شرکت فنی مهندسی ساپرا صنعت

شرکت فنی مهندسی ساپرا صنعت

تامین و نگهداری تجهیزات – F5 – Fortinet – HPE

021-76871880
سبد خرید ( 0 مورد)

احیای اقتصاد در برزیل به کمک هوش مصنوعی

احیای اقتصاد در برزیل به کمک هوش مصنوعی

به نقل از ZDNet ، با همکاری میکروسافت، گزارشی در بزریل ارائه شده که در آن اعلام شده است چنانچه بزریل از هوش مصنوعی در قسمت‌های مختلف اقتصاد خود، استفاده نماید، می‌تواند در یک دهه آتی به رشد 4.2درصدی در اقتصاد خود دست پیدا کند.

در همین راستا، استفاده از هوش مصنوعی ضمن فراهم کردن امکان اتوماسیون بسیاری از فرایندهای پیشرفته در دولت و بخش خصوصی بزریل، ایجاد مهارت‌های شغلی جدید و نیز افزایش بهره‌وری را فراهم می‌سازد.

احیای اقتصاد در برزیل به کمک هوش مصنوعی

احیای اقتصاد در برزیل به کمک هوش مصنوعی

چنانچه بزریل دستاوردهای خود در هوش مصنوعی را فقط به‌منظور اتوماسیون فرایندهای حرفه‌ای به کار بگیرد، در زمینه تولید ناخالص داخلی، به رشد 1.8 درصدی خواهد رسید. تصمیم دولت بزریل این است که از تمامی جنبه‌های هوش مصنوعی در اقتصاد خود تا سال 2030 بهره بگیرد. طبق این گزارش، موتور محرک اقتصاد بزریل بعد از پایان پاندمی کرونا، هوش مصنوعی است. پاندمی کرونا در بزریل، بیکاری بیش‌تر از 14 میلیون نفر را به دنبال داشته است، ضمن آن‌که تعداد زیادی از مشاغل نیز، تعطیل شده‌اند.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
در صورتی که نیاز به مشاوره دارید از طریق زیر اقدام نمایید. همکاران ما در کمترین زمان با شما تماس حاصل می‌کنند.

مطالب مرتبط

کارت شبکه 331flr
مقالات
amir vakili

انواع کارت شبکه 331flr

جدید ترین کارت شبکه 331flr کارت شبکه اچ‌پی 331FLR  (HPE Ethernet 331FLR Adapter) کارت شبکه 331flr زمانی که از کارت شبکه صحبت می‌کنیم با اصطلاحاتی

ادامه مطلب »