موجود در انبار

Cisco SFP-10G-LR SFP Transceiver Module

350,000 تومان

یکی دیگر از انواع ماژول های فیبر نوری تولید سیسکو، ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LR  است که از فرستنده و گیرنده G10 برخوردار است و طول لینک آن می‌تواند تا 10 کیلومتر باشد.1310nm، طول موج این ماژول با قابلیت سازگاری با استاندارد 10GBASE-LR است.

توضیحات

یکی دیگر از انواع ماژول های فیبر نوری تولید سیسکو، ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LR  است که از فرستنده و گیرنده G10 برخوردار است و طول لینک آن می‌تواند تا 10 کیلومتر باشد.1310nm، طول موج این ماژول با قابلیت سازگاری با استاندارد 10GBASE-LR است.

لازم به ذکر است که SFP برای تجهیزات با قابلیت Hot Plug در اینترفیس‌های گیگابیت اترنت در تجهیزات شبکه یک استاندارد صنعتی سیسکو محسوب می‌شود که برخورداری از همین قابلیت Hot Plug ، به SFP برتری بخشیده است.

 

توضیحات تکمیلی

product-name

SFP-10G-LR

max-data-rate

10.3125Gbps

type-of-communication-tech

Wired

wavelength

1310nm

core-size-microns

G.652

cable-type

SMF

commerical-temp-range

0to 70°C

dom-support

Yes

max-cable-distance

10km

interface

LC Duplex

standard

IEEE 802.3 and 802.3ab

voltage

3.3V

power-consumption

1W

trans-and-receive-wave

1260 to 1355

tx-power

'-8.2~0.5dBm

optical-components

DFB 1310nm

receiver-sensitivity

'-14.4dBm>

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “Cisco SFP-10G-LR SFP Transceiver Module”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات فروشنده

  • نام فروشگاه: فروشگاه من
  • فروشنده: فروشگاه من
  • آدرس: تهران
    تهران
    تهران
    تهران
    55555
  • هنوز امتیازی داده نشده است!

Quick Comparison

SettingsCisco SFP-10G-LR SFP Transceiver Module removeCisco GLC-SX-MMD Module removeFortinet FN-TRAN-LX Transceiver Module removeFortinet FN-TRAN-SFP+LR Transceiver Module removeCisco GLC-T SFP Module removeماژول سیسکو مدل GLC-SX-MM remove
ImageGLC-SX-MM
SKU
Rating
Price350,000 تومان150,000 تومان3,200,000 تومان7,000,000 تومان340,000 تومان190,000 تومان
Stock
Availability
Add to cart

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

افزودن به سبد خرید

Description

یکی دیگر از انواع ماژول های فیبر نوری تولید سیسکو، ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LR  است که از فرستنده و گیرنده G10 برخوردار است و طول لینک آن می‌تواند تا 10 کیلومتر باشد.1310nm، طول موج این ماژول با قابلیت سازگاری با استاندارد 10GBASE-LR است.

ماژول‌های Fortinet برای کار با تچهیزات Fortinet به صورت هدفمند ساخته و آزمایش شده‌اند تا اطمینان حاصل شود که شبکه شما به همان اندازه پایدار است و تا حد امکان قوی است و انتخاب ماژول سازگار برای کسب و کار شما را بر اساس حدس و گمان از بین ببرد.

 
  • حذف مشکلات اتصال به شبکه‌هایی با حداکثر زمان کاری با استفاده از ماژول‌های با کیفیت طراحی شده برای کار با تجهیزات فورتی‌نت
  • ارائه ماژول‌های با کیفیت با صرف حداقل هزینه

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T، مانند تمامی ماژول‌های SFP امکان اتصال به سوئیچ‌ را دارد. این ماژول با وزن 75 گرم ارائه شده است. ماژول‌های SFP دارای کانکتورهای متفاوتی هستند که در مدل GLC-T کانکتور LC مورد استفاده قرار می‌گیرد و فیبری از نوع mini-GBIC، SFP در آن به کار رفته است که قابلیت انتقال داده با سرعت Ethernet 1000Base-T را دارد.

