موجود در انبار

Xilinx X2522-25G-PLUS Ethernet 10/25Gb 2-port SFP28 Adapter for HPE P21109-B21

کارت شبکه سرور اچ پی Xilinx X2522-25G-PLUS Ethernet 10/25Gb 2-port SFP28 Adapter P21109-B21

این کارت شبکه سرور اچ پی با سرورها و ذخیره‌سازهای زیر سازگار است: 

HPE Nimble Storage dHCI Medium Solution with HPE ProLiant DL325 Gen10 Plus

HPE ProLiant DL Series: DL325 Gen10 Plus, DL345 Gen10 Plus Base, DL360 Gen10 Plus, DL365 Gen10 Plus, DL380 Gen10 Plus, DL385 Gen10 Plus

HPE ProLiant XL Series: XL220n Gen10 Plus, XL225n Gen10 Plus, XL290n Gen10 Plus

توضیحات

آداپتورهای اترنت HPE Gen10 Plus راهکارهای اترنت 1 گیگابیت، 10 گیگابیت، 10/25 گیگابیت، 100 گیگابیت و 200 گیگابیت هستند که مقیاس‌پذیر و سازگار با سرورهای HPE Gen10 Plus برای خدمات ابری ترکیبی، داده‌های تلفن همراه، و برنامه‌های ویدئویی جریانی هستند. سرور شما پایه و اساس مرکز داده شما است، اما به تنهایی کار نمی‌کند. هنگامی که یک پیوند در زنجیره اجزای شما کند می‌شود، بقیه عملیات شما نیز کاهش می‌یابد. شبکه و داده‌های خود را با یک اکوسیستم یکپارچه از سرورهای HPE، آداپتورهای شبکه، فرستنده گیرنده، کابل‌ها و سوئیچ‌ها در جریان نگه دارید.

تعداد پورت:

  • Two Port

سرعت انتقال:

  • 10/25Gb

این کارت شبکه سرور اچ پی با سرورها و ذخیره‌سازهای زیر سازگار است: 

HPE Nimble Storage dHCI Medium Solution with HPE ProLiant DL325 Gen10 Plus

HPE ProLiant DL Series: DL325 Gen10 Plus, DL345 Gen10 Plus Base, DL360 Gen10 Plus, DL365 Gen10 Plus, DL380 Gen10 Plus, DL385 Gen10 Plus

HPE ProLiant XL Series: XL220n Gen10 Plus, XL225n Gen10 Plus, XL290n Gen10 Plus

P21109-B21 Option Part Number
Server Adapter Category
Ethernet Adapter Sub-Category
SFP28 Generation
10/25Gb Data rate
Stand up Form Factor
2 Ports
SFP28 Connector Type
PCI Express 3.0 x8 Interface Type

 

 

 

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “Xilinx X2522-25G-PLUS Ethernet 10/25Gb 2-port SFP28 Adapter for HPE P21109-B21”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات فروشنده

  • نام فروشگاه: فروشگاه من
  • فروشنده: فروشگاه من
  • آدرس: تهران
    تهران
    تهران
    تهران
    55555
  • هنوز امتیازی داده نشده است!

Quick Comparison

SettingsXilinx X2522-25G-PLUS Ethernet 10/25Gb 2-port SFP28 Adapter for HPE P21109-B21 removeHPE StoreFabric SN1100E 4-port 16Gb Fibre Channel Host Bus Adapter P9D99A removeR0Q80A HPE MSA 2062 16Gb Fibre Channel SFF Storage removeHPE StoreFabric SN1000Q 16Gb Single Port PCIe Fibre Channel HBA QW971A removeHPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 2m Cable QK733A removeHPE CN1200R 10GBASE-T Converged Network Adapter Q0F26A remove
ImageR0Q80AQ0F26A
SKU
Rating
Price11,000,000 تومان13,000,000 تومان720,000 تومان
Stock
Availability
Add to cart

اطلاعات بیشتر

افزودن به سبد خرید

اطلاعات بیشتر

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

اطلاعات بیشتر

Description

این کارت شبکه سرور اچ پی با سرورها و ذخیره‌سازهای زیر سازگار است: 

