موجود در انبار

HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 50m Cable QK737A

کابل فیبر نوری اچ پی Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 50m Cable QK737A

1,100,000 تومان

طول کابل: 

  • 50متر

نوع کانکتور: 

  • چندحالته LC/LC
مقایسه محصولات

توضیحات

 

این کابل فیبر نوری 50 متری دوبلکس LC-LC چند حالته OM4 را می‌توان با تجهیزات شبکه مرکز داده HP 10G/40G و معادل HP QK737A استفاده کرد. کابل نوری چند حالته OM4 با کیفیت بالا تولید می‌شود. برای استفاده در مدیریت فیبر در مراکز داده، محاسبات با کارایی بالا و شبکه‌های محلی سازمانی مناسب است.

طول کابل: 

  • 50متر

نوع کانکتور: 

  • چندحالته LC/LC
HP Premier Flex LC/LC OM4 2F 50M Cable Product Name
QK737A Part Number
LC/LC Multi-mode Connector Type
Minimum bend radius 7.5mm Minimum Cable Bend Radius
Pluggable Cable Transceiver Form Factor
50m Cable Length (metric)
1.6mm3mm Cable Diameter
Fiber Cable Cable Type
30.48×25.4×1.27cm Product Dimensions (metric)
0.45kg Weight (metric)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 50m Cable QK737A”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات فروشنده

  • نام فروشگاه: فروشگاه من
  • فروشنده: فروشگاه من
  • آدرس: تهران
    تهران
    تهران
    تهران
    55555
  • هنوز امتیازی داده نشده است!