موجود در انبار

Cisco SFP-10G-LR SFP Transceiver Module

350,000 تومان

یکی دیگر از انواع ماژول های فیبر نوری تولید سیسکو، ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LR  است که از فرستنده و گیرنده G10 برخوردار است و طول لینک آن می‌تواند تا 10 کیلومتر باشد.1310nm، طول موج این ماژول با قابلیت سازگاری با استاندارد 10GBASE-LR است.

توضیحات

یکی دیگر از انواع ماژول های فیبر نوری تولید سیسکو، ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LR  است که از فرستنده و گیرنده G10 برخوردار است و طول لینک آن می‌تواند تا 10 کیلومتر باشد.1310nm، طول موج این ماژول با قابلیت سازگاری با استاندارد 10GBASE-LR است.

لازم به ذکر است که SFP برای تجهیزات با قابلیت Hot Plug در اینترفیس‌های گیگابیت اترنت در تجهیزات شبکه یک استاندارد صنعتی سیسکو محسوب می‌شود که برخورداری از همین قابلیت Hot Plug ، به SFP برتری بخشیده است.

 

توضیحات تکمیلی

product-name

SFP-10G-LR

max-data-rate

10.3125Gbps

type-of-communication-tech

Wired

wavelength

1310nm

core-size-microns

G.652

cable-type

SMF

commerical-temp-range

0to 70°C

dom-support

Yes

max-cable-distance

10km

interface

LC Duplex

standard

IEEE 802.3 and 802.3ab

voltage

3.3V

power-consumption

1W

trans-and-receive-wave

1260 to 1355

tx-power

'-8.2~0.5dBm

optical-components

DFB 1310nm

receiver-sensitivity

'-14.4dBm>

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “Cisco SFP-10G-LR SFP Transceiver Module”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات فروشنده

  • نام فروشگاه: فروشگاه من
  • فروشنده: فروشگاه من
  • آدرس: تهران
    تهران
    تهران
    تهران
    55555
  • هنوز امتیازی داده نشده است!