سفارشات خود را برای  بالا 100 هزار تومان را با پیک رایگان تجربه کنید

BIG-IP Virtual Edition – راهکار مبتنی بر نسخه مجازی

BIG-IP Virtual Editions

BIG-IP Virtual Editions Bundle

بسیاری از سازمان‌ها از ابتکارات تحول دیجیتال برای افزایش اتوماسیون و سرعت بخشیدن به تعاملات مبتنی بر اینترنت استقبال کرده‌اند. این انتقال دیجیتال باعث انفجار برنامه‌های کاربردی مبتنی بر وب توسعه‌یافته داخلی می‌شود. اما همچنین عملیات فناوری اطلاعات را پیچیده کرده است و – در بسیاری موارد – برنامه‌ها را در معرض محافظت ناسازگار یا ناکافی در برابر حملات قرار داده است. در نتیجه، فرآیندهای قبلی و اعمال سیاست‌های منسجم از بین رفته است. در برخی موارد، این ابتکارات حتی فرآیندهای دستی جدیدی را ایجاد کرده است که توانایی افزایش مقیاس عملیات را برای برآورده کردن نیازهای تجاری مهار می کند.

F5 BIG-IP Cloud Edition

برای جاسازی فرآیندهای سازگار و رعایت استانداردهای تجاری در فرآیند تحول دیجیتال، F5 نسخه ابری BIG-IP را ایجاد کرد. این راه حل خدمات برنامه را به مدل هر برنامه با سرویس‌های برنامه خودکار و استقرار امنیتی تغییر می‌دهد. BIG-IP Cloud Edition شکاف بین سیاست‌های شرکت، فرآیندها و انطباق، و تحولات دیجیتالی سریع را پر می‌کند – و شامل استقرار خودکار سلف سرویس و دید برای هر تیم برنامه است. این نوآوری‌ها به کاهش ریسک و بهبود عملکرد و امنیت کلی کمک می‌کند. BIG-IP Cloud Edition با ارائه خدمات برنامه‌ای اختصاصی با اندازه مناسب و امنیت از طریق گردش‌های کاری خودکار و تجزیه و تحلیل جامع، تحول دیجیتال را امکان‌پذیر می‌سازد. خدمات و امنیت برنامه توسط نسخه های مجازی BIG-IP Per-App (VEs) فعال می‌شود. BIG-IP Per-App VEs برای هر برنامه کاربردی Application Delivery Controller (ADCs) و F5 Advanced Web Application Firewall (Advanced WAF) را برای ارائه مداوم خدمات و امنیت برای برنامه‌های موجود – و همچنین جدید – ارائه می‌دهد. BIG-IP Per-App VEها همان خدمات پیشرو بازار مقیاس پذیر، ایمن و قابل تنظیم ارائه شده توسط ADC های فیزیکی و مجازی F5 را با قیمت و به شکلی مناسب برای پشتیبانی از هر برنامه ارائه می‌دهند. BIG-IP Cloud Edition اتوماسیون، مدیریت و دید استقرار را از طریق پلت فرم مدیریت متمرکز F5 BIG-IQ فراهم می‌کند. ضمن آن‌که BIG-IP Cloud Edition مدیریت کامل چرخه حیات از جمله چرخش خودکار نمونه‌های BIG-IP Per-App VE و حذف نمونه‌های VE اضافی بر اساس آستانه ظرفیت را مهیا می‌سازد.
این نسخه شامل بخش اعظمی از ماژول­ های F5 شامل LTM, ASM, AWAF, DNS, AFM, AVR, … می­ باشد و براحتی به واسطه استفاده از معماری Hypervisor قابل پیاده ­سازی خواهد بود. این راه­کار حداکثر Throughput = 40 G را با استفاده از لایسنس High Performance ارائه کرده و برای اکثر مشتریان Small to Medium Size مناسب است. استفاده از این راه­کار با هدف کاهش هزینه ­های سازمانی برای بخشی از نیازمندی­ های حیاتی برخی از سازمان­ ها پیشنهاد می­شود. راه­کار مبتنی بر نسخه مجازی، تحت انواع مختلفی از Throughputها شامل  25Mb, 200Mb, 1Gb, 3Gb, 5Gb, 10Gb, 40Gb ارائه می­شود و این موضوع به مشتری این حق انتخاب را خواهد داد تا براساس نوع نیازمندی مربوطه و حجم ترافیک قابل پردازش، یکی از این لایسنس ­ها را انتخاب نماید. در ادامه اطلاعات مرتبط با توان محاسباتی و قابلیت ­های نسخه مجازی عنوان شده است.

MaximumPerformance
2millionL7 requests per second
625,000L4 connections per second
40GbpsL4 throughput
SSL
9,700SSL RSA TPS (2K keys)
6.9GbpsSSL throughput (RSA)
47.5KSSL ECC TPS
14.5MbpsSSL throughput (ECC)

:Support

Supported Hypervisors and Linux Distributions

10Gbps5Gbps3Gbps1Gbps200Mbps25MbpsLab 
VMware vSphere
KVM and Community Xen
Citrix XenServer
Microsoft Hyper-V

Throughput Licensed VE

MaximumStartingPerformance
450,0003,000L7 requests per second
135,0002,000L4 connections per second
10Gbps25MbpsL4 throughput
10million1millionMaximum L4 concurrent connections
SSL
3,800900SSL RSA TPS (2K keys)
4Gbps23MbpsSSL throughput (RSA)
20,0001,200SSL ECC TPS
5.4Gbps23MbpsSSL throughput (ECC)

F5 Silverline
یک پلت فرم خدمات امنیتی مبتنی بر کلود

به کمک F5 Silverline، برنامه‌ها در هر کجا که باشند در دسترس و ایمن هستند. خدمات امنیتی Silverline عبارتند از:

  • Silverline DDoS Protection: به کمک آن می‌توانید از کسب و کار خود محافظت کنید و در طول یک حمله DDoS آنلاین بمانید. این سرویس امنیتی مدیریت شده، حملات DDoS لایه های 3-7، از جمله بزرگترین حملات حجمی، را قبل از رسیدن به شبکه شما شناسایی و کاهش می‌دهد.

  • Silverline Web Application Firewall: فایروال برنامه وب Silverline بسته به نیاز شما به عنوان یک سرویس کاملاً مدیریت شده یا یک سلف سرویس سریع در دسترس است. از برنامه‌های وب و داده‌ها در هر کجا محافظت می‌کند و از انطباق با PCI DSS اطمینان حاصل می‌کند.

  • Silverline Threat Intelligence: این سرویس مدیریت شده با یکپارچه‌سازی فهرست‌های پویا از آدرس‌های IP تهدیدکننده با پلتفرم‌های مبتنی بر ابر Silverline، زمینه‌ی حیاتی را برای تصمیم‌گیری‌های خط‌‌مشی فراهم می‌کند. Silverline Threat Intelligence به عنوان یک افزونه برای Silverline DDoS Protection یا Silverline Web Application Firewall در دسترس است.

سرویس‌های امنیتی Silverline با محافظت در برابر حملات برنامه‌های کاربردی از جمله حملات DDoS، OWASP Top 10، ربات‌های مخرب و موارد دیگر، بار تیم‌های امنیتی را که بیش از حد اشتراک دارند کاهش می‌دهند و تضمین می‌کنند که برنامه‌های شما در دسترس و ایمن باقی می‌مانند. تجهیزات BIG-IP بعد از نصب هر کدام از ماژول‌های زیر با توجه به نیاز شما، می‌توانند بهترین عملکرد را ارائه دهند:

سبد خرید
فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من
مشاوره رایگان