HPE Nimble Storage dHCI Medium Solution with HPE ProLiant DL325 Gen10 Plus

HPE ProLiant DL Series: DL325 Gen10 Plus, DL345 Gen10 Plus Base, DL360 Gen10 Plus, DL365 Gen10 Plus, DL380 Gen10 Plus, DL385 Gen10 Plus

HPE ProLiant XL Series: XL220n Gen10 Plus, XL225n Gen10 Plus, XL290n Gen10 Plus

این کارت شبکه فیبر نوری (HBA) با سرورها و دستگاه‌های زیر سازگار است:

HPE ProLiant DL Series: DL360 Gen9 , DL380 Gen9

وجود موتور Tiering خودکار در استوریج MSA 2062 اچ پی پاسخگویی به تغییرات حجم کار را به عهده می‌گیرد و در نتیجه  انتقال داغ‌ترین داده‌ها به صورت اتوماتیک و در زمان واقعی به سریع‌ترین رسانه ممکن، صورت می‌گیرد.

این کارت شبکه فیبر نوری (HBA) با سرورها و دستگاه‌های زیر سازگار است:

HPE Modular Smart Array 2040 SAS Dual Controller LFF Storage

HPE ProLiant DL Series: DL360e Gen8, DL360p Gen8, DL380 G7, DL380e Gen8, DL380p Gen8 , DL385 G7, DL385p Gen8, DL580 G7

HPE ProLiant ML Series: ML350p Gen8

HPE StoreEasy 3850 Gateway Single Node

Servers Supported: HPE ProLiant Platforms

طول کابل: 
  • 2متر
نوع کانکتور: 
  • چندحالته LC/LC

این کارت شبکه فیبر نوری (HBA) با سرورها و دستگاه‌های زیر سازگار است:

HPE ProLiant DL Series: DL360 Gen10, DL325 Gen10, DL380 Gen10, DL385 Gen10, DL560 Gen10, DL385 Gen10,

HPE ProLiant XL Series: XL170r Gen10, XL190r Gen10 Servers

Content

آداپتورهای اترنت HPE Gen10 Plus راهکارهای اترنت 1 گیگابیت، 10 گیگابیت، 10/25 گیگابیت، 100 گیگابیت و 200 گیگابیت هستند که مقیاس‌پذیر و سازگار با سرورهای HPE Gen10 Plus برای خدمات ابری ترکیبی، داده‌های تلفن همراه، و برنامه‌های ویدئویی جریانی هستند. سرور شما پایه و اساس مرکز داده شما است، اما به تنهایی کار نمی‌کند. هنگامی که یک پیوند در زنجیره اجزای شما کند می‌شود، بقیه عملیات شما نیز کاهش می‌یابد. شبکه و داده‌های خود را با یک اکوسیستم یکپارچه از سرورهای HPE، آداپتورهای شبکه، فرستنده گیرنده، کابل‌ها و سوئیچ‌ها در جریان نگه دارید.

تعداد پورت:
  • Two Port
سرعت انتقال:
  • 10/25Gb

این کارت شبکه سرور اچ پی با سرورها و ذخیره‌سازهای زیر سازگار است: 

HPE Nimble Storage dHCI Medium Solution with HPE ProLiant DL325 Gen10 Plus

HPE ProLiant DL Series: DL325 Gen10 Plus, DL345 Gen10 Plus Base, DL360 Gen10 Plus, DL365 Gen10 Plus, DL380 Gen10 Plus, DL385 Gen10 Plus

HPE ProLiant XL Series: XL220n Gen10 Plus, XL225n Gen10 Plus, XL290n Gen10 Plus

P21109-B21 Option Part Number
Server Adapter Category
Ethernet Adapter Sub-Category
SFP28 Generation
10/25Gb Data rate
Stand up Form Factor
2 Ports
SFP28 Connector Type
PCI Express 3.0 x8 Interface Type
       
 

