شرکت فنی مهندسی ساپرا صنعت

شرکت فنی مهندسی ساپرا صنعت

تامین و نگهداری تجهیزات F5 – Fortinet – HPE

021-76871880
سبد خرید ( 0 مورد)

عرضه پلت‌فرم مدیریت واکسن کرونا از سوی مایکروسافت

مایکروسافت و طراحی پلت‌فرم مدیریت واکسن کرونا

پلت‌فرم طراحی‌شده توسط مایکروسافت (Microsoft)، برنامه‌ریزی توزیع و تزریق واکسن کرونا را به مناسب‌ترین شیوه برای شرکت‌ها و مراکز درمانی و هم‌چنین دولت‌ها، امکان‌پذیر می‌سازد.

مایکروسافت و طراحی پلت‌فرم مدیریت واکسن کرونا

مایکروسافت و طراحی پلت‌فرم مدیریت واکسن کرونا

طبق گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، مایکروسافت برای طراحی این پلت‌فرم از شرکت‌های بسیاری از جمله اکسنچر، مزیک گلوبال، آواناده و … کمک گرفته است. بعضی از این شرکت‌ها نیز خود برای طراحی پلت‌فرم‌هایی مبتنی بر سرویس‌های کلود مایکروسافت، برنامه‌هایی دارند.

به‌کمک پلت‌فرم گفته‌شده، امکان برنامه‌ریزی به‌منظور توزیع دقیق و مطمئن واکسن کرونای تولیدی شرکت‌های مختلف، در سراسر یک یا چندین کشور که نیاز به تزریق بیش از یک بار بار دارد، فراهم می‌شود. از طریق این پلت‌فرم ثبت اطلاعاتی مانند، مشخصات دقیق بیماران و فراهم‌کنندگان خدمات واکسن، برنامه‌ریزی توزیع و تزریق واکسن در چند مرحله، ارائه گزارش و تحلیل آماری و نیز پیش‌بینی از روند‌های آینده، میسر می‌شود.

طراحی پلت‌فرم برنامه‌ریزی توزیع و تزریق واکسن کرونا

طراحی پلت‌فرم برنامه‌ریزی توزیع و تزریق واکسن کرونا

لازم به ذکر است که از آغاز پاندمی ویروس کرونا در ماه مارس، بیش از 230 مأموریت به‌منظور برنامه‌ریزی و مدیریت تزریق واکسن کرونا توسط مایکروسافت انجام شده است، اما با پلت‌فرم جدیدی که مایکروسافت طراحی کرده است با نام ثبت واکسن و راه‌کار مدیریتی (VRAS:Vaccination Registration and Adiminstration Solution)، انجام این کار به شکلی منظم و منسجم صورت خواهد گرفت.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
در صورتی که نیاز به مشاوره دارید از طریق زیر اقدام نمایید. همکاران ما در کمترین زمان با شما تماس حاصل می‌کنند.

مطالب مرتبط

vulnerabilities in vmware
اخبار شرکت
sapra

کشف آسیب‌پذیری در محصولات VMware

با آسیب‌پذیری شناسایی شده در نرم‌افزار VMware vShere Replication توسط محققان شرکت امنیتی «Positive Technologies»، اجرای از راه دور کد برای مهاجمان امکان‌پذیر می‌شود. در

ادامه مطلب »