ماژول GLC-SX-MM یک فرستنده دوفلکس SFP برای فرستنده است همچنین این ماژول، ماژول انتقال دیتا از طریق فیبر نوری مالتی مد با قطر بین 50 و 62.5 میکرومتر با پهنای باند مورد پشتیبانی 1 گیگا بیت بر ثانیه می باشد.    
Content

یکی دیگر از انواع ماژول های فیبر نوری تولید سیسکو، ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LR  است که از فرستنده و گیرنده G10 برخوردار است و طول لینک آن می‌تواند تا 10 کیلومتر باشد.1310nm، طول موج این ماژول با قابلیت سازگاری با استاندارد 10GBASE-LR است.

لازم به ذکر است که SFP برای تجهیزات با قابلیت Hot Plug در اینترفیس‌های گیگابیت اترنت در تجهیزات شبکه یک استاندارد صنعتی سیسکو محسوب می‌شود که برخورداری از همین قابلیت Hot Plug ، به SFP برتری بخشیده است.

 
         

مشکلات رایج اتصال در شبکه‌های سازمان‌ها و مراکز داده اغلب به کیفیت پایین و ماژول های فرستنده گیرنده ناسازگار، نسبت به یک خطا در تجهیزات شبکه خودشان بر می‌گردد. ماژول‌های Fortinet برای کار با تچهیزات Fortinet به صورت هدفمند ساخته و آزمایش شده‌اند تا اطمینان حاصل شود که شبکه شما به همان اندازه پایدار است و تا حد امکان قوی است و انتخاب ماژول سازگار برای کسب و کار شما را بر اساس حدس و گمان از بین ببرد.

ویژگی‌های ماژول‌های فورتی‌نت:

  • پشتیبانی از رابط‌های مختلف از جمله: SFP،SFP+، DAC و استانداردهای جدیدتر سرعت بالا از جمله SFP28،QSFP+، CFP2، و QSFP28.
  • تست شده برای کار با تمامی تجهیزات فورتی‌نت و سازگاری کامل با آن‌ها
  • حذف مشکلات اتصال به شبکه‌هایی با حداکثر زمان کاری با استفاده از ماژول‌های با کیفیت طراحی شده برای کار با تجهیزات فورتی‌نت
  • ارائه ماژول‌های با کیفیت با صرف حداقل هزینه
   
HARDWARE FN-TRAN-LX
Protocol Standard 1000Base-LX
IEEE Standard 802.3z
Module Type SFP
Data Link Rate for Ethernet 1.25Gbps
Transmission Range 10km
Media SM
Wavelength (nm) 1310
Connector Type Duplex LC
Power Dissipation <830mW
Operating Temperature Range -40–85°C
Hot Plug Yes
Serial ID PROM Yes
Digital Monitoring Yes
Auto Negotiation Yes
Link Status Yes

  چه شبکه شما به 100GE پرسرعت نیاز دارد در داخل مرکز داده یا دوربرد  1GE برای اتصال داده‌هادر مراکز شهرهای مختلف، Fortinet یک ماژول مناسب برای رفع نیازهای شما دارد.

ویژگی‌های ماژول‌های فورتی‌نت:

  • پشتیبانی از رابط‌های مختلف از جمله: SFP،SFP+، DAC و استانداردهای جدیدتر سرعت بالا از جمله SFP28،QSFP+، CFP2، و QSFP28.
  • تست شده برای کار با تمامی تجهیزات فورتی‌نت و سازگاری کامل با آن‌ها
  • حذف مشکلات اتصال به شبکه‌هایی با حداکثر زمان کاری با استفاده از ماژول‌های با کیفیت طراحی شده برای کار با تجهیزات فورتی‌نت
  • ارائه ماژول‌های با کیفیت با صرف حداقل هزینه
   