HBAهای 16گیگابایتی HPE StoreFabric SN1100E دو برابر عملکرد ورودی/خروجی 8 گیگابایتی HBA را ارائه می‌کنند و عملکرد و کارایی شبکه ذخیره‌سازی را به سطح بالاتری می‌برند. آن‌ها ذخیره‌سازی و بازیابی سریع اطلاعات حیاتی را هنگام استفاده از برنامه‌های کاربردی ابری با پهنای باند بالا و برنامه‌های کاربردی فشرده ذخیره‌سازی مانند پشتیبان‌گیری، تراکنش‌های پایگاه داده و رسانه‌های غنی امکان‌پذیر می‌کنند. HBA‌های 16 گیگابایتی SN1100E با شبکه‌های 8 گیگابیت و 4 گیگابیت سازگار هستند و از سرمایه‌گذاری‌های فعلی و آینده شما در IT محافظت می‌کنند.

این کارت شبکه فیبر نوری (HBA) با سرورها و دستگاه‌های زیر سازگار است:

HPE ProLiant DL Series: DL360 Gen9 , DL380 Gen9

P9D99A Part Number
Quad Number of channels
16Gbps Port Speed
PCI Express 3.0 to Fibre Channel Slot type supported
x64

Windows Server 2019/2016/ 2012 / 2012 R2 & HyperV

x64 RHEL 8.x, 7.x, 6.x
x64 VMware ESX/ESXi 7.0,6.7,6.5,6.0,5.5
x64 SLES 15.x,12.x, 11.x
16Gbps HBA with standard bracket, four 16 Gbps SFP+, low-profile bracket, documentation What's Included in the Box?
32ºF to 113º F (0º C to 45º C) Environmental - Operating Temperature
-40ºF to 158º F (-40º C to 70º C) Environmental - Storage Temperature
15%to 80% RH at 40º C (non- condensing) Environmental - Relative Humidity - Operating
6.59x 0.49 x 4.4in (12.34x167.51x11 1.15mm) Product Dimensions (W x D x H)
Multi-mode Optic (SFP+) Media
Short wave laser with LC type connector Connector
PCIe 3.0 x8 PCIe Connector
16/8/4Gbps Auto-negotiation
Shipped with both ½ height and full-height brackets Brackets
R0Q80A  

ترکیبی از محفظه‌های 3.5اینچی (LFF) و 2.5 اینچی (SFF) تا حداکثر 9 محفظه توسط HPE MSA 2060 Storage پشتیبانی می‌شود. می‌توانید با توجه به نیاز کاری خود می‌توانید ترکیبی از SSD، Enterprise SAS یا MidLine SAS HDD و کوچک و در مقیاسی که لازم دارید استفاده کنید.HPE MSA 2062  به کمک نرم‌افزار همه‌جانبه به میزان 32 درصد صرفه‌جویی ارائه می‌دهد و می‌تواند ظرفیت 3.84 ترابایتی از نوع SSD فراهم کند. نصب، استفاده و نگهداری از این استوریج اچ پی به سادگی انجام می‌شود.

مدیریت سرویس‌های داده «تنظیم و فراموش کردن» MSA بدون نیاز به مدیر فضای ذخیره‌سازی اختصاصی صورت می‌گیرد.  
Product Name HPE MSA 2062 16GB FC SFF Storage
Manufacturer Part Number R0Q80A
Product Type SAN Storage System
Number of Total Expansion Bays 24
Product Family 2000
Total Solid State Drive Capacity Installed 3.84TB
Number of Hard Drives Supported 24
Number of Hard Drives Installed 0
Number of 2.5" Bays 24
Drive Interface Serial Attached SCSI (SAS)
Energy Star Yes
Rack Height 2U
Fibre Channel Yes
Form Factor Rack-mountable
Controller Type 12Gb/s SAS
Number of Solid State Drive Supported 24
Number of Solid State Drive Installed 2
Solid State Drive Configuration 2 x 1.92TB
Clustering Supported No
Height 3.5"
Width 17.5"
Depth 20"
Number of Controllers 2
Product Series 2000
Product Model 2062
Protocols FCP

