شرکت فنی مهندسی ساپرا صنعت

شرکت فنی مهندسی ساپرا صنعت

تامین و نگهداری تجهیزات F5 – Fortinet – HPE

021-76871880

ماژول سیسکو مدل GLC-ZX-SM

مشخصات و اطلاعات  Cisco GLC-ZX-SM Moudle ماژول سیسکو مدل GLC-ZX-SM در محدوده لینک فیبر نوری در مد single-mode تا حدود تا حداکثر 120 کیلومتر عمل می کند. SFP یک لینک نوری 21 دسی بلی را ارائه می دهد، اما دقت طول پیوند به عوامل متعددی نظیر کیفیت فیبر، تعداد اتصال یافته ها در طول مسیر […]

قیمت : 6,000,000 تومان
تعداد محصول :

مشخصات و اطلاعات  Cisco GLC-ZX-SM Moudle

ماژول سیسکو مدل GLC-ZX-SM در محدوده لینک فیبر نوری در مد single-mode تا حدود تا حداکثر 120 کیلومتر عمل می کند. SFP یک لینک نوری 21 دسی بلی را ارائه می دهد، اما دقت طول پیوند به عوامل متعددی نظیر کیفیت فیبر، تعداد اتصال یافته ها در طول مسیر و کیفیت اتصالات بستگی دارد.

وقتی در فاصله ی کوتاه از فیبر single-mode )SMF) استفاده می شود، ممکن است لازم باشد که یک تضعیف کننده نوری درون خطی در لینک قرار داده شود تا گیرنده overloading بار نداشته باشد. یک تضعیف کننده نوری درون خطی  10 دسی بلی زمانی که اندازه کابل فیبر نوری کمتر از 8 دسی بل باشد.باید میان کابل فیبرنوری و پورت گیرنده SFP در هر دو انتهای لینک قرار گیرد.

 

مشخصات فنی ماژول سیسکو مدل GLC-ZX-SM:

 

 

استاندارد صنعتی سیسکو Converter رابط کاربری گیگابیت  Small Form-Factor Pluggable )SFP)یک دستگاه ورودی / خروجی قابل جابجایی در هنگام کار سوئیچ  است که به پورت یا اسلات Gigabit Ethernet وصل می شود و پورت را با شبکه مرتبط می کند.

SFP ها می توانند در انواع محصولات سیسکو مورد استفاده قرار گیرند و در ترکیب های BASE-T1000, 1000BASE-SX,  BASE-LX/LH1000,  BASE-EX1000 , BASE-ZX1000 , یا BASE-BX10-D/U1000 براساس پورت به پورت با هم ترکیب شوند.

 

ماژول سیسکو مدل GLC-ZX-SM

‫0/5 (0 امتیاز )

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول سیسکو مدل GLC-ZX-SM”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برخی از مشتریان