موجود در انبار

HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m Cable QK734A

کابل فیبر نوری اچ پی Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m Cable QK734A

700,000 تومان

طول کابل: 

  • 5متر

نوع کانکتور: 

  • چندحالته LC/LC
مقایسه محصولات

توضیحات

 

به دلیل حساسیت کمتر آن‌ها به خم‌های تیز، انتقال داده قوی‌تر و قابل اعتمادتری را ارائه می‌دهند که می‌تواند زمان خرابی و هزینه‌های عملیاتی را کاهش دهد. مسیریابی کابل فیبر نوری می تواند منجر به خمیدگی 90 درجه، گیرکردن کابل ها در درهای کابینت و پیچ خوردگی شود. خطاهای از دست دادن داده و انتقال ناشی از این مشکلات رایج به سختی قابل عیب‌یابی هستند، هزینه‌بر هستند و زمان خرابی را افزایش می‌دهند. کابل‌های فیبر نوری خم شونده HP PremierFlex این مشکلات را با ارائه عملکرد خمشی تا 10 برابر بهتر از کابل‌های فیبر موجود حل می‌کنند.

طول کابل: 

  • 5متر

نوع کانکتور: 

  • چندحالته LC/LC
HP Premier Flex LC/LC OM4 2F 5M Cable Product Name
QK734A Part Number
LC/LC Multi-mode Connector Type
Minimum bend radius 7.5mm Minimum Cable Bend Radius
Pluggable Cable Transceiver Form Factor
5m Cable Length (metric)
1.6mm Cable Diameter
Fiber Cable Cable Type
30.48×25.4×1.27cm Product Dimensions (metric)
0.45kg Weight (metric)

توضیحات تکمیلی

Product Name

HP Premier Flex LC/LC OM4 2F 5M Cable

Part Number

QK734A

Connector Type

LC/LC Multi-mode

Minimum Cable Bend Radius

Minimum bend radius 7.5mm

Transceiver Form Factor

Pluggable Cable

Cable Length (metric)

5m

Cable Diameter

1.6mm

Cable Type

Fiber Cable

Product Dimensions (metric)

30.48×25.4×1.27cm

Weight (metric)

0.45kg

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m Cable QK734A”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات فروشنده

  • نام فروشگاه: فروشگاه من
  • فروشنده: فروشگاه من
  • آدرس: تهران
    تهران
    تهران
    تهران
    55555
  • هنوز امتیازی داده نشده است!