QW971A به عنوان یک کارت HBA سرور اچ پی 16گیگ ذخیره و بازیابی اطلاعات حیاتی را در هنگام استفاده از برنامه‌های ابری با پهنای باند بالا و برنامه‌های کاربردی ذخیره‌سازی فشرده مانند پشتیبان‌گیری، تراکنش‌های پایگاه داده و رسانه‌های غنی امکان‌پذیر می‌کنند.  HPE SN1000Q 16Gb HBA با شبکه‌های ذخیره‌سازی 8 و 4 گیگابایتی سازگار است و از سرمایه‌گذاری‌های آینده محافظت می‌کند. با قابلیت ارائه دو برابر عملکرد ورودی/خروجی 8 گیگابایت FC HBA. SN1000Q ارتقای عملکرد و کارایی شبکه ذخیره‌سازی را به سطح بالاتر فراهم می‌کند.

این کارت شبکه فیبر نوری (HBA) با سرورها و دستگاه‌های زیر سازگار است:

HPE Modular Smart Array 2040 SAS Dual Controller LFF Storage

HPE ProLiant DL Series: DL360e Gen8, DL360p Gen8, DL380 G7, DL380e Gen8, DL380p Gen8 , DL385 G7, DL385p Gen8, DL580 G7

HPE ProLiant ML Series: ML350p Gen8

HPE StoreEasy 3850 Gateway Single Node

Servers Supported: HPE ProLiant Platforms

QW971A Part Number
Single Number of channels
16Gbps Port Speed
PCI Express 3.0 to Fibre Channel Slot type supported
x64 Windows Server 2016/2012/2012 R2
x64 RHEL 7.x, 6.x
x64 VMware ESX/ESXi 6.5,6.0,5.5
x64 SLES
16Gbps HBA with standard bracket, one 16 Gbps SFP+, low-profile bracket, documentation What's Included in the Box?
32ºF to 131º F (0º C to 55º C) Environmental - Operating Temperature

-4º F to 158º F (-20º C to 70º C)

Environmental - Storage Temperature
10%to 90% RH at 40º C (non-condensing) Environmental - Relative Humidity - Operating

6.63x 0.63 in. (119x 168 x 16mm)

Product Dimensions (W x D x H)
Multi-mode Optic (SFP+) Media
Short wave laser with LC type connector Connector
PCIe 3.0 x8 PCIe Connector
16/8/4Gbps Auto-negotiation
Shipped with both ½ height and full-height brackets Brackets
 

این کابل فیبر نوری اچ پی که با طول 2 متری دوبلکس و چندحالته LC /LC عرضه شده است می تواند در تجهیزات شبکه دیتاسنتر 10 و 40 گیگ اچ پی مورد استفاده قرار بگیرد.  به دلیل حساسیت کمتر آن‌ها به خم‌های تیز، انتقال داده قوی‌تر و قابل اعتمادتری را ارائه می‌دهند که می‌تواند زمان خرابی و هزینه‌های عملیاتی را کاهش دهد.

طول کابل: 
  • 2متر
نوع کانکتور: 
  • چندحالته LC/LC
HP Premier Flex LC/LC OM4 2F 2M Cable Product Name
QK733A Part Number
LC/LC Multi-mode Connector Type
Minimum bend radius 7.5mm Minimum Cable Bend Radius
Pluggable Cable Transceiver Form Factor
2m Cable Length (metric)
1.6mm Cable Diameter
Fiber Cable Cable Type
30.48 x 25.4 x 1.27cm Product Dimensions (metric)
0.45kg Weight (metric)

 

