شرکت فنی مهندسی ساپرا صنعت

شرکت فنی مهندسی ساپرا صنعت

تامین و نگهداری تجهیزات – F5 – Fortinet – HPE

021-76871880
سبد خرید ( 0 مورد)

Cisco GLC-SX-MMD Module

  ‫0/5 ‫(0 نظر) ‫0/5 ‫(0 نظر)

قیمت : 115,000 تومان
تعداد محصول :

 

‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
Product Name

GLC-SX-MMD

Media

Fiber

Wavelength

850nm

Mode

LC

Industry Standards

IEEE 802.3z 1000BASE-SX

Compatible Networks

1000Mbps(1Gbps)

Max Transfer Distance

550m(1804 ft)

Max Data Transfer Rate

1.25Gbps

Power

<1W

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “Cisco GLC-SX-MMD Module”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توضیحات

Cisco WIC-2AM-V2 Interface Card

قیمت : 1,800,000 تومان
توضیحات

Cisco SFP-10G-SR Transceiver Module

قیمت : 350,000 تومان
توضیحات

Cisco GLC-T SFP Module

قیمت : 380,000 تومان
توضیحات

Cisco GLC-LH-SMD SFP Module

قیمت : 220,000 تومان
توضیحات

Cisco GLC-LH-SM SFP Module

قیمت : 170,000 تومان
توضیحات

Cisco C3850-NM-4-10G Network Module

قیمت : 5,600,000 تومان
توضیحات

Cisco C3KX-NM-1G Network Module

قیمت : 700,000 تومان