موجود در انبار

Cisco Catalyst WS-C2960-24TC-L Switch

1,300,000 تومان

سوئیچ مدل  WS-C2960-24TC-Lسیسکو در مقایسه با سری های گذشته، علاوه بر مصرف انرژي بهینه، از نصب اولیه آسانی برخوردار است و به همین‌دلیل برای کارهای معمول در شعب ادارات و دفاترکاری با ابعاد کوچک مناسب است. این سوئیچ از قابلیت PoE و نیز Stacking پشتیبانی نمی‌کند.

توضیحات

سوئیچ مدل  WS-C2960-24TC-Lسیسکو در مقایسه با سری های گذشته، علاوه بر مصرف انرژي بهینه، از نصب اولیه آسانی برخوردار است و به همین‌دلیل برای کارهای معمول در شعب ادارات و دفاترکاری با ابعاد کوچک مناسب است. این سوئیچ از قابلیت PoE و نیز Stacking پشتیبانی نمی‌کند.

ویژگی‌های دستگاه سوئیچ مدل WS-C2960-24TC-Lسیسکو:

  • دارای ۲۴ پورت اترنت 100/10
  • دارای پورت آپلینک دومنظوره (همان dual-purpose است. منظور از دو منظوره این است که یا 1 پورت 1000/100/10 گیگابیت اترنت یا 1 پورت SFP دارد. همزمان فقط یک پورت فعال است.)
  • فرم فکتور ثابت، با قابلیت نصب در رک و فضای اشغالی یک یونیت و نیز نصب مستقل و کلاسترینگ
  • دارای سیستم عامل LAN Base
  • بهره‌مندی از پهنای باند 5.6 مگابیت در ثانیه
  • دارای 16 گیگابیت بر ثانیه ظرفیت Backplane

 لوازم جانبی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24TC-L:

  • ماژول SFP سیسکو مدل GLC-LH-SM مجهز به کانکتور LC
  • ماژول SFP سیسکو مدل GLC-SX-MMD با سرعت BASE-SX1000 و نوع فیبر MMF با طول موج 850 نانومتر
  • کابل کنسول RJ-45 183 سانتی‌متری و DB9F

توضیحات تکمیلی

product-code

WS-C2960-24TC-L

enclosure-type

Rack-mountable – 1U

feature-set

LAN Base

ports

24xEthernet 10/100 ports

throughput

6.5Mpps

backplane-capacity

16Gbps

dram

64MB

dimensions

.1.73×17.5×9.3in

package-weight

9.19Kg

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “Cisco Catalyst WS-C2960-24TC-L Switch”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات فروشنده

  • آدرس:
  • 3.00 امتیاز از 1 دیدگاه