این آداپتور شبکه همگرا CN1200R 10GBASE-T یک آداپتور دو پورت است که با استفاده از استانداردهای اترنت، iSCSI و کانال فیبر (FC) بیش از 10/25GbE با استفاده از هر دو کانال فیبر روی اترنت (FCoE) و اترنت پیشرفته همگرا (CEE) ارتباط برقرار می‌کند. با ادغام اترنت، iSCSI و کانال فیبر بر روی یک آداپتور همگرا، HPE CNA تعداد آداپتورها و کابل‌های جداگانه مورد نیاز برای مرکز داده شما را کاهش می‌دهد و هم‌چنین هزینه‌های عملیاتی، برق و خنک‌کننده را کاهش می‌دهد و در عین حال زیرساخت‌های اترنت و کانال فیبر موجود را حفظ می‌کند. HPE CNA‌ها هم‌چنین با سرورهای HPE ProLiant و سوئیچ‌های HPE Top of Rack (ToR) به طور کامل آزمایش شده‌اند تا از راه حل HPE FCoE بهتر برای مرکز داده شما اطمینان حاصل کنند.

این کارت شبکه فیبر نوری (HBA) با سرورها و دستگاه‌های زیر سازگار است:

HPE ProLiant DL Series: DL360 Gen10, DL325 Gen10, DL380 Gen10, DL385 Gen10, DL560 Gen10, DL385 Gen10

HPE ProLiant XL Series: XL170r Gen10, XL190r Gen10 Servers

CN1200E Part Number
Dual Number of channels
10GbE Port Speed
x8 PCIe 3.0 or 2.0 Slot type supported
Optical Type
Windows Server 2016/2012/2012 R2 & Hyper V OS Supported
VMware 6.7,6.5,6.0,5.5
RHEL 7.x, 6.x
SLES 12.x, 11.x
Select HPE ProLiant Gen8,9 & 10 – See Server QuickSpecs Servers Supported
FCoE, Ethernet, iSCSI Protocol Supported
CNA, low-profile bracket What's Included in the Box?
IEEE802.3x, IEEE802.3ad, IEEE802.1p, IEEE802.1q, IEEE802.3az, IEEE802.3ae, IEEE802.3ap, IEEE802.1qau, P802.1Qaz(ETS), P802.1Qbb(PFC), P802.1Qaz(DCBX) Compliance
32º to 113º F (0º to 45º C)

Environmental - Operating Temperature

-40ºF to 158º F (-40º to 70º C)

Environmental - Storage Temperature

15%to 80% (relative, non-condensing)

Environmental - Relative Humidity -Operating

Box Dimension: 240mm x 155mm x 42mm Card Dimension: 182mm x 120mm x 21.8mm

Product Dimensions (W x D x H)

Cat6a cables, 10Gb SFP+ Ethernet Optical Modules (SR) or SFP+ direct attach active and passive copper cable

Media
PCIe x8 Gen3 PCIe Connector
Weight
Dimensionsنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلوم
Additional information
Product Name

HPE MSA 2062 16GB FC SFF Storage

Part Number

R0Q80A

Product Type

SAN Storage System

Number of Total Expansion Bays

24

Total Solid State Drive Capacity Installed

3.84TB

Number of Hard Drives Supported

24

Number of 2.5" Bays

24

Drive Interface

Serial Attached SCSI (SAS)

Rack Height

2U12Gb/s SAS

Form Factor

Rack-mountable

Controller Type

12Gb/s SAS

Number of Solid State Drive Supported

24

Number of Solid State Drive Installed

2

Solid State Drive Configuration

2×1.92TB

Number of Controllers

2

Category

HP

Sub-Category

HBA

Generation

Fibre Channel

Part Number

QW971A

Device Type

Host Bus Adapter

Form Factor

Plug-In Card (Low Profile)

Interface Type

3.0x4PCI Express

Data Transfer Rate

16Gbps

Ports

2xFibre Channel

Expansion Slots

SFP+

Product Name

HP Premier Flex LC/LC OM4 2F 2M Cable

Part Number

QK733A

Connector Type

LC/LC Multi-mode

Minimum Cable Bend Radius

Minimum bend radius 7.5mm

Transceiver Form Factor

Pluggable Cable

Cable Length (metric)

2m

Cable Diameter

1.6mm

Cable Type

Fiber Cable

Product Dimensions (metric)

30.48×25.4×1.27cm

Weight (metric)

0.45kg