موجود در انبار

HPE ProLiant DL380 Gen10 Plus 4309Y 2.8GHz 8-core 1P 32GB-R MR416i-p NC 8SFF 800W PS Server P55245-B21

سرور اچ پی ProLiant DL380 Gen10 Plus 4309Y 2.8GHz 8-core 1P 32GB-R MR416i-p NC 8SFF 800W PS P55245-B21

  • حافظه:

32GB RDIMM 2R 3200MT/s (1x32GB)

  • منبع تغذیه:

1x800W

  • پردازنده:

4309 (8-Core, 2.8GHz,105W)

توضیحات

 

سرور HPE ProLiant DL380 Gen10 Plus با پارت نامبر P55245-B21 با یک پردازنده Intel® Xeon® Scalable 4309Y،  حافظه دوگانه 32گیگابایتی ، Broadcom MegaRAID MR416i-p x16 Lanes  چهار گیگابایت حافظه پنهان، کنترلر NVMe/SAS 12G برای G10 Plus اچ پی ای، باتری لیتیوم – یونی 96وات Smart Storage اچ پی به همراه کابل 145 میلی‌متری، هشت محفظه درایو SFF، شش فن استاندارد با حداکثر عملکرد، یک منبع تغذیه پلاتینیوم HPE 800W Flex Flex Hot Plug Low Halogen عرضه شده است.

 

P55245-B21 SKU Number
HPE ProLiant DL380 Gen10 Plus 4309Y 2.8GHz 8-core 1P 32GB-R MR416i-p NC 8SFF 800W PS Server Model Name
8SFF Chassis
8SF x1 Tri-Mode 24G U.3 BC Backplane
4309 (8-Core, 2.8GHz,105W) Processor
One Processor with standard heatsink Number of Processors
32GB RDIMM 2R 3200MT/s (1x32GB) Memory
Broadcom BCM57412 Ethernet 10Gb 2-port SFP+ OCP3 Adapter for HPE
Notes: No embedded networking
Network Controller
MR416i-p/4GB with Smart Storage Battery Storage Controller
None included Hard Drive
Not included (Optical Drive options available) Optical Drive
3PCIe: x8/x16/x8 PCIe Slots
1x800W Power Supply
6-Maximum Performance Fans
HPE iLO5 Management
Notes: Disabled on AA1 SKUs Security
Easy install w/CMA Rail Kit
2U Rack Form Factor

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “HPE ProLiant DL380 Gen10 Plus 4309Y 2.8GHz 8-core 1P 32GB-R MR416i-p NC 8SFF 800W PS Server P55245-B21”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات فروشنده

  • نام فروشگاه: فروشگاه من
  • فروشنده: فروشگاه من
  • آدرس: تهران
    تهران
    تهران
    تهران
    55555
  • هنوز امتیازی داده نشده است!

Quick Comparison

SettingsHPE ProLiant DL380 Gen10 Plus 4309Y 2.8GHz 8-core 1P 32GB-R MR416i-p NC 8SFF 800W PS Server P55245-B21 removeHPE MSA 2060 10GbE SAS LFF Storage R0Q77A removeHP NC522SFP Dual Port 10GbE Gigabit Server Adapter 468332-B21 removeHPE StoreFabric CN1100R 10GBASE-T Dual Port Converged Network Adapter N3U52A removeHPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 2m Cable QK733A removeHPE MSA 2060 12GB SAS SFF Storage R0Q78A remove
ImageN3U52A
SKU
Rating
Price720,000 تومان
Stock
Availability
Add to cart

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

افزودن به سبد خرید

اطلاعات بیشتر

Description
  • حافظه:
32GB RDIMM 2R 3200MT/s (1x32GB)
  • منبع تغذیه:
1x800W
  • پردازنده:

4309 (8-Core, 2.8GHz,105W)

این کارت شبکه سرور اچ پی با سرورها و ذخیره‌سازهای زیر سازگار است: 

DL1000 DL160 G5/G5p/G6 DL160se G6 DL165 G5/G5p/G6/G7 DL170h G6 DL180 G5/G6 DL185 G5 DL320 G6 DL360 G5/G6/G7 DL365 G5 DL370 G6 DL380 G5/G6/G7 DL385 G5p/G6/G7 DL580 G5/G7 DL585 G5/G6/G7 DL785 G5/G6 DL980 G7 ML330 G6 ML350 G5/G6 ML370 G5/G6 SL165z G7 SL390s G7 Proliant Servers

این کارت شبکه فیبر نوری (HBA) با سرورها و دستگاه‌های زیر سازگار است:

HPE ProLiant DL Series: DL360 Gen10

HPE ProLiant XL Series: XL170r Gen10, XL190r Gen10 Servers

HPE StoreEasy 3850 Gateway Single Node

طول کابل: 
  • 2متر
نوع کانکتور: 
  • چندحالته LC/LC
Content  

سرور HPE ProLiant DL380 Gen10 Plus با پارت نامبر P55245-B21 با یک پردازنده Intel® Xeon® Scalable 4309Y،  حافظه دوگانه 32گیگابایتی ، Broadcom MegaRAID MR416i-p x16 Lanes  چهار گیگابایت حافظه پنهان، کنترلر NVMe/SAS 12G برای G10 Plus اچ پی ای، باتری لیتیوم - یونی 96وات Smart Storage اچ پی به همراه کابل 145 میلی‌متری، هشت محفظه درایو SFF، شش فن استاندارد با حداکثر عملکرد، یک منبع تغذیه پلاتینیوم HPE 800W Flex Flex Hot Plug Low Halogen عرضه شده است.

 
P55245-B21 SKU Number
HPE ProLiant DL380 Gen10 Plus 4309Y 2.8GHz 8-core 1P 32GB-R MR416i-p NC 8SFF 800W PS Server Model Name
8SFF Chassis
8SF x1 Tri-Mode 24G U.3 BC Backplane
4309 (8-Core, 2.8GHz,105W) Processor
One Processor with standard heatsink Number of Processors
32GB RDIMM 2R 3200MT/s (1x32GB) Memory
Broadcom BCM57412 Ethernet 10Gb 2-port SFP+ OCP3 Adapter for HPE Notes: No embedded networking Network Controller
MR416i-p/4GB with Smart Storage Battery Storage Controller
None included Hard Drive
Not included (Optical Drive options available) Optical Drive
3PCIe: x8/x16/x8 PCIe Slots
1x800W Power Supply
6-Maximum Performance Fans
HPE iLO5 Management
Notes: Disabled on AA1 SKUs Security
Easy install w/CMA Rail Kit
2U Rack Form Factor
 
HPE MSA 2060 SAS 12G 2U 12-disk LFF Drive Enclosure Product Name
R0Q77A Manufacturer Part Number
SAN Storage System Product Type
Yes RAID Supported
10 Gigabit Ethernet Ethernet Technology
24 Number of Total Expansion Bays
2000 Product Family
24 Number of Hard Drives Supported
0 Number of Hard Drives Installed
24 Number of 2.5" Bays
Yes Energy Star
2U Rack Height
Rack-mountable Form Factor
12Gb/s SAS Controller Type
24 Number of Solid State Drive Supported
0 Number of Solid State Drive Installed
No Clustering Supported
3.5" Height
17.5" Width
20" Depth
2 Number of Controllers
2000 Product Series
2060 Product Model
iSCSI Protocols
5A

NC522SFP یک راهکار شبکه 10گیگابیتی PCI Express (PCIe) با هشت خط (x8) است که بالاترین پهنای باند موجود را در یک آداپتور اترنت Proliant ارائه می‌دهد. این آداپتور PCI Express Gen 2 با دو کیج +SFP مناسب برای اتصال به کابل اتصال مستقیم (DAC) یا ماژول‌های فیبری که از کابل‌های فیبر نوری SR LR و LRM پشتیبانی می‌کنند، عرضه می‌شود. NC522SFP به مشتریان امکان انعطاف پذیری و توانایی ارائه پهنای باند سرورهای Proliant را برای هر نیازی به مشتریان می‌‌دهد.

مدل:
  • NC522SFP
سرعت انتقال:
  • 10Gbps

این کارت شبکه سرور اچ پی با سرورها و ذخیره‌سازهای زیر سازگار است: 

DL1000 DL160 G5/G5p/G6 DL160se G6 DL165 G5/G5p/G6/G7 DL170h G6 DL180 G5/G6 DL185 G5 DL320 G6 DL360 G5/G6/G7 DL365 G5 DL370 G6 DL380 G5/G6/G7 DL385 G5p/G6/G7 DL580 G5/G7 DL585 G5/G6/G7 DL785 G5/G6 DL980 G7 ML330 G6 ML350 G5/G6 ML370 G5/G6 SL165z G7 SL390s G7 Proliant Servers

468332-B21 Option Part Number

468349-001

Spare Part Number
Proliant Option Category
Proliant Network Adapter Sub-Category
  • NC522SFP
Generation
Network Adapter Device Type
Plug-in Card Form Factor
Wired Connectivity Technology
PCI Express 2.0 X8 Interface Type
10GB/s Data Transfer Rate
 
N3U52A  

آداپتورهای شبکه همگرای HP StorageWorks (CNA) آداپتورهای دو پورت هستند که هم اتصال اترنت و هم کانال فیبر (FC) را بیش از 10 گیگابیت با استفاده از استانداردهای کانال فیبر روی اترنت (FCoE) و اترنت پیشرفته همگرا (CEE) فراهم می‌کنند. با ادغام اترنت، iSCSI و کانال فیبر بر روی یک آداپتور همگرا، CNAهای شرکت Hewlett Packard تعداد آداپتورها و کابل‌های جداگانه مورد نیاز برای مرکز داده شما را کاهش می‌دهند و هم‌چنین با حفظ زیرساخت‌های اترنت و کانال فیبر موجود، موجب کاهش هزینه‌های عملیاتی، برق و خنک‌کننده می‌شوند. HPE CNA ها هم‌چنین با سرورهای HPE ProLiant و سوئیچ‌های HPE Top of Rack (ToR) کاملاً آزمایش شده‌اند تا از راه حل بهینه FCoE شرکت Hewlett Packard Enterprise برای مرکز داده شما اطمینان حاصل شود.

این کارت شبکه فیبر نوری (HBA) با سرورها و دستگاه‌های زیر سازگار است:

HPE ProLiant DL Series: DL360 Gen10

HPE ProLiant XL Series: XL170r Gen10, XL190r Gen10 Servers

HPE StoreEasy 3850 Gateway Single Node

 
N3U52A Part Number
Dual Number of channels
10GbE Port Speed
x8 PCIe 3.0 or 2.0 Slot type supported
Copper – Cat6A or better Type
x64 OS Supported
x64
x64
x64
Select HPE ProLiant Gen 10 – See Server QuickSpecs Servers Supported
FCoE, Ethernet, iSCSI Protocol Supported
FCoE, Ethernet, iSCSI What's Included in the Box?
IEEE802.3x, IEEE802.3ad, IEEE802.1p, IEEE802.1q, IEEE802.3az, IEEE802.3ae, IEEE802.3ap, IEEE802.1qau, P802.1Qaz(ETS), P802.1Qbb(PFC), P802.1Qaz(DCBX) Compliance
5%to95% noncondensing PCIe Low Profile

Environmental -Relative Humidity - Operating

Box Dimension: 240mm x 155mm x 42mm Card Dimension: 182mm x 120mm x 21.8mm Product Dimensions (W x D x H)

Cat6a cables, 10Gb SFP+ Ethernet Optical Modules (SR) or SFP+ direct attach active and passive copper cable

Media
PCIe x8 Gen3 PCIe Connector
 

این کابل فیبر نوری اچ پی که با طول 2 متری دوبلکس و چندحالته LC /LC عرضه شده است می تواند در تجهیزات شبکه دیتاسنتر 10 و 40 گیگ اچ پی مورد استفاده قرار بگیرد.  به دلیل حساسیت کمتر آن‌ها به خم‌های تیز، انتقال داده قوی‌تر و قابل اعتمادتری را ارائه می‌دهند که می‌تواند زمان خرابی و هزینه‌های عملیاتی را کاهش دهد.

طول کابل: 
  • 2متر
نوع کانکتور: 
  • چندحالته LC/LC
HP Premier Flex LC/LC OM4 2F 2M Cable Product Name
QK733A Part Number
LC/LC Multi-mode Connector Type
Minimum bend radius 7.5mm Minimum Cable Bend Radius
Pluggable Cable Transceiver Form Factor
2m Cable Length (metric)
1.6mm Cable Diameter
Fiber Cable Cable Type
30.48 x 25.4 x 1.27cm Product Dimensions (metric)
0.45kg Weight (metric)

HPE MSA 2060 SAS 12G 2U 12-disk LFF Drive Enclosure Product Name
R0Q78A Manufacturer Part Number
SAN Storage System Product Type
Yes RAID Supported
10 Gigabit Ethernet Ethernet Technology
24 Number of Total Expansion Bays
2000 Product Family
24 Number of Hard Drives Supported
0 Number of Hard Drives Installed
24 Number of 2.5" Bays
Yes Energy Star
2U Rack Height
Rack-mountable Form Factor
12Gb/s SAS Controller Type
24 Number of Solid State Drive Supported
0 Number of Solid State Drive Installed
No Clustering Supported
3.5" Height
17.5" Width
20" Depth
2 Number of Controllers
2000 Product Series
2060 Product Model
iSCSI Protocols
 
Weight
Dimensionsنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلوم
Additional information
Product Name

HP Premier Flex LC/LC OM4 2F 2M Cable

Part Number

QK733A

Connector Type

LC/LC Multi-mode

Minimum Cable Bend Radius

Minimum bend radius 7.5mm

Transceiver Form Factor

Pluggable Cable

Cable Length (metric)

2m

Cable Diameter

1.6mm

Cable Type

Fiber Cable

Product Dimensions (metric)

30.48×25.4×1.27cm

Weight (metric)

0.45kg