HARDWARE FN-TRAN-SFP+LR
Protocol Standard 10GBase-LR
IEEE Standard 802.3ae
Module Type SFP+
Data Link Rate for Ethernet 10Gbps
Transmission Range 10km
Media SM
Wavelength (nm) 1310
Connector Type Duplex LC
Power Dissipation 850mW
Operating Temperature Range 0–85°C
Hot Plug Yes
Serial ID PROM Yes
Digital Monitoring Yes
Auto Negotiation Yes
Link Status Yes

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T، مانند تمامی ماژول‌های SFP امکان اتصال به سوئیچ‌ را دارد. این ماژول با وزن 75 گرم ارائه شده است. ماژول‌های SFP دارای کانکتورهای متفاوتی هستند که در مدل GLC-T کانکتور LC مورد استفاده قرار می‌گیرد و فیبری از نوع mini-GBIC، SFP در آن به کار رفته است که قابلیت انتقال داده با سرعت Ethernet 1000Base-T را دارد. ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T، در شبکه‌هایی که پروتکل‌های EN55024، VCCI Class A، EN55022، CISPR 22 Class A، FCC Class A certified و CE به کار برده می‌شود، مورد استفاده قرار می‌گیرد. پردازنده این ماژول با کیفیت Cisco ارائه شده است که سرعت بالا در پردازش داده‌ها و نیز ترافیک کمتر در شبکه را به دنبال دارد.

ماژول GLC-SX-MM یک فرستنده دوفلکس SFP برای فرستنده است همچنین این ماژول، ماژول انتقال دیتا از طریق فیبر نوری مالتی مد با قطر بین 50 و 62.5 میکرومتر با پهنای باند مورد پشتیبانی 1 گیگا بیت بر ثانیه می باشد.  

مشخصات و اطلاعات Module GLC-SX-MM

ماژول سیسکو مدل GLC-SX-MM تولید شده توسط شرکت سیسکو می‌باشد. امروزه از فیبرنوری جهت انتقال سیگنا‌ل‌ها استفاده می‌شود که به دلیل افزایش استفاده از این روش، کاربرد این ماژول نیز به همان نسبت افزایش پیدا کرده است. ماژول‌ها در دستگاه‌هایی مانند سوئیچ و روتر به منظور انتقال و دریافت سیگنال مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ویژگی‌های ماژول سیسکو مدل GLC-SX-MM :

  • نوع ماژول SFP
  • طراحی 1000Base-LX
  • تکنولوژی اتصال wired
  • رابطه‌ها  Dual-LC simplex Optical Connector
  • استانداردها  IEEE 802.3z – IEEE 802.3ah
  • سرعت 1.25Gbps
  • امکانات پشتیبانی از فیبرهای نوری مالتی مود (MMF) با قطر تار 50 و 62.5 میکرومتر

ماژول‌های SFP :

در واقع ماژول‌های سیسکو SFP بیشترین نقش را در شبکه‌های زیرساخت ایفا می‌کنند. نکته‌ای که در هنگام نصب و تعویض این ماژول‌ها باید به آن توجه کرد این است که باید دستگاه مجدد راه اندازی شود تا بتوانیم از ماژول استفاده کنیم. در صورتی که شبکه‌های بسیار حساس دارید و  امکان راه اندازی مجدد دستگاه ها ( DOWN TIME) برای شما وجود ندارد می‌توانید از ماژول‌های HOT PLUG که به XFP معروف هستند و برای نصب و جابه‌جایی نیازی به راه اندازی مجدد دستگاه ندارند، استفاده نمایید.

لوازم جانبی ماژول سیسکو مدل GLC-SX-MM :

امکان استفاده از لوازم جانبی ذکر شده در جدول، بنابر نیاز مشتری، بر روی ماژول سیسکو مدل GLC-SX-MM قابل استفاده می‌باشد. لازم به ذکر است همه موارد تجهیزات فوق همراه دستگاه نمی‌باشند.

