موجود در انبار

Cisco GLC-LH-SM SFP Module

170,000 تومان

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM، دارای طول موج میانگین 1310نانومتر است. تنظیم نوع اطلاعات در ماژول سیسکو به حالت‌های MultiMode و SingleMode امکان‌پذیر است. این ماژول از  قابلیت پشتیبانی حداکثر 100 کیلومتر در حالت SingleMode و فاصله 550 متر در حالت MultiMode برخوردار است.

توضیحات

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM، مانند تمامی ماژول‌های SFP امکان اتصال به سوئیچ‌ را دارد. این ماژول در ابعاد 8.5×13.4×56.5 میلی‌متر  و با وزن 75 گرم ارائه شده است. ماژول‌های SFP دارای کانکتورهای متفاوتی هستند که از جمله این کانکتورها می‌توان RJ45، SC و LC  را نام برد که در مدل GLC-LH-SM کانکتور LC مورد استفاده قرار می‌گیرد که در مقایسه با کانکتورهای SC دارای ابعاد کوچکتری است و فیبری از نوع MMF در آن به کار رفته است که قابلیت انتقال داده با سرعت 1000Base-LX/LHرا دارد. ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM، دارای طول موج میانگین 1310نانومتر است. تنظیم نوع اطلاعات در ماژول سیسکو به حالت‌های MultiMode و SingleMode امکان‌پذیر است. ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM  قابلیت پشتیبانی حداکثر 100 کیلومتر را در حالت SingleMode و فاصله 550 متر را در حالت MultiMode دارد . ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM  همراه با کابل‌های پچ کورد مجهز به کانکتورهای PC یا UPC به کار برده می‌شود.

توضیحات تکمیلی

dimensions

56.6×13.4×8.5mm

transmit-power-dbm

3to9.5

receive-power-dbm

3to20

trans-and-receive-wave

1260to1355

cable-type

MMF

weight

75gr

transmision-port

1000BASE-LX-LH

core-size-microns

62.5

average-wavelength-nm

1310

modal-bandwidth-mhz

500

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “Cisco GLC-LH-SM SFP Module”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات فروشنده

  • نام فروشگاه: فروشگاه من
  • فروشنده: فروشگاه من
  • آدرس: تهران
    تهران
    تهران
    تهران
    55555
  • هنوز امتیازی داده نشده است!