شرکت فنی مهندسی ساپرا صنعت

شرکت فنی مهندسی ساپرا صنعت

تامین و نگهداری تجهیزات – F5 – Fortinet – HPE

021-76871880
سبد خرید ( 0 مورد)

Cisco Catalyst WS-C2960-24TC-L Switch

سوئیچ مدل  WS-C2960-24TC-Lسیسکو در مقایسه با سری های گذشته، علاوه بر مصرف انرژي بهینه، از نصب اولیه آسانی برخوردار است و به همین‌دلیل برای کارهای معمول در شعب ادارات و دفاترکاری با ابعاد کوچک مناسب است. این سوئیچ از قابلیت PoE و نیز Stacking پشتیبانی نمی‌کند.

قیمت : 1,300,000 تومان
تعداد محصول :

سوئیچ مدل  WS-C2960-24TC-Lسیسکو در مقایسه با سری های گذشته، علاوه بر مصرف انرژي بهینه، از نصب اولیه آسانی برخوردار است و به همین‌دلیل برای کارهای معمول در شعب ادارات و دفاترکاری با ابعاد کوچک مناسب است. این سوئیچ از قابلیت PoE و نیز Stacking پشتیبانی نمی‌کند.

ویژگی‌های دستگاه سوئیچ مدل WS-C2960-24TC-Lسیسکو:

  • دارای ۲۴ پورت اترنت 100/10
  • دارای پورت آپلینک دومنظوره (همان dual-purpose است. منظور از دو منظوره این است که یا 1 پورت 1000/100/10 گیگابیت اترنت یا 1 پورت SFP دارد. همزمان فقط یک پورت فعال است.)
  • فرم فکتور ثابت، با قابلیت نصب در رک و فضای اشغالی یک یونیت و نیز نصب مستقل و کلاسترینگ
  • دارای سیستم عامل LAN Base
  • بهره‌مندی از پهنای باند 5.6 مگابیت در ثانیه
  • دارای 16 گیگابیت بر ثانیه ظرفیت Backplane

 لوازم جانبی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24TC-L:

  • ماژول SFP سیسکو مدل GLC-LH-SM مجهز به کانکتور LC
  • ماژول SFP سیسکو مدل GLC-SX-MMD با سرعت BASE-SX1000 و نوع فیبر MMF با طول موج 850 نانومتر
  • کابل کنسول RJ-45 183 سانتی‌متری و DB9F
‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
Product Code

WS-C2960-24TC-L

Enclosure Type

Rack-mountable – 1U

Feature Set

LAN Base

Uplink Interfaces

2dual-purpose uplinks (dual-purpose uplink port has 1 10/100/1000 Ethernet port, 1 SFP-based Gigabit Ethernet port, 1 port active)

Ports

24xEthernet 10/100 ports

Throughput

6.5Mpps

Backplane Capacity

16Gbps

DRAM

64MB

Dimensions

.1.73×17.5×9.3in

Package Weight

9.19Kg

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “Cisco Catalyst WS-C2960-24TC-L Switch”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *