شرکت فنی مهندسی ساپرا صنعت

شرکت فنی مهندسی ساپرا صنعت

تامین و نگهداری تجهیزات – F5 – Fortinet – HPE

021-76871880
سبد خرید ( 0 مورد)

عرضه پلت‌فرم مدیریت واکسن کرونا از سوی مایکروسافت

مایکروسافت و طراحی پلت‌فرم مدیریت واکسن کرونا

پلت‌فرم طراحی‌شده توسط مایکروسافت (Microsoft)، برنامه‌ریزی توزیع و تزریق واکسن کرونا را به مناسب‌ترین شیوه برای شرکت‌ها و مراکز درمانی و هم‌چنین دولت‌ها، امکان‌پذیر می‌سازد.

مایکروسافت و طراحی پلت‌فرم مدیریت واکسن کرونا

مایکروسافت و طراحی پلت‌فرم مدیریت واکسن کرونا

طبق گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، مایکروسافت برای طراحی این پلت‌فرم از شرکت‌های بسیاری از جمله اکسنچر، مزیک گلوبال، آواناده و … کمک گرفته است. بعضی از این شرکت‌ها نیز خود برای طراحی پلت‌فرم‌هایی مبتنی بر سرویس‌های کلود مایکروسافت، برنامه‌هایی دارند.

به‌کمک پلت‌فرم گفته‌شده، امکان برنامه‌ریزی به‌منظور توزیع دقیق و مطمئن واکسن کرونای تولیدی شرکت‌های مختلف، در سراسر یک یا چندین کشور که نیاز به تزریق بیش از یک بار بار دارد، فراهم می‌شود. از طریق این پلت‌فرم ثبت اطلاعاتی مانند، مشخصات دقیق بیماران و فراهم‌کنندگان خدمات واکسن، برنامه‌ریزی توزیع و تزریق واکسن در چند مرحله، ارائه گزارش و تحلیل آماری و نیز پیش‌بینی از روند‌های آینده، میسر می‌شود.

طراحی پلت‌فرم برنامه‌ریزی توزیع و تزریق واکسن کرونا

طراحی پلت‌فرم برنامه‌ریزی توزیع و تزریق واکسن کرونا

لازم به ذکر است که از آغاز پاندمی ویروس کرونا در ماه مارس، بیش از 230 مأموریت به‌منظور برنامه‌ریزی و مدیریت تزریق واکسن کرونا توسط مایکروسافت انجام شده است، اما با پلت‌فرم جدیدی که مایکروسافت طراحی کرده است با نام ثبت واکسن و راه‌کار مدیریتی (VRAS:Vaccination Registration and Adiminstration Solution)، انجام این کار به شکلی منظم و منسجم صورت خواهد گرفت.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
در صورتی که نیاز به مشاوره دارید از طریق زیر اقدام نمایید. همکاران ما در کمترین زمان با شما تماس حاصل می‌کنند.

مطالب مرتبط

راهکار SilverLine

این راه­کار شامل ارائه سرویس ­های مبتنی بر امن ­سازی ترافیک WEB Application و جلوگیری از حملات DDoS در لایه زیرساخت شبکه به کمک پشتیبانی

ادامه مطلب »

راهکار BIG-IQ

این محصول شامل یک Framework با هدف مدیریت متمرکز انواع مختلفی از راه­کارها و تجهیزات F5 شامل تجهیزات سخت­افزاری، نسخه مجازی و راه­کارهای تحت Cloud

ادامه مطلب »

معرفی شرکت F5

    شرکت F5 Networks (F5 LABS) فعالیت خود را در سال 1996 در سیاتل آمریکا با تمرکز بر روی بهینه ­سازی سرویس­ ها و

ادامه مطلب »