1920SE70004

ty

Solid State Drive

capacity

1.92TB

interface-type

SAS 12Gbps

data-transfer-rate

12Gb/sec (external)

سایز هارد

3.5

Product Name

HP Premier Flex LC/LC OM4 2F 5M Cable

Part Number

QK734A

Connector Type

LC/LC Multi-mode

Minimum Cable Bend Radius

Minimum bend radius 7.5mm

Transceiver Form Factor

Pluggable Cable

Cable Length (metric)

5m

Cable Diameter

1.6mm

Cable Type

Fiber Cable

Product Dimensions (metric)

30.48×25.4×1.27cm

Weight (metric)

0.45kg

Product Name

HPE MSA 2062 16GB FC SFF Storage

Part Number

R0Q80A

Product Type

SAN Storage System

Number of Total Expansion Bays

24

Total Solid State Drive Capacity Installed

3.84TB

Number of Hard Drives Supported

24

Number of 2.5" Bays

24

Drive Interface

Serial Attached SCSI (SAS)

Rack Height

2U12Gb/s SAS

Form Factor

Rack-mountable

Controller Type

12Gb/s SAS

Number of Solid State Drive Supported

24

Number of Solid State Drive Installed

2

Solid State Drive Configuration

2×1.92TB

Number of Controllers

2