حالت های مختلف فیبر و ماژول های آن :

فیبرهای نوری به دو دسته Single Mode و Multimode تقسیم می‌شوند. مهمترین تفاوت بین آن دو در ابعاد ، ظرفیت و هسته به‌ کاربرده شده در آنها می‌باشد. فیبرهای نوری Multimode  از قطر بیشتری برخوردار هستند به همین دلیل می‌توانند، پالس‌ها یا سیگنال‌های بیشتری را با پهنای باند بیشتر منتقل نمایند. اما نکته قابل توجه این است که در تاسیسات مخابراتی بهتر است از فیبرهای Single Mode استفاده شود، زیرا با بزرگ شدن قطر و هسته آن پالس‌های نوری تضعیف شده و فاصله کمتری را طی می‌کنند. تفاوت دیگری که بین فیبرهای مالتی مد و سینگل مد وجود دارد نوع تجهیزات مورد نیاز هنگام نصب است. فیبرهای نوری مالتی مد به دلیل قطر هسته بیشتر سرعت انتقال بیشتری داشته که این امر سبب می شود تجهیزات ارزان تری را نسبت به فیبر های سینگل مد نیاز داشته باشند.

تفاوت بین ماژول های GLC-SX-MM و GLC-SX-MMD :

این دو ماژول از نظر کاربردی دارای تفاوت بسیاری می‌باشند که از جمله آن حرف D در آخر ماژول GLC-SX-MMD می‌باشد. این حرف در اخر این مدل از ماژول به معنی DOM می‌باشد. DOM یک استاندار صنعتی است که در آن یک رابط دیجیتال برای دسترسی به پارامترهای عملی در زمان واقعی تعریف می‌شود. البته ماژول های GLC-SX-MM از سال 2013 دیگر به فروش نمی‌رسد.اما امروزه به دلیل قیمت بالای ماژول‌های GLC-SX-MMD  ، از این ماژول‌ها بدلیل قیمت پایین‌تری که دارد، استفاده از آن افزایش پیدا کرده است. و از لحاظ کارکرد نیز زمانی که در سوئیچ قرار می‌گیرد همانند آن عمل می‌کند.

خلاصه مشخصات ماژول سیسکو مدل GLC-SX-MM :

ماژول سیسکو مدل GLC-SX-MM
Weight
Dimensionsنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلومنامعلوم
Additional information
product-name

SFP-10G-LR

max-data-rate

10.3125Gbps

type-of-communication-tech

Wired

wavelength

1310nm

core-size-microns

G.652

cable-type

SMF

commerical-temp-range

0to 70°C

dom-support

Yes

max-cable-distance

10km

interface

LC Duplex

standard

IEEE 802.3 and 802.3ab

voltage

3.3V

power-consumption

1W

trans-and-receive-wave

1260 to 1355

tx-power

'-8.2~0.5dBm

optical-components

DFB 1310nm

receiver-sensitivity

'-14.4dBm>

product-name

GLC-SX-MMD

media

Fiber

wavelength

850nm

mode

LC

industry-standards

IEEE 802.3z 1000BASE-SX

compatible-networks

1000Mbps(1Gbps)

max-transfer-distance

550m(1804 ft)

max-data-trans-rate

1.25Gbps

power

<1W

Protocol Standard

1000Base-LX

IEEE Standard

802.3z

Module Type

SFP

Transmission Range

10km

Media

SM

Wavelength (nm)

1310

Connector Type

Duplex LC

Power Dissipation

<830mW

Operating Temperature Range

-40–85°C

Protocol Standard

10GBase-LR

IEEE Standard

802.3ae

Module Type

SFP+

Transmission Range

10km

Media

SM

Wavelength (nm)

1310

Connector Type

Duplex LC

Power Dissipation

850mW

Operating Temperature Range

0–85°C

product-name

GLC-T

interface

1×Ethernet 1000Base-T-RJ-45

device-type

SFP (mini-BGIC) Transceiver Module

form-factor

Plug-in module

connectivity-technology

Wired

operating-temperature

0to70°C

compatible-slots

1×SFP(mini-GBIC)

features

Full duplex capability, auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X)

compliant-standards

IEEE 802.3

cabling-type

1000Base-T

mtbf

1,000,000hours

data-transfer-rate

1Gbps

max-transfer